Zorka Hejdová

Datum narození: 2.7.1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií srší nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Od roku 2009 probouzí české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

Okouzlující moderátorku s vytříbeným vkusem známe v tuto chvíli pod jménem Zorka Hejdová. Se svým manželem Mirkem Hejdou se seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem v tuto chvíli uvádí konkurenční ranní vysílání v sobotu a neděli.

I přesto že je Zorka dívka, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu Superstar statisíce diváků.

 

Články o celebritě

Moderátorka Zorka Hejdová: Na Nově hrubě porušila smlouvu, čeká ji vyhazov? Moderátorka Zorka Hejdová: Na Nově hrubě porušila smlouvu, čeká ji vyhazov? Zorka Hejdová (26) je oblíbená moderátorka Snídaně s Novou. Teď ale udělala něco, čeho bude možná… číst článek
Přiznání Mašlíkové: Vypadám jako travestita! Přiznání Mašlíkové: Vypadám jako travestita! Nečekanou nabídku dostala Hana Mašlíková (34). Díky roli v muzikálu Rocky si ji někdo objednal na… číst článek
Muzikálová hvězda Bábor se rval v metru kvůli muslimům! 5 hodin u výslechu Muzikálová hvězda Bábor se rval v metru kvůli muslimům! 5 hodin u výslechu Pěsti v metru byl nucen použít Ondřej Bábor (26) z muzikálu Rocky, který má dnes večer svou premiéru.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus