Michaela Maurerová

Datum narození: 29.9.1979
Místo narození: Havířov
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Michaela Marerová je populární česká herečka, známá především z nováckého seriálu Ulice. Zahrála si i v několika filmech a moderovala vlastní pořady v televizi.

Michaela Maurerová se už jako malá objevila ve válečném dramatu Poslední Motýl od režiséra Karla Kachyni. Během studia pražské DAMU moderovala magazín pro náctileté Letadlo. Uváděla i hudební pořad Hit. Pro mladé psala do časopisu.

Michaela Maurerová získala angažmá v pražských divadlech Rokoko, Na Vinohradech nebo Bez Zábradlí. Maurerová hrála ve filmu Lakomec, PF 77 nebo v komedii Líbáš jako Bůh. Objevila se v komedii Experti nebo v beznadějném Waterloo po česku. Kromě Ulice účinkovala i v novinářské Redakci a v seriálu Život je ples. Mimoto se věnuje nadaci na podporu dětí v dětských domovech.

Manželem Michaely Maurerové byl podnikatel Pavel Kožíšek, který se s ní oženil v červnu roku 2012. Po umělém oplodnění mu Maurerová porodila dvojčata Magdalénu a Josefa. Dvojice se rozvedla začátkem listopadu roku 2015 kvůli hereččině nevěře.

Herečka Michaela Maurerová je v současné době sama, ale už v průběhu rozvodu se kolem ní motala spousta mužů. Maurerová koketovala například s českým reprezentantem ve wakeboardingu Čestmírem Procházkou nebo se zámožným podnikatelem Tomášem Vondráčkem.

 

Články o celebritě

Michaela Maurerová:  Prozradila svou vášeň Michaela Maurerová: Prozradila svou vášeň Herečka Michaela Mauerová (38) zraje jako víno! Jak jinak si vysvětlit, že i v 38 letech vypadá vedle… číst článek
Maurerová se chlubí fotkou z dětství: Vypadala jako kluk! Maurerová se chlubí fotkou z dětství: Vypadala jako kluk! Míšu Maurerovou (38) známe dnes hlavně jako okatou zrzku, ovšem diváci prvních dílů Ulice si ji jistě… číst článek
Co čeká hrdiny další série První republiky: Dá se Vladimír dohromady s Magdalenou? Co čeká hrdiny další série První republiky: Dá se Vladimír dohromady s Magdalenou? Natáčení třetí řady seriálu První republika je v plném proudu. Vrátí se staří hrdinové, a dokonce… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Františka Stropnická
Františka Stropnická
zobrazit profil Marek Daniel
Marek Daniel
zobrazit profil Martin Sitta
Martin Sitta
zobrazit profil Daniel Krejčík
Daniel Krejčík
zobrazit profil Zdena Hadrbolcová
Zdena Hadrbolcová
zobrazit profil Eva Nosálková-Leinweberová
Eva Nosálková-Leinweberová
zobrazit profil Lenka Plačková
Lenka Plačková
zobrazit profil Milo Ventimiglia
Milo Ventimiglia