Michaela Maurerová | Celebwiki.cz

Michaela Maurerová

Datum narození: 29.9.1979
Místo narození: Havířov
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herečka Michaela Marerová je známá především z nováckého seriálu Ulice. Zahrála si i v několika filmech a moderovala vlastní pořady v televizi.

Michaela Maurerová se už jako malá objevila ve válečném dramatu Poslední Motýl od režiséra Karla Kachyni. Během studia pražské DAMU moderovala magazín pro náctileté Letadlo. Uváděla i hudební pořad Hit. Pro mladé psala do časopisu.

MÍŠA MAUREROVÁ - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Michaela Maurerová získala angažmá v pražských divadlech Rokoko, Na Vinohradech nebo Bez Zábradlí. Maurerová hrála ve filmu Lakomec, PF 77 nebo v komedii Líbáš jako Bůh. Objevila se v komedii Experti nebo v beznadějném Waterloo po česku. Kromě Ulice účinkovala i v novinářské Redakci a v seriálu Život je ples. Mimoto se věnuje nadaci na podporu dětí v dětských domovech.

O MICHAELE MAUREROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Manželem Michaely Maurerové byl podnikatel Milan Kožíšek, který se s ní oženil v červnu roku 2012. Po umělém oplodnění mu Maurerová porodila dvojčata Magdalenu a Josefa. Dvojice se rozvedla začátkem listopadu roku 2015 kvůli hereččině nevěře.

Herečka Michaela Maurerová byla poté údajně sama, ale už v průběhu rozvodu se kolem ní motala spousta mužů. Koketovala např. s českým reprezentantem ve wakeboardingu Čestmírem Procházkou nebo se zámožným podnikatelem Tomášem Vondráčkem.

Po tříletém vztahu s mužem, jehož jméno se jí dařilo tajit, Míša Maurerová týden před Vánoci 2018 přivedla na svět dceru Emmu.

 

Články o celebritě

Vyčerpaná Maurerová na pokraji sil: Proč zůstala i s dětmi bez zásob jídla? Vyčerpaná Maurerová na pokraji sil: Proč zůstala i s dětmi bez zásob jídla? Po herečku Michaelu Maurerovou (40), představitelku ztřeštěné kadeřnice Digi z nekonečného seriálu… číst článek
Míša Maurerová se chlubí vytouženým bytem: Nový domov pro naši pětku! Míša Maurerová se chlubí vytouženým bytem: Nový domov pro naši pětku! Sotva se hvězda Ulice Míša Maurerová (40) pochlubila, že se budou stěhovat, už se tak děje! Rodina… číst článek
Hvězda Ulice Maurerová: Učinila velký krok pro rodinu Hvězda Ulice Maurerová: Učinila velký krok pro rodinu Hnízdění a hádání! Na to se teď těší Michaela Maurerová (40). Její pětičlenná rodina se konečně stěhuje… číst článek

Další Herci

zobrazit profil David Suchařípa
David Suchařípa
zobrazit profil Štěpán Krtička
Štěpán Krtička
zobrazit profil Jiří Voskovec
Jiří Voskovec
zobrazit profil Maitland Ward
Maitland Ward
zobrazit profil Oldřich Nový
Oldřich Nový
zobrazit profil Helena  Růžičková
Helena Růžičková
zobrazit profil Jiří Čapka
Jiří Čapka
zobrazit profil Willem Dafoe
Willem Dafoe