Nikol Štíbrová

Datum narození: 4.10.1986
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herectví bavilo Nikol Štíbrovou už od dětství. Nejvíce ji proslavila role v seriálu Pojišťovna štěstí, kde si zahrála dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové.

Od čtyř let navštěvovala Nikol Štíbrová dramatický kroužek. Poté se předvedla v pohádkách Dračí prsten a Jezerní královna či v televizní komedii Láska In Memoriam.

Po gymnáziu vystudovala Nikol Štíbrová mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2008 založila spolu s herečkou Markétou Pokornou hudební skupinu MaNia. Nazpívaly písně Pilot či Týdny.

Nikol Štíbrová se věnuje také dabingu a moderování. S herečkou Kateřinou Brožovou moderovala i vyhlašování cen Anno 2007.

Mezi její partnery patřil mimo jiné ženatý televizní kameraman Jožo Halász nebo zpěvák a tanečník Ben Cristovao. Na dovolené v Thajsku v listopadu 2016 se Nikol Štíbrová zasnoubila s přítelem Martinem Kynclem. 

 

Články o celebritě

Štíbrová si veze vlasáče domů: Konečně uvedla jeho přesné jméno! Štíbrová si veze vlasáče domů: Konečně uvedla jeho přesné jméno! Šest dní Nikol Štíbrová (30) pobyla se synem v porodnici, v neděli si ho s partnerem Martinem Kynclem… číst článek
Nikol Štíbrová prozradila jméno miminka! Není české, ale přesto je krásné Nikol Štíbrová prozradila jméno miminka! Není české, ale přesto je krásné Herečka Nikol Štíbrová přivedla na svět svého prvního potomka. Chlapeček s bujnou hřívou se v porodnici… číst článek
Celebrity na síti: Nová posila Ordinace a nová sestava Tvojí tváře! Celebrity na síti: Nová posila Ordinace a nová sestava Tvojí tváře!  Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Richard Gere
Richard Gere
zobrazit profil Veronika Zelníčková
Veronika Zelníčková
zobrazit profil Chuck Norris
Chuck Norris
zobrazit profil Charlie  Chaplin
Charlie Chaplin
zobrazit profil Michal  Suchánek
Michal Suchánek
zobrazit profil Helena Dytrtová
Helena Dytrtová
zobrazit profil Magdaléna Borová
Magdaléna Borová
zobrazit profil Jan Teplý mladší
Jan Teplý mladší