Jaroslav Plesl

Jaroslav Plesl

Datum narození: 31. 1. 1973
Místo narození: Jaroslavl, Rusko
Profese: novinář
Znamení: Vodnář
Profese: novinář
Poslední aktualizace:

Související celebrity

Životopis

Novinář Jaroslav Plesl prošel redakcemi několika předních českých listů. Stal se šéfredaktorem časopisu Týden a posléze deníku Mladá fronta DNES.

V Lidových novinách Jaroslav Plesl pracoval jako vedoucí ekonomické rubriky a zástupce šéfredaktora. Dva roky pak psal do Hospodářských novin. V dubnu 2012 přešel do společenského týdeníku Reflex, odkud se po roce vrátil do časopisu Týden, kde už dříve působil.

JAROSLAV PLESL OPUSTIL RODINU?!

V únoru 2014 byl Jaroslav Plesl jmenován šéfredaktorem Týdne, ale ve funkci vydržel jen pár měsíců. V létě nahradil Sabinu Slonkovou v čele deníku Mladá Fronta DNES. V minulosti působil rovněž v ekonomickém týdeníku Euro.

O JAROSLAVU PLESLOVI ČTĚTE ZDE>>

V létě roku 2007 se Jaroslav Plesl oženil s herečkou a moderátorkou Laďkou Něrgešovou. Obřad proběhl v Ledeburských zahradách pod Pražským hradem. O rok později se jim narodil syn Adam, dcera Meda roku 2016. Po 11 letech manželství pár ohlásil rozvod. Došlo k němu roku 2018.

 

Články o celebritě

Vtípek moderátorky Laďky Něrgešové (46): Ukázala se »bez plavek«?! Vtípek moderátorky Laďky Něrgešové (46): Ukázala se »bez plavek«?! Jenom tlesknu třikrát do dlaní... A je tady léto. S ním přichází i období plné fotek hvězd v plavkác... číst článek
Rozjuchaná premiéra filmu Mimořádná událost: Okouzlující Boková, rozlítaný Švehlík a elegán Mikluš alias strážmistr Topinka! Rozjuchaná premiéra filmu Mimořádná událost: Okouzlující Boková, rozlítaný Švehlík a elegán Mikluš alias strážmistr Topinka! Po obrovském úspěchu filmu Vlastníci režisér Jiří Havelka (41) uvedl další film Mimořádná událost, a... číst článek
Nedávno rozvedená Laďka Něrgešová: Úkoly se synem nedělám a lidé se mě bojí! Nedávno rozvedená Laďka Něrgešová: Úkoly se synem nedělám a lidé se mě bojí! Je herečka, ostatně její krátká epizoda z Románu pro muže je legendární. Víc teď ale Laďku Něrgešovo... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Vít Vomáčka
Vít Vomáčka
zobrazit profil Ondřej Veselý
Ondřej Veselý
zobrazit profil Renáta Suchánková
Renáta Suchánková
zobrazit profil Filip Ušák
Filip Ušák
zobrazit profil Tomáš Czernin
Tomáš Czernin
zobrazit profil Ondřej Havelka
Ondřej Havelka
zobrazit profil Kamila Tománková
Kamila Tománková
zobrazit profil Jaroslav Tvrdík
Jaroslav Tvrdík