Adela Banášová

Datum narození: 12.10.1980
Místo narození: Bratislava
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Adela Banášová se do povědomí českých diváků dostal zejména díky soutěži Česko Slovenská Superstar 2009, kde vytvořila pár s Leošem Marešem.

Atraktivní Adela Banášová, dcera slovenského spisovatele a diplomata Jozefa Banáše, vystudovala kulturologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. S moderováním začala ve Fun Radiu; na obrazovce v humoristickém pořadu TV Markíza Sedem s r.o.

ADELA BANÁŠOVÁ – SUPERMAN V SUKNI

Mezi slovenské moderátorské hvězdy se Adela Banášová zařadila uváděním tří sérií pořadu Slovensko hľadá Superstar, a to společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. Poté na Markíze moderovala dva ročníky soutěže Let’s Dance, což je slovenská obdoba StarDance. V třetím pokračování této taneční show se předvedla jako soutěžící. V pořadu Slovensko má talent působila pro změnu jako porotkyně.

Českým divákům se Adela Banášová představila ve společných projektech TV Nova a TV Markíza. Šlo o Test národa (2006, moderování s Daliborem Gondíkem) a Česko Slovenskou Superstar (2009, s Leošem Marešem). Roku 2010 byla porotkyní česko-slovenské show Talentmania. V roce 2012 spolu s Petrem Vágnerem uváděla "kulinářskou" show Recept na bohatství na TV Barrandov. V roce 2013 účinkovala jako host v pořadu QI – Na vše máme odpověď.

ADELA BANÁŠOVÁ A ČESKÝ LEV

Osobní život Adely Banášové není tak bez mráčků, jak na první pohled působí ten její pracovní. Sympatický pár tvořila s tanečníkem Petrem Modravským - plánovali svatbu a čekali rodinu. O vytoužené miminko však přišli. Jejich vztah po sedmi letech skončil rozchodem. Adela Banášové se časem začala objevovat s dalším známým mužem po boku, s o jedenáct let mladším moderátorem Viktorem Vinczem, který účinkoval v slovenské verzi zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas.

O ADELE BANÁŠOVÉ ČTĚTE ZDE 

Články o celebritě

Banášová vyměnila milence: Mladší je lepší! Banášová vyměnila milence: Mladší je lepší! Adela Banášová (36) má nový vztah! Všechno je to velmi čerstvé, takže se tím moderátorka zatím moc… číst článek
Banášová nemůže zapomenout na expřítele: Vzala telefon a… Banášová nemůže zapomenout na expřítele: Vzala telefon a… Stará láska nerezaví? Moderátorka Adela Banášová (36) sice září po boku nového přítele Viktora (25),… číst článek
Zajíček Banášové promluvil o společných plánech: Ničemu se nebráním! Zajíček Banášové promluvil o společných plánech: Ničemu se nebráním! Pěkně zhurta začali svůj vztah Adela Banášová (36) s redaktorem Viktorem Vinczem (25). Po dvou měsících… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler