Laura Lopes

Laura Lopes

Datum narození: 1. 1. 1978
Místo narození: Londýn, Velká Británie
Profese: kurátorka umění, novinářka

Související celebrity

Životopis

Laura Lopes je dcerou Camilly, královny manželky, ženy krále Karla III., a bývalého armádního důstojníka Andrewa Parkera Bowlese.

Po katolické dívčí internátní škole v Dorsetu a Heywood Preparatory School v Corshamu Laura Lopes, rozená Laura Rosa Parker Bowles, vystudovala dějiny umění a marketing na Oxford Brookes University.

Laura Lopes se stala šéfkou galerie

Posléze Laura Parker Bowles absolvovala tříměsíční stáž ve sbírce Peggy Guggenheimové v Benátkách a byla korespondentkou britského magazínu Tatler. V něm pracoval i její starší bratr Tom, který zde působil jako gurmánský kritik.

Následně Laura Parker Bowles šéfovala The Space Gallery, který se nachází v londýnské oblasti Belgravia. V říjnu 2005 se podílela na založení galerie London's Eleven, jejíž se stala ředitelkou.

O LAUŘE LOPES ČTĚTE ZDE>>

Laura Lopes je dcerou Camilly, královny manželky, ženy britského  krále Karla III., a bývalého armádního důstojníka Andrewa Parkera Bowlese.

V roce 2006 se Laura Parker Bowles provdala za účetního Harryho Lopese (*1977), který pochází ze šlechtického rodu. Velkolepá svatba se konala v kostele sv. Cyriaca v obci Lacock v hrabství Wiltshire, hostina v nedalekém Camillině panství.

Manželé Laura a Harry Lopes mají dceru Elizu (*2008) a dvojčata Louse a Guse (*2009).

 

Další Osobnosti

zobrazit profil princ Harry
princ Harry
zobrazit profil Petr Puchta
Petr Puchta
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Zuzana Janů
Zuzana Janů
zobrazit profil Barron William Trump
Barron William Trump
zobrazit profil Karel Steigerwald
Karel Steigerwald
zobrazit profil Jonna Mendez
Jonna Mendez
zobrazit profil Anna Fialová
Anna Fialová