Laďka Něrgešová

Datum narození: 2.2.1976
Místo narození: Brno
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová na sebe širokou veřejnost upozornila uváděním pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar.

Navštěvovala vyšší odbornou školu herectví v Praze. Zároveň se věnovala dabingu a do éteru pouštěla písničky z rádia. Poprvé se Laďka Něrgešová objevila i na stříbrném plátně v dramatu Minulost. Poté odešla do Horáckého divadla v Jihlavě, kde se ukázala v Idiotovi nebo v opeře Lazebník sevillský.

LAĎKA NĚRGEŠOVÁ O KRACHU MANŽELSTVÍ

Po návratu do Prahy nastoupila angažmá v Činoherním klubu. Laďka Něrgešová si zahrála ve hře Sex noci svatojánské, Osiřelý západ nebo v komedii Deskový statek. Do filmu Román pro ženy ji obsadil režisér Filip Renč.

Velkou popularitu na sebe strhla Laďka Něrgešová moderováním dvou řad pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Svou energií, zběsilostí a temperamentem doplňovala své moderátorské kolegy Ondřeje Brzobohatého  a Petra Holíka. Poté se objevila v seriálu Velmi křehké vztahy nebo Aféry. V televizi Prima uvádí Top Star.

O LAĎCE NĚRGEŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Novináře Jaroslava Plesla si Laďka Něrgešová vzala v Ledeburských zahradách pod Pražským hradem v roce 2007. Syn Adam se jim narodil o rok později, dcera Meda roku 2016.

 

Články o celebritě

Další rána pro Něrgešovou: Po rozvodu prožila obří bolest! Další rána pro Něrgešovou: Po rozvodu prožila obří bolest! Jako by rozchod a následný rozvod s manželem Jaroslavem Pleslem (45) nestačil, moderátorka Laďka… číst článek
Celebrity na síti: Uhodnete, komu patří tyto slavné zadečky? Celebrity na síti: Uhodnete, komu patří tyto slavné zadečky? Který olympijský vítěz se stal podruhé otcem? Jaká česká hvězda má kvůli vlastnímu dítěti zdravotní… číst článek
Něrgešová se rozvádí, a ještě má pech: Zdravotní problémy! Něrgešová se rozvádí, a ještě má pech: Zdravotní problémy! Po mučivých měsících spojených s rozpadem manželství a rozvodem řeší další nepříjemnost. Moderátorka… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová