Adela Banášová

Datum narození: 12.10.1980
Místo narození: Bratislava
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Adela Banášová se do povědomí českých diváků dostal zejména díky soutěži Česko Slovenská Superstar 2009, kde vytvořila pár s Leošem Marešem.

Atraktivní Adela Banášová, dcera slovenského spisovatele a diplomata Jozefa Banáše, vystudovala kulturologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. S moderováním začala ve Fun Radiu; na obrazovce v humoristickém pořadu TV Markíza Sedem s r.o.

ADELA BANÁŠOVÁ – SUPERMAN V SUKNI

Mezi slovenské moderátorské hvězdy se Adela Banášová zařadila uváděním tří sérií pořadu Slovensko hľadá Superstar, a to společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. Poté na Markíze moderovala dva ročníky soutěže Let’s Dance, což je slovenská obdoba StarDance. V třetím pokračování této taneční show se předvedla jako soutěžící. V pořadu Slovensko má talent působila pro změnu jako porotkyně.

Českým divákům se Adela Banášová představila ve společných projektech TV Nova a TV Markíza. Šlo o Test národa (2006, moderování s Daliborem Gondíkem) a Česko Slovenskou Superstar (2009, s Leošem Marešem). Roku 2010 byla porotkyní česko-slovenské show Talentmania. V roce 2012 spolu s Petrem Vágnerem uváděla "kulinářskou" show Recept na bohatství na TV Barrandov. V roce 2013 účinkovala jako host v pořadu QI – Na vše máme odpověď.

ADELA BANÁŠOVÁ A ČESKÝ LEV

Osobní život Adely Banášové není tak bez mráčků, jak na první pohled působí ten její pracovní. Sympatický pár tvořila s tanečníkem Petrem Modravským - plánovali svatbu a čekali rodinu. O vytoužené miminko však přišli. Jejich vztah po sedmi letech skončil rozchodem. Adela Banášové se časem začala objevovat s dalším známým mužem po boku, s o jedenáct let mladším moderátorem Viktorem Vinczem, který účinkoval v slovenské verzi zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na Valentýna 2017 se pár zasnoubil. 

O ADELE BANÁŠOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Články o celebritě

Banášová zavzpomínala na svého bývalého: Je nejlepší zvedačkář, culila se Banášová zavzpomínala na svého bývalého: Je nejlepší zvedačkář, culila se Moderátorka Adela Banášová (36) je už pár měsíců šťastně vdanou paní. I tak ale nezapomíná na svého… číst článek
Největší mejdan na Slovensku s Markízou: Vdanou Banášovou a Rolins nezastínil ani krasobruslař Pljuščenko a další světové celebrity! Největší mejdan na Slovensku s Markízou: Vdanou Banášovou a Rolins nezastínil ani krasobruslař Pljuščenko a další světové celebrity! Zdá se, že Adéla Banášová, nyní už Vinczenová (36), a Dara Rolins (44) vládnou mediálnímu světu na… číst článek
Manžel Banášové po svatbě přiznal: Adela byla nejdřív jen zářez na pažbě! Manžel Banášové po svatbě přiznal: Adela byla nejdřív jen zářez na pažbě! Než se do nejslavnější slovenské moderátorky zamiloval, měl Viktor Vincze (26) jisté předsudky. Zkušené… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová