Hanka Kynychová

Datum narození: 10.4.1968
Místo narození: Kroměříž
Profese: cvičitelka, filantropka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hanka Kynychová je známá česká moderátorka, instruktorka fitness, podnikatelka a filantropka. Zúčastnila se české verze soutěžní show Pevnost Boyard.

Hanka Kynychová se narodila v roce 1968 v Kroměříži a od dětství se věnuje sportu. Přes gymnastiku se dostala k aerobiku. Vystudovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské a pracovala jako cvičitelka. Rovněž natáčela cvičební pořady pro Českou televizi.

Hanka Kynychová v roce 1999 dostala nabídku cvičit v televizním pořadu Snídaně s Novou, kde ji mohli diváci vídat každé ráno. Po konci pořadu si otevřela vlastní fitcentrum, a ve spolupráci s TV Nova vznikl projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů.

Hanka Kynychová je také filantropkou. Založila Nadační fond Hanky Kynychové, který kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost. Kynychová je osobní trenérkou, má také vlastní internetovou televizi.

Hanka Kynychová se v roce 2016 zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard, kde bojovala o poklad Otce Fourase po boku Kristýny Leichtové, Jakuba Prachaře, Jana Dolanského a Vojtěcha Kotka.

Hanka Kynychová je vdaná a má tři děti. Syna Filipa (1999) a dvojčata Alexandru a Sofii (2008). V rámci projektu, který je zaměřený proti domácímu násilí Kynychová přiznala, že ji tři roky týral bývalý partner.

Vše o Hance Kynychové čtěte na Blesk.cz >>>

 

Články o celebritě

Restart je festival zdravého životního stylu, nezmeškejte ho a přijďte se podívat i dnes! Restart je festival zdravého životního stylu, nezmeškejte ho a přijďte se podívat i dnes! Časopis Dieta pořádá v Praze festival, kde se dozvíte vše o zdravém životním stylu. Co si pod tím… číst článek
Kynychová na Českém plese: Střídala partnery, vrtěla zadkem a ohlídala vražedný výstřih Kynychová na Českém plese: Střídala partnery, vrtěla zadkem a ohlídala vražedný výstřih Jestli to někdo pořádně rozbalil na parketě na Českém plese, tak bez pochyby cvičitelka Hanka Kynychová.… číst článek
Heidi Janků ve fitku: Po smrti manžela zanedbala cvičení, teď se vrací do formy! Heidi Janků ve fitku: Po smrti manžela zanedbala cvičení, teď se vrací do formy! Zpěvačka Heidi Janků (55) má stále štíhlou postavu a nemá problém se ukázat v plavkách. Ale jak sama… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková
zobrazit profil Aleš Háma
Aleš Háma
zobrazit profil Giuseppe Maiello
Giuseppe Maiello
zobrazit profil Igor Karen
Igor Karen
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Emil Zátopek
Emil Zátopek
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Vladimír Kratina
Vladimír Kratina