Kristýna Plíšková | Celebwiki.cz

Kristýna Plíšková

Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny
Profese: tenistka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Tenistka Kristýna Plíšková je vítězkou několika turnajů okruhu ITF a mezi juniorkami Wimbledonu 2010. Na rozdíl od sestry Karolíny hraje levou rukou.

Kristýna Plíšková, rodačka z Loun, se stala profesionálkou roku 2009. Je o dvě minuty starší než její dvojče Karolína Plíšková - rovněž tenistka.
KRISTÝNA PLÍŠKOVÁ - PRÝ SVEDLA ŽENÁČE
V roce 2010 vyhrála svůj první (a jediný) juniorský Grand Slam - a hned nejslavnější Wimbledon. Stejně jako sestra, tak i Kristýna Plíšková měla problém s přechodem mezi dospělé. 
Největším úspěchem Kristýny Plíškové na Grand Slamech dospělých bylo třetí kolo na jejím oblíbeném Wimbledonu, kde si užívala i velkou podporu publika.
O KRiSTÝNĚ PLÍŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>
Nedlouho poté se objevily spekulace o poměru Kristýny Plíškové s čerstvě rozvedeným hokejistou Michalem Neuvirthem. Po něm následoval další hokejista, a to Dominik Volek.

Kristýna Plíšková po světě potvrzuje pravdu o kráse českých žen a na dálku soupeří se svou sestrou a k tenisu návrativší se Nicole Vaidišovou o titul české princezny bílého sportu.

 

Články o celebritě

Sexy ségry Plíškovy! Tenistky si vyzkoušely roli modelek, jak jim to sekne? Sexy ségry Plíškovy! Tenistky si vyzkoušely roli modelek, jak jim to sekne? Pomohou na dobrou věc. Tenistky Karolína a Kristýna Plíškovy se nechaly nefotit pro charitativní… číst článek
Když fandění leze tenistům na nervy. Bojuj! To Strýcová nesnáší Když fandění leze tenistům na nervy. Bojuj! To Strýcová nesnáší PŘÍMO Z NEW YORKU | Zaplatili jsme si, tak nás bavte. Po takřka nábožném tichu, které panuje na wimbledonském… číst článek
Los US Open: Plíšková narazí na Martincovou, Kvitová vyzve Allertovou Los US Open: Plíšková narazí na Martincovou, Kvitová vyzve Allertovou V prvním kole tenisového US Open se odehrají dvě české derby. Turnajová trojka Karolína Plíšková… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Roman Hubník
Roman Hubník
zobrazit profil Miroslav Pelta
Miroslav Pelta
zobrazit profil Ivan Hlinka
Ivan Hlinka
zobrazit profil Pavel Francouz
Pavel Francouz
zobrazit profil Eva Vrabcová Nývltová
Eva Vrabcová Nývltová
zobrazit profil Milan Hejduk
Milan Hejduk
zobrazit profil Dominik Volek
Dominik Volek
zobrazit profil Adam Kotzmann
Adam Kotzmann