Olga Šípková

Datum narození: 12.4.1969
Profese: cvičitelka aerobiku
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Sportovní aerobik zahlédla jednou v televizi. Pak v něm vyhrála mistrovství světa. Vavříny ze soutěží v této disciplíně získávala Olga Šípková pravidelně i v Evropě a v Česku. Nahrála několik kazet a předcvičovala i v televizi. Jejím trenérem byl Ivan Šípek, její manžel.

Olga Šípková vystudovala pražskou Fakultu tělesné výchovy a sportu. Po vzoru rodičů se věnovala moderní gymnastice. Aerobik ji nadchl v roce 1992. Na první závody se vydala už o rok později. A uspěla. Poté, co získala v roce 1997 zlatou medaili na mistrovství světa v australském Sydney, s vrcholovým sportem skončila.

Své zkušenosti předávala Olga Šípková dále coby trenérka. Vystupovala v pořadech Buď fit s Olgou či V kondici. Čtyři roky uváděla televizní magazín Sama doma. Prodala desítky tisíc videokazet svého cvičení. O aerobiku napsala i dvě knihy.

OLGA ŠÍPKOVÁ - VŠE O TRENÉRCE NAJDETE ZDE

S manželem Ivanem Šípkem si založila tři fitcentra. Olga Šípková a Ivan Šípek spolu žijí přes dvacet let. Vychovali syna Michala a dceru Adélu.

V roce 2016 se Olga Šípková stala soutěžící StarDance České televice. Jejím partnerem byl tanečník Marek Dědík. Vypadli ve čtvrtém kole.

 

Články o celebritě

Marek Dědík se stál tátou! Neuvěříte, jaké vybrali jméno Marek Dědík se stál tátou! Neuvěříte, jaké vybrali jméno Sice měli termín až prvního prosince, miminku tanečníka ze StarDance Marka Dědíka (34) a jeho partnerky… číst článek
Tanečník ze StarDance se každým dnem stane otcem! Víme, co se mu narodí Tanečník ze StarDance se každým dnem stane otcem! Víme, co se mu narodí Tanečník Marek Dědík (34) dostane pod stromeček ten nejkrásnější dárek. Jeho partnerka Tereza už… číst článek
Sportovní hvězdy otevřely v centru Prahy  fitness. Šípková s Marešem si zatrsali Sportovní hvězdy otevřely v centru Prahy fitness. Šípková s Marešem si zatrsali Dvě slavná jména českého sportu se vrhla do společného podnikání. Bývalá mistryně světa ve sportovním… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Jaroslav Plašil
Jaroslav Plašil
zobrazit profil Alina Kabajeva
Alina Kabajeva
zobrazit profil Lukáš Rosol
Lukáš Rosol
zobrazit profil Jan Veselý
Jan Veselý
zobrazit profil Adam Ondra
Adam Ondra
zobrazit profil Rocío  Oliva
Rocío Oliva
zobrazit profil Roman Horák
Roman Horák
zobrazit profil Michal Češka
Michal Češka