Michaela Kuklová

Datum narození: 8.4.1968
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Herečka Michaela Kuklová zazářila v pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci, a to ve svých 19 letech. Později své půvaby předvedla třeba i v časopisu Playboy.

Michaela Kuklová v televizi hrála odmala. Už ve třinácti letech se objevila ve filmu režiséra Víta Olmera Skleněný dům, posléze ve Škole hrou, v Perlách a růži nebo v Balónové pohádce. Po pražské DAMU nastoupila do Činoherního klubu v Ústí nad Labem a v Praze. 

MICHAELA KUKLOVÁ - ŠÍLENSTVÍ V ORDINACI

Po veleúspěšné pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci, kde si Michaela Kuklová zahrála po boku mladého Jana Potměšila, přišel Učitel tance, ve kterém řádil Martin Dejdar. Dále se objevila ve svůdné komedii Playgirls nebo pohádce Z pekla štěstí reřiséra Zdeňka Trošky.

Herečka Michaela Kuklová se prosadila i v Německu. Zahrála si v Místě činu a měla hostovat i ve čtyřnohém Komisaři Rexovi. Kvůli nemoci ale musela tehdy roli odmítnout. Po menší odmlce se herečka Míša Kuklová vrátila do televize v roce 2012 v seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo ve Světlech pasáže.

O MICHAELE KUKLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kráska Míša Kuklová budila zájem mnoha mužů. Za ženu si ji vzal herec a producent Jiří Pomeje. Vyhlédl si ji v Divadle Kalich, kde hrála v muzikálu Tajemství. Hrála pak i v jeho filmu Andělská tvář, který byl osudným nejen Jiřímu Pomejemu a jeho finanční situaci, ale následně i jejich manželství; po patnácti letech se v roce 2008 rozvedli. On se kvůli filmu velmi zadlužil a Michaela Kuklová bojovala s depresemi.

Po bouřlivém rozvodu se Míša Kuklová zamilovala do podnikatele Romana Holomka. Žila s ním na Vysočině v jeho mlýně na úkor své kariéry. V listopadu 2008 mu porodila syna Romana. Ani tento vztah ale nevydržel. Michaela Kuklová posléze zůstala se synem sama. Po pěti letech se dala dohromady s o 11 let mladším fotografem aktů Jiřím Kášem. Začátkem léta 2017 se pár rozešel.

 

Články o celebritě

Náhodné setkání Kuklové s Pomejem v nemocnici: Co se dělo, když se uviděli?! Náhodné setkání Kuklové s Pomejem v nemocnici: Co se dělo, když se uviděli?! Herečka Michaela Kuklová (50) se s exmanželem Jiřím Pomeje (53) nestýká. Ale náhoda tomu chtěla,… číst článek
Michaela Kuklová slaví 50! Drsná zpověď o společném životě s Jiřím Pomeje Michaela Kuklová slaví 50! Drsná zpověď o společném životě s Jiřím Pomeje Třináctileté manželství s neúspěšným producentem Jiřím Pomeje (46) mělo na kariéru herečky Michaely… číst článek
Zničená Andrea Pomeje o rozchodu s Jirkou: Udělal mi to, co Bartošové a Kuklové! Zničená Andrea Pomeje o rozchodu s Jirkou: Udělal mi to, co Bartošové a Kuklové! Rozchod Andrey Pomeje (29) a jejího manžela Jiřího Pomeje (53), který nedávno překonal rakovinu,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Alena Antalová
Alena Antalová
zobrazit profil Marek Lambora
Marek Lambora
zobrazit profil Ondřej Kavan
Ondřej Kavan
zobrazit profil Regina Rázlová
Regina Rázlová
zobrazit profil Angelina Jolie
Angelina Jolie
zobrazit profil Jan Kačer
Jan Kačer
zobrazit profil Alena  Mihulová
Alena Mihulová
zobrazit profil Martina Randová
Martina Randová