Adam Mišík

Datum narození: 7.5.1997
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Adam Mišík, přezdívaný „Český Justin Bieber“, vstoupil do povědomí lidí hudebním klipem Tvoje světy. Je obsazován do různých filmových, seriálových i divadelních rolí.

Jméno Mišík se na hudební scéně však neobjevuje poprvé. V 60. a 70. letech stála na národních pódiích jiná persona, a to rocková legenda a přednostně otec Adama, Vladimír Mišík. Zpočátku šel synek ve šlépějích svého otce. Vystupoval např. na festivalech Rock for People, United Islands či na velkém vzpomínkovém koncertu pro Václava Havla v pražské Lucerně pod křídly kapely Colorblinds. V lednu 2012 pak v pražském Paláci Akropolis oprášil i repertoár svého otce a zazněla tak i píseň Sluneční hrob. Skupinu však v létě 2013 opustil a vydal se na vlastní sólovou dráhu.

Tu začal celkem solidně, protože klip Tvoje světy měl k březnu 2014 přes 800 000 zhlédnutí na youtube. Tým mladičkých nadšených fanynek dokonce založil společenství Mishix (spolek fanoušků Adama Mišíka).

Adam Mišík krátce po svém „vzletu“ začal koncertovat i s dalšími mladými osobnostmi - jako jsou třeba rapper Johny Machette či objev televize Óčka v roce 2013 Voxel. Sám Adam je jednou z výrazných tváří této hudební televize. V anketě Český slavík se stal objevem roku 2013.

O ADAMU MIŠÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Adam Mišík ale nevkládá veškerou energii jen do hudby. Již v sedmi letech si vyzkoušel, jaké je být synem Ani Geislerové v milostné komedii Kráska v nesnázích. Mezi jeho další počiny patřila role raubíře v komedii Taková normální rodinka (2008), postava Ondry Dvořáka v seriálu Cesty domů, či podílení se na seriálu Borgia. V roce 2014 získal hlavní roli ve filmu Zatím dobrý, kde hraje jednoho z bratří Mašínů (synové protinacistického odbojáře Josefa Mašína).

 

Články o celebritě

Marika Gombitová má poprvé elektrický vozík! Po 37 letech invalidity Marika Gombitová má poprvé elektrický vozík! Po 37 letech invalidity K smutnému výročí autonehody, která ji v roce 1980 připravila o možnost chodit, si Marika Gombitová… číst článek
Adam Mišík nekompromisně: S tátou už vystupovat nebudu! Adam Mišík nekompromisně: S tátou už vystupovat nebudu! Muzikant a herec Adam Mišík (20) před časem vystoupil se svým otcem a dalšími rodinnými příslušníky… číst článek
Celebrity na síti: Kubelková na operaci a nejroztomilejší syn Štíbrové Celebrity na síti: Kubelková na operaci a nejroztomilejší syn Štíbrové Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michal Straka
Michal Straka
zobrazit profil Petr Janda
Petr Janda
zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)
zobrazit profil Alicia Keys
Alicia Keys
zobrazit profil Victoria Beckham
Victoria Beckham
zobrazit profil Rita Ora
Rita Ora
zobrazit profil Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
zobrazit profil zpěvačka Victoria
zpěvačka Victoria