Zorka Hejdová

Datum narození: 2.7.1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií srší nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Od roku 2009 probouzí české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

Okouzlující moderátorku s vytříbeným vkusem známe v tuto chvíli pod jménem Zorka Hejdová. Se svým manželem Mirkem Hejdou se seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem v tuto chvíli uvádí konkurenční ranní vysílání v sobotu a neděli.

I přesto že je Zorka dívka, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu Superstar statisíce diváků.

 

Články o celebritě

Jak si slavní užívali Halloween: Navlékli se do kostýmů vězňů a vraždících bestií Jak si slavní užívali Halloween: Navlékli se do kostýmů vězňů a vraždících bestií Halloween je svátkem, kdy se lidé proměňují v nejrůznější pohádkové, hororové nebo oblíbené bytosti.… číst článek
Jazykolam podle Simony Krainové: Tohle dokáže udělat pro selfie! Jazykolam podle Simony Krainové: Tohle dokáže udělat pro selfie! Modelka Simona Krainová (43) je pěkně ztřeštěná. Na nedávné party chtěla otestovat nový mobil, a… číst článek
Mazlíčci slavných: Jakého chlupáče vlastní Robbie Williams, Zorka Hejdová nebo Lady Gaga? Mazlíčci slavných: Jakého chlupáče vlastní Robbie Williams, Zorka Hejdová nebo Lady Gaga? Říká se, že kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi. U těchto slavných osobností je jasné, že mají srdce… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo