Související celebrity

Životopis

Herečka a blogerka Marie Doleželová se proslavila rolí Saši z Comebacku. Debutovala ve filmu Pusinky, kde si střihla odvážnou lesbickou scénu.

Nálepky mladé lesbičky už se asi jentak nezbaví, protože osudnou scénu jí doteď každý s radostí připomíná. Ve filmu Pusinky si Marie Doležalová zahrála jednu z hlavních rolí vedle Sandry NovákovéPetry Nesvačilové. Kvůli roli lesbické Išky musela Marie Doležalová zhubnout, což jí naprosto rozhodilo metabolimus.

MARIE DOLEŽALOVÁ A EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY

Dále byla Marie Doležalová k vidění v klipu Anděl zpěváka Xindla X. Skutečně slavnou ji ale učinila až role v nováckém sitcomu Comeback, kde ztvárnila roli přituplé Saši. V seriálu perlila vedle slavných hereckých jmen, jako jsou Tomáš Matonoha nebo Martin Dejdar. Její další seriálovou postavou byla ambiciozní koncipienta v seriálu Cesty domů.

Marie Doležalová ale není jen herečka. Už nějaký ten pátek si totiž vede vlastní blog Kafe a cigárko, kde vtipně popisuje herecký život. Dokonce za něj dostala i významné literární ocenění Magnesia Litera v kategorii blog roku. A její glosy vyšly i v knižní podobě.

O MARII DOLEŽALOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2015 se Marie Doležalová zúčastnila sedmé řady StarDance, kterou vyhrála po boku tanečníka Marka Zelinky, jemuž v srpnu 2018 porodila dceru Alfrédu.

 

Články o celebritě

Mesarošová odtajnila tvář syna a jméno, které schvalovaly úřady Mesarošová odtajnila tvář syna a jméno, které schvalovaly úřady Modelka Dominika Mesarošová (33) se už před měsícem stala maminkou, teprve nyní ale prozradila jméno… číst článek
První StarDance: Víme, co se dělo, když zhasly kamery! Mejdan v pivnici První StarDance: Víme, co se dělo, když zhasly kamery! Mejdan v pivnici Po skončení prvního večera StarDance se její účastnící s radostí převlékli do civilu a vyrazili do… číst článek
Největší skandály ve StarDance: Líbačka Dědíka s chlapem, Žilková letěla omylem a prsa Bittnerové! Největší skandály ve StarDance: Líbačka Dědíka s chlapem, Žilková letěla omylem a prsa Bittnerové! Velká Británie nyní žije skandálem, kdy se účastník pořadu podobného typu jako StarDance, komik Seann… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Josef Abrhám
Josef Abrhám
zobrazit profil Kristýna Liška Boková
Kristýna Liška Boková
zobrazit profil Josef Trojan
Josef Trojan
zobrazit profil Ivanka Devátá
Ivanka Devátá
zobrazit profil Eliška Jansová
Eliška Jansová
zobrazit profil Aneta Vrzalová
Aneta Vrzalová
zobrazit profil Anna Paquin
Anna Paquin
zobrazit profil Rebecca  Ferguson
Rebecca Ferguson