Zuzana Belohorcová

Datum narození: 24.2.1976
Místo narození: Žilina
Výška: 169 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová moderovala erotické pořady. A protože je půvabná, nebála se opakovaně sama předvést nahá. Třeba na titulce časopisu Playboy.

Zuzana Belohorcová vystudovala na bratislavské konzervatoři operní zpěv a klavír. Profesně se však věnovala něčemu úplně jinému, a to hned po ukončení studia. Stala se moderátorkou Slovenské televize a pak televize Markíza - jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí, soutěžní moderátorka, uváděla i reality show Big Brother a moderovala také erotický pořad Láskanie.

Není divu, že si ji všimla i nejsledovanější česká televize Nova a v létě 2003 se stala Zuzana Belohorcová moderátorkou erotického pořadu Peříčko. Média ji tehdy překřtila na "učitelku sexu". Při práci dál studovala, nejprve mediální komunikaci a reklamu na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře, později přešla na Univerzitu J. A. Komenského do Prahy.

VŠE O SEXY MODERÁTORCE NAJDETE ZDE

Zuzana Belohorcová je i příležitostnou herečkou, objevila se ve filmu Zostane to medzi nami či v bratislavském divadle Aréna v představení Totálne mimo.

Zuzana Belohorcová žije s manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem v USA. Vzali se v roce 2012 a mají dceru Salmu (narozena 2009) a syna Nevia (narodil se v pátek 13. prosince 2013). Než se dala dohromady s Vlastou Hájkem, měla krátký románek např. s o pět let mladším fotbalovým reprezentantem Milanem Barošem.

 

Články o celebritě

Povrchní a trapná? Belohorcová vrací úder! Povrchní a trapná? Belohorcová vrací úder! Zuzana Belohorcová (42) se na internetu ráda chlubí všemožnými snímky ze života své rodinky… číst článek
Zuzana Belohorcová: Proč to v Česku dělá a v Americe ne?! Zuzana Belohorcová: Proč to v Česku dělá a v Americe ne?! Bývalá učitelka sexu Zuzana Belohorcová jednou za čas dorazí z USA do České republiky. K nám jezdí… číst článek
Učitelka sexu Zuzana Belohorcová: NEPLÁNOVANÁ OPERACE Učitelka sexu Zuzana Belohorcová: NEPLÁNOVANÁ OPERACE Před odletem domů na slunnou Floridu stihla sexbomba Zuzana Belohorcová (42) v Česku i skalpel. číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze