Zorka Hejdová

Datum narození: 2.7.1990
Místo narození: Plzeň
Výška: 173 cm
Profese: Moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Profesní dráhu započala Zorka Hejdová v raném věku. Již v osmnácti letech byl slyšet její hlas v éteru. Od té doby se z ní stala velmi vyhledávaná moderátorka.

Energií srší nejen v rádiu Evropa 2, ale svým úsměvem rozzářila i mnohé televizní pořady. Od roku 2009 probouzí české domácnosti v pořadu Snídaně s Novou.

Okouzlující moderátorku s vytříbeným vkusem známe v tuto chvíli pod jménem Zorka Hejdová. Se svým manželem Mirkem Hejdou se seznámila během práce a o ruku Mirek Zorku požádal právě v Snídani s Novou. Svatba byla utajovaná - proběhla v červnu 2013, ale nakonec okouzlující fotografie nevěsty s ženichem spatřila i široká veřejnost.

Vlastním jménem Zorka Kepková se narodila 2. července 1990 v Plzni. Během dospívání si přivydělávala jako hosteska a také díky této práci se ocitla v prostorách rádia Kiss Proton. V roce 2011 dostala Zora Hejdová nabídku stát se moderátorkou v rádiu Evropa 2. Ve známém rádiu pracuje po boku Leoše Mareše nebo Patrika Hezuckého, kteří uvádějí již několik let ranní show. Mladá moderátorka spolu se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem v tuto chvíli uvádí konkurenční ranní vysílání v sobotu a neděli.

I přesto že je Zorka dívka, která si dá k obědu i kachnu se šesti, stále má krásnou figuru. Nejen díky tomu okouzlila v roce 2012 v televizním zábavném pořadu Superstar statisíce diváků.

 

Články o celebritě

Zorka a Míra Hejdovi: K 5. výročí svatby velké překvapení! Zorka a Míra Hejdovi: K 5. výročí svatby velké překvapení! Pro svoji ženu přichystal Míra Hejda (34) k pátému výročí svatby velké překvapení! Zorku (28) posadil… číst článek
Blondýnka Hejdová na dovolené : V Chorvatsku zčernala! Blondýnka Hejdová na dovolené : V Chorvatsku zčernala! Zděšení při pohledu do zrcadla po celodenním slunění zažila Zorka Hejdová (28). Moderátorka Snídaně… číst článek
První dovolenky celebrit: Pokochejte se a inspirujte se! První dovolenky celebrit: Pokochejte se a inspirujte se! Léto to je dovolenkový ráj. Většina lidí vyráží užít si klídek a pohodu o prázdninách, kdy mají volno… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová