Zorka Hejdová

Datum narození: 2.7.1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií srší nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Od roku 2009 probouzí české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

Okouzlující moderátorku s vytříbeným vkusem známe v tuto chvíli pod jménem Zorka Hejdová. Se svým manželem Mirkem Hejdou se seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem v tuto chvíli uvádí konkurenční ranní vysílání v sobotu a neděli.

I přesto že je Zorka dívka, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu Superstar statisíce diváků.

 

Články o celebritě

Tak tohle určitě odhalit nechtěla! Marešova láska bude litovat Tak tohle určitě odhalit nechtěla! Marešova láska bude litovat Manželka moderátora Leoše Mareše, redaktorka Monika Marešová (37), patří mezi nejstylovější ženy… číst článek
Zorka Hejdová se blýskla v Itálii: Nahá na hotelu! Zorka Hejdová se blýskla v Itálii: Nahá na hotelu! Z postele rovnou na červený koberec! Tak pojala luxusní večírek v Itálii Zorka Hejdová (28). Aby… číst článek
Okatá moderátorka Novy porodila! Gratulace kolegů neberou konce Okatá moderátorka Novy porodila! Gratulace kolegů neberou konce Před dvěma lety se krásná a okatá rosnička z Novy Tereza Juščíková (30) provdala a stala se z ní… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička