Zorka Hejdová

Datum narození: 2.7.1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií srší nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Od roku 2009 probouzí české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

Okouzlující moderátorku s vytříbeným vkusem známe v tuto chvíli pod jménem Zorka Hejdová. Se svým manželem Mirkem Hejdou se seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem v tuto chvíli uvádí konkurenční ranní vysílání v sobotu a neděli.

I přesto že je Zorka dívka, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu Superstar statisíce diváků.

 

Články o celebritě

Mazlíčci slavných: Jakého chlupáče vlastní Robbie Williams, Zorka Hejdová nebo Lady Gaga? Mazlíčci slavných: Jakého chlupáče vlastní Robbie Williams, Zorka Hejdová nebo Lady Gaga? Říká se, že kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi. U těchto slavných osobností je jasné, že mají srdce… číst článek
Běhu pro ženy se zúčastnily i modelky. Kuchařová se blýskla osobním rekordem Běhu pro ženy se zúčastnily i modelky. Kuchařová se blýskla osobním rekordem Jeden z nejoblíbenějších běžeckých závodů – adidas Běh pro ženy – přilákal tento rok kromě stovek… číst článek
Bučková, Vágner, Krainová a spol.: VIP na houbách! I celebrity berou lesy útokem! Bučková, Vágner, Krainová a spol.: VIP na houbách! I celebrity berou lesy útokem! Místo koupališť české hvězdy okupovaly lesy! A podle jejich plných košíků hub se urodilo. Není divu,… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Sandra Parmová
Sandra Parmová
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Alexandra Nosková
Alexandra Nosková
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi