Alina Kabajevová | Celebwiki.cz

Alina Kabajevová

Datum narození: 12. 5. 1983
Místo narození: Taškent, Uzbekistán
Výška: 166 cm
Profese: bývalý gymnastka, olympijská vítězka, ruská politička
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Někdejší hvězdná gymnastka Alina Kabajevová, údajná dlouholetá milenka ruského prezidenta Vladimíra Putina, začátkem května 2019 prý porodila dvojčata - chlapce.

Absolvovala Institut tělesné kultury P. F. Lesgafta a Russian State University of Tourism and Services Studies. Političkou se Alina Kabajevová stala v roce 2007, a to coby poslankyně Dumy za stranu Jednotné Rusko.

ALINA KABAJEVOVÁ - MASKOVALA SNUBNÍ PRSTEN?!

To měla po konci veleúspěšné sportovní kariéry. Alina Kabajevová bývala hvězdou moderní gymnastiky. Na Letních olympijských hrách v Sydney 2000 získala bronz, na LOH v Athénách 2004 zlato.

Je desetinásobnou mistryní světa a patnáctinásobnou mistryní Evropy. Z několika MS a ME si Alina Kabajevová přivezla stříbro či bronz. Na Světovém poháru v Glasgow 2000 nasbírala tři zlata (švihadlo, míč, stuha) a stříbro za obruč, v Moskvě v roce 2004 získala zlato za obruč a za stuhu.

V dubnu 2008 otiskly ruské noviny Moskovskij Koresponděnt zprávu, že se chystá svatba historicky nejúspěšnější moderní gymnastky Ruska (včetně éry Sovětského svazu) Aliny Kabajevové s prezidentem Vladimírem Putinem, který se po letitém manželství rozvedl.

O ALINĚ KABAJEVOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Vladimír Putin tuto informaci odmítl, stejně jako mluvčí Aliny Kabajevové, jenž ji označil za nesmysl. Noviny, které zprávu otiskly, přestaly natrvalo vycházet 29. října 2008. Přesto se o bývalé slavné a stále atraktivní sportovkyni nepřestalo hovořit jako o dlouholeté prezidentově milence.

Začátkem května 2019 prý Alina Kabajevová porodila dvojčata - chlapce (PODROBNOSTI NAJDETE ZDE>>).

 

Další Sportovci

zobrazit profil Karel Nocar
Karel Nocar
zobrazit profil Jaroslav Hlinka
Jaroslav Hlinka
zobrazit profil Adéla Sýkorová
Adéla Sýkorová
zobrazit profil Muhammad Ali
Muhammad Ali
zobrazit profil Tomáš Filippi
Tomáš Filippi
zobrazit profil Vojtěch Mozík
Vojtěch Mozík
zobrazit profil Gabriela  Jílková
Gabriela Jílková
zobrazit profil Roman Berbr
Roman Berbr