Adela Banášová

Datum narození: 12.10.1980
Místo narození: Bratislava
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Adela Banášová se do povědomí českých diváků dostal zejména díky soutěži Česko Slovenská Superstar 2009, kde vytvořila pár s Leošem Marešem.

Atraktivní Adela Banášová, dcera slovenského spisovatele a diplomata Jozefa Banáše, vystudovala kulturologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. S moderováním začala ve Fun Radiu; na obrazovce v humoristickém pořadu TV Markíza Sedem s r.o.

ADELA BANÁŠOVÁ – SUPERMAN V SUKNI

Mezi slovenské moderátorské hvězdy se Adela Banášová zařadila uváděním tří sérií pořadu Slovensko hľadá Superstar, a to společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. Poté na Markíze moderovala dva ročníky soutěže Let’s Dance, což je slovenská obdoba StarDance. V třetím pokračování této taneční show se předvedla jako soutěžící. V pořadu Slovensko má talent působila pro změnu jako porotkyně.

Českým divákům se Adela Banášová představila ve společných projektech TV Nova a TV Markíza. Šlo o Test národa (2006, moderování s Daliborem Gondíkem) a Česko Slovenskou Superstar (2009, s Leošem Marešem). Roku 2010 byla porotkyní česko-slovenské show Talentmania. V roce 2012 spolu s Petrem Vágnerem uváděla "kulinářskou" show Recept na bohatství na TV Barrandov. V roce 2013 účinkovala jako host v pořadu QI – Na vše máme odpověď.

ADELA BANÁŠOVÁ A ČESKÝ LEV

Osobní život Adely Banášové není tak bez mráčků, jak na první pohled působí ten její pracovní. Sympatický pár tvořila s tanečníkem Petrem Modravským - plánovali svatbu a čekali rodinu. O vytoužené miminko však přišli. Jejich vztah po sedmi letech skončil rozchodem.

Adela Banášové se časem začala objevovat s dalším známým mužem po boku, s o jedenáct let mladším moderátorem Viktorem Vinczem, který účinkoval v slovenské verzi zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na Valentýna 2017 se pár zasnoubil. V červnu téhož roku se konala svatba na zámečku v Tomášově nedaleko Bratislavy.

O ADELE BANÁŠOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Články o celebritě

Z missky moderátorkou SuperStar! Jasmina Alagič se bojí slovenštiny Z missky moderátorkou SuperStar! Jasmina Alagič se bojí slovenštiny Doposud nebyla moderátorka Jasmina Alagič (27) televizním divákům příliš známá, moderování soutěže… číst článek
Moderátorce Lvů náhle ztuhl úsměv: Z její kapsy zmizí 100 tisíc Moderátorce Lvů náhle ztuhl úsměv: Z její kapsy zmizí 100 tisíc Pro známé osobnosti je důležité vypadat skvěle. Není divu, že si občas vypomáhají různými způsoby.… číst článek
Banášová vyvedla rodiče: Teď už je jasné, po kom má dlouhý nos! Banášová vyvedla rodiče: Teď už je jasné, po kom má dlouhý nos! Někdo může velký nos brát jako handicap, Adela Banášová (37) z něho udělala přednost. Dlouhý nos… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel