Zorka Hejdová

Datum narození: 2.7.1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií srší nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Od roku 2009 probouzí české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

Okouzlující moderátorku s vytříbeným vkusem známe v tuto chvíli pod jménem Zorka Hejdová. Se svým manželem Mirkem Hejdou se seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem v tuto chvíli uvádí konkurenční ranní vysílání v sobotu a neděli.

I přesto že je Zorka dívka, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu Superstar statisíce diváků.

 

Články o celebritě

Velikonoce slavných: Jak je české celebrity prožily? Velikonoce slavných: Jak je české celebrity prožily? Velikonoce jsou tradičním křesťanským svátkem a mnoho lidí dodržuje řadu zvyků a obyčejů. Některé… číst článek
Styl podle celebrit: Inspirujte se pánským stylem Zorky Hejdové Styl podle celebrit: Inspirujte se pánským stylem Zorky Hejdové Líbí se vám, jak se oblékají slavné ženy? Jejich modely můžete celkem snadno napodobit, stačí jen… číst článek
Moderátorka Zorka Hejdová: V posteli dráždí ve spodním prádle Moderátorka Zorka Hejdová: V posteli dráždí ve spodním prádle Moderátorka Zorka Hejdová (26) neustále provokuje své fanoušky. Nejdříve si obarvila vlasy a z krásné… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres