Filip Blažek

Datum narození: 21. 8. 1973
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Lev
Profese: herec
Poslední aktualizace:

Související celebrity

Životopis

Ve dvaceti přelstil Filip Blažek Nesmrtelnou tetu - v pohádce od Zdeňka Zelenky se předvedl v roli plavovlasého prince. Pracovní nabídky se poté hrnuli ze všech uměleckých stran.

Po ukončení Pražské konzervatoře se vydal herec Filip Blažek na scény divadel Karlových Varů a Mostu. Do ABC nastoupil v roce 1994. Vinohrady mu poté nabídli roli v muzikálu Donaha!. Následoval hudební Krysař nebo Jack Rozparovač, kde v hlavní roli alternoval s Jiřím Langmajerem a Zdeňkem Podhůrským. Zahrál si i v dramatech Včera tě zabiju či Kutloch aneb I muži mají své dny.

FILIP BLAŽEK V NADUPANÉM TERÉŇÁKU

Kromě divadla mu role nabídli i televize a film. V roce 2004 se objevil Filip Blažek v komedii Duše jako kaviár. Následovalo roadmovie Pusinky nebo pohádka Kouzla králů. Jeho jméno zdobí i seriály Letiště, Cesty domů či Přešlapy. V nekonečné Ulici ztvárnil postavu homosexuála Martina Havránka, v divácky velmi oblíbeném seriálu Případy 1. oddělení vyšetřovatele.

O FILIPU BLAŽKOVI ČTĚTE ZDE>>

Filip Blažek chodil s Lucií Benešovou. Měli spolu syna Luciána. Vztah nakonec nevyšel, nicměné hereckými kolegy zůstáli i nadále. Po rozchodu se Filip Blažek seznámil s kosmetičkou Jolanou, se kterou vychovává dceru Johanku. Koncem května 2019 se vzali.

 

Články o celebritě

Zvrat v soukromí Benešové a Matonohy: Lucii byla až hanba Zvrat v soukromí Benešové a Matonohy: Lucii byla až hanba Herečka Lucie Benešová (50), hvězda pořadu My, chalupáři a seriálu ZOO, práci miluje, ale nejdůležit... číst článek
Trápení Lucie Benešové s dětmi: Pořád propadají! Trápení Lucie Benešové s dětmi: Pořád propadají! Hvězdu pořadu My, chalupáři či seriálu Zoo Lucii Benešovou (50) jen tak něco nerozhodí. V rozhovoru ... číst článek
Sbohem a šáteček: Seriál Jedna rodina končí! Dojemné loučení Holubové, Vejvodové, Kostkové a spol. Sbohem a šáteček: Seriál Jedna rodina končí! Dojemné loučení Holubové, Vejvodové, Kostkové a spol. Uteklo to jako voda a novácký seriál Jedna rodina se chýlí k závěru. Více než 36 měsíců natáčení zan... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Eva Vidlařová
Eva Vidlařová
zobrazit profil Jaroslav Matějka
Jaroslav Matějka
zobrazit profil Dana Bartůňková
Dana Bartůňková
zobrazit profil Dana Morávková
Dana Morávková
zobrazit profil Michal Holán
Michal Holán
zobrazit profil Denisa Barešová
Denisa Barešová
zobrazit profil Lucie Štěpánková
Lucie Štěpánková