Pavel Novotný | Celebwiki.cz

Pavel Novotný

Datum narození: 18.3.1981
Profese: moderátor, novinář
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

S přezdívkou Protekční fracek vletěl recesista, bavič a novinář Pavel Novotný do světa šoubyznysu jako ohnivá koule. Dveře mu v této branži totiž otevírá fakt, že je synem Petra Novotného.

Pavel Novotný po svém otci - moderátorovi a podnikateli Petru Novotném - nezdědil jen povolání, pomáhá mu také s jeho reklamní agenturou. Hubli spolu také v pořadu Jste to, co jíte. Krom toho uváděl Pavel Novotný několik projektů na internetové televizi a hraje v Divadle Františka Ringo Čecha.

Na ostří nože byl mimo jiné i s modelkou Agátou Prachařovou (za svobodna Hanychovou). Dříve byli přátelé, pak si ovšem Pavel Novotný přestal brát servítky a rozhádali se. Dnes už je tomu ale jinak. Pavel Novotný je šéfredaktorem bulvárního webu extra.cz a Agáta Prachařová je jeho pravou rukou - konkrétně jeho zástupkyní.

V roce 2010 uspěl Pavel Novotný v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a dostal se za stranu ODS do tamního zastupitelstva. Psal také do bulvárních plátků a byl šéfredaktorem bulvárního časopisu SPY. Dnes píše bulvár na internetu.

V roce 2013 se oženil s dlouholetou partnerkou Veronikou, se kterou má dceru Lauru. Je vášnivým milovníkem pokeru a fotbalového týmu SK Slavia Praha. Mezi jeho expartnerky patří například Kateřina Langerová, soutěžící z reality show VyVolení.

Mimo webu extra.cz se Pavel Novotný věnoval bulváru také v televizním pořadu Prásk, který vysílá TV Nova, kde ho nahradí kolegyně Gábina Partyšová. Dnes leží "protekční fracek" Pavel Novotný v žaludku mnoha lidem víc než dřív, a to kvůli konfliktu se snowboarďačkou Šárkou Pančochovou. Do té se obul v průběhu ZOH v Soči kvůli jejímu vyjádření o tom, jak ji rozhodčí připravili o medaili.

Jako by Pavel Novotný konflikty vyvolával s chutí. Zaměřil se například i na modelku Kateřinu Kristelovou, když nafotil svůj erotický kalendář velmi podobný tomu jejímu. Oba v nich jsou nahoře bez.

 

Články o celebritě

Protekční spratek Novotný se chlubí geniální dcerou. V pěti letech do školy! Protekční spratek Novotný se chlubí geniální dcerou. V pěti letech do školy! Starosta městské části Praha-Řeporyje Pavel Novotný (38) je sice kontroverzní postavičkou, kterou… číst článek
Přežil infarkt i selhání ledvin: Bavič Petr Novotný (72) po dlouhé době ukázal tvář! Přežil infarkt i selhání ledvin: Bavič Petr Novotný (72) po dlouhé době ukázal tvář! Moderátor a bavič Petr Novotný (72) byl hvězdou televizních obrazovek především v 90. letech, ovšem… číst článek
Hazard učitelek na železničním přejezdu: Se 13 dětmi šly za závory! Hazard učitelek na železničním přejezdu: Se 13 dětmi šly za závory! Byly stažené závory, blikala výstražná světla. I tak přes železniční přejezd převedly ve středu tři… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Jan Musil
Jan Musil
zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný