Nikol Štíbrová

Datum narození: 4.10.1986
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herectví bavilo Nikol Štíbrovou už od dětství. Nejvíce ji proslavila role v seriálu Pojišťovna štěstí, kde si zahrála dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové.

Od čtyř let navštěvovala Nikol Štíbrová dramatický kroužek. Poté se předvedla v pohádkách Dračí prsten a Jezerní královna či v televizní komedii Láska In Memoriam.

Po gymnáziu vystudovala Nikol Štíbrová mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2008 založila spolu s herečkou Markétou Pokornou hudební skupinu MaNia. Nazpívaly písně Pilot či Týdny.

Nikol Štíbrová se věnuje také dabingu a moderování. S herečkou Kateřinou Brožovou moderovala i vyhlašování cen Anno 2007.

Mezi její partnery patřil mimo jiné ženatý televizní kameraman Jožo Halász nebo zpěvák a tanečník Ben Cristovao. Na dovolené v Thajsku v listopadu 2016 se Nikol Štíbrová zasnoubila s přítelem Martinem Kynclem. 

 

Články o celebritě

Zasnoubená a těhotná Nikol Štíbrová: Kdo prošel její postelí? Zasnoubená a těhotná Nikol Štíbrová: Kdo prošel její postelí? Nikol Štíbrová prožívá nyní v osobním životě krásné období – nejdříve zásnuby, nyní i miminko! číst článek
Veronika Arichteva se ostříhala na mikádo: Komu ze slavných taky sluší? Veronika Arichteva se ostříhala na mikádo: Komu ze slavných taky sluší? Mikádo – v kratší verzi nebo v delší sahající na ramena – se na výsluní drží už nějakou tu dobu.… číst článek
Babiš, Sobotka a Zeman byli v médiích loni nejvíc vidět. Jágr uspěl u sportovců Babiš, Sobotka a Zeman byli v médiích loni nejvíc vidět. Jágr uspěl u sportovců Nejvíce zmiňovanými osobnostmi v tuzemských médiích byli loni ministr financí Andrej Babiš (ANO),… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Oldřich Nový
Oldřich Nový
zobrazit profil Anna Kadeřávková
Anna Kadeřávková
zobrazit profil Zuzana Slavíková
Zuzana Slavíková
zobrazit profil Anna Fialová
Anna Fialová
zobrazit profil Daniel Craig
Daniel Craig
zobrazit profil Chuck Norris
Chuck Norris
zobrazit profil Pavla Tomicová
Pavla Tomicová
zobrazit profil Marika Procházková
Marika Procházková

Nejnovější profily celebrit