Michaela Kuklová

Datum narození: 8.4.1968
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: Česká herečka a modelka, dabérka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

V pohádce O Princezně Jasněnce zazářila překrásná Michaela Kuklová ve svých devatenácti. Později ale ukázala své půvaby třeba i v časopisu Playboy.

Michaela Kuklová v televizi hrála odmala. Už ve třinácti letech se Kuklová objevila ve filmu režiséra Víta Olmera Skleněný dům. Pak se ukázala ve Škole hrou, v Perlách a růži nebo v Balónové pohádce. Po pražské DAMU nastoupila do Činoherního klubu v Ústí nad Labem a v Praze. 

Po veleúspěšné pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci, kde si Michaela Kuklová zahrála po boku mladého Jana Potměšila, přišel Učitel tance, ve kterém řádí Martin Dejdar. Dále se objevila ve svůdné komedii Playgirls nebo pohádce Z pekla štěstí od Zdeňka Trošky.

Herečka Michaela Kuklová se prosadila i v Německu. Zahrála si v Místě činu a měla hostovat i ve čtyřnohém Komisaři Rexovi. Kvůli nemoci ale musela tehdy roli odmítnout. Po menší odmlce se herečka Míša Kuklová vrátila do televize v roce 2012 v seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo ve Světlech pasáže.

Kráska Míša Kuklová budila zájem mnoha mužů. Za ženu si ji vzal herec a producent Jiří Pomeje. Vyhlédl si ji v Divadle Kalich, kde hrála v muzikálu Tajemství. Hrála pak i v jeho filmu Andělská tvář, který byl osudným nejen Pomejemu a jeho finanční situaci, ale následně i jejich manželství, po patnácti letech se v roce 2008 rozvedli. Jiří Pomeje se kvůli filmu velmi zadlužil a Kuklová bojovala s depresemi.

Po bouřlivém rozvodu se Míša Kuklová zamilovala do podnikatele Romana Holomka. Žila s ním na Vysočině v jeho mlýně na úkor své kariéry. V listopadu 2008 mu porodila syna Romana. Ani tento vztah ale nakonec nevydržel. Michaela Kuklová nyní žije sama se synem Romanem.

 

Články o celebritě

Pomejemu skončil konkurz, ale stále dluží 14 milionů! Na krku má 5 exekucí Pomejemu skončil konkurz, ale stále dluží 14 milionů! Na krku má 5 exekucí Prokletá Andělská tvář! Přestože Jiřímu Pomeje (52) po 12 letech v prosinci 2016 ukončili konkurz,… číst článek
Janda a Kuklová jako Bonnie a Clyde! Janda a Kuklová jako Bonnie a Clyde! Nezvyklé role! Frontman skupiny Olympic Petr Janda (74) a představitelka princezen Michaela Kuklová… číst článek
Krásná Michaela Kuklová dál žije v celibátu a odmítá televizi. Proč? Krásná Michaela Kuklová dál žije v celibátu a odmítá televizi. Proč? Michaela Kuklová (48) je momentálně pracovně velmi vytížená, a tak jí ani na chlapy nezbývá čas.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Anna Linhartová
Anna Linhartová
zobrazit profil Anna Kadeřávková
Anna Kadeřávková
zobrazit profil Josef Vinklář
Josef Vinklář
zobrazit profil Rowan Atkinson
Rowan Atkinson
zobrazit profil Zdeněk Junák
Zdeněk Junák
zobrazit profil Radek Holub
Radek Holub
zobrazit profil Adrien Brody
Adrien Brody
zobrazit profil Lucie Juřičková
Lucie Juřičková