Nikol Štíbrová

Datum narození: 4.10.1986
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herectví bavilo Nikol Štíbrovou už od dětství. Nejvíce ji proslavila role v seriálu Pojišťovna štěstí, kde si zahrála dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové.

Od čtyř let navštěvovala Nikol Štíbrová dramatický kroužek. Poté se předvedla v pohádkách Dračí prsten a Jezerní královna či v televizní komedii Láska In Memoriam.

Po gymnáziu vystudovala Nikol Štíbrová mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2008 založila spolu s herečkou Markétou Pokornou hudební skupinu MaNia. Nazpívaly písně Pilot či Týdny.

Nikol Štíbrová se věnuje také dabingu a moderování. S herečkou Kateřinou Brožovou moderovala i vyhlašování cen Anno 2007.

Mezi její partnery patřil mimo jiné ženatý televizní kameraman Jožo Halász nebo zpěvák a tanečník Ben Cristovao. Na dovolené v Thajsku v listopadu 2016 se Nikol Štíbrová zasnoubila s přítelem Martinem Kynclem. 

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Bílá se odhalila, Sharon Stone oslavila šedesátku! Celebrity na síti: Bílá se odhalila, Sharon Stone oslavila šedesátku! Předávání Oscarů, protesty na Václavském náměstí, Mezinárodní den žen a Karel Gott na Evropě 2. To… číst článek
Celebrity na síti: Královna Alžběta na týdnu módy a líbánky Leoše Mareše Celebrity na síti: Královna Alžběta na týdnu módy a líbánky Leoše Mareše Událost týdne? Rozhovor s Řepkou, do kterého vstoupila jeho partnerka Kateřina Kristelová. On naštvaně… číst článek
Útěk Řepky s Kristelovou z natáčení: Prachařovi se jim vysmáli Útěk Řepky s Kristelovou z natáčení: Prachařovi se jim vysmáli O tom, že se spolu mají krásně a milují se až za hrob, veřejnost prostřednictvím sociálních sítí… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tom Cruise
Tom Cruise
zobrazit profil Gustav Bubník
Gustav Bubník
zobrazit profil Sabina Králová
Sabina Králová
zobrazit profil Judit Bárdos
Judit Bárdos
zobrazit profil Tomáš Dastlík
Tomáš Dastlík
zobrazit profil Martin Finger
Martin Finger
zobrazit profil Roman Štabrňák
Roman Štabrňák
zobrazit profil Daniela Choděrová
Daniela Choděrová