Michaela Maurerová | Celebwiki.cz

Michaela Maurerová

Datum narození: 29. 9. 1979
Místo narození: Havířov
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herečka Michaela Marerová je známá především z nováckého seriálu Ulice. Zahrála si i v několika filmech a moderovala vlastní pořady v televizi.

Michaela Maurerová se už jako malá objevila ve válečném dramatu Poslední Motýl od režiséra Karla Kachyni. Během studia pražské DAMU moderovala magazín pro náctileté Letadlo. Uváděla i hudební pořad Hit. Pro mladé psala do časopisu.

MÍŠA MAUREROVÁ - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Michaela Maurerová získala angažmá v pražských divadlech Rokoko, Na Vinohradech nebo Bez Zábradlí. Maurerová hrála ve filmu Lakomec, PF 77 nebo v komedii Líbáš jako Bůh. Objevila se v komedii Experti nebo v beznadějném Waterloo po česku. Kromě Ulice účinkovala i v novinářské Redakci a v seriálu Život je ples. Mimoto se věnuje nadaci na podporu dětí v dětských domovech.

O MICHAELE MAUREROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Manželem Michaely Maurerové byl podnikatel Milan Kožíšek, který se s ní oženil v červnu roku 2012. Po umělém oplodnění mu Maurerová porodila dvojčata Magdalenu a Josefa. Dvojice se rozvedla začátkem listopadu roku 2015 kvůli hereččině nevěře.

Herečka Michaela Maurerová byla poté údajně sama, ale už v průběhu rozvodu se kolem ní motala spousta mužů. Koketovala např. s českým reprezentantem ve wakeboardingu Čestmírem Procházkou nebo se zámožným podnikatelem Tomášem Vondráčkem.

Po tříletém vztahu s mužem, jehož jméno se jí dařilo tajit, Míša Maurerová týden před Vánoci 2018 přivedla na svět dceru Emmu.

 

Články o celebritě

Míša Maurerová otevřeně přiznává: Pandemie zkouší náš vztah! Jak to ustát? Míša Maurerová otevřeně přiznává: Pandemie zkouší náš vztah! Jak to ustát? Herečka Michaela Maurerová (40) má (nejen) během karantény doma pořád veselo! Partner a k tomu tři d... číst článek
Míša Maurerová se vrátila o 20 let zpátky: Koronavirus si žádá zoufalé činy! Míša Maurerová se vrátila o 20 let zpátky: Koronavirus si žádá zoufalé činy! Herečka Michaela Maurerová (40) je ženou činu s obrovským smyslem pro humor, jak dnes a denně ukazuj... číst článek
Tip Míši Maurerové, jak učit děti matematiku: Stačí sklenka vína... nebo čaje! Tip Míši Maurerové, jak učit děti matematiku: Stačí sklenka vína... nebo čaje! Herečka a zároveň trojnásobná maminka Michaela Maurerová (40) patří mezi ženy, co se kvůli koronavir... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Alexis Bledel
Alexis Bledel
zobrazit profil Courtney Cox
Courtney Cox
zobrazit profil Diana Šoltýsová
Diana Šoltýsová
zobrazit profil Pavel Zedníček
Pavel Zedníček
zobrazit profil Kristína Farkašová
Kristína Farkašová
zobrazit profil Marcela Čapková
Marcela Čapková