Michal Novotný | Celebwiki.cz

Michal Novotný

Datum narození: 11.4.1979
Místo narození: Kolín
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Michal Novotný je úspěšný český herec, kterého televizní diváci znají především ze seriálů Ordinace v růžové zahradě nebo Kriminálka Anděl.

Michal Novotný se narodil v Kolíně, kde také vystudoval gymnázium. Jak sám říká, na DAMU šel pouze z lenosti. Udělal přijímačky už v lednu a dál již se se školou stresovat nechtěl.

MICHAL NOVOTNÝ - JAK SKONČIL NA ZÁCHYTCE

Jako herec začínal Michal Novotný na divadelních prknech a roku 2002 se stal stálým členem Divadla na Vinohradech. Hostoval také v Národním divadle, Divadle Palalce a pravidelně se účastní Letních shakespearovských slavností.

Na televizních obrazovkách se Michal Novotný představil v seriálech Redakce, Kriminálka Anděl, Přešlapy, Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárňuje postavu romantického smolaře MUDr. Darka Vágnera (jeho manželku hraje Ivana Jirešová), nebo Ohnivý kuře.

Ve filmech hrál Michal Novotný spíše menší vedlejší role. Německého turistu Helmuta v teenagerovské komedii Snowboarďáci, kontaktéra v komedii Vy nám taky, šéfe nebo vojína Růžičku ve válečném dramatu Tobruk. Ve vánoční pohádce Pravý rytíř si zahrál rytíře jménem Bernard Wurst Gurmánský.

Na televizi Barrandov Michal Novotný dostal příležitost moderovat zábavné pořady Vtip za stovku (s Václavem Vydrou) a Barrandovský videostop. Na TV Prima se objevil jako jeden z členů oblíbené Partičky. Vystřídal v ní Ondřeje Sokola.

O MICHALOVI NOVOTNÉM ČTĚTE ZDE>>

Ve volných chvílích Michal Novotný rád vaří a plave (kdysi i závodně). Dlouho hrál v dechovém orchestru.

V létě 2019 Michalu Novotnému utajovaná přítelkyně přivedla na svět dceru.

 

Články o celebritě

Jiří Menzel (81) mezi lidmi na vozíčku: Postaví se ještě někdy na nohy? ptají se fanoušci Jiří Menzel (81) mezi lidmi na vozíčku: Postaví se ještě někdy na nohy? ptají se fanoušci Obejde se Jiří Menzel (81) zase bez invalidního vozíku? Všichni jeho nejbližší i kolegové v to doufají,… číst článek
Režisér Jiří Menzel (81) po operaci mozku: Na vozíčku se dojal k slzám! Režisér Jiří Menzel (81) po operaci mozku: Na vozíčku se dojal k slzám! Ani nemoc ho neodřízla od milované práce! Jiří Menzel (81) si nenechal ujít 200. reprízu Veselých… číst článek
Gay z Krejzových se stal otcem! Herec Michal Novotný utajil přítelkyni a dítě Gay z Krejzových se stal otcem! Herec Michal Novotný utajil přítelkyni a dítě Seriálová hvězda Michal Novotný (40) je otcem! Málokdo si vybaví, že by gay Pája ze seriálu Krejzovi… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Aleš Petráš
Aleš Petráš
zobrazit profil Jakub Štěpán
Jakub Štěpán
zobrazit profil Pavlína Štorková
Pavlína Štorková
zobrazit profil Petr Motloch
Petr Motloch
zobrazit profil Anna Remková
Anna Remková
zobrazit profil Ota Jirák
Ota Jirák
zobrazit profil Robert Bárta
Robert Bárta
zobrazit profil Zuzana Slavíková
Zuzana Slavíková