Michal Novotný

Datum narození: 11.4.1979
Místo narození: Kolín
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Michal Novotný je úspěšný český herec, kterého televizní diváci znají především ze seriálů Ordinace v růžové zahradě nebo Kriminálka Anděl.

Michal Novotný se narodil v Kolíně, kde také vystudoval gymnázium. Jak sám říká, na DAMU šel pouze z lenosti. Udělal přijímačky už v lednu a dál již se se školou stresovat nechtěl.

MICHAL NOVOTNÝ - JAK SKONČIL NA ZÁCHYTCE

Jako herec začínal Michal Novotný na divadelních prknech a roku 2002 se stal stálým členem Divadla na Vinohradech. Hostoval také v Národním divadle, Divadle Palalce a pravidelně se účastní Letních shakespearovských slavností.

Na televizních obrazovkách se Michal Novotný představil v seriálech Redakce, Kriminálka Anděl, Přešlapy, Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárňuje postavu romantického smolaře MUDr. Darka Vágnera (jeho manželku hraje Ivana Jirešová), nebo Ohnivý kuře.

Ve filmech hrál Michal Novotný spíše menší vedlejší role. Německého turistu Helmuta v teenagerovské komedii Snowboarďáci, kontaktéra v komedii Vy nám taky, šéfe nebo vojína Růžičku ve válečném dramatu Tobruk. Ve vánoční pohádce Pravý rytíř si zahrál rytíře jménem Bernard Wurst Gurmánský.

Na televizi Barrandov dostal Michal Novotný příležitost moderovat zábavné pořady Vtip za stovku (s Václavem Vydrou) a Barrandovský videostop. Na TV Prima se objevil jako jeden z členů oblíbené Partičky. Vystřídal v ní Ondřeje Sokola.

O MICHALOVI NOVOTNÉM ČTĚTE ZDE>>

Ve volných chvílích Michal Novotný rád vaří a plave (kdysi i závodně). Dlouho hrál v dechovém orchestru.

 

Články o celebritě

Sekretářka Primy, kterou líbal Šebrle: Před ním sbalila Novotného! Sekretářka Primy, kterou líbal Šebrle: Před ním sbalila Novotného! Má slabost pro známé muže! Sekretářka z Primy, s níž si minulý týden zavařil u manželky Roman Šebrle… číst článek
Šebrleho sekretářka: Dračice se slabostí pro známé muže! Šebrleho sekretářka: Dračice se slabostí pro známé muže! Nebyl první, kdo neodolal jejím dlouhým nohám a pružnému tělu. Sekretářka z televize, s níž si minulý… číst článek
Co stálo za koncem Sokola v Partičce? Bylo to jako při rozvodu, tvrdí Dangl Co stálo za koncem Sokola v Partičce? Bylo to jako při rozvodu, tvrdí Dangl Náhlý konec Ondřeje Sokola (46) v oblíbené Partičce překvapil mnohé diváky. Televizi Prima se údajně… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Pavel Nový
Pavel Nový
zobrazit profil Ralph Fiennes
Ralph Fiennes
zobrazit profil Jaromír Nosek
Jaromír Nosek
zobrazit profil Michaela Kuklová
Michaela Kuklová
zobrazit profil Salma Hayek
Salma Hayek
zobrazit profil Bolek Polívka
Bolek Polívka
zobrazit profil Brad Pitt
Brad Pitt
zobrazit profil Sylvester Stallone
Sylvester Stallone