Hanka Kynychová

Datum narození: 10.4.1968
Místo narození: Kroměříž
Profese: cvičitelka, filantropka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hanka Kynychová je známá česká moderátorka, instruktorka fitness, podnikatelka a filantropka. Zúčastnila se české verze soutěžní show Pevnost Boyard.

Hanka Kynychová se narodila v roce 1968 v Kroměříži a od dětství se věnuje sportu. Přes gymnastiku se dostala k aerobiku. Vystudovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské a pracovala jako cvičitelka. Rovněž natáčela cvičební pořady pro Českou televizi.

Hanka Kynychová v roce 1999 dostala nabídku cvičit v televizním pořadu Snídaně s Novou, kde ji mohli diváci vídat každé ráno. Po konci pořadu si otevřela vlastní fitcentrum, a ve spolupráci s TV Nova vznikl projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů.

Hanka Kynychová je také filantropkou. Založila Nadační fond Hanky Kynychové, který kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost. Kynychová je osobní trenérkou, má také vlastní internetovou televizi.

Hanka Kynychová se v roce 2016 zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard, kde bojovala o poklad Otce Fourase po boku Kristýny Leichtové, Jakuba Prachaře, Jana Dolanského a Vojtěcha Kotka.

Hanka Kynychová je vdaná a má tři děti. Syna Filipa (1999) a dvojčata Alexandru a Sofii (2008). V rámci projektu, který je zaměřený proti domácímu násilí Kynychová přiznala, že ji tři roky týral bývalý partner.

Vše o Hance Kynychové čtěte na Blesk.cz >>>

 

Články o celebritě

Kynychová oblečená za 350 000: Průsvitnou róbu už nemám, syn se za mě styděl! Kynychová oblečená za 350 000: Průsvitnou róbu už nemám, syn se za mě styděl! Cvičitelka Hanka Kynychová se na Česko-Slovenském plese objevila ve velmi seriózní róbě. Kam zmizely… číst článek
Noční můra Kynychové ožila: Muž, který ji týral, se k ní snažil znovu dostat! Noční můra Kynychové ožila: Muž, který ji týral, se k ní snažil znovu dostat! Cvičitelka Hanka Kynychová (48) se před lety stala obětí domácího násilí. Psychicky a bohužel i fyzicky… číst článek
Kynychová terčem agresora, policie v pozoru! Kynychová terčem agresora, policie v pozoru! Před více než 25 lety se Hanka Kynychová (48) zamotala do vztahu, ve kterém prožívala domácí násilí.… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Adéla Šeďová
Adéla Šeďová
zobrazit profil Peter Dinklage
Peter Dinklage
zobrazit profil Edward Redmayne
Edward Redmayne
zobrazit profil David Prachař
David Prachař
zobrazit profil Ivan Hlinka
Ivan Hlinka
zobrazit profil Vratislav Mynář
Vratislav Mynář
zobrazit profil David Deyl
David Deyl
zobrazit profil Kateřina Hrachovcová-Herčíková
Kateřina Hrachovcová-Herčíková