Zuzana Belohorcová

Datum narození: 24.2.1976
Místo narození: Žilina
Výška: 169 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová moderovala erotické pořady. A protože je půvabná, nebála se opakovaně sama předvést nahá. Třeba na titulce časopisu Playboy.

Zuzana Belohorcová vystudovala na bratislavské konzervatoři operní zpěv a klavír. Profesně se však věnovala něčemu úplně jinému, a to hned po ukončení studia. Stala se moderátorkou Slovenské televize a pak televize Markíza - jako programová hlasatelka, moderátorka Počasí, soutěžní moderátorka, uváděla i reality show Big Brother a moderovala také erotický pořad Láskanie.

Není divu, že si ji všimla i nejsledovanější česká televize Nova a v létě 2003 se stala Zuzana Belohorcová moderátorkou erotického pořadu Peříčko. Média ji tehdy překřtila na "učitelku sexu". Při práci dál studovala, nejprve mediální komunikaci a reklamu na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře, později přešla na Univerzitu J. A. Komenského do Prahy.

VŠE O SEXY MODERÁTORCE NAJDETE ZDE

Zuzana Belohorcová je i příležitostnou herečkou, objevila se ve filmu Zostane to medzi nami či v bratislavském divadle Aréna v představení Totálne mimo.

Zuzana Belohorcová žije s manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem v USA. Vzali se v roce 2012 a mají dceru Salmu (narozena 2009) a syna Nevia (narodil se v pátek 13. prosince 2013). Než se dala dohromady s Vlastou Hájkem, měla krátký románek např. s o pět let mladším fotbalovým reprezentantem Milanem Barošem.

 

Články o celebritě

Belohorcová se odhaluje stále víc: Teď se vyfotila úplně nahá! Belohorcová se odhaluje stále víc: Teď se vyfotila úplně nahá! Ukázala se tak, jak ji příroda stvořila. Bez make-upu, s rozcuchanými vlasy a úplně nahá. Ale aby… číst článek
Belohorcová: Třetí dítě?! Belohorcová: Třetí dítě?! Má už dceru i syna, ale z miminek je paf. Zuzana Belohorcová (42) se na sociální síti rozněžnila,… číst článek
Rozněžněná Zuzana Belohorcová (42) se chlubí: Voňavé miminko v náručí! Rozněžněná Zuzana Belohorcová (42) se chlubí: Voňavé miminko v náručí! Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (42), která si se svou rodinou žije na Floridě svůj americký… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová