Adela Banášová

Datum narození: 12.10.1980
Místo narození: Bratislava
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Adela Banášová Vinczeová se do povědomí českých diváků dostal zejména díky soutěži Česko Slovenská Superstar 2009, kde vytvořila pár s Leošem Marešem.

Atraktivní Adela Banášová, dcera slovenského spisovatele a diplomata Jozefa Banáše, vystudovala kulturologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. S moderováním začala ve Fun Radiu; na obrazovce v humoristickém pořadu TV Markíza Sedem s r.o.

ADELA BANÁŠOVÁ – SUPERMAN V SUKNI

Mezi slovenské moderátorské hvězdy se Adela Banášová zařadila uváděním tří sérií pořadu Slovensko hľadá Superstar, a to společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. Poté na Markíze moderovala dva ročníky soutěže Let’s Dance, což je slovenská obdoba StarDance. V třetím pokračování této taneční show se předvedla jako soutěžící. V pořadu Slovensko má talent působila pro změnu jako porotkyně.

Českým divákům se Adela Banášová představila ve společných projektech TV Nova a TV Markíza. Šlo o Test národa (2006, moderování s Daliborem Gondíkem) a Česko Slovenskou Superstar (2009, s Leošem Marešem). Roku 2010 byla porotkyní česko-slovenské show Talentmania. V roce 2012 spolu s Petrem Vágnerem uváděla "kulinářskou" show Recept na bohatství na TV Barrandov. V roce 2013 účinkovala jako host v pořadu QI – Na vše máme odpověď.

ADELA BANÁŠOVÁ A ČESKÝ LEV

Osobní život Adely Banášové není tak bez mráčků, jak na první pohled působí ten její pracovní. Sympatický pár tvořila s tanečníkem Petrem Modravským - plánovali svatbu a čekali rodinu. O vytoužené miminko však přišli. Jejich vztah po sedmi letech skončil rozchodem.

Adela Banášové se časem začala objevovat s dalším známým mužem po boku, s o jedenáct let mladším moderátorem Viktorem Vinczem, který účinkoval v slovenské verzi zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na Valentýna 2017 se pár zasnoubil. V červnu téhož roku se konala svatba na zámečku v Tomášově nedaleko Bratislavy.

O ADELE BANÁŠOVÉ VINCZEOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Články o celebritě

Vondráčkové s Plekancem shořel vztah po kritických 7 letech: Potkalo to i další! Vondráčkové s Plekancem shořel vztah po kritických 7 letech: Potkalo to i další! Pro jedny je sedmička šťastné číslo, jiným přináší smůlu. V manželství a vztazích obecně je sedmý… číst článek
Františčina předzvěst Varů: Velké gala žádá přípravu! Františčina předzvěst Varů: Velké gala žádá přípravu! Společenská sezona, jež se rozjíždí začátkem září, zanedlouho skončí. Její grand finále jako vždy… číst článek
Jako lolitka: Kurniková (36) v akci! Jako lolitka: Kurniková (36) v akci! Byla za sexy lolitku. Stačilo, aby na kurtu pohodila dlouhým blonďatým copem a u nohou jí klečely… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová