Michaela Kuklová

Datum narození: 8.4.1968
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Herečka Michaela Kuklová zazářila v pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci, a to ve svých 19 letech. Později své půvaby předvedla třeba i v časopisu Playboy.

Michaela Kuklová v televizi hrála odmala. Už ve třinácti letech se objevila ve filmu režiséra Víta Olmera Skleněný dům, posléze ve Škole hrou, v Perlách a růži nebo v Balónové pohádce. Po pražské DAMU nastoupila do Činoherního klubu v Ústí nad Labem a v Praze. 

MICHAELA KUKLOVÁ - ŠÍLENSTVÍ V ORDINACI

Po veleúspěšné pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci, kde si Michaela Kuklová zahrála po boku mladého Jana Potměšila, přišel Učitel tance, ve kterém řádil Martin Dejdar. Dále se objevila ve svůdné komedii Playgirls nebo pohádce Z pekla štěstí reřiséra Zdeňka Trošky.

Herečka Michaela Kuklová se prosadila i v Německu. Zahrála si v Místě činu a měla hostovat i ve čtyřnohém Komisaři Rexovi. Kvůli nemoci ale musela tehdy roli odmítnout. Po menší odmlce se herečka Míša Kuklová vrátila do televize v roce 2012 v seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo ve Světlech pasáže.

O MICHAELE KUKLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kráska Míša Kuklová budila zájem mnoha mužů. Za ženu si ji vzal herec a producent Jiří Pomeje. Vyhlédl si ji v Divadle Kalich, kde hrála v muzikálu Tajemství. Hrála pak i v jeho filmu Andělská tvář, který byl osudným nejen Jiřímu Pomejemu a jeho finanční situaci, ale následně i jejich manželství; po patnácti letech se v roce 2008 rozvedli. On se kvůli filmu velmi zadlužil a Michaela Kuklová bojovala s depresemi.

Po bouřlivém rozvodu se Míša Kuklová zamilovala do podnikatele Romana Holomka. Žila s ním na Vysočině v jeho mlýně na úkor své kariéry. V listopadu 2008 mu porodila syna Romana. Ani tento vztah ale nevydržel. Michaela Kuklová posléze zůstala se synem sama. Po pěti letech se dala dohromady s o 11 let mladším fotografem aktů Jiřím Kášem. Začátkem léta 2017 se pár rozešel.

 

Články o celebritě

Noční líbačka Míši Kuklové: Kamarád, či osudový muž? Noční líbačka Míši Kuklové: Kamarád, či osudový muž? Proslavila se sice rolemi v pohádkách, ovšem ve skutečnosti se herečka Michaela Kuklová (50) zatím… číst článek
Michaela Kuklová (49): Co by chtěla dohnat a změnit? Michaela Kuklová (49): Co by chtěla dohnat a změnit? Herečku Míšu Klukovou čeká letos jubileum. Oslavu ale prý nechystá, není totiž ráda středem pozornosti.… číst článek
Kuklová drsně o Pomejem: Moji rodinu přivedl téměř na mizinu! Kuklová drsně o Pomejem: Moji rodinu přivedl téměř na mizinu! Alkohol ho dostal opět na samé dno. Jiří Pomeje (53), který před pár měsíci prodělal operaci krku… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petr Vágner
Petr Vágner
zobrazit profil Edward Redmayne
Edward Redmayne
zobrazit profil Pavel Batěk
Pavel Batěk
zobrazit profil Ladislav Županič
Ladislav Županič
zobrazit profil Kateřina Macháčková
Kateřina Macháčková
zobrazit profil Eva Jakoubková
Eva Jakoubková
zobrazit profil Mariana Prachařová
Mariana Prachařová
zobrazit profil Uršula Kluková
Uršula Kluková