Zuzana Belohorcová

Datum narození: 24.2.1976
Místo narození: Žilina
Výška: 169 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová moderovala erotické pořady. A protože je půvabná, nebála se opakovaně sama předvést nahá. Třeba na titulce časopisu Playboy.

Zuzana Belohorcová vystudovala na bratislavské konzervatoři operní zpěv a klavír. Profesně se však věnovala něčemu úplně jinému, a to hned po ukončení studia. Stala se moderátorkou Slovenské televize a pak televize Markíza - jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí, soutěžní moderátorka, uváděla i reality show Big Brother a moderovala také erotický pořad Láskanie.

Není divu, že si ji všimla i nejsledovanější česká televize Nova a v létě 2003 se stala Zuzana Belohorcová moderátorkou erotického pořadu Peříčko. Média ji tehdy překřtila na "učitelku sexu". Při práci dál studovala, nejprve mediální komunikaci a reklamu na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře, později přešla na Univerzitu J. A. Komenského do Prahy.

VŠE O SEXY MODERÁTORCE NAJDETE ZDE

Zuzana Belohorcová je i příležitostnou herečkou, objevila se ve filmu Zostane to medzi nami či v bratislavském divadle Aréna v představení Totálne mimo.

Zuzana Belohorcová žije s manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem v USA. Vzali se v roce 2012 a mají dceru Salmu (narozena 2009) a syna Nevia (narodil se v pátek 13. prosince 2013). Než se dala dohromady s Vlastou Hájkem, měla krátký románek např. s o pět let mladším fotbalovým reprezentantem Milanem Barošem.

 

Články o celebritě

Není čas ztrácet čas: Belohorcová maká na luxusní postavě s celou rodinou Není čas ztrácet čas: Belohorcová maká na luxusní postavě s celou rodinou Bývalá moderátorka lechtivého pořadu Peříčko Zuzana Belohorcová (40) nezahálí a pracuje na své figuře.… číst článek
Belohorcová odvedla dceru do první třídy! Do speciální školy chodí v Americe Belohorcová odvedla dceru do první třídy! Do speciální školy chodí v Americe Bývalá moderátorka erotické show Peříčko Zuzana Belohorcová (40) už má doma prvňáčka. Dcera Salma… číst článek
Bývalá sexbomba Belohorcová: Ostříhaná na kluka se zase svlékla do naha! Bývalá sexbomba Belohorcová: Ostříhaná na kluka se zase svlékla do naha! Jen co se rozhodla zbavit svých blonďatých vlasů, začala odhazovat i oblečení. Bývalá moderátorka… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček

Nejnovější profily celebrit