Zuzana Belohorcová

Datum narození: 24.2.1976
Místo narození: Žilina
Výška: 169 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová moderovala erotické pořady. A protože je půvabná, nebála se opakovaně sama předvést nahá. Třeba na titulce časopisu Playboy.

Zuzana Belohorcová vystudovala na bratislavské konzervatoři operní zpěv a klavír. Profesně se však věnovala něčemu úplně jinému, a to hned po ukončení studia. Stala se moderátorkou Slovenské televize a pak televize Markíza - jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí, soutěžní moderátorka, uváděla i reality show Big Brother a moderovala také erotický pořad Láskanie.

Není divu, že si ji všimla i nejsledovanější česká televize Nova a v létě 2003 se stala Zuzana Belohorcová moderátorkou erotického pořadu Peříčko. Média ji tehdy překřtila na "učitelku sexu". Při práci dál studovala, nejprve mediální komunikaci a reklamu na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře, později přešla na Univerzitu J. A. Komenského do Prahy.

VŠE O SEXY MODERÁTORCE NAJDETE ZDE

Zuzana Belohorcová je i příležitostnou herečkou, objevila se ve filmu Zostane to medzi nami či v bratislavském divadle Aréna v představení Totálne mimo.

Zuzana Belohorcová žije s manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem v USA. Vzali se v roce 2012 a mají dceru Salmu (narozena 2009) a syna Nevia (narodil se v pátek 13. prosince 2013). Než se dala dohromady s Vlastou Hájkem, měla krátký románek např. s o pět let mladším fotbalovým reprezentantem Milanem Barošem.

 

Články o celebritě

Belohorcová na Floridě balí kufry: Přepychové hnízdečko na prodej! Belohorcová na Floridě balí kufry: Přepychové hnízdečko na prodej! Zuzana Belohorcová (41) s manželem Vlastou Hájkem (41) a dcerkou Salmou (7) plánují velké stěhování.… číst článek
Sexbomba Belohorcová o životě v USA: Kvůli synovi nesmíme zůstávat v Česku! Sexbomba Belohorcová o životě v USA: Kvůli synovi nesmíme zůstávat v Česku! Někdejší hvězda Peříčka Zuzana Belohorcová (42) si spolu s manželem vybrala pro život Spojené státy… číst článek
Hrátky Belohorcové s manželem: Musela podstoupit něco drsného! Za luxusní kabelku… Hrátky Belohorcové s manželem: Musela podstoupit něco drsného! Za luxusní kabelku… Jednou za rok vyrazí z Miami za rodinou do Česka a na Slovensko. A nevynechají ani návštěvu Varů.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Nikol  Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný