Hanka Kynychová

Datum narození: 10.4.1968
Místo narození: Kroměříž
Profese: cvičitelka, filantropka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hanka Kynychová je známá česká moderátorka, instruktorka fitness, podnikatelka a filantropka. Zúčastnila se české verze soutěžní show Pevnost Boyard.

Hanka Kynychová se narodila v roce 1968 v Kroměříži a od dětství se věnuje sportu. Přes gymnastiku se dostala k aerobiku. Vystudovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské a pracovala jako cvičitelka. Rovněž natáčela cvičební pořady pro Českou televizi.

Hanka Kynychová v roce 1999 dostala nabídku cvičit v televizním pořadu Snídaně s Novou, kde ji mohli diváci vídat každé ráno. Po konci pořadu si otevřela vlastní fitcentrum, a ve spolupráci s TV Nova vznikl projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů.

Hanka Kynychová je také filantropkou. Založila Nadační fond Hanky Kynychové, který kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost. Kynychová je osobní trenérkou, má také vlastní internetovou televizi.

Hanka Kynychová se v roce 2016 zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard, kde bojovala o poklad Otce Fourase po boku Kristýny Leichtové, Jakuba Prachaře, Jana Dolanského a Vojtěcha Kotka.

Hanka Kynychová je vdaná a má tři děti. Syna Filipa (1999) a dvojčata Alexandru a Sofii (2008). V rámci projektu, který je zaměřený proti domácímu násilí Kynychová přiznala, že ji tři roky týral bývalý partner.

Vše o Hance Kynychové čtěte na Blesk.cz >>>

 

Články o celebritě

Zprávařka Klára Doležalová rozjela byznys: Prý s lékem na všechno! Zprávařka Klára Doležalová rozjela byznys: Prý s lékem na všechno! V Česku na Primě moderuje zprávy a v Chorvatsku okopává olivovníky. Klára Doležalová (44) s manželem… číst článek
Hanka Kynychová: Její recept na hubnutí! Hanka Kynychová: Její recept na hubnutí! V dubnu oslavila padesátiny, vypadá však stále výborně. Hanka Kynychová totiž neponechává nic náhodě… číst článek
Cvičitelka Hana Kynychová: Roky ji týral partner! Cvičitelka Hana Kynychová: Roky ji týral partner! Známá instruktorka a cvičitelka Hana Kynychová (50) se v pořadu Tenký led Dany Morávkové svěřila… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil papež Benedikt XVI.
papež Benedikt XVI.
zobrazit profil Miroslav Matyáš
Miroslav Matyáš
zobrazit profil Sebastian Navrátil
Sebastian Navrátil
zobrazit profil Andrea Hlaváčková
Andrea Hlaváčková
zobrazit profil Pavla Dostálová
Pavla Dostálová
zobrazit profil Muammar Kaddáfí
Muammar Kaddáfí
zobrazit profil Zdeněk Bergman
Zdeněk Bergman
zobrazit profil Magdaléna Zimová
Magdaléna Zimová