Hanka Kynychová

Datum narození: 10.4.1968
Místo narození: Kroměříž
Profese: cvičitelka, filantropka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Hanka Kynychová je známá česká moderátorka, instruktorka fitness, podnikatelka a filantropka. Zúčastnila se české verze soutěžní show Pevnost Boyard.

Hanka Kynychová se narodila v roce 1968 v Kroměříži a od dětství se věnuje sportu. Přes gymnastiku se dostala k aerobiku. Vystudovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské a pracovala jako cvičitelka. Rovněž natáčela cvičební pořady pro Českou televizi.

Hanka Kynychová v roce 1999 dostala nabídku cvičit v televizním pořadu Snídaně s Novou, kde ji mohli diváci vídat každé ráno. Po konci pořadu si otevřela vlastní fitcentrum, a ve spolupráci s TV Nova vznikl projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů.

Hanka Kynychová je také filantropkou. Založila Nadační fond Hanky Kynychové, který kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost. Kynychová je osobní trenérkou, má také vlastní internetovou televizi.

Hanka Kynychová se v roce 2016 zúčastnila české verze soutěžní show Pevnost Boyard, kde bojovala o poklad Otce Fourase po boku Kristýny Leichtové, Jakuba Prachaře, Jana Dolanského a Vojtěcha Kotka.

Hanka Kynychová je vdaná a má tři děti. Syna Filipa (1999) a dvojčata Alexandru a Sofii (2008). V rámci projektu, který je zaměřený proti domácímu násilí Kynychová přiznala, že ji tři roky týral bývalý partner.

Vše o Hance Kynychové čtěte na Blesk.cz >>>

 

Články o celebritě

Ples Prahy 1 v hollywoodském stylu: Kynychová místo šperků bradavky, modelka Němcová jako víla! Ples Prahy 1 v hollywoodském stylu: Kynychová místo šperků bradavky, modelka Němcová jako víla! Tradiční ples Prahy 1 na pražském Žofíně přilákal spoustu známých osobností, které u vchodu vítal… číst článek
Domácí teror u Miriam Chytilové? Najdi si větší p*ro, ty kr*vo! Větší č**áky! Řval prý její manžel před dcerou Domácí teror u Miriam Chytilové? Najdi si větší p*ro, ty kr*vo! Větší č**áky! Řval prý její manžel před dcerou Výhružky, nadávky a násilí! Miriam Chytilová (51), herečka a skvělá dabérka, která propůjčila svůj… číst článek
Šokující Jste to, co jíte: Marcela shodila 52 kg! Šokující Jste to, co jíte: Marcela shodila 52 kg! Neuvěřitelná proměna! Paní Marcelu Murasovou (41) z pořadu Jste to, co jíte zradil manžel a ona se… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Kamil Halbich
Kamil Halbich
zobrazit profil Deana Horváthová-Jakubisková
Deana Horváthová-Jakubisková
zobrazit profil Sebastian Navrátil
Sebastian Navrátil
zobrazit profil Pavla Golasowská
Pavla Golasowská
zobrazit profil Agnieszka Holland
Agnieszka Holland
zobrazit profil Milan  Toman
Milan Toman
zobrazit profil Jana Janěková
Jana Janěková
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský