Michaela Kuklová | Celebwiki.cz

Michaela Kuklová

Datum narození: 8. 4. 1968
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Herečka Michaela Kuklová zazářila v pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci, a to ve svých 19 letech. Později své půvaby předvedla třeba i v časopisu Playboy.

Michaela Kuklová v televizi hrála odmala. Už ve třinácti letech se objevila ve filmu režiséra Víta Olmera Skleněný dům, posléze ve Škole hrou, v Perlách a růži nebo v Balónové pohádce. Po pražské DAMU nastoupila do Činoherního klubu v Ústí nad Labem a v Praze. 

MICHAELA KUKLOVÁ - ŠÍLENSTVÍ V ORDINACI

Po veleúspěšné pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci, kde si Michaela Kuklová zahrála po boku mladého Jana Potměšila, přišel Učitel tance, ve kterém řádil Martin Dejdar. Dále se objevila ve svůdné komedii Playgirls nebo pohádce Z pekla štěstí reřiséra Zdeňka Trošky.

Herečka Michaela Kuklová se prosadila i v Německu. Zahrála si v Místě činu a měla hostovat i ve čtyřnohém Komisaři Rexovi. Kvůli nemoci ale musela tehdy roli odmítnout. Po menší odmlce se herečka Míša Kuklová vrátila do televize v roce 2012 v seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo ve Světlech pasáže.

O MICHAELE KUKLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kráska Míša Kuklová budila zájem mnoha mužů. Za ženu si ji vzal herec a producent Jiří Pomeje. Vyhlédl si ji v Divadle Kalich, kde hrála v muzikálu Tajemství. Hrála pak i v jeho filmu Andělská tvář, který byl osudným nejen Jiřímu Pomejemu a jeho finanční situaci, ale následně i jejich manželství; po patnácti letech se v roce 2008 rozvedli. On se kvůli filmu velmi zadlužil a Michaela Kuklová bojovala s depresemi.

Po bouřlivém rozvodu se Míša Kuklová zamilovala do podnikatele Romana Holomka. Žila s ním na Vysočině v jeho mlýně na úkor své kariéry. V listopadu 2008 mu porodila syna Romana. Ani tento vztah ale nevydržel. Michaela Kuklová posléze zůstala se synem sama. Po pěti letech se dala dohromady s o 11 let mladším fotografem aktů Jiřím Kášem. Začátkem léta 2017 se pár rozešel.

 

Články o celebritě

Blond zprávařka bojující s rakovinou: Po 11 týdnech zpět na obrazovce! Ale má to háček Blond zprávařka bojující s rakovinou: Po 11 týdnech zpět na obrazovce! Ale má to háček Slovenská zprávařka Aneta Parišková (47) překvapila diváky TV JOJ, když se objevila na obrazovce. Po... číst článek
Filmaři milovaná Telč: Na zdejším náměstí nechal Zdeněk Troška zabít draka! Filmaři milovaná Telč: Na zdejším náměstí nechal Zdeněk Troška zabít draka! Na zdejším náměstí s výraznými renesančními štíty bojoval Honza s drakem, v zámku zase bydlel princ ... číst článek
Rakovina jí vzala prsa! Odvážná Kuklová v sexy prádýlku řekla, jak to řeší Rakovina jí vzala prsa! Odvážná Kuklová v sexy prádýlku řekla, jak to řeší Herečka Michaela Kuklová (52) vyhrála boj nad vzácným nádorem prsu, který jí lékař odstranil, bohuže... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Vladislav Rousek
Vladislav Rousek
zobrazit profil Klára Issová
Klára Issová
zobrazit profil Teresa Branna
Teresa Branna
zobrazit profil Dagmar Teichmannová
Dagmar Teichmannová
zobrazit profil Roger Moore
Roger Moore
zobrazit profil Václav Svoboda
Václav Svoboda
zobrazit profil Ashton Kutcher
Ashton Kutcher
zobrazit profil Jitka Schneiderová
Jitka Schneiderová