Monika Kilnarová | Celebwiki.cz

Monika Kilnarová

Datum narození: 8.10.1999
Místo narození: Ostrava
Profese: tenistka, blogerka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Tenistka Monika Kilnarová se již ve svých dvaceti letech zařadila mezi nejatraktivnější české sportovkyně a taky nejtalentovanější mladé hráčky.

Už v šestnácti letech Monika Kilnarová podepsala smlouvu se slavnou marketingovou agenturou IMG, do jejíž stáje patřila třeba také dvojnásobná wimbledonská šampionka Petra Kvitová. Mladičká kráska tak dostala příležitost trénovet ve slavné akademii Nicka Bollettieriho.

MONIKA KILNAROVÁ - BAVÍ JI MÓDA A LÍČENÍ

Na turnajích nižší kategorie se Monika Kilnarová vypracovala mezi obletovanější hráčky. I když se jí třeba trochu nezadaří, její zápasy na podnicích ITF začaly patřit mezi nejnavštěvovanější. Na krasavici s blonďatou kšticí je totiž radost pohledět.

Každopádně parádění pro Moniku Kilnarovou není tím nejdůležitějším. „Doufám, že zaujmu spíš tenisem, než vzhledem,“ nechala se slyšet tehdy ještě náctiletá tenistka. Půvabná Ostravačka už ve svých dvaceti dokázala nakouknout do třetí světové stovky.

Již oproti pozicím, na kterých Monika Kilnarová byla v listopadu 2016, svůj výsledek vylepšila o neuvěřitelných 440 příček. A o rok dříve to bylo o 417.

O MONICE KILNAROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Úspěchy Monika Kilnarová slaví i na svém Instagramu. V počtu sledujících začala drtit i o poznání slavnější vrstevnici a finalistku French Open 2019 Markétu Vondroušovou.

 

Další Sportovci

zobrazit profil Robin Hanzl
Robin Hanzl
zobrazit profil Marcela Skuherská
Marcela Skuherská
zobrazit profil Markéta Sluková Nausch
Markéta Sluková Nausch
zobrazit profil Martin  Hanzal
Martin Hanzal
zobrazit profil Jiří Skalák
Jiří Skalák
zobrazit profil Vavřinec Hradilek
Vavřinec Hradilek
zobrazit profil Petr Knop
Petr Knop
zobrazit profil Václav Pilař
Václav Pilař