Michaela Kuklová

Datum narození: 8.4.1968
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: Česká herečka a modelka, dabérka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

V pohádce O Princezně Jasněnce zazářila překrásná Michaela Kuklová ve svých devatenácti. Později ale ukázala své půvaby třeba i v časopisu Playboy.

Michaela Kuklová v televizi hrála odmala. Už ve třinácti letech se Kuklová objevila ve filmu režiséra Víta Olmera Skleněný dům. Pak se ukázala ve Škole hrou, v Perlách a růži nebo v Balónové pohádce. Po pražské DAMU nastoupila do Činoherního klubu v Ústí nad Labem a v Praze. 

Po veleúspěšné pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci, kde si Michaela Kuklová zahrála po boku mladého Jana Potměšila, přišel Učitel tance, ve kterém řádí Martin Dejdar. Dále se objevila ve svůdné komedii Playgirls nebo pohádce Z pekla štěstí od Zdeňka Trošky.

Herečka Michaela Kuklová se prosadila i v Německu. Zahrála si v Místě činu a měla hostovat i ve čtyřnohém Komisaři Rexovi. Kvůli nemoci ale musela tehdy roli odmítnout. Po menší odmlce se herečka Míša Kuklová vrátila do televize v roce 2012 v seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo ve Světlech pasáže.

Kráska Míša Kuklová budila zájem mnoha mužů. Za ženu si ji vzal herec a producent Jiří Pomeje. Vyhlédl si ji v Divadle Kalich, kde hrála v muzikálu Tajemství. Hrála pak i v jeho filmu Andělská tvář, který byl osudným nejen Pomejemu a jeho finanční situaci, ale následně i jejich manželství, po patnácti letech se v roce 2008 rozvedli. Jiří Pomeje se kvůli filmu velmi zadlužil a Kuklová bojovala s depresemi.

Po bouřlivém rozvodu se Míša Kuklová zamilovala do podnikatele Romana Holomka. Žila s ním na Vysočině v jeho mlýně na úkor své kariéry. V listopadu 2008 mu porodila syna Romana. Ani tento vztah ale nakonec nevydržel. Michaela Kuklová nyní žije sama se synem Romanem.

 

Články o celebritě

Smutné Vánoce celebrit: Arabela má strach o syna, Neckář utíká do kostela Smutné Vánoce celebrit: Arabela má strach o syna, Neckář utíká do kostela Vánoční svátky by si každý z nás přál strávit se svými nejbližšími v klidu a pohodě. Ne vždy se toto… číst článek
Vánoce slavných: Neckář uteče do kostela! Vánoce slavných: Neckář uteče do kostela! Ne vždy se vyplní přání – šťastné a veselé. I známé tváře se občas musí vypořádat s tím, že ne všichni,… číst článek
Premiéra muzikálu Alenka v kraji zázraků: Pártlovou podpořily parťačky! Premiéra muzikálu Alenka v kraji zázraků: Pártlovou podpořily parťačky! Zpěvačka Martina Pártlová má za sebou premiéru muzikálu Alenka v kraji zázraků, ve kterém ztvárnila… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Khan Bonfils
Khan Bonfils
zobrazit profil Martin Pechlát
Martin Pechlát
zobrazit profil Rebeka Poláková
Rebeka Poláková
zobrazit profil  Jaromír Dulava
Jaromír Dulava
zobrazit profil Lubomír Lipský
Lubomír Lipský
zobrazit profil Zuzana Norisová
Zuzana Norisová
zobrazit profil Chantal  Poullain
Chantal Poullain
zobrazit profil Magda Vášáryová
Magda Vášáryová