Nikol Štíbrová

Datum narození: 4.10.1986
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herectví bavilo Nikol Štíbrovou už od dětství. Nejvíce ji proslavila role v seriálu Pojišťovna štěstí, kde si zahrála dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové.

Od čtyř let navštěvovala Nikol Štíbrová dramatický kroužek. Poté se předvedla v pohádkách Dračí prsten a Jezerní královna či v televizní komedii Láska In Memoriam.

Po gymnáziu vystudovala Nikol Štíbrová mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2008 založila spolu s herečkou Markétou Pokornou hudební skupinu MaNia. Nazpívaly písně Pilot či Týdny.

Nikol Štíbrová se věnuje také dabingu a moderování. S herečkou Kateřinou Brožovou moderovala i vyhlašování cen Anno 2007.

Mezi její partnery patřil mimo jiné ženatý televizní kameraman Jožo Halász nebo zpěvák a tanečník Ben Cristovao. Na dovolené v Thajsku v listopadu 2016 se Nikol Štíbrová zasnoubila s přítelem Martinem Kynclem. 

 

Články o celebritě

Veronika Arichteva překonala největší strach: Kvůli práci zariskovala Veronika Arichteva překonala největší strach: Kvůli práci zariskovala Když spěcháte do práce, musíte překonat i svoje největší strachy. O tom by mohla povídat herečka… číst článek
Hádanka: Poznáte holčičku na fotografii z dětství? Proslavila se seriálem TV Nova Hádanka: Poznáte holčičku na fotografii z dětství? Proslavila se seriálem TV Nova Zabrousit do minulosti často bývá celkem zábava. Člověk ve starých fotkách kolikrát objeví skutečný… číst článek
Nikol Štíbrová: Svatba možná příští rok, když mě bude chlapec ještě chtít Nikol Štíbrová: Svatba možná příští rok, když mě bude chlapec ještě chtít Dříve byla herečkou, dnes je součástí vtipné trojky 3v1. Společně s herečkou Veronikou Arichtěvou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil David  Vobořil
David Vobořil
zobrazit profil Marika Šoposká
Marika Šoposká
zobrazit profil Jim Parsons
Jim Parsons
zobrazit profil Frances Tomelty
Frances Tomelty
zobrazit profil Ján Jackuliak
Ján Jackuliak
zobrazit profil Rowan Atkinson
Rowan Atkinson
zobrazit profil Vojtěch Dyk
Vojtěch Dyk
zobrazit profil Hilary  Duff
Hilary Duff