Zorka Hejdová

Datum narození: 2.7.1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií srší nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Od roku 2009 probouzí české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

Okouzlující moderátorku s vytříbeným vkusem známe v tuto chvíli pod jménem Zorka Hejdová. Se svým manželem Mirkem Hejdou se seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem v tuto chvíli uvádí konkurenční ranní vysílání v sobotu a neděli.

I přesto že je Zorka dívka, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu Superstar statisíce diváků.

 

Články o celebritě

Víkend odložených výletů: Arichteva a Hejdová na horách, Pártlová v Thajsku Víkend odložených výletů: Arichteva a Hejdová na horách, Pártlová v Thajsku Iniciativa Víkend odložených výletů zasáhla svět showbyznysu. Slavné tváře se rozhodly, že přestanou… číst článek
Celebrity na síti: Zorka Hejdová a Karolína Kurková jako tmavovlásky Celebrity na síti: Zorka Hejdová a Karolína Kurková jako tmavovlásky Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Hejdová zkopírovala šaty po Langmannové! Hejdová zkopírovala šaty po Langmannové! Které slušely víc? To je, oč tu běží. Zorka Hejdová (27) oblékla na Česko-Slovenský ples šaty, které… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Marek Eben
Marek Eben
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová