Laďka Něrgešová

Datum narození: 2.2.1976
Místo narození: Brno
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Je jednou z nejznámějších dohazovaček u nás. V reality show Farmář hledá ženu dohlíží moderátorka Laďka Něrgešová na snoubení osamělých sedláků s několika ženami. Do toho hraje v divadle a v televizi. Novinář Jaroslav Plesl s ní vychovává syna Adama.

Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová navštěvovala vyšší odbornou školu herectví v Praze. Zároveň se věnovala dabingu a do éteru pouštěla písničky z rádia. Poprvé se objevila i na stříbrném plátně v dramatu Minulost. Poté odešla do Horáckého divadla v Jihlavě, kde se ukázala v Idiotovi, podle románu F. M. Dostojevského, nebo v opeře Lazebník sevillský.

Po návratu do Prahy nastoupila angažmá v Činoherním klubu. Laďka Něrgešová si zahrála ve hře Sex noci svatojánské, Osiřelý západ nebo v komedii Deskový statek. Do filmu Román pro ženy ji obsadil režisér Filip Renč.

Velkou popularitu na sebe strhla Něrgešová moderováním dvou řad pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Svou energií, zběsilostí a temperamentem doplňovala své moderátorské kolegy Ondřeje Brzobohatého a Petra Holíka. Poté se objevila v seriálu Velmi křehké vztahy nebo Aféry. V televizi uvádí také VIP zprávy ze světa showbyznysu. Naladit se dá i na rádiu.

Jaroslava Plesla si vzala v Ledeburských zahradách pod Pražským hradem v roce 2007. Syn Adam přišel na svět o rok později.

 

Články o celebritě

Herečka Svátková rozzlobila lékaře: Provedla to, z čeho u pacientů šílí! Herečka Svátková rozzlobila lékaře: Provedla to, z čeho u pacientů šílí! Kráska Vlastina Svátková (35) působí na první pohled jako křehká žena, ve skutečnosti už si ale prožila… číst článek
Ostrý jazyk Postlerové: Návrat Něrgešové do Top Staru? Laďko, změň slovník! Ostrý jazyk Postlerové: Návrat Něrgešové do Top Staru? Laďko, změň slovník! Po 22 měsících se do Top Staru vrátila z mateřské Laďka Něrgešová (42)! Jak moderátorka zapůsobila… číst článek
Sexbomba Perkausová po konci v Top Staru: Tajné rande s bohatým Ivanem! Sexbomba Perkausová po konci v Top Staru: Tajné rande s bohatým Ivanem! Zatloukat, zatloukat, zatloukat! Exmoderátorka Top Staru Eva Perkausová (23) je až podezřele často… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Adela Banášová
Adela Banášová
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková