Karel Och

Karel Och

Profese: umělecký ředitel MFF Karlovy Vary

Související celebrity

Životopis

Karel Och se po Evě Zaoralové stal uměleckým ředitelem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Absolvoval práva a filmovou teorii a historii na Univerzitě Karlově v Praze. Roku 2001 začal Karel Och (*1974) pracovat pro Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary (MFF KV), a to jako člen výběrové komise.

KAREL OCH - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Pro MFF KV Karel Och vytvořil dokumentární soutěž a připravil kurátorské pocty a retrospektivy mj. Samu Peckinpahovi, Johnu Hustonovi, Michaelu Powellovi a Emericu Pressburgerovi.

O KARLU OCHOVI ČTĚTE ZDE>>

V roce 2011 Karel Och převzal od uznávané filmové publicistky, spisovatelky a překladatelky Evy Zaoralové post uměleckého šéfa MFF KV. Pozici ředitelky a pravé ruky prezidenta festivalu Jiřího Bartošky Eva Zaoralová zastávala v letech 1995 až 2010.

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Harry Treadaway
Harry Treadaway
zobrazit profil Tomáš Plekanec
Tomáš Plekanec
zobrazit profil Yvetta Simonová
Yvetta Simonová
zobrazit profil Robert Bárta
Robert Bárta
zobrazit profil Michal Hrůza
Michal Hrůza
zobrazit profil Kristýna Janáčková
Kristýna Janáčková
zobrazit profil Diego Maradona
Diego Maradona
zobrazit profil Martin Nejedlý
Martin Nejedlý