Zorka Hejdová

Datum narození: 2.7.1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií srší nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Od roku 2009 probouzí české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

Okouzlující moderátorku s vytříbeným vkusem známe v tuto chvíli pod jménem Zorka Hejdová. Se svým manželem Mirkem Hejdou se seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem v tuto chvíli uvádí konkurenční ranní vysílání v sobotu a neděli.

I přesto že je Zorka dívka, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu Superstar statisíce diváků.

 

Články o celebritě

Lékaři svolali poradu kvůli Karlu Gottovi! Slavík promluvil z nemocnice Lékaři svolali poradu kvůli Karlu Gottovi! Slavík promluvil z nemocnice Chřipka, kvůli které byl zpěvák před více než týdnem hospitalizovaný, je prý zažehnaná.… číst článek
Hvězdy na Česko-Slovenském plese: Gregorová s mladším mužem, Slováček s Gelemovou i chirurg Karla Gotta! Hvězdy na Česko-Slovenském plese: Gregorová s mladším mužem, Slováček s Gelemovou i chirurg Karla Gotta! Česko-Slovenský ples patří každoročně mezi nejprestižnější události plesové sezóny, a tak si ho nenechávají… číst článek
Zorka Hejdová: Děsivá bouračka a smrt! Zorka Hejdová: Děsivá bouračka a smrt! Zorka Hejdová je velmi úspěšná moderátorka, která si umí vydělat spoustu peněz. Za našetřené korunky… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba
zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum