Nikol Štíbrová

Datum narození: 4.10.1986
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herectví bavilo Nikol Štíbrovou už od dětství. Nejvíce ji proslavila role v seriálu Pojišťovna štěstí, kde si zahrála dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové.

Od čtyř let navštěvovala Nikol Štíbrová dramatický kroužek. Poté se předvedla v pohádkách Dračí prsten a Jezerní královna či v televizní komedii Láska In Memoriam.

Po gymnáziu vystudovala Nikol Štíbrová mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2008 založila spolu s herečkou Markétou Pokornou hudební skupinu MaNia. Nazpívaly písně Pilot či Týdny.

Nikol Štíbrová se věnuje také dabingu a moderování. S herečkou Kateřinou Brožovou moderovala i vyhlašování cen Anno 2007.

Mezi její partnery patřil mimo jiné ženatý televizní kameraman Jožo Halász nebo zpěvák a tanečník Ben Cristovao. Na dovolené v Thajsku v listopadu 2016 se Nikol Štíbrová zasnoubila s přítelem Martinem Kynclem. 

 

Články o celebritě

Nikol Štíbrová se bude vdávat! Ano řekla svému příteli v Thajsku Nikol Štíbrová se bude vdávat! Ano řekla svému příteli v Thajsku Další svatba na spadnutí. Herečka, redaktorka a především součást oblíbeného tria 3v1 Nikol Štíbrová… číst článek
Bývalá herečka Nikol Štíbrová (30) má už dva roky chlapa! A nechce slyšet o televizi Bývalá herečka Nikol Štíbrová (30) má už dva roky chlapa! A nechce slyšet o televizi Byla hvězdou seriálu Pojišťovna štěstí, ale teď už o herectví nechce ani slyšet. Nikol Štíbrová (30)… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Hana Holišová
Hana Holišová
zobrazit profil Ulrich Thein
Ulrich Thein
zobrazit profil Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská
zobrazit profil Shia LaBeouf
Shia LaBeouf
zobrazit profil Jiřina Švorcová
Jiřina Švorcová
zobrazit profil Jana Plodková
Jana Plodková
zobrazit profil Helena  Růžičková
Helena Růžičková
zobrazit profil Martin Zounar
Martin Zounar