Kristýna Plíšková | Celebwiki.cz

Kristýna Plíšková

Datum narození: 21. 3. 1992
Místo narození: Louny
Profese: tenistka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Tenistka Kristýna Plíšková je vítězkou několika turnajů okruhu ITF a mezi juniorkami Wimbledonu 2010. Na rozdíl od sestry Karolíny hraje levou rukou.

Kristýna Plíšková, rodačka z Loun, se stala profesionálkou roku 2009. Je o dvě minuty starší než její dvojče Karolína Plíšková - rovněž tenistka.
KRISTÝNA PLÍŠKOVÁ - PRÝ SVEDLA ŽENÁČE
V roce 2010 vyhrála svůj první (a jediný) juniorský Grand Slam - a hned nejslavnější Wimbledon. Stejně jako sestra, tak i Kristýna Plíšková měla problém s přechodem mezi dospělé. 
Největším úspěchem Kristýny Plíškové na Grand Slamech dospělých bylo třetí kolo na jejím oblíbeném Wimbledonu, kde si užívala i velkou podporu publika.
O KRiSTÝNĚ PLÍŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>
Nedlouho poté se objevily spekulace o poměru Kristýny Plíškové s čerstvě rozvedeným hokejistou Michalem Neuvirthem. Po něm následoval další hokejista, a to Dominik Volek.

Kristýna Plíšková po světě potvrzuje pravdu o kráse českých žen a na dálku soupeří se svou sestrou a k tenisu návrativší se Nicole Vaidišovou o titul české princezny bílého sportu.

 

Články o celebritě

Tenis v Praze? Hráčky se smály pozdravu. Máma jde, slyšela Strýcová Tenis v Praze? Hráčky se smály pozdravu. Máma jde, slyšela Strýcová Tenis se v Česku probudil z koronavirové hybernace. Na kurtech TK Sparta v pražské Stromovce se hrál... číst článek
Unikátní turnaj! Kvitová vs. Plíšková a jejich hvězdné týmy proti sobě Unikátní turnaj! Kvitová vs. Plíšková a jejich hvězdné týmy proti sobě Týmy tenistek Karolíny Plíškové a Petry Kvitové se v červnu a červenci utkají ve čtyřech kolech char... číst článek
Sestry Plíškovy slavily kulatiny! Rodinná sešlost v době karantény Sestry Plíškovy slavily kulatiny! Rodinná sešlost v době karantény Karanténa nekaranténa, narozeniny maminky je potřeba oslavit. Navíc když jsou kulaté. A tak Karolína... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil David Výborný
David Výborný
zobrazit profil Štěpán Vojtěch
Štěpán Vojtěch
zobrazit profil Dominik Dvořák
Dominik Dvořák
zobrazit profil Štěpánka Hilgertová
Štěpánka Hilgertová
zobrazit profil Jakub Vrána
Jakub Vrána
zobrazit profil Vavřinec Hradilek
Vavřinec Hradilek
zobrazit profil Šárka Pančochová
Šárka Pančochová