Hanka Kynychová

Datum narození: 10.4.1968
Místo narození: Kroměříž
Profese: cvičitelka, filantropka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hanka Kynychová je známá česká moderátorka, instruktorka fitness, podnikatelka a filantropka. Zúčastnila se české verze soutěžní show Pevnost Boyard.

Hanka Kynychová se narodila v roce 1968 v Kroměříži a od dětství se věnuje sportu. Přes gymnastiku se dostala k aerobiku. Vystudovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské a pracovala jako cvičitelka. Rovněž natáčela cvičební pořady pro Českou televizi.

Hanka Kynychová v roce 1999 dostala nabídku cvičit v televizním pořadu Snídaně s Novou, kde ji mohli diváci vídat každé ráno. Po konci pořadu si otevřela vlastní fitcentrum, a ve spolupráci s TV Nova vznikl projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů.

Hanka Kynychová je také filantropkou. Založila Nadační fond Hanky Kynychové, který kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost. Kynychová je osobní trenérkou, má také vlastní internetovou televizi.

Hanka Kynychová se v roce 2016 zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard, kde bojovala o poklad Otce Fourase po boku Kristýny Leichtové, Jakuba Prachaře, Jana Dolanského a Vojtěcha Kotka.

Hanka Kynychová je vdaná a má tři děti. Syna Filipa (1999) a dvojčata Alexandru a Sofii (2008). V rámci projektu, který je zaměřený proti domácímu násilí Kynychová přiznala, že ji tři roky týral bývalý partner.

Vše o Hance Kynychové čtěte na Blesk.cz >>>

 

Články o celebritě

Dvě známé Češky se vydaly na svatojakubskou pouť: Daly jsme našemu životu sbohem! Dvě známé Češky se vydaly na svatojakubskou pouť: Daly jsme našemu životu sbohem! Opustily děti i partnery, práci, domov, koníčky i povinnosti, aby se vydaly na cestu, která jim změní… číst článek
Diktátorka Kynychová: Rodina v zajetí zákazů! Diktátorka Kynychová: Rodina v zajetí zákazů! Na první pohled to není úplně patrné, ale Hanka Kynychová (49) je dost přísná maminka. Oblíbenou… číst článek
Hanka Kynychová: Za rok oslaví 50, ale její poprsí je stále top! Hanka Kynychová: Za rok oslaví 50, ale její poprsí je stále top! Profesionální cvičitelka Hanka Kynychová otevřela ve svém fitku letní terasu. I když příští rok oslaví… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Tomáš Fleischmann
Tomáš Fleischmann
zobrazit profil Albiach Roger Néstor
Albiach Roger Néstor
zobrazit profil Zuzana Paroubková
Zuzana Paroubková
zobrazit profil Dragan Radivojevič
Dragan Radivojevič
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Lucie Hradecká
Lucie Hradecká
zobrazit profil Ivan Vyskočil
Ivan Vyskočil