Laďka Něrgešová

Datum narození: 2.2.1976
Místo narození: Brno
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová na sebe širokou veřejnost upozornila uváděním pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar.

Navštěvovala vyšší odbornou školu herectví v Praze. Zároveň se věnovala dabingu a do éteru pouštěla písničky z rádia. Poprvé se Laďka Něrgešová objevila i na stříbrném plátně v dramatu Minulost. Poté odešla do Horáckého divadla v Jihlavě, kde se ukázala v Idiotovi nebo v opeře Lazebník sevillský.

LAĎKA NĚRGEŠOVÁ O KRACHU MANŽELSTVÍ

Po návratu do Prahy nastoupila angažmá v Činoherním klubu. Laďka Něrgešová si zahrála ve hře Sex noci svatojánské, Osiřelý západ nebo v komedii Deskový statek. Do filmu Román pro ženy ji obsadil režisér Filip Renč.

Velkou popularitu na sebe strhla Laďka Něrgešová moderováním dvou řad pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Svou energií, zběsilostí a temperamentem doplňovala své moderátorské kolegy Ondřeje Brzobohatého  a Petra Holíka. Poté se objevila v seriálu Velmi křehké vztahy nebo Aféry. V televizi Prima uvádí Top Star.

O LAĎCE NĚRGEŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Novináře Jaroslava Plesla si Laďka Něrgešová vzala v Ledeburských zahradách pod Pražským hradem v roce 2007. Syn Adam se jim narodil o rok později, dcera Meda roku 2016.

 

Články o celebritě

Moderátorka Laďka Něrgešová: Sexy křivky vykoupené krachem manželství! Moderátorka Laďka Něrgešová: Sexy křivky vykoupené krachem manželství! Po dvou dětech má postavu jako lusk a snad lepší než kdy dřív, říkali si asi všichni… číst článek
Zoufalá moderátorka Laďka Něrgešová: Kdo rozbil její manželství? Zoufalá moderátorka Laďka Něrgešová: Kdo rozbil její manželství? Po 11 letech je manželství Laďky Něrgešové (42) v troskách. Moderátorka to potvrdila Blesku s tím,… číst článek
Něrgešová, Zeťová, Rolins, Partyšová… Krásné a opuštěné! Proč jim krachují vztahy? Něrgešová, Zeťová, Rolins, Partyšová… Krásné a opuštěné! Proč jim krachují vztahy? Jen během několika posledních dní dvě krásné a slavné ženy přišly o svého partnera. Zatímco Dara… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze