Adela Banášová

Datum narození: 12.10.1980
Místo narození: Bratislava
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Adela Banášová se do povědomí českých diváků dostal zejména díky soutěži Česko Slovenská Superstar 2009, kde vytvořila pár s Leošem Marešem.

Atraktivní Adela Banášová, dcera slovenského spisovatele a diplomata Jozefa Banáše, vystudovala kulturologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. S moderováním začala ve Fun Radiu; na obrazovce v humoristickém pořadu TV Markíza Sedem s r.o.

ADELA BANÁŠOVÁ – SUPERMAN V SUKNI

Mezi slovenské moderátorské hvězdy se Adela Banášová zařadila uváděním tří sérií pořadu Slovensko hľadá Superstar, a to společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. Poté na Markíze moderovala dva ročníky soutěže Let’s Dance, což je slovenská obdoba StarDance. V třetím pokračování této taneční show se předvedla jako soutěžící. V pořadu Slovensko má talent působila pro změnu jako porotkyně.

Českým divákům se Adela Banášová představila ve společných projektech TV Nova a TV Markíza. Šlo o Test národa (2006, moderování s Daliborem Gondíkem) a Česko Slovenskou Superstar (2009, s Leošem Marešem). Roku 2010 byla porotkyní česko-slovenské show Talentmania. V roce 2012 spolu s Petrem Vágnerem uváděla "kulinářskou" show Recept na bohatství na TV Barrandov. V roce 2013 účinkovala jako host v pořadu QI – Na vše máme odpověď.

ADELA BANÁŠOVÁ A ČESKÝ LEV

Osobní život Adely Banášové není tak bez mráčků, jak na první pohled působí ten její pracovní. Sympatický pár tvořila s tanečníkem Petrem Modravským - plánovali svatbu a čekali rodinu. O vytoužené miminko však přišli. Jejich vztah po sedmi letech skončil rozchodem. Adela Banášové se časem začala objevovat s dalším známým mužem po boku, s o jedenáct let mladším moderátorem Viktorem Vinczem, který účinkoval v slovenské verzi zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na Valentýna 2017 se pár zasnoubil. 

O ADELE BANÁŠOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Články o celebritě

Expřítelkyně zajíčka Banášové se hroutí: Musí chodit na injekce Expřítelkyně zajíčka Banášové se hroutí: Musí chodit na injekce Že by vztah Adely Banášové (36) s mladším přítelem Viktorem Vinczem (26) měl vliv i na okolí? Třeba… číst článek
Banášová a Vincze o prvním sblížení: Viktor odvezl Adelu na hotel a pak... Banášová a Vincze o prvním sblížení: Viktor odvezl Adelu na hotel a pak... Je to láska jako trám. Ale jak to vlastně všechno začalo? Moderátorka Adela Banášová (36) a její… číst článek
Nevěsta Banášová: Takové věno svět neviděl! Nevěsta Banášová: Takové věno svět neviděl! Už za pár týdnu se odehraje svatba Adely Banášové a světlo světa spatřila informace, že moderátorka… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček