Nikol Štíbrová

Datum narození: 4.10.1986
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herectví bavilo Nikol Štíbrovou už od dětství. Nejvíce ji proslavila role v seriálu Pojišťovna štěstí, kde si zahrála dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové.

Od čtyř let navštěvovala Nikol Štíbrová dramatický kroužek. Poté se předvedla v pohádkách Dračí prsten a Jezerní královna či v televizní komedii Láska In Memoriam.

Po gymnáziu vystudovala Nikol Štíbrová mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2008 založila spolu s herečkou Markétou Pokornou hudební skupinu MaNia. Nazpívaly písně Pilot či Týdny.

Nikol Štíbrová se věnuje také dabingu a moderování. S herečkou Kateřinou Brožovou moderovala i vyhlašování cen Anno 2007.

Mezi její partnery patřil mimo jiné ženatý televizní kameraman Jožo Halász nebo zpěvák a tanečník Ben Cristovao. Na dovolené v Thajsku v listopadu 2016 se Nikol Štíbrová zasnoubila s přítelem Martinem Kynclem. 

 

Články o celebritě

Těhule Doleželová se Štíbrovou: Obě jsou v sedmém měsíci! Kdo má větší pupek? Těhule Doleželová se Štíbrovou: Obě jsou v sedmém měsíci! Kdo má větší pupek? Jedna čeká holčičku, druhá chlapečka. Miminka se modelce Janě Doleželové (35) a herečce Nikol Štíbrové… číst článek
Těhulka Nikol Štíbrová se pochlubila šestiměsíčním pupkem! Víme, co to bude! Těhulka Nikol Štíbrová se pochlubila šestiměsíčním pupkem! Víme, co to bude! Produkční a někdejší herečka Nikol Štíbrová (30) je už v šestém měsíci těhotenství. Se stále se zvětšujícím… číst článek
Celebrity na síti: Skvělá postava Menzelové a fešácký přítel Lucie Bílé Celebrity na síti: Skvělá postava Menzelové a fešácký přítel Lucie Bílé Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil František Skopal
František Skopal
zobrazit profil Ilona Svobodová
Ilona Svobodová
zobrazit profil Michaela Maurerová
Michaela Maurerová
zobrazit profil Petr Pelzer
Petr Pelzer
zobrazit profil Svatopluk Skopal
Svatopluk Skopal
zobrazit profil Pavel Zedníček
Pavel Zedníček
zobrazit profil Veronika Žilková
Veronika Žilková
zobrazit profil Lenka Zahradnická
Lenka Zahradnická