Nikol Štíbrová

Datum narození: 4.10.1986
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herectví bavilo Nikol Štíbrovou už od dětství. Nejvíce ji proslavila role v seriálu Pojišťovna štěstí, kde si zahrála dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové.

Od čtyř let navštěvovala Nikol Štíbrová dramatický kroužek. Poté se předvedla v pohádkách Dračí prsten a Jezerní královna či v televizní komedii Láska In Memoriam.

Po gymnáziu vystudovala Nikol Štíbrová mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2008 založila spolu s herečkou Markétou Pokornou hudební skupinu MaNia. Nazpívaly písně Pilot či Týdny.

Nikol Štíbrová se věnuje také dabingu a moderování. S herečkou Kateřinou Brožovou moderovala i vyhlašování cen Anno 2007.

Mezi její partnery patřil mimo jiné ženatý televizní kameraman Jožo Halász nebo zpěvák a tanečník Ben Cristovao. Na dovolené v Thajsku v listopadu 2016 se Nikol Štíbrová zasnoubila s přítelem Martinem Kynclem. 

 

Články o celebritě

Útěk Řepky s Kristelovou z natáčení: Prachařovi se jim vysmáli Útěk Řepky s Kristelovou z natáčení: Prachařovi se jim vysmáli O tom, že se spolu mají krásně a milují se až za hrob, veřejnost prostřednictvím sociálních sítí… číst článek
Nikol Štíbrová půl roku po porodu: Únava, starosti, strach, ztráta svobody, ale i láska! Nikol Štíbrová půl roku po porodu: Únava, starosti, strach, ztráta svobody, ale i láska! Ten čas ale letí. Od léta, kdy moderátorka Nikol Štíbrová (31) porodila svého prvního potomka – syna… číst článek
Štíbrové předělala maminka byt: Rázná zubařka to vzala hezky od podlahy! Štíbrové předělala maminka byt: Rázná zubařka to vzala hezky od podlahy! Se svým přítelem Martinem se Nikol Štíbrová (31) před rokem přestěhovala do podkrovního bytu vybaveného… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jan Hrušínský
Jan Hrušínský
zobrazit profil Ladislav Chudík
Ladislav Chudík
zobrazit profil Oldřich Vlach
Oldřich Vlach
zobrazit profil Vlasta Burian
Vlasta Burian
zobrazit profil Bolek Polívka
Bolek Polívka
zobrazit profil Hana Holišová
Hana Holišová
zobrazit profil Daniela Choděrová
Daniela Choděrová
zobrazit profil Hana Doulová Krobotová
Hana Doulová Krobotová