Zuzana Belohorcová

Datum narození: 24.2.1976
Místo narození: Žilina
Výška: 169 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová moderovala erotické pořady. A protože je půvabná, nebála se opakovaně sama předvést nahá. Třeba na titulce časopisu Playboy.

Zuzana Belohorcová vystudovala na bratislavské konzervatoři operní zpěv a klavír. Profesně se však věnovala něčemu úplně jinému, a to hned po ukončení studia. Stala se moderátorkou Slovenské televize a pak televize Markíza - jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí, soutěžní moderátorka, uváděla i reality show Big Brother a moderovala také erotický pořad Láskanie.

Není divu, že si ji všimla i nejsledovanější česká televize Nova a v létě 2003 se stala Zuzana Belohorcová moderátorkou erotického pořadu Peříčko. Média ji tehdy překřtila na "učitelku sexu". Při práci dál studovala, nejprve mediální komunikaci a reklamu na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře, později přešla na Univerzitu J. A. Komenského do Prahy.

VŠE O SEXY MODERÁTORCE NAJDETE ZDE

Zuzana Belohorcová je i příležitostnou herečkou, objevila se ve filmu Zostane to medzi nami či v bratislavském divadle Aréna v představení Totálne mimo.

Zuzana Belohorcová žije s manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem v USA. Vzali se v roce 2012 a mají dceru Salmu (narozena 2009) a syna Nevia (narodil se v pátek 13. prosince 2013). Než se dala dohromady s Vlastou Hájkem, měla krátký románek např. s o pět let mladším fotbalovým reprezentantem Milanem Barošem.

 

Články o celebritě

Sexbomba Belohorcová o životě v USA: Kvůli synovi nesmíme zůstávat v Česku! Sexbomba Belohorcová o životě v USA: Kvůli synovi nesmíme zůstávat v Česku! Někdejší hvězda Peříčka Zuzana Belohorcová (42) si spolu s manželem vybrala pro život Spojené státy… číst článek
Hrátky Belohorcové s manželem: Musela podstoupit něco drsného! Za luxusní kabelku… Hrátky Belohorcové s manželem: Musela podstoupit něco drsného! Za luxusní kabelku… Jednou za rok vyrazí z Miami za rodinou do Česka a na Slovensko. A nevynechají ani návštěvu Varů.… číst článek
Souboj dekoltů na festivalu: Nadupaná Nesvadbová, plochá Švantnerová a sexy Belohorcová Souboj dekoltů na festivalu: Nadupaná Nesvadbová, plochá Švantnerová a sexy Belohorcová Ať už české krásky vyrazily na odpolední či večerní společenské akce v rámci festivalu ve Varech,… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková