Kristína Nemčková

Profese: vítězka kulinářské soutěže MasterChef Česko 2019

Související celebrity

Životopis

V sedmnácti letech se Kristína Nemčková stala historicky první ženou, které se podařilo vyhrát kulinářskou MasterChef Česko.

Druhý den po svém triumfu, tedy 13. června 2019, byla Kristína Nemčková hostem Blesk studia, kde prozradila své plány do budoucna. Studentka obchodní akademie si kromě titulu nejlepšího amatérského kuchaře odnesla výhru půl milionu korun.

KRISTÍNA NEMČKOVÁ - ÚTĚK Z ČESKA?!

Kvůli soutěži, která se natáčela několik měsíců, si Kristína Nemčková musela nechat na střední škole zařídit individuální studijní plán. Nebylo to ovšem poprvé, kdy na delší dobu své spolužáky opustila - již dřív byla v USA, kam se jela zdokonalit v angličtině a nasbírat cenné životní zkušenosti.

Vzhledem k tomu, že se soutěž natáčela s předstihem, Kristína Nemčková nesměla prozradit, že zvítězila: „Bylo pro mě těžké udržet to v tajnosti. Samozřejmě chcete hned po finále všem zavolat a pochlubit se. Postupem času jsem si na to zvykla, hodně lidí se mě ale ptalo, kdo vyhrál, a já jsem jim vždycky odpovídala, ať se nechají překvapit."

„Jsem sice vítěz, ale ještě necítím, že bych byla na takové úrovni, na které chci být. Je to samozřejmě obrovský úspěch, ale je to pro mě teprve začátek," svěřila se MasterChefka Česko 2019 Kristína Nemčková ve studiu Blesku.

O KRISTÍNĚ NEMČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

 

Další Ostatní

zobrazit profil Simona Vandová
Simona Vandová
zobrazit profil Jan Pošvář
Jan Pošvář
zobrazit profil Ondřej Soukup
Ondřej Soukup
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Petra Pecková
Petra Pecková
zobrazit profil Klára Samková
Klára Samková
zobrazit profil Ivanka Trump
Ivanka Trump
zobrazit profil Tomáš Krulich
Tomáš Krulich