Kristýna Plíšková | Celebwiki.cz

Kristýna Plíšková

Datum narození: 21.3.1992
Místo narození: Louny
Profese: tenistka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Tenistka Kristýna Plíšková je vítězkou několika turnajů okruhu ITF a mezi juniorkami Wimbledonu 2010. Na rozdíl od sestry Karolíny hraje levou rukou.

Kristýna Plíšková, rodačka z Loun, se stala profesionálkou roku 2009. Je o dvě minuty starší než její dvojče Karolína Plíšková - rovněž tenistka.
KRISTÝNA PLÍŠKOVÁ - PRÝ SVEDLA ŽENÁČE
V roce 2010 vyhrála svůj první (a jediný) juniorský Grand Slam - a hned nejslavnější Wimbledon. Stejně jako sestra, tak i Kristýna Plíšková měla problém s přechodem mezi dospělé. 
Největším úspěchem Kristýny Plíškové na Grand Slamech dospělých bylo třetí kolo na jejím oblíbeném Wimbledonu, kde si užívala i velkou podporu publika.
O KRiSTÝNĚ PLÍŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>
Nedlouho poté se objevily spekulace o poměru Kristýny Plíškové s čerstvě rozvedeným hokejistou Michalem Neuvirthem. Po něm následoval další hokejista, a to Dominik Volek.

Kristýna Plíšková po světě potvrzuje pravdu o kráse českých žen a na dálku soupeří se svou sestrou a k tenisu návrativší se Nicole Vaidišovou o titul české princezny bílého sportu.

 

Články o celebritě

Tenisová »královna es« Karolína Plíšková: V Číně se dotkla historie! Tenisová »královna es« Karolína Plíšková: V Číně se dotkla historie! Když ji bude tenis už otravovat, konečně ví, kam se vrtnout. Karolína Plíšková (27) v sobě objevila… číst článek
Sexy ségry Plíškovy! Tenistky si vyzkoušely roli modelek, jak jim to sekne? Sexy ségry Plíškovy! Tenistky si vyzkoušely roli modelek, jak jim to sekne? Pomohou na dobrou věc. Tenistky Karolína a Kristýna Plíškovy se nechaly nefotit pro charitativní… číst článek
Když fandění leze tenistům na nervy. Bojuj! To Strýcová nesnáší Když fandění leze tenistům na nervy. Bojuj! To Strýcová nesnáší PŘÍMO Z NEW YORKU | Zaplatili jsme si, tak nás bavte. Po takřka nábožném tichu, které panuje na wimbledonském… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Lukáš Pollert
Lukáš Pollert
zobrazit profil Gabriela  Jílková
Gabriela Jílková
zobrazit profil Marek Jankulovski
Marek Jankulovski
zobrazit profil Jana Novotná
Jana Novotná
zobrazit profil Veronika Zvařičová
Veronika Zvařičová
zobrazit profil Sergio Ramos García
Sergio Ramos García
zobrazit profil Haris Harba
Haris Harba
zobrazit profil Barbora Špotáková
Barbora Špotáková