Související celebrity

Životopis

Herečka a blogerka Marie Doleželová se proslavila rolí Saši z Comebacku. Debutovala ve filmu Pusinky, kde si střihla odvážnou lesbickou scénu.

Nálepky mladé lesbičky už se asi jentak nezbaví, protože osudnou scénu jí doteď každý s radostí připomíná. Ve filmu Pusinky si Marie Doležalová zahrála jednu z hlavních rolí vedle Sandry NovákovéPetry Nesvačilové. Kvůli roli lesbické Išky musela Marie Doležalová zhubnout, což jí naprosto rozhodilo metabolimus.

MARIE DOLEŽALOVÁ A EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY

Dále byla Marie Doležalová k vidění v klipu Anděl zpěváka Xindla X. Skutečně slavnou ji ale učinila až role v nováckém sitcomu Comeback, kde ztvárnila roli přituplé Saši. V seriálu perlila vedle slavných hereckých jmen, jako jsou Tomáš Matonoha nebo Martin Dejdar. Její další seriálovou postavou byla ambiciozní koncipienta v seriálu Cesty domů.

Marie Doležalová ale není jen herečka. Už nějaký ten pátek si totiž vede vlastní blog Kafe a cigárko, kde vtipně popisuje herecký život. Dokonce za něj dostala i významné literární ocenění Magnesia Litera v kategorii blog roku. A její glosy vyšly i v knižní podobě.

O MARII DOLEŽALOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2015 se Marie Doležalová zúčastnila sedmé řady StarDance, kterou vyhrála po boku tanečníka Marka Zelinky, jemuž v srpnu 2018 porodila dceru Alfrédu.

 

Články o celebritě

Leichtová poprvé ukázala dceru: S kamarádkou z Comebacku Doležalovou mají »dvojčata«! Leichtová poprvé ukázala dceru: S kamarádkou z Comebacku Doležalovou mají »dvojčata«! Kristýna Leichtová (32) už minulý týden přivedla na svět prvního potomka, což na sociální síti prozradil… číst článek
Doležalová vysvětlila prazvláštní jméno dcery: Rozhodlo, jak vypadala! Doležalová vysvětlila prazvláštní jméno dcery: Rozhodlo, jak vypadala! Dva týdny Marie Doležalová (31) tutlala, že předčasně porodila krásnou holčičku, která dostala velmi… číst článek
Novácká rosnička Tereza Juščíková: Porodila syna Maxe! Novácká rosnička Tereza Juščíková: Porodila syna Maxe! Dva roky po romantické svatbě na zámku Mcely se novácké rosničce a zprávařce Tereze Juščíkové (31)… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Martin Preiss
Martin Preiss
zobrazit profil Kateřina Hrachovcová-Herčíková
Kateřina Hrachovcová-Herčíková
zobrazit profil Jan Čenský
Jan Čenský
zobrazit profil Kateřina Sedláková
Kateřina Sedláková
zobrazit profil Magda Vášáryová
Magda Vášáryová
zobrazit profil Matt Bomer
Matt Bomer
zobrazit profil Natalia Portman
Natalia Portman
zobrazit profil Aneta Krejčíková
Aneta Krejčíková