Michaela Maurerová | Celebwiki.cz

Michaela Maurerová

Datum narození: 29. 9. 1979
Místo narození: Havířov
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herečka Michaela Marerová je známá především z nováckého seriálu Ulice. Zahrála si i v několika filmech a moderovala vlastní pořady v televizi.

Michaela Maurerová se už jako malá objevila ve válečném dramatu Poslední Motýl od režiséra Karla Kachyni. Během studia pražské DAMU moderovala magazín pro náctileté Letadlo. Uváděla i hudební pořad Hit. Pro mladé psala do časopisu.

MÍŠA MAUREROVÁ - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Michaela Maurerová získala angažmá v pražských divadlech Rokoko, Na Vinohradech nebo Bez Zábradlí. Maurerová hrála ve filmu Lakomec, PF 77 nebo v komedii Líbáš jako Bůh. Objevila se v komedii Experti nebo v beznadějném Waterloo po česku. Kromě Ulice účinkovala i v novinářské Redakci a v seriálu Život je ples. Mimoto se věnuje nadaci na podporu dětí v dětských domovech.

O MICHAELE MAUREROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Manželem Michaely Maurerové byl podnikatel Milan Kožíšek, který se s ní oženil v červnu roku 2012. Po umělém oplodnění mu Maurerová porodila dvojčata Magdalenu a Josefa. Dvojice se rozvedla začátkem listopadu roku 2015 kvůli hereččině nevěře.

Herečka Michaela Maurerová byla poté údajně sama, ale už v průběhu rozvodu se kolem ní motala spousta mužů. Koketovala např. s českým reprezentantem ve wakeboardingu Čestmírem Procházkou nebo se zámožným podnikatelem Tomášem Vondráčkem.

Po tříletém vztahu s mužem, jehož jméno se jí dařilo tajit, Míša Maurerová týden před Vánoci 2018 přivedla na svět dceru Emmu.

 

Články o celebritě

Tomešová, Janečkova Lilia i Maurerová! Vernisáž iMucha ovládly krásky bez partnerů Tomešová, Janečkova Lilia i Maurerová! Vernisáž iMucha ovládly krásky bez partnerů Ačkoliv je to letos v létě s počasím i možnostmi kulturního vyžití všelijaké, celebrity se toho nebo... číst článek
Trojnásobná máma Maurerová kritizuje liberální výchovu: Někdy je plácnutí potřeba! Trojnásobná máma Maurerová kritizuje liberální výchovu: Někdy je plácnutí potřeba! Herečka Michaela Maurerová (40) patří k ženám, co na instagramu otevřeně píší o radostech a strastec... číst článek
Míša Maurerová předvedla skvělou figuru po dvou porodech: Prase, napsala fanynka Míša Maurerová předvedla skvělou figuru po dvou porodech: Prase, napsala fanynka Je matkou tří dětí, ale rodila jen dvakrát. Přesto má Michaela Maurerová (40) postavu jako lusk, plo... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Roman Luknár
Roman Luknár
zobrazit profil Bruna Marquezine
Bruna Marquezine
zobrazit profil Tomáš Dianiška
Tomáš Dianiška
zobrazit profil Marcela Čapková
Marcela Čapková
zobrazit profil Kristen Stewart
Kristen Stewart
zobrazit profil Stefanie Reinsperger
Stefanie Reinsperger
zobrazit profil Renata Olárová
Renata Olárová