Adela Banášová

Datum narození: 12.10.1980
Místo narození: Bratislava
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Adela Banášová se do povědomí českých diváků dostal zejména díky soutěži Česko Slovenská Superstar 2009, kde vytvořila pár s Leošem Marešem.

Atraktivní Adela Banášová, dcera slovenského spisovatele a diplomata Jozefa Banáše, vystudovala kulturologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. S moderováním začala ve Fun Radiu; na obrazovce v humoristickém pořadu TV Markíza Sedem s r.o.

ADELA BANÁŠOVÁ – SUPERMAN V SUKNI

Mezi slovenské moderátorské hvězdy se Adela Banášová zařadila uváděním tří sérií pořadu Slovensko hľadá Superstar, a to společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. Poté na Markíze moderovala dva ročníky soutěže Let’s Dance, což je slovenská obdoba StarDance. V třetím pokračování této taneční show se předvedla jako soutěžící. V pořadu Slovensko má talent působila pro změnu jako porotkyně.

Českým divákům se Adela Banášová představila ve společných projektech TV Nova a TV Markíza. Šlo o Test národa (2006, moderování s Daliborem Gondíkem) a Česko Slovenskou Superstar (2009, s Leošem Marešem). Roku 2010 byla porotkyní česko-slovenské show Talentmania. V roce 2012 spolu s Petrem Vágnerem uváděla "kulinářskou" show Recept na bohatství na TV Barrandov. V roce 2013 účinkovala jako host v pořadu QI – Na vše máme odpověď.

ADELA BANÁŠOVÁ A ČESKÝ LEV

Osobní život Adely Banášové není tak bez mráčků, jak na první pohled působí ten její pracovní. Sympatický pár tvořila s tanečníkem Petrem Modravským - plánovali svatbu a čekali rodinu. O vytoužené miminko však přišli. Jejich vztah po sedmi letech skončil rozchodem. Adela Banášové se časem začala objevovat s dalším známým mužem po boku, s o jedenáct let mladším moderátorem Viktorem Vinczem, který účinkoval v slovenské verzi zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na Valentýna 2017 se pár zasnoubil. 

O ADELE BANÁŠOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Články o celebritě

Česko-Slovenský ples je tady! Mrkněte, jak se ohákli slavní Česko-Slovenský ples je tady! Mrkněte, jak se ohákli slavní V obecním domě právě začala jedna z hlavních událostí letošní plesové sezóny! číst článek
Banášová po žádosti o ruku sundala prsten: Takhle teda ne! Banášová po žádosti o ruku sundala prsten: Takhle teda ne! Adela Banášová (36) v úterý oslavila se svým milencem Viktorem Vinczem (26) prvního Valentýna a na… číst článek
Zásnuby Banášové ve vysílání: Jen divadlo pro diváky? Exmilenec se jim vysmál Zásnuby Banášové ve vysílání: Jen divadlo pro diváky? Exmilenec se jim vysmál Slovenská moderátorka Adéla Banášová (36) randí se svým přítelem Viktorem Vinczem (26) pouze půl… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Jiří Krampol
Jiří Krampol
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides

Nejnovější profily celebrit