Nikol Štíbrová

Datum narození: 4.10.1986
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herectví bavilo Nikol Štíbrovou už od dětství. Nejvíce ji proslavila role v seriálu Pojišťovna štěstí, kde si zahrála dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové.

Od čtyř let navštěvovala Nikol Štíbrová dramatický kroužek. Poté se předvedla v pohádkách Dračí prsten a Jezerní královna či v televizní komedii Láska In Memoriam.

Po gymnáziu vystudovala Nikol Štíbrová mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2008 založila spolu s herečkou Markétou Pokornou hudební skupinu MaNia. Nazpívaly písně Pilot či Týdny.

Nikol Štíbrová se věnuje také dabingu a moderování. S herečkou Kateřinou Brožovou moderovala i vyhlašování cen Anno 2007.

Mezi její partnery patřil mimo jiné ženatý televizní kameraman Jožo Halász nebo zpěvák a tanečník Ben Cristovao. Na dovolené v Thajsku v listopadu 2016 se Nikol Štíbrová zasnoubila s přítelem Martinem Kynclem. 

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Krainová s Orlandem Bloomem a Vagnerová na výletě Celebrity na síti: Krainová s Orlandem Bloomem a Vagnerová na výletě Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na některé z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Veronika Arichteva v obležení těhulek: Dočká se miminka i ona? Veronika Arichteva v obležení těhulek: Dočká se miminka i ona? Hvězda seriálu První republika je už čtyři roky šťastně vdaná, a tak se nabízí otázka, zda si náhodou… číst článek
Nikol Štíbrová slaví narozeniny: Neuvěříte, co jí dal snoubenec! Nikol Štíbrová slaví narozeniny: Neuvěříte, co jí dal snoubenec! Mamina Nikol Štíbrová (31) nikdy neztrácí smysl pro humor. A už vůbec ne na svoje narozeniny. Fanouškům… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lenka Vlasáková
Lenka Vlasáková
zobrazit profil Vilma Cibulková
Vilma Cibulková
zobrazit profil Ondřej Pavelka
Ondřej Pavelka
zobrazit profil Roman Štabrňák
Roman Štabrňák
zobrazit profil Michal Čapka
Michal Čapka
zobrazit profil Alexandr Postler starší
Alexandr Postler starší
zobrazit profil Jana Švandová
Jana Švandová
zobrazit profil Eva Holubová
Eva Holubová