Adam Mišík

Datum narození: 7.5.1997
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, herec
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Adam Mišík, přezdívaný „Český Justin Bieber“, vstoupil do povědomí lidí hudebním klipem Tvoje světy. Je obsazován do různých filmových, seriálových i divadelních rolí.

Jméno Mišík se na hudební scéně však neobjevuje poprvé. V 60. a 70. letech stála na národních pódiích jiná persona, a to rocková legenda a přednostně otec Adama, Vladimír Mišík. Zpočátku šel synek ve šlépějích svého otce. Vystupoval např. na festivalech Rock for People, United Islands či na velkém vzpomínkovém koncertu pro Václava Havla v pražské Lucerně pod křídly kapely Colorblinds. V lednu 2012 pak v pražském Paláci Akropolis oprášil i repertoár svého otce a zazněla tak i píseň Sluneční hrob. Skupinu však v létě 2013 opustil a vydal se na vlastní sólovou dráhu.

Tu začal celkem solidně, protože klip Tvoje světy měl k březnu 2014 přes 800 000 zhlédnutí na youtube. Tým mladičkých nadšených fanynek dokonce založil společenství Mishix (spolek fanoušků Adama Mišíka).

Adam Mišík krátce po svém „vzletu“ začal koncertovat i s dalšími mladými osobnostmi - jako jsou třeba rapper Johny Machette či objev televize Óčka v roce 2013 Voxel. Sám Adam je jednou z výrazných tváří této hudební televize. V anketě Český slavík se stal objevem roku 2013.

O ADAMU MIŠÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Adam Mišík ale nevkládá veškerou energii jen do hudby. Již v sedmi letech si vyzkoušel, jaké je být synem Ani Geislerové v milostné komedii Kráska v nesnázích. Mezi jeho další počiny patřila role raubíře v komedii Taková normální rodinka (2008), postava Ondry Dvořáka v seriálu Cesty domů, či podílení se na seriálu Borgia. V roce 2014 získal hlavní roli ve filmu Zatím dobrý, kde hraje jednoho z bratří Mašínů (synové protinacistického odbojáře Josefa Mašína).

 

Články o celebritě

Drsné natáčení První republiky: Adam na pokraji kolapsu! Drsné natáčení První republiky: Adam na pokraji kolapsu! Dva herci se utkali a div jeden druhému nerozbili úsměv. Boxerský zápas mezi Vladimírem Polívkou… číst článek
Českou Miss 2018 se stala Lea Šteflíčková: Jak se vám líbí? Českou Miss 2018 se stala Lea Šteflíčková: Jak se vám líbí? Deset finalistek, jen jedna ale může odejít jako vítězka a získat korunku a titul královny krásy.… číst článek
Sexy užívačky na jachtě aneb Soustředění České Miss 2018 Sexy užívačky na jachtě aneb Soustředění České Miss 2018 Už zanedlouho vystřídá na trůnu Českou Miss 2017 Michaelu Habáňovou další mladá kráska.  číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Dolores O’Riordan
Dolores O’Riordan
zobrazit profil Šárka Vaňková
Šárka Vaňková
zobrazit profil Tomáš Klus
Tomáš Klus
zobrazit profil Vladimír Mišík
Vladimír Mišík
zobrazit profil Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
zobrazit profil Michael Jackson
Michael Jackson
zobrazit profil Lana Del Rey
Lana Del Rey
zobrazit profil Glen Hansard
Glen Hansard