Dominika Rošková

Přezdívka: 17.12.1990
Místo narození: Žiar nad Hronom
Profese: tanečnice, lektorka, ekonomická analytička

Související celebrity

Životopis

Dominika Rošková v roce 2023 přijala svou první nabídku účastnit se soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí.

Po Gymnázium v rodném Žiari nad Hronom se zaměřením na informatiku a programování Dominika Rošková absolvovala obor hospodářská politika na Národohospodářské fakultě Ekonomická univerzity v Bratislavě.

Její srdce ale odmalička patří tanci. Jako dlouholeté reprezentantka SR ve společenských tancích se Dominika Rošková stala pětinásobnou vicemistryní Slovenska v Latinsko-amerických tancích a deseti tancích a také finalistkou významného Evropského poháru z roku 2015.

Rošková bodovala v Let´s Dance

Nejlepším reprezentačním výsledkem v profesionální kariéře Dominiky Roškové bylo 30. místo z MS v čínském Cheng du a též 30. příčka z ME ve Španělsku.

Televizním divákům je Dominika Rošková známá ze soutěží Let´s Dance, kde se dvakrát protancovala až do finále. V roce 2016 se stala finalistkou show Československo má talent. Byla též angažována do Národního divadla Moravskoslezského, kde tančila mj. v inscenacích Šakalí léta, Cabaret a Marquerite.

Dominika Rošková je v Síni slávy

Za významné reprezentační výsledky, které Dominika Rošková dosáhla s někdejším tanečním partnerem Jaroslavom Oboňom, byla roku 2017 uvedena do Síně slávy Slovenského svazu tanečného sportu v kategorii Mezinárodní legendy tanečného sportu.

V roce 2023 se Dominika Rošková zařadila mezi pětici nováčků úspěšné soutěže České televize StarDance. Jako partner jí do náruče spadl Richard Krajčo. Nečekaně vypadli jako třetí.

 

Články o celebritě

Páté kolo StarDance: Vypadlá Mašková opět bez snoubence! Zastala se Maršálka a Dlouhý se pochlubil dcerou Páté kolo StarDance: Vypadlá Mašková opět bez snoubence! Zastala se Maršálka a Dlouhý se pochlubil dcerou Zpěvačka s růžovými vlasy Tereza Mašková (27) se ve StarDance protančila až do pátého kola, přesto s... číst článek
Maršálek po kritice diváků StarDance: Až národ pochopí pravidla, bude klid! Maršálek po kritice diváků StarDance: Až národ pochopí pravidla, bude klid! Ve StarDance pomalu ale jistě začíná přituhovat! Soutěžících postupně ubývá, a ne každý divák souhla... číst článek
Iva Kubelková prozradila detaily sobotního tance: Bude se vařit! Iva Kubelková prozradila detaily sobotního tance: Bude se vařit! Každou sobotu je čím dál jasnější, že Iva Kubelková (46) patří mezi největší miláčky diváků soutěže ... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Lionel Messi
Lionel Messi
zobrazit profil Ivan Vyskočil
Ivan Vyskočil
zobrazit profil Miroslav Bárta
Miroslav Bárta
zobrazit profil Frank Sinatra
Frank Sinatra
zobrazit profil Michal Miovský
Michal Miovský
zobrazit profil Věra Kovářová
Věra Kovářová
zobrazit profil David Suchařípa
David Suchařípa
zobrazit profil Josef Alois Náhlovský
Josef Alois Náhlovský