Zuzana Belohorcová

Datum narození: 24.2.1976
Místo narození: Žilina
Výška: 169 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová moderovala erotické pořady. A protože je půvabná, nebála se opakovaně sama předvést nahá. Třeba na titulce časopisu Playboy.

Zuzana Belohorcová vystudovala na bratislavské konzervatoři operní zpěv a klavír. Profesně se však věnovala něčemu úplně jinému, a to hned po ukončení studia. Stala se moderátorkou Slovenské televize a pak televize Markíza - jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí, soutěžní moderátorka, uváděla i reality show Big Brother a moderovala také erotický pořad Láskanie.

Není divu, že si ji všimla i nejsledovanější česká televize Nova a v létě 2003 se stala Zuzana Belohorcová moderátorkou erotického pořadu Peříčko. Média ji tehdy překřtila na "učitelku sexu". Při práci dál studovala, nejprve mediální komunikaci a reklamu na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře, později přešla na Univerzitu J. A. Komenského do Prahy.

VŠE O SEXY MODERÁTORCE NAJDETE ZDE

Zuzana Belohorcová je i příležitostnou herečkou, objevila se ve filmu Zostane to medzi nami či v bratislavském divadle Aréna v představení Totálne mimo.

Zuzana Belohorcová žije s manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem v USA. Vzali se v roce 2012 a mají dceru Salmu (narozena 2009) a syna Nevia (narodil se v pátek 13. prosince 2013). Než se dala dohromady s Vlastou Hájkem, měla krátký románek např. s o pět let mladším fotbalovým reprezentantem Milanem Barošem.

 

Články o celebritě

Belohorcová si užívá: To budete koukat! Belohorcová si užívá: To budete koukat! Zuzky rodiče mají obrovskou radost, že je s dětmi na Slovensku. Rodinka totiž jinak bydlí až za oceánem,… číst článek
Belohorcové zbývá poslední týden na Slovensku: Speciální program s rodinou! Belohorcové zbývá poslední týden na Slovensku: Speciální program s rodinou! Prázdniny na svém rodném Slovensku si užívá bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (41) společně s… číst článek
Hájek od Belohorcové to schytal od Mareše: Mlha z ho*na! Hájek od Belohorcové to schytal od Mareše: Mlha z ho*na! V průběhu karlovarského filmového festivalu promluvil manžel Zuzany Belohorcové o tom, jaký má vztah… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová