Kristýna Plíšková | Celebwiki.cz

Kristýna Plíšková

Datum narození: 21. 3. 1992
Místo narození: Louny
Profese: tenistka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Tenistka Kristýna Plíšková je vítězkou několika turnajů okruhu ITF a mezi juniorkami Wimbledonu 2010. Na rozdíl od sestry Karolíny hraje levou rukou.

Kristýna Plíšková, rodačka z Loun, se stala profesionálkou roku 2009. Je o dvě minuty starší než její dvojče Karolína Plíšková - rovněž tenistka.
KRISTÝNA PLÍŠKOVÁ - PRÝ SVEDLA ŽENÁČE
V roce 2010 vyhrála svůj první (a jediný) juniorský Grand Slam - a hned nejslavnější Wimbledon. Stejně jako sestra, tak i Kristýna Plíšková měla problém s přechodem mezi dospělé. 
Největším úspěchem Kristýny Plíškové na Grand Slamech dospělých bylo třetí kolo na jejím oblíbeném Wimbledonu, kde si užívala i velkou podporu publika.
O KRiSTÝNĚ PLÍŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>
Nedlouho poté se objevily spekulace o poměru Kristýny Plíškové s čerstvě rozvedeným hokejistou Michalem Neuvirthem. Po něm následoval další hokejista, a to Dominik Volek.

Kristýna Plíšková po světě potvrzuje pravdu o kráse českých žen a na dálku soupeří se svou sestrou a k tenisu návrativší se Nicole Vaidišovou o titul české princezny bílého sportu.

 

Články o celebritě

Černé šílenství! Plíškovy a spol. to pořádně rozjely na nočním parkovišti Černé šílenství! Plíškovy a spol. to pořádně rozjely na nočním parkovišti Jsme mladé a chceme se bavit! Tenisová hvězda Karolína Plíšková (28) a její černý tým z exhibiční sé... číst článek
Tenis v Praze? Hráčky se smály pozdravu. Máma jde, slyšela Strýcová Tenis v Praze? Hráčky se smály pozdravu. Máma jde, slyšela Strýcová Tenis se v Česku probudil z koronavirové hybernace. Na kurtech TK Sparta v pražské Stromovce se hrál... číst článek
Unikátní turnaj! Kvitová vs. Plíšková a jejich hvězdné týmy proti sobě Unikátní turnaj! Kvitová vs. Plíšková a jejich hvězdné týmy proti sobě Týmy tenistek Karolíny Plíškové a Petry Kvitové se v červnu a červenci utkají ve čtyřech kolech char... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Lubomír Jančařík
Lubomír Jančařík
zobrazit profil Radim Vrbata
Radim Vrbata
zobrazit profil Ladislav Krejčí
Ladislav Krejčí
zobrazit profil Martin Ručinský
Martin Ručinský
zobrazit profil Eden Hazard
Eden Hazard
zobrazit profil Martin Erat
Martin Erat
zobrazit profil Kateřina Nash
Kateřina Nash
zobrazit profil Lucie Pudilová
Lucie Pudilová