Michaela Maurerová

Datum narození: 29. 9. 1979
Místo narození: Havířov
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herečka Michaela Marerová je známá především z nováckého seriálu Ulice. Zahrála si i v několika filmech a moderovala vlastní pořady v televizi.

Michaela Maurerová se už jako malá objevila ve válečném dramatu Poslední Motýl od režiséra Karla Kachyni. Během studia pražské DAMU moderovala magazín pro náctileté Letadlo. Uváděla i hudební pořad Hit. Pro mladé psala do časopisu.

MÍŠA MAUREROVÁ - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Michaela Maurerová získala angažmá v pražských divadlech Rokoko, Na Vinohradech nebo Bez Zábradlí. Maurerová hrála ve filmu Lakomec, PF 77 nebo v komedii Líbáš jako Bůh. Objevila se v komedii Experti nebo v beznadějném Waterloo po česku. Kromě Ulice účinkovala i v novinářské Redakci a v seriálu Život je ples. Mimoto se věnuje nadaci na podporu dětí v dětských domovech.

O MICHAELE MAUREROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Manželem Michaely Maurerové byl podnikatel Milan Kožíšek, který se s ní oženil v červnu roku 2012. Po umělém oplodnění mu Maurerová porodila dvojčata Magdalenu a Josefa. Dvojice se rozvedla začátkem listopadu roku 2015 kvůli hereččině nevěře.

Herečka Michaela Maurerová byla poté údajně sama, ale už v průběhu rozvodu se kolem ní motala spousta mužů. Koketovala např. s českým reprezentantem ve wakeboardingu Čestmírem Procházkou nebo se zámožným podnikatelem Tomášem Vondráčkem.

Po tříletém vztahu s mužem, jehož jméno se jí dařilo tajit, Míša Maurerová týden před Vánoci 2018 přivedla na svět dceru Emmu.

 

Články o celebritě

Atraktivní a sexy zrzky českých filmů a seriálů: Před kamerou ukázaly téměř vše! Atraktivní a sexy zrzky českých filmů a seriálů: Před kamerou ukázaly téměř vše! Zrzavé vlasy často upoutávaly pozornost více než jiné barvy, což se děje i doposud. Zatímco v dětstv... číst článek
Míša Maurerová přiznala psychické problémy! Řeší je noví členové rodiny Míša Maurerová přiznala psychické problémy! Řeší je noví členové rodiny Rusovlasá herečka Michaela Maurerová (41) je na sociální síti známá svým osobitým smyslem pro humor ... číst článek
Míša Tomešová po operaci slepého střeva: Nechtěla si zavolat sanitku, málem to dopadlo tragicky! Míša Tomešová po operaci slepého střeva: Nechtěla si zavolat sanitku, málem to dopadlo tragicky! Herečka Michaela Tomešová (29), kterou si diváci zamilovali coby hubatou Barču v seriálu Sestřičky, ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Malvína Pachlová
Malvína Pachlová
zobrazit profil Colin Firth
Colin Firth
zobrazit profil Celina Jade
Celina Jade
zobrazit profil Sandra Bullock
Sandra Bullock
zobrazit profil Dorota Nvotová
Dorota Nvotová
zobrazit profil Jaroslava Hanušová
Jaroslava Hanušová
zobrazit profil Alexis Bledel
Alexis Bledel
zobrazit profil Jana Plodková
Jana Plodková