Hanka Kynychová

Datum narození: 10.4.1968
Místo narození: Kroměříž
Profese: cvičitelka, filantropka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hanka Kynychová je známá česká moderátorka, instruktorka fitness, podnikatelka a filantropka. Zúčastnila se české verze soutěžní show Pevnost Boyard.

Hanka Kynychová se narodila v roce 1968 v Kroměříži a od dětství se věnuje sportu. Přes gymnastiku se dostala k aerobiku. Vystudovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské a pracovala jako cvičitelka. Rovněž natáčela cvičební pořady pro Českou televizi.

Hanka Kynychová v roce 1999 dostala nabídku cvičit v televizním pořadu Snídaně s Novou, kde ji mohli diváci vídat každé ráno. Po konci pořadu si otevřela vlastní fitcentrum, a ve spolupráci s TV Nova vznikl projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů.

Hanka Kynychová je také filantropkou. Založila Nadační fond Hanky Kynychové, který kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost. Kynychová je osobní trenérkou, má také vlastní internetovou televizi.

Hanka Kynychová se v roce 2016 zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard, kde bojovala o poklad Otce Fourase po boku Kristýny Leichtové, Jakuba Prachaře, Jana Dolanského a Vojtěcha Kotka.

Hanka Kynychová je vdaná a má tři děti. Syna Filipa (1999) a dvojčata Alexandru a Sofii (2008). V rámci projektu, který je zaměřený proti domácímu násilí Kynychová přiznala, že ji tři roky týral bývalý partner.

Vše o Hance Kynychové čtěte na Blesk.cz >>>

 

Články o celebritě

Heidi Janků ve fitku: Po smrti manžela zanedbala cvičení, teď se vrací do formy! Heidi Janků ve fitku: Po smrti manžela zanedbala cvičení, teď se vrací do formy! Zpěvačka Heidi Janků (55) má stále štíhlou postavu a nemá problém se ukázat v plavkách. Ale jak sama… číst článek
Cvičitelka Kynychová: Kterým celebritám dává do těla? Cvičitelka Kynychová: Kterým celebritám dává do těla? Hanka Kynychová je jednou z našich nejúspěšnějších cvičitelek a sport miluje. Díky ní si pohybové… číst článek
Dobrý den, vnady ven! Přehled největších výstřihů roku 2017 Dobrý den, vnady ven! Přehled největších výstřihů roku 2017 Každý rok se najdou ženy, které dokázaly zaujmout nejenom například svým hereckým uměním nebo pěveckými… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Libor Stach
Libor Stach
zobrazit profil Tomáš Berdych
Tomáš Berdych
zobrazit profil Olga Sehnalová
Olga Sehnalová
zobrazit profil Adam Mišík
Adam Mišík
zobrazit profil Jiří Zimola
Jiří Zimola
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Aneta Vrzalová
Aneta Vrzalová
zobrazit profil Soňa Norisová
Soňa Norisová