Adam Mišík

Datum narození: 7.5.1997
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Adam Mišík, přezdívaný „Český Justin Bieber“, vstoupil do povědomí lidí hudebním klipem Tvoje světy. Je obsazován do různých filmových, seriálových i divadelních rolí.

Jméno Mišík se na hudební scéně však neobjevuje poprvé. V 60. a 70. letech stála na národních pódiích jiná persona, a to rocková legenda a přednostně otec Adama, Vladimír Mišík. Zpočátku šel synek ve šlépějích svého otce. Vystupoval např. na festivalech Rock for People, United Islands či na velkém vzpomínkovém koncertu pro Václava Havla v pražské Lucerně pod křídly kapely Colorblinds. V lednu 2012 pak v pražském Paláci Akropolis oprášil i repertoár svého otce a zazněla tak i píseň Sluneční hrob. Skupinu však v létě 2013 opustil a vydal se na vlastní sólovou dráhu.

Tu začal celkem solidně, protože klip Tvoje světy měl k březnu 2014 přes 800 000 zhlédnutí na youtube. Tým mladičkých nadšených fanynek dokonce založil společenství Mishix (spolek fanoušků Adama Mišíka).

Adam Mišík krátce po svém „vzletu“ začal koncertovat i s dalšími mladými osobnostmi - jako jsou třeba rapper Johny Machette či objev televize Óčka v roce 2013 Voxel. Sám Adam je jednou z výrazných tváří této hudební televize. V anketě Český slavík se stal objevem roku 2013.

O ADAMU MIŠÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Adam Mišík ale nevkládá veškerou energii jen do hudby. Již v sedmi letech si vyzkoušel, jaké je být synem Ani Geislerové v milostné komedii Kráska v nesnázích. Mezi jeho další počiny patřila role raubíře v komedii Taková normální rodinka (2008), postava Ondry Dvořáka v seriálu Cesty domů, či podílení se na seriálu Borgia. V roce 2014 získal hlavní roli ve filmu Zatím dobrý, kde hraje jednoho z bratří Mašínů (synové protinacistického odbojáře Josefa Mašína).

 

Články o celebritě

Mišík netušil, že má v Americe 9 sourozenců! A poprvé navštívil místo, kde je popel jejich otce Mišík netušil, že má v Americe 9 sourozenců! A poprvé navštívil místo, kde je popel jejich otce Legenda českého rocku Vladimír Mišík (70) neměl celá léta ani ponětí, že má za velkou louží devět… číst článek
Synové slavných otců se pěkně rozjeli v baru! Své táty v pití alkoholu rozhodně nezahanbili Synové slavných otců se pěkně rozjeli v baru! Své táty v pití alkoholu rozhodně nezahanbili Vystoupení Bena Cristovaa (30) pro ForMen bibli fashion přilákalo Vladimíra Polívku (27) a Adama… číst článek
Zamilovaný Adam Mišík s přítelkyní Dianou: Intimnosti a líbání na veřejnosti Zamilovaný Adam Mišík s přítelkyní Dianou: Intimnosti a líbání na veřejnosti To je láska. Adam Mišík (19) s přítelkyní Dianou Kratochvílovou (18) zavítali na finále Miss face… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Milan Chladil
Milan Chladil
zobrazit profil Marcela Holanová
Marcela Holanová
zobrazit profil Lenka Filipová
Lenka Filipová
zobrazit profil Petr "Hoggy" Lexa
Petr "Hoggy" Lexa
zobrazit profil Šárka Hrbáčková
Šárka Hrbáčková
zobrazit profil Emma Drobná
Emma Drobná
zobrazit profil Pavla Břínková
Pavla Břínková
zobrazit profil Chris Cornell
Chris Cornell