Zorka Hejdová

Datum narození: 2.7.1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií srší nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Od roku 2009 probouzí české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

Okouzlující moderátorku s vytříbeným vkusem známe v tuto chvíli pod jménem Zorka Hejdová. Se svým manželem Mirkem Hejdou se seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem v tuto chvíli uvádí konkurenční ranní vysílání v sobotu a neděli.

I přesto že je Zorka dívka, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu Superstar statisíce diváků.

 

Články o celebritě

Moderátorka Novy Hejdová se slunila na plachetnici, její muž se kvůli fotce málem utopil! Moderátorka Novy Hejdová se slunila na plachetnici, její muž se kvůli fotce málem utopil! Manželé Hejdovi si dokážou letní dny plné slunce užít stylově. Vyrazili totiž s přáteli na víkendovou… číst článek
Lákavá nabídka pro Ewu Farnou: Chtěli vyrábět skříně podle rozměrů jejích boků! Lákavá nabídka pro Ewu Farnou: Chtěli vyrábět skříně podle rozměrů jejích boků! Ewa Farna (23) sice nemá postavu jako modelka, ale nevadí jí to. Na své kypré tvary je naopak hrdá,… číst článek
Blogerka Ina T. s mazlíkem za 60 tisíc! Dva roky na něj čekala Blogerka Ina T. s mazlíkem za 60 tisíc! Dva roky na něj čekala Jedna z nejznámějších módních blogerek u nás Ina T. nechyběla na karlovarském festivalu. A nepřijela… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala