Hanka Kynychová

Datum narození: 10.4.1968
Místo narození: Kroměříž
Profese: cvičitelka, filantropka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hanka Kynychová je známá česká moderátorka, instruktorka fitness, podnikatelka a filantropka. Zúčastnila se české verze soutěžní show Pevnost Boyard.

Hanka Kynychová se narodila v roce 1968 v Kroměříži a od dětství se věnuje sportu. Přes gymnastiku se dostala k aerobiku. Vystudovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské a pracovala jako cvičitelka. Rovněž natáčela cvičební pořady pro Českou televizi.

Hanka Kynychová v roce 1999 dostala nabídku cvičit v televizním pořadu Snídaně s Novou, kde ji mohli diváci vídat každé ráno. Po konci pořadu si otevřela vlastní fitcentrum, a ve spolupráci s TV Nova vznikl projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů.

Hanka Kynychová je také filantropkou. Založila Nadační fond Hanky Kynychové, který kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost. Kynychová je osobní trenérkou, má také vlastní internetovou televizi.

Hanka Kynychová se v roce 2016 zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard, kde bojovala o poklad Otce Fourase po boku Kristýny Leichtové, Jakuba Prachaře, Jana Dolanského a Vojtěcha Kotka.

Hanka Kynychová je vdaná a má tři děti. Syna Filipa (1999) a dvojčata Alexandru a Sofii (2008). V rámci projektu, který je zaměřený proti domácímu násilí Kynychová přiznala, že ji tři roky týral bývalý partner.

Vše o Hance Kynychové čtěte na Blesk.cz >>>

 

Články o celebritě

Kynychová rozhýbala Gregorovou: Vdova po Brzobohatém se ale moc nenadřela! Kynychová rozhýbala Gregorovou: Vdova po Brzobohatém se ale moc nenadřela! Jaro se blíží a Hana Gregorová (64) chce být vedle svého zajíčka Ondřeje Koptíka (32) ve formě. Vydala… číst článek
Kynychová oblečená za 350 000: Průsvitnou róbu už nemám, syn se za mě styděl! Kynychová oblečená za 350 000: Průsvitnou róbu už nemám, syn se za mě styděl! Cvičitelka Hanka Kynychová se na Česko-Slovenském plese objevila ve velmi seriózní róbě. Kam zmizely… číst článek
Noční můra Kynychové ožila: Muž, který ji týral, se k ní snažil znovu dostat! Noční můra Kynychové ožila: Muž, který ji týral, se k ní snažil znovu dostat! Cvičitelka Hanka Kynychová (48) se před lety stala obětí domácího násilí. Psychicky a bohužel i fyzicky… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Marek Adamczyk
Marek Adamczyk
zobrazit profil Justin Bieber
Justin Bieber
zobrazit profil Libuše Vojtková
Libuše Vojtková
zobrazit profil Si  Ťin-pching
Si Ťin-pching
zobrazit profil Tarra  White
Tarra White
zobrazit profil Karel Zima
Karel Zima
zobrazit profil Milan Kohout
Milan Kohout
zobrazit profil Olga Menzelová-Kelymanová
Olga Menzelová-Kelymanová