Hanka Kynychová

Datum narození: 10.4.1968
Místo narození: Kroměříž
Profese: cvičitelka, filantropka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hanka Kynychová je známá česká moderátorka, instruktorka fitness, podnikatelka a filantropka. Zúčastnila se české verze soutěžní show Pevnost Boyard.

Hanka Kynychová se narodila v roce 1968 v Kroměříži a od dětství se věnuje sportu. Přes gymnastiku se dostala k aerobiku. Vystudovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské a pracovala jako cvičitelka. Rovněž natáčela cvičební pořady pro Českou televizi.

Hanka Kynychová v roce 1999 dostala nabídku cvičit v televizním pořadu Snídaně s Novou, kde ji mohli diváci vídat každé ráno. Po konci pořadu si otevřela vlastní fitcentrum, a ve spolupráci s TV Nova vznikl projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů.

Hanka Kynychová je také filantropkou. Založila Nadační fond Hanky Kynychové, který kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost. Kynychová je osobní trenérkou, má také vlastní internetovou televizi.

Hanka Kynychová se v roce 2016 zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard, kde bojovala o poklad Otce Fourase po boku Kristýny Leichtové, Jakuba Prachaře, Jana Dolanského a Vojtěcha Kotka.

Hanka Kynychová je vdaná a má tři děti. Syna Filipa (1999) a dvojčata Alexandru a Sofii (2008). V rámci projektu, který je zaměřený proti domácímu násilí Kynychová přiznala, že ji tři roky týral bývalý partner.

Vše o Hance Kynychové čtěte na Blesk.cz >>>

 

Články o celebritě

Zvrácené tajemství sexy postavy Anety Vignerové! Zvrácené tajemství sexy postavy Anety Vignerové! Pohyb = žaludeční nevolnost! Tak je na tom Aneta Vignerová (29). Miss ČR 2009 má sice sexy křivky,… číst článek
Dědík ze StarDance se líbal s mužem, teď ukázal přítelkyni v 6. měsíci! Bříško ale maskovala Dědík ze StarDance se líbal s mužem, teď ukázal přítelkyni v 6. měsíci! Bříško ale maskovala Tanečník Marek Dědík (34), který na sebe nejvíce upozornil účastí ve StarDance a následnou líbačkou… číst článek
Čím zaháněla Jirešová smutek po rozvodu? S exmanželem teď bude na jednom jevišti! Čím zaháněla Jirešová smutek po rozvodu? S exmanželem teď bude na jednom jevišti! Rozvod nebývá pro nikoho zrovna příjemná záležitost. Herečka Ivana Jirešová (40), která si též po… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jakub Vágner
Jakub Vágner
zobrazit profil Viktor Dyk
Viktor Dyk
zobrazit profil Katarína Hasprová
Katarína Hasprová
zobrazit profil Jožo Halászek
Jožo Halászek
zobrazit profil Mila Kunis
Mila Kunis
zobrazit profil Tereza Pokorná
Tereza Pokorná
zobrazit profil Ivo Šanc
Ivo Šanc
zobrazit profil Oľga Haláková
Oľga Haláková