Michal Novotný | Celebwiki.cz

Michal Novotný

Datum narození: 11.4.1979
Místo narození: Kolín
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Michal Novotný je úspěšný český herec, kterého televizní diváci znají především ze seriálů Ordinace v růžové zahradě nebo Kriminálka Anděl.

Michal Novotný se narodil v Kolíně, kde také vystudoval gymnázium. Jak sám říká, na DAMU šel pouze z lenosti. Udělal přijímačky už v lednu a dál již se se školou stresovat nechtěl.

MICHAL NOVOTNÝ - JAK SKONČIL NA ZÁCHYTCE

Jako herec začínal Michal Novotný na divadelních prknech a roku 2002 se stal stálým členem Divadla na Vinohradech. Hostoval také v Národním divadle, Divadle Palalce a pravidelně se účastní Letních shakespearovských slavností.

Na televizních obrazovkách se Michal Novotný představil v seriálech Redakce, Kriminálka Anděl, Přešlapy, Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárňuje postavu romantického smolaře MUDr. Darka Vágnera (jeho manželku hraje Ivana Jirešová), nebo Ohnivý kuře.

Ve filmech hrál Michal Novotný spíše menší vedlejší role. Německého turistu Helmuta v teenagerovské komedii Snowboarďáci, kontaktéra v komedii Vy nám taky, šéfe nebo vojína Růžičku ve válečném dramatu Tobruk. Ve vánoční pohádce Pravý rytíř si zahrál rytíře jménem Bernard Wurst Gurmánský.

Na televizi Barrandov Michal Novotný dostal příležitost moderovat zábavné pořady Vtip za stovku (s Václavem Vydrou) a Barrandovský videostop. Na TV Prima se objevil jako jeden z členů oblíbené Partičky. Vystřídal v ní Ondřeje Sokola.

O MICHALOVI NOVOTNÉM ČTĚTE ZDE>>

Ve volných chvílích Michal Novotný rád vaří a plave (kdysi i závodně). Dlouho hrál v dechovém orchestru.

V létě 2019 Michalu Novotnému utajovaná přítelkyně přivedla na svět dceru.

 

Články o celebritě

Kovaříková o dusnu s Novotným: Začal mi škodit! Nepřenesl přes srdce, že ... Kovaříková o dusnu s Novotným: Začal mi škodit! Nepřenesl přes srdce, že ... Radka Kovaříková (44) s partnerem Reném Novotným (56) platili svého času za krasobruslařská esa světového… číst článek
Dominika Býmová, nová hvězda Krejzových: Bála jsem se, co na Most! řeknou doma Dominika Býmová, nová hvězda Krejzových: Bála jsem se, co na Most! řeknou doma Po úspěchu, který okusila díky seriálu Most!, se jí s pracovními nabídkami tak trochu roztrhl pytel.… číst článek
Ivana Korolová a Michal Novotný: Supehrdinové v termoprádle! Ivana Korolová a Michal Novotný: Supehrdinové v termoprádle! Být superhrdinou není jen tak. Na vlastní kůži si to vyzkoušeli Danka a Pája z primáckého seriálu… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Matt Damon
Matt Damon
zobrazit profil Johan Mádr
Johan Mádr
zobrazit profil Charlie Sheen
Charlie Sheen
zobrazit profil Veronika Kánská
Veronika Kánská
zobrazit profil Simona Babčáková
Simona Babčáková
zobrazit profil Kristína Svarinská
Kristína Svarinská
zobrazit profil Jan Zadražil
Jan Zadražil
zobrazit profil Kateřina Marie Fialová
Kateřina Marie Fialová