Nikol Štíbrová

Datum narození: 4.10.1986
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herectví bavilo Nikol Štíbrovou už od dětství. Nejvíce ji proslavila role v seriálu Pojišťovna štěstí, kde si zahrála dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové.

Od čtyř let navštěvovala Nikol Štíbrová dramatický kroužek. Poté se předvedla v pohádkách Dračí prsten a Jezerní královna či v televizní komedii Láska In Memoriam.

Po gymnáziu vystudovala Nikol Štíbrová mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2008 založila spolu s herečkou Markétou Pokornou hudební skupinu MaNia. Nazpívaly písně Pilot či Týdny.

Nikol Štíbrová se věnuje také dabingu a moderování. S herečkou Kateřinou Brožovou moderovala i vyhlašování cen Anno 2007.

Mezi její partnery patřil mimo jiné ženatý televizní kameraman Jožo Halász nebo zpěvák a tanečník Ben Cristovao. Na dovolené v Thajsku v listopadu 2016 se Nikol Štíbrová zasnoubila s přítelem Martinem Kynclem. 

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Dojemné fotky tatínků a partnerů zaplavily Instagram Celebrity na síti: Dojemné fotky tatínků a partnerů zaplavily Instagram V neděli jsme slavili den otců a nebyly by to celebrity, kdyby fotkami svých milovaných tatínků,… číst článek
Ben Cristovao oslavil 30: K narozkám si nadělil setkání s legendou! Ben Cristovao oslavil 30: K narozkám si nadělil setkání s legendou! Zpěvák Ben Cristovao (30) si plní své sny. Nejenom, že se mu daří na poli hudebním a sportovním,… číst článek
Veronika Arichteva překonala největší strach: Kvůli práci zariskovala Veronika Arichteva překonala největší strach: Kvůli práci zariskovala Když spěcháte do práce, musíte překonat i svoje největší strachy. O tom by mohla povídat herečka… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Veronika Gajerová
Veronika Gajerová
zobrazit profil Josef Čáp
Josef Čáp
zobrazit profil Eva Horská
Eva Horská
zobrazit profil Johan Mádr herec
Johan Mádr herec
zobrazit profil Jaroslava Obermaierová
Jaroslava Obermaierová
zobrazit profil Vladimír Ráž
Vladimír Ráž
zobrazit profil Josef Polášek
Josef Polášek
zobrazit profil Bolek Polívka
Bolek Polívka