Jan Antonín Duchoslav

Datum narození: 1. 5. 1965
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Jan Antonín Duchoslav je populární český moderátor a herec, známý především díky roli Vikiho Cabadaje ve filmu Sněženky a machři z roku 1982.

Jan Antonín Duchoslav nežil úplně podle pravidel, vedl spíše bohémský život. Ve čtvrtém ročníku gymnázia byl vyloučen a dlouho se pokoušel vyhnout vojně. V té době hrál v seriálu Třetí patro, ale byl spojen především s rolí Vikiho Cabadaje z filmu Sněženky a machři. Tam si zahrál třeba s Radoslavem Brzobohatým nebo Michalem Suchánkem. Nakonec Duchoslav  na vojnu nastoupit musel a po návratu se k herectví už nevrátil.

Jan Antonín Duchoslav začal podnikat a věnoval se sportu. Dlouhodobě spolupracuje Jan Antonín Duchoslav s Divadlem Radka Brzobohatého. Živil se jako rekvizitář, produkční a osvětlovač. Žil pět let ve Špindlerově Mlýně a pracoval jako instruktor lyžování, zde také poznal svou ženu Kláru.

Přestože se Jan Antonín Duchoslav k hraní vracet nechtěl, mohli jsme ho vidět ve filmech Rafťáci (2006), 2Bobule (2009) nebo v pokračování legendárních Sněženek. Dále vystupoval v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde přijal jednu z vedlejších rolí.

Jan Antonín Duchoslav se v poslední době zviditelnil moderováním pořadu Iveta na TV Pětka, kde s Ivetou Bartošovou probírali psychický stav a život zpěvačky. Nicméně televizi tah s pěnicí nevyšel a po třech měsících ohlásila konec vysílání. V relacích vystupovali třeba i partner zpěvačky Josef Rychtář nebo hudebník Felix Slováček.

Jedním z předků Jana Antonína Duchoslava je slavný spisovatel Alois Jirásek. S manželkou, advokátkou Klárou Stibůrkovou má dva syny – staršího Antonína a mladšího Jana.

 

Články o celebritě

Viki Cabadaj Antonín Duchoslav svérázně vzpomíná na rozvod! A co nová partnerka? Viki Cabadaj Antonín Duchoslav svérázně vzpomíná na rozvod! A co nová partnerka? Většina těch, kteří si jím prošli, se shodnou, že rozvod je jednou z velkých životních proher. Zvláš... číst článek
Mění se rychleji než roční období! Sexy Bára Mottlová znovu změnila účes... A výsledek? Mění se rychleji než roční období! Sexy Bára Mottlová znovu změnila účes... A výsledek? Vnadná modelka, herečka a influencerka Bára Mottlová (34) se mění jako chameleon. Není tomu tak dlou... číst článek
Sexbomba Mašlíková se vrací k tomu, co jí těhotenství překazilo: Poskytuje azyl! Sexbomba Mašlíková se vrací k tomu, co jí těhotenství překazilo: Poskytuje azyl! Modelka a moderátorka Hana Mašlíková (38) je velkou milovnicí čtyřnohých mazlíčků. Doma má tři pejsk... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Luděk Sobota
Luděk Sobota
zobrazit profil Filip Březina
Filip Březina
zobrazit profil Magdaléna Sidonová
Magdaléna Sidonová
zobrazit profil Tomáš Hanák
Tomáš Hanák
zobrazit profil Jan Dolanský
Jan Dolanský
zobrazit profil Dakota Johnson
Dakota Johnson
zobrazit profil Jiří Schmitzer
Jiří Schmitzer
zobrazit profil Eva Jakoubková
Eva Jakoubková