Laďka Něrgešová

Datum narození: 2.2.1976
Místo narození: Brno
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Je jednou z nejznámějších dohazovaček u nás. V reality show Farmář hledá ženu dohlíží moderátorka Laďka Něrgešová na snoubení osamělých sedláků s několika ženami. Do toho hraje v divadle a v televizi. Novinář Jaroslav Plesl s ní vychovává syna Adama.

Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová navštěvovala vyšší odbornou školu herectví v Praze. Zároveň se věnovala dabingu a do éteru pouštěla písničky z rádia. Poprvé se objevila i na stříbrném plátně v dramatu Minulost. Poté odešla do Horáckého divadla v Jihlavě, kde se ukázala v Idiotovi, podle románu F. M. Dostojevského, nebo v opeře Lazebník sevillský.

Po návratu do Prahy nastoupila angažmá v Činoherním klubu. Laďka Něrgešová si zahrála ve hře Sex noci svatojánské, Osiřelý západ nebo v komedii Deskový statek. Do filmu Román pro ženy ji obsadil režisér Filip Renč.

Velkou popularitu na sebe strhla Něrgešová moderováním dvou řad pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Svou energií, zběsilostí a temperamentem doplňovala své moderátorské kolegy Ondřeje Brzobohatého a Petra Holíka. Poté se objevila v seriálu Velmi křehké vztahy nebo Aféry. V televizi uvádí také VIP zprávy ze světa showbyznysu. Naladit se dá i na rádiu.

Jaroslava Plesla si vzala v Ledeburských zahradách pod Pražským hradem v roce 2007. Syn Adam přišel na svět o rok později.

 

Články o celebritě

Nejslavnější miminka roku 2016! Nejslavnější miminka roku 2016! Také rok 2016 byl plný porodů v rodinách českých i zahraničních celebrit! Na svět mimo jiné přišel… číst článek
Noční můra každé mámy: Strach Něrgešové o pětiměsíční dceru! Noční můra každé mámy: Strach Něrgešové o pětiměsíční dceru! Pětiměsíční dcera moderátorka Laďky Něrgešové (40) se potýká s vysokými teplotami. Život jí znepříjemňuje… číst článek
Maminy Absolonová a Něrgešová společně venčily svá miminka! Maminy Absolonová a Něrgešová společně venčily svá miminka! Tak dlouho si slibovaly, že spolu budou jezdit s kočárky, až se to konečně stalo. Laďka Něrgešová… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška