Kristýna Plíšková | Celebwiki.cz

Kristýna Plíšková

Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny
Profese: tenistka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Tenistka Kristýna Plíšková je vítězkou několika turnajů okruhu ITF a mezi juniorkami Wimbledonu 2010. Na rozdíl od sestry Karolíny hraje levou rukou.

Kristýna Plíšková, rodačka z Loun, se stala profesionálkou roku 2009. Je o dvě minuty starší než její dvojče Karolína Plíšková - rovněž tenistka.
KRISTÝNA PLÍŠKOVÁ - PRÝ SVEDLA ŽENÁČE
V roce 2010 vyhrála svůj první (a jediný) juniorský Grand Slam - a hned nejslavnější Wimbledon. Stejně jako sestra, tak i Kristýna Plíšková měla problém s přechodem mezi dospělé. 
Největším úspěchem Kristýny Plíškové na Grand Slamech dospělých bylo třetí kolo na jejím oblíbeném Wimbledonu, kde si užívala i velkou podporu publika.
O KRiSTÝNĚ PLÍŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>
Nedlouho poté se objevily spekulace o poměru Kristýny Plíškové s čerstvě rozvedeným hokejistou Michalem Neuvirthem. Po něm následoval další hokejista, a to Dominik Volek.

Kristýna Plíšková po světě potvrzuje pravdu o kráse českých žen a na dálku soupeří se svou sestrou a k tenisu návrativší se Nicole Vaidišovou o titul české princezny bílého sportu.

 

Články o celebritě

Los US Open: Plíšková narazí na Martincovou, Kvitová vyzve Allertovou Los US Open: Plíšková narazí na Martincovou, Kvitová vyzve Allertovou V prvním kole tenisového US Open se odehrají dvě české derby. Turnajová trojka Karolína Plíšková… číst článek
Kristýna Plíšková získala po pěti letech titul ve čtyřhře. Poprvé bez sestry Kristýna Plíšková získala po pěti letech titul ve čtyřhře. Poprvé bez sestry Tenistka Kristýna Plíšková získala v Bukurešti titul ve čtyřhře. Se Slovenkou Viktórií Kužmovou v… číst článek
Los Wimbledonu: Na koho jdou Češky či Berdych, semifinále Federer - Nadal? Los Wimbledonu: Na koho jdou Češky či Berdych, semifinále Federer - Nadal? České tenistky jsou znovu mezi favoritkami grandslamu. V lednu hrála finále Australian Open Petra… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Matěj Kvíčala
Matěj Kvíčala
zobrazit profil Radek Juška
Radek Juška
zobrazit profil Mária Demitrová
Mária Demitrová
zobrazit profil Luděk Pernica
Luděk Pernica
zobrazit profil Pavel Zavadil
Pavel Zavadil
zobrazit profil Martin Pláněk
Martin Pláněk
zobrazit profil Ladislav Vízek
Ladislav Vízek
zobrazit profil Joe Hart
Joe Hart