Nikol Štíbrová

Datum narození: 4.10.1986
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herectví bavilo Nikol Štíbrovou už od dětství. Nejvíce ji proslavila role v seriálu Pojišťovna štěstí, kde si zahrála dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové.

Od čtyř let navštěvovala Nikol Štíbrová dramatický kroužek. Poté se předvedla v pohádkách Dračí prsten a Jezerní královna či v televizní komedii Láska In Memoriam.

Po gymnáziu vystudovala Nikol Štíbrová mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2008 založila spolu s herečkou Markétou Pokornou hudební skupinu MaNia. Nazpívaly písně Pilot či Týdny.

Nikol Štíbrová se věnuje také dabingu a moderování. S herečkou Kateřinou Brožovou moderovala i vyhlašování cen Anno 2007.

Mezi její partnery patřil mimo jiné ženatý televizní kameraman Jožo Halász nebo zpěvák a tanečník Ben Cristovao. Na dovolené v Thajsku v listopadu 2016 se Nikol Štíbrová zasnoubila s přítelem Martinem Kynclem. 

 

Články o celebritě

Vytisková, Štíbrová a Prachařová v jiném stavu: Kdo další se letos taky dočká? Vytisková, Štíbrová a Prachařová v jiném stavu: Kdo další se letos taky dočká? Rok 2016 byl sice plný rozchodů a rozvodů v čele s rozpadem manželství Brangeliny, ale jak je vidět,… číst článek
Místo 3v1 jsou teď 3vTOM? Těhotná Štíbrová, Arichteva a Pártlová vytasily své pupíky Místo 3v1 jsou teď 3vTOM? Těhotná Štíbrová, Arichteva a Pártlová vytasily své pupíky Jsou to kamarádky jako trám. A tak když je jedna těhotná, ty ostatní ji v tom nemůžou nechat. I když… číst článek
Nikol Štíbrová ukázala těhotenské bříško: Místo kulacení jí zhranatělo Nikol Štíbrová ukázala těhotenské bříško: Místo kulacení jí zhranatělo Herečka Nikol Štíbrová (30) před pár dny oznámila, že je v požehnaném stavu. Svým fanouškům prozradila,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jan Novotný
Jan Novotný
zobrazit profil Marta Vančurová
Marta Vančurová
zobrazit profil Bolek Polívka
Bolek Polívka
zobrazit profil Kevin Spacey
Kevin Spacey
zobrazit profil Paul  Walker
Paul Walker
zobrazit profil Dita Hořínková
Dita Hořínková
zobrazit profil Jitka Smutná
Jitka Smutná
zobrazit profil Réka  Derzsi
Réka Derzsi