Ondřej Höppner | Celebwiki.cz

Ondřej Höppner

Profese: novinář, spisovatel

Související celebrity

Životopis

Novinář Zpověď bulvární hyeny, tak se jmenuje bestseller, který vydal novinář Ondřej Höppner v roce 2007. V republice pravděpodobně není člověka, který by to svedl líp. Bulvárem se totiž živil téměř deset let a nezastavil se před žádnou mršinou. Kdekoliv působil, tam se zvedl počet prodaných výtisků i o desítky tisíc. Několik plátků také sám založil, například deník Aha! fungující dodnes.

Po gymnáziu vystudoval Ondřej Höppner zahraniční obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. Od roku 1993 psal fejetony do Večerníku Praha a cestoval všude po světě. Byl např. v Peru, v New Yorku nebo v čínském Hong Kongu.

ONDŘEJ HÖPPNER - JAK VÁLČIL O DCERU

Týdeníku Spy, kterému od roku 1999 šéfoval, zvýšil prodaný náklad téměř trojnásobně. Poté se Ondřej Höppner podílel na vzniku deníku Aha! a stal nenasytně dravou štikou mediálních vod. To ale není všechno. Byl i šéfredaktorem časopisu SuperSpy nebo tištěného deníku Šíp.

Roku 2009 začal Ondřej Höppner vydávat Malostranské noviny. Zkušenosti předává jako mediální poradce.

Inspiraci Ondřej Höppner čerpal z Mekky bulvárních plátků, z Británie. I když se jeho noviny vždy zaměřovaly na senzace spojené s celebritami, on se jim raději vyhýbal. Nechtěl být nikým ovlivňován.

O ONDŘEJI HÖPPNEROVI ČTĚTE ZDE>>

Krom psaní Ondřej Höppner rád maluje nebo hraje na klavír. V kostkách je prý neporazitelný.

S herečkou a novinářkou Monikou Höppnerovou má dceru Annu. Předchozí partnerka, bývalá manželka herečka Ivana Jirešová, mu porodila dceru Sofii (narozena 2004).

 

Články o celebritě

Ivana Jirešová: Drsná slova o vlastní rodině Ivana Jirešová: Drsná slova o vlastní rodině Dlouholeté hvězdě Ordinace v růžové zahradě už nevyšlo mnoho partnerských vztahů. Vzhledem k tomu, ž... číst článek
Ivana Jirešová: Kde mám dceru?! Ivana Jirešová: Kde mám dceru?! Na intenzitě nabírá boj Ivany Jirešové (31) a Ondřeje Höppnera (43). Soud o opatrovnictví jejich dce... číst článek
Mluví o dceři, i když nesmí! Mluví o dceři, i když nesmí! Kvůli střídavé péči o dceru Sofii Fridu šílí herečka Ivana Jirešová (31). Otec dívenky ji totiž prvn... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Zuzana Šavrdová
Zuzana Šavrdová
zobrazit profil Josef Táborský
Josef Táborský
zobrazit profil Miluše Horská
Miluše Horská
zobrazit profil Laura Longauerová
Laura Longauerová
zobrazit profil Renata Chmelová
Renata Chmelová
zobrazit profil Jan Pešout
Jan Pešout
zobrazit profil Helena Fibingerová
Helena Fibingerová