Michaela Maurerová

Datum narození: 29. 9. 1979
Místo narození: Havířov
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herečka Michaela Marerová je známá především z nováckého seriálu Ulice. Zahrála si i v několika filmech a moderovala vlastní pořady v televizi.

Michaela Maurerová se už jako malá objevila ve válečném dramatu Poslední Motýl od režiséra Karla Kachyni. Během studia pražské DAMU moderovala magazín pro náctileté Letadlo. Uváděla i hudební pořad Hit. Pro mladé psala do časopisu.

MÍŠA MAUREROVÁ - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Michaela Maurerová získala angažmá v pražských divadlech Rokoko, Na Vinohradech nebo Bez Zábradlí. Maurerová hrála ve filmu Lakomec, PF 77 nebo v komedii Líbáš jako Bůh. Objevila se v komedii Experti nebo v beznadějném Waterloo po česku. Kromě Ulice účinkovala i v novinářské Redakci a v seriálu Život je ples. Mimoto se věnuje nadaci na podporu dětí v dětských domovech.

O MICHAELE MAUREROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Manželem Michaely Maurerové byl podnikatel Milan Kožíšek, který se s ní oženil v červnu roku 2012. Po umělém oplodnění mu Maurerová porodila dvojčata Magdalenu a Josefa. Dvojice se rozvedla začátkem listopadu roku 2015 kvůli hereččině nevěře.

Herečka Michaela Maurerová byla poté údajně sama, ale už v průběhu rozvodu se kolem ní motala spousta mužů. Koketovala např. s českým reprezentantem ve wakeboardingu Čestmírem Procházkou nebo se zámožným podnikatelem Tomášem Vondráčkem.

Po tříletém vztahu s mužem, jehož jméno se jí dařilo tajit, Míša Maurerová týden před Vánoci 2018 přivedla na svět dceru Emmu.

 

Články o celebritě

Kraus, Maurerová, Lutovská a další vyvětrali děti: Podobu nezapřou! Kraus, Maurerová, Lutovská a další vyvětrali děti: Podobu nezapřou! Občas je potřeba vyvětrat své ratolesti a pak lze teprve vidět, jak ten čas letí. Snad nejvýrazněji ... číst článek
Ježková přišla o kšeft! Novou partnerkou Písaříka je Jirešová Ježková přišla o kšeft! Novou partnerkou Písaříka je Jirešová Po Michaele Maurerové (42) přišla o lukrativní moderování cestovatelského pořadu Bedekr i Jitka Ježk... číst článek
Hvězda seriálu Ulice Kryštof Rímský: Mára je trochu jeliman a propleskl bych ho! Jsme každý jiný Hvězda seriálu Ulice Kryštof Rímský: Mára je trochu jeliman a propleskl bych ho! Jsme každý jiný Už čtrnáct let patří ke stabilním tvářím seriálu Ulice a i po takové době si práci tam pochvaluje. P... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Edward Redmayne
Edward Redmayne
zobrazit profil Lenka Vacvalová
Lenka Vacvalová
zobrazit profil Marika Šoposká
Marika Šoposká
zobrazit profil Daniela Kolářová
Daniela Kolářová
zobrazit profil Zuzana Slavíková
Zuzana Slavíková
zobrazit profil Matěj  Hádek
Matěj Hádek
zobrazit profil Emma Watson
Emma Watson