Adam Mišík

Datum narození: 7.5.1997
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Adam Mišík, přezdívaný „Český Justin Bieber“, vstoupil do povědomí lidí hudebním klipem Tvoje světy. Je obsazován do různých filmových, seriálových i divadelních rolí.

Jméno Mišík se na hudební scéně však neobjevuje poprvé. V 60. a 70. letech stála na národních pódiích jiná persona, a to rocková legenda a přednostně otec Adama, Vladimír Mišík. Zpočátku šel synek ve šlépějích svého otce. Vystupoval např. na festivalech Rock for People, United Islands či na velkém vzpomínkovém koncertu pro Václava Havla v pražské Lucerně pod křídly kapely Colorblinds. V lednu 2012 pak v pražském Paláci Akropolis oprášil i repertoár svého otce a zazněla tak i píseň Sluneční hrob. Skupinu však v létě 2013 opustil a vydal se na vlastní sólovou dráhu.

Tu začal celkem solidně, protože klip Tvoje světy měl k březnu 2014 přes 800 000 zhlédnutí na youtube. Tým mladičkých nadšených fanynek dokonce založil společenství Mishix (spolek fanoušků Adama Mišíka).

Adam Mišík krátce po svém „vzletu“ začal koncertovat i s dalšími mladými osobnostmi - jako jsou třeba rapper Johny Machette či objev televize Óčka v roce 2013 Voxel. Sám Adam je jednou z výrazných tváří této hudební televize. V anketě Český slavík se stal objevem roku 2013.

O ADAMU MIŠÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Adam Mišík ale nevkládá veškerou energii jen do hudby. Již v sedmi letech si vyzkoušel, jaké je být synem Ani Geislerové v milostné komedii Kráska v nesnázích. Mezi jeho další počiny patřila role raubíře v komedii Taková normální rodinka (2008), postava Ondry Dvořáka v seriálu Cesty domů, či podílení se na seriálu Borgia. V roce 2014 získal hlavní roli ve filmu Zatím dobrý, kde hraje jednoho z bratří Mašínů (synové protinacistického odbojáře Josefa Mašína).

 

Články o celebritě

Hlasy pro Mišíka nestačily: Jak se rozhoduje, kdo vypadne Hlasy pro Mišíka nestačily: Jak se rozhoduje, kdo vypadne Fanynky se o něj perou, jejich hlasy ho do dalšího kola StarDance ale nedostaly. Adam Mišík (21)… číst článek
Co kamery ze StarDance neukázaly: Hlad, alkohol, kritika a záhada psa v randálu! Co kamery ze StarDance neukázaly: Hlad, alkohol, kritika a záhada psa v randálu! StarDance není jen taneční soutěž na naleštěném parketu, pánové ve fracích a dámy v róbách! To je… číst článek
StarDance jedničkou celé soboty! Sledovanost už dosahuje téměř 1,5 milionu diváků StarDance jedničkou celé soboty! Sledovanost už dosahuje téměř 1,5 milionu diváků Taneční show StarDance jak buldozer válcuje všechny sobotní pořady. Čtvrtý díl deváté řady přilákal… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Albert Černý
Albert Černý
zobrazit profil Monika Absolonová
Monika Absolonová
zobrazit profil Milan Chladil
Milan Chladil
zobrazit profil Madonna
Madonna
zobrazit profil Karel Gott
Karel Gott
zobrazit profil Matěj Ruppert
Matěj Ruppert
zobrazit profil Věra Bílá
Věra Bílá
zobrazit profil Láďa Kerndl
Láďa Kerndl