Laďka Něrgešová

Datum narození: 2.2.1976
Místo narození: Brno
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Je jednou z nejznámějších dohazovaček u nás. V reality show Farmář hledá ženu dohlíží moderátorka Laďka Něrgešová na snoubení osamělých sedláků s několika ženami. Do toho hraje v divadle a v televizi. Novinář Jaroslav Plesl s ní vychovává syna Adama.

Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová navštěvovala vyšší odbornou školu herectví v Praze. Zároveň se věnovala dabingu a do éteru pouštěla písničky z rádia. Poprvé se objevila i na stříbrném plátně v dramatu Minulost. Poté odešla do Horáckého divadla v Jihlavě, kde se ukázala v Idiotovi, podle románu F. M. Dostojevského, nebo v opeře Lazebník sevillský.

Po návratu do Prahy nastoupila angažmá v Činoherním klubu. Laďka Něrgešová si zahrála ve hře Sex noci svatojánské, Osiřelý západ nebo v komedii Deskový statek. Do filmu Román pro ženy ji obsadil režisér Filip Renč.

Velkou popularitu na sebe strhla Něrgešová moderováním dvou řad pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Svou energií, zběsilostí a temperamentem doplňovala své moderátorské kolegy Ondřeje Brzobohatého a Petra Holíka. Poté se objevila v seriálu Velmi křehké vztahy nebo Aféry. V televizi uvádí také VIP zprávy ze světa showbyznysu. Naladit se dá i na rádiu.

Jaroslava Plesla si vzala v Ledeburských zahradách pod Pražským hradem v roce 2007. Syn Adam přišel na svět o rok později.

 

Články o celebritě

Něrgešová na mateřské zabíjí nudu. A vypadá to na slušný vedlejšák! Něrgešová na mateřské zabíjí nudu. A vypadá to na slušný vedlejšák! Moderátorka Top Staru Laďka Něrgešová (40) je už půl roku s dcerou Medou na mateřské. A ve chvílích,… číst článek
Velká zpráva o porodech v Česku: Kdy se rodí nejvíc? Velká zpráva o porodech v Česku: Kdy se rodí nejvíc? Děti se v Česku rodí podle ordinačních hodin. Nejvíc jich podle aktuálních statistik přijde na svět… číst článek
Nejslavnější miminka roku 2016! Nejslavnější miminka roku 2016! Také rok 2016 byl plný porodů v rodinách českých i zahraničních celebrit! Na svět mimo jiné přišel… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová