Nikol Štíbrová

Datum narození: 4.10.1986
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herectví bavilo Nikol Štíbrovou už od dětství. Nejvíce ji proslavila role v seriálu Pojišťovna štěstí, kde si zahrála dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové.

Od čtyř let navštěvovala Nikol Štíbrová dramatický kroužek. Poté se předvedla v pohádkách Dračí prsten a Jezerní královna či v televizní komedii Láska In Memoriam.

Po gymnáziu vystudovala Nikol Štíbrová mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2008 založila spolu s herečkou Markétou Pokornou hudební skupinu MaNia. Nazpívaly písně Pilot či Týdny.

Nikol Štíbrová se věnuje také dabingu a moderování. S herečkou Kateřinou Brožovou moderovala i vyhlašování cen Anno 2007.

Mezi její partnery patřil mimo jiné ženatý televizní kameraman Jožo Halász nebo zpěvák a tanečník Ben Cristovao. Na dovolené v Thajsku v listopadu 2016 se Nikol Štíbrová zasnoubila s přítelem Martinem Kynclem. 

 

Články o celebritě

Herečka Nikol Štíbrová porodila syna! Je to pořádný vlasáč! Herečka Nikol Štíbrová porodila syna! Je to pořádný vlasáč! Herečka a moderátorka Nikol Štíbrová (30) porodila! V pražské nemocnici U Apolináře přivedla snoubenci… číst článek
Nikol Štíbrová se sotva valí: Porod prvního potomka už klepe na dveře! Nikol Štíbrová se sotva valí: Porod prvního potomka už klepe na dveře! Herečka Nikol Štíbrová (30) jde do finále. Na své sociální síti zveřejnila fotografii, na které je… číst článek
Nikol Štíbrová měsíc před porodem: Sundala zásnubní prsten! Nikol Štíbrová měsíc před porodem: Sundala zásnubní prsten! Herečka a moderátorka Nikol Štíbrová (30), která začala 9. měsíc těhotenství, nenosí zásnubní prsten!… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Csongor Kassai
Csongor Kassai
zobrazit profil Jiří Voskovec
Jiří Voskovec
zobrazit profil Jiří Wohanka
Jiří Wohanka
zobrazit profil Gregor Bauer
Gregor Bauer
zobrazit profil Bára Fišerová
Bára Fišerová
zobrazit profil Petr Polák
Petr Polák
zobrazit profil Kristýna Liška Boková
Kristýna Liška Boková
zobrazit profil Václav Kopta
Václav Kopta