Zuzana Belohorcová

Datum narození: 24.2.1976
Místo narození: Žilina
Výška: 169 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová moderovala erotické pořady. A protože je půvabná, nebála se opakovaně sama předvést nahá. Třeba na titulce časopisu Playboy.

Zuzana Belohorcová vystudovala na bratislavské konzervatoři operní zpěv a klavír. Profesně se však věnovala něčemu úplně jinému, a to hned po ukončení studia. Stala se moderátorkou Slovenské televize a pak televize Markíza - jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí, soutěžní moderátorka, uváděla i reality show Big Brother a moderovala také erotický pořad Láskanie.

Není divu, že si ji všimla i nejsledovanější česká televize Nova a v létě 2003 se stala Zuzana Belohorcová moderátorkou erotického pořadu Peříčko. Média ji tehdy překřtila na "učitelku sexu". Při práci dál studovala, nejprve mediální komunikaci a reklamu na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře, později přešla na Univerzitu J. A. Komenského do Prahy.

VŠE O SEXY MODERÁTORCE NAJDETE ZDE

Zuzana Belohorcová je i příležitostnou herečkou, objevila se ve filmu Zostane to medzi nami či v bratislavském divadle Aréna v představení Totálne mimo.

Zuzana Belohorcová žije s manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem v USA. Vzali se v roce 2012 a mají dceru Salmu (narozena 2009) a syna Nevia (narodil se v pátek 13. prosince 2013). Než se dala dohromady s Vlastou Hájkem, měla krátký románek např. s o pět let mladším fotbalovým reprezentantem Milanem Barošem.

 

Články o celebritě

Provokatérka Zuzana Belohorcová: Opět se vystavila polonahá Provokatérka Zuzana Belohorcová: Opět se vystavila polonahá Bývalá moderátorka a modelka Zuzana Belohorcová (41), která nyní žije na Floridě, ráda ukazuje své… číst článek
Nevydařená fotka Belohorcové odhalila vadu na kráse! Co jí fanoušci vyčetli? Nevydařená fotka Belohorcové odhalila vadu na kráse! Co jí fanoušci vyčetli? Někdejší moderátorka Peříčka Zuzana Belohorcová (41) se vždy pyšnila dokonalou postavou, kterou se… číst článek
Belohorcová na místě masakru ve Vegas: Vystavila se nahá v okně! Belohorcová na místě masakru ve Vegas: Vystavila se nahá v okně! Možná by nechyběla trocha soudnosti. Zatímco celé Las Vegas truchlí kvůli střelbě na koncertě, kde… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura