Zuzana Belohorcová

Datum narození: 24.2.1976
Místo narození: Žilina
Výška: 169 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová moderovala erotické pořady. A protože je půvabná, nebála se opakovaně sama předvést nahá. Třeba na titulce časopisu Playboy.

Zuzana Belohorcová vystudovala na bratislavské konzervatoři operní zpěv a klavír. Profesně se však věnovala něčemu úplně jinému, a to hned po ukončení studia. Stala se moderátorkou Slovenské televize a pak televize Markíza - jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí, soutěžní moderátorka, uváděla i reality show Big Brother a moderovala také erotický pořad Láskanie.

Není divu, že si ji všimla i nejsledovanější česká televize Nova a v létě 2003 se stala Zuzana Belohorcová moderátorkou erotického pořadu Peříčko. Média ji tehdy překřtila na "učitelku sexu". Při práci dál studovala, nejprve mediální komunikaci a reklamu na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře, později přešla na Univerzitu J. A. Komenského do Prahy.

VŠE O SEXY MODERÁTORCE NAJDETE ZDE

Zuzana Belohorcová je i příležitostnou herečkou, objevila se ve filmu Zostane to medzi nami či v bratislavském divadle Aréna v představení Totálne mimo.

Zuzana Belohorcová žije s manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem v USA. Vzali se v roce 2012 a mají dceru Salmu (narozena 2009) a syna Nevia (narodil se v pátek 13. prosince 2013). Než se dala dohromady s Vlastou Hájkem, měla krátký románek např. s o pět let mladším fotbalovým reprezentantem Milanem Barošem.

 

Články o celebritě

Učitelka sexu Zuzana Belohorcová: Pořídila si byt za 53 milionů! Učitelka sexu Zuzana Belohorcová: Pořídila si byt za 53 milionů! Bydlení snů si v Miami pořídili sexbomba Zuzana Belohorcová (40) a její muž Vlasta Hájek (40). číst článek
Belohorcové byt za 53 mega! Kde na to vzala? Belohorcové byt za 53 mega! Kde na to vzala? Sexbomba Zuzana Belohorcová (40) si bydlí jako královna.… číst článek
Jak si slavní užívali Halloween: Navlékli se do kostýmů vězňů a vraždících bestií Jak si slavní užívali Halloween: Navlékli se do kostýmů vězňů a vraždících bestií Halloween je svátkem, kdy se lidé proměňují v nejrůznější pohádkové, hororové nebo oblíbené bytosti.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková