Adela Banášová

Datum narození: 12.10.1980
Místo narození: Bratislava
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Adela Banášová se do povědomí českých diváků dostal zejména díky soutěži Česko Slovenská Superstar 2009, kde vytvořila pár s Leošem Marešem.

Atraktivní Adela Banášová, dcera slovenského spisovatele a diplomata Jozefa Banáše, vystudovala kulturologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. S moderováním začala ve Fun Radiu; na obrazovce v humoristickém pořadu TV Markíza Sedem s r.o.

ADELA BANÁŠOVÁ – SUPERMAN V SUKNI

Mezi slovenské moderátorské hvězdy se Adela Banášová zařadila uváděním tří sérií pořadu Slovensko hľadá Superstar, a to společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. Poté na Markíze moderovala dva ročníky soutěže Let’s Dance, což je slovenská obdoba StarDance. V třetím pokračování této taneční show se předvedla jako soutěžící. V pořadu Slovensko má talent působila pro změnu jako porotkyně.

Českým divákům se Adela Banášová představila ve společných projektech TV Nova a TV Markíza. Šlo o Test národa (2006, moderování s Daliborem Gondíkem) a Česko Slovenskou Superstar (2009, s Leošem Marešem). Roku 2010 byla porotkyní česko-slovenské show Talentmania. V roce 2012 spolu s Petrem Vágnerem uváděla "kulinářskou" show Recept na bohatství na TV Barrandov. V roce 2013 účinkovala jako host v pořadu QI – Na vše máme odpověď.

ADELA BANÁŠOVÁ A ČESKÝ LEV

Osobní život Adely Banášové není tak bez mráčků, jak na první pohled působí ten její pracovní. Sympatický pár tvořila s tanečníkem Petrem Modravským - plánovali svatbu a čekali rodinu. O vytoužené miminko však přišli. Jejich vztah po sedmi letech skončil rozchodem. Adela Banášové se časem začala objevovat s dalším známým mužem po boku, s o jedenáct let mladším moderátorem Viktorem Vinczem, který účinkoval v slovenské verzi zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na Valentýna 2017 se pár zasnoubil. 

O ADELE BANÁŠOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Články o celebritě

Top 10 nejlepších podle Františky: Kdo v březnu zabodoval? Jaksepatří zaujal? Top 10 nejlepších podle Františky: Kdo v březnu zabodoval? Jaksepatří zaujal? Inventura stylingů měsíce března začala desítkou etiketu opomíjejících, cit pro věc postrádajících… číst článek
Karel Gott chce být drsný muž: Už na tom začal pracovat! Karel Gott chce být drsný muž: Už na tom začal pracovat! Karel Gott (77) prý sleduje nejnovější trendy a snaží se být stále „in“. Aby se vyrovnal všem drsným… číst článek
A ven! Banášová se zastala Karla Gotta A ven! Banášová se zastala Karla Gotta Hostem oblíbeného slovenského pořadu Chart show, kterým provází Adela Banášová (36) byl Karel Gott… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška