Pavel Novotný | Celebwiki.cz

Pavel Novotný

Datum narození: 18.3.1981
Profese: moderátor, novinář
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

S přezdívkou Protekční fracek vletěl recesista, bavič a novinář Pavel Novotný do světa šoubyznysu jako ohnivá koule. Dveře mu v této branži totiž otevírá fakt, že je synem Petra Novotného.

Pavel Novotný po svém otci - moderátorovi a podnikateli Petru Novotném - nezdědil jen povolání, pomáhá mu také s jeho reklamní agenturou. Hubli spolu také v pořadu Jste to, co jíte. Krom toho uváděl Pavel Novotný několik projektů na internetové televizi a hraje v Divadle Františka Ringo Čecha.

Na ostří nože byl mimo jiné i s modelkou Agátou Prachařovou (za svobodna Hanychovou). Dříve byli přátelé, pak si ovšem Pavel Novotný přestal brát servítky a rozhádali se. Dnes už je tomu ale jinak. Pavel Novotný je šéfredaktorem bulvárního webu extra.cz a Agáta Prachařová je jeho pravou rukou - konkrétně jeho zástupkyní.

V roce 2010 uspěl Pavel Novotný v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a dostal se za stranu ODS do tamního zastupitelstva. Psal také do bulvárních plátků a byl šéfredaktorem bulvárního časopisu SPY. Dnes píše bulvár na internetu.

V roce 2013 se oženil s dlouholetou partnerkou Veronikou, se kterou má dceru Lauru. Je vášnivým milovníkem pokeru a fotbalového týmu SK Slavia Praha. Mezi jeho expartnerky patří například Kateřina Langerová, soutěžící z reality show VyVolení.

Mimo webu extra.cz se Pavel Novotný věnoval bulváru také v televizním pořadu Prásk, který vysílá TV Nova, kde ho nahradí kolegyně Gábina Partyšová. Dnes leží "protekční fracek" Pavel Novotný v žaludku mnoha lidem víc než dřív, a to kvůli konfliktu se snowboarďačkou Šárkou Pančochovou. Do té se obul v průběhu ZOH v Soči kvůli jejímu vyjádření o tom, jak ji rozhodčí připravili o medaili.

Jako by Pavel Novotný konflikty vyvolával s chutí. Zaměřil se například i na modelku Kateřinu Kristelovou, když nafotil svůj erotický kalendář velmi podobný tomu jejímu. Oba v nich jsou nahoře bez.

 

Články o celebritě

O mrtvých jen dobře? Drsné hádky kolegů po smrti Pomeje! Fanfarón, dlužil mi peníze, nesnášeli jsme se... O mrtvých jen dobře? Drsné hádky kolegů po smrti Pomeje! Fanfarón, dlužil mi peníze, nesnášeli jsme se... O mrtvých už jen dobře, říká se. Bohužel v případě zesnulého herce a dabéra Jiřího Pomeje (†54) jsou… číst článek
Tamara Klusová šokuje: Děsivý verdikt o vlastní rodině Tamara Klusová šokuje: Děsivý verdikt o vlastní rodině I když s přehledem zvládá tři malé děti, náročnou kariéru svého muže Tomáše Kluse (32), a ještě u… číst článek
Další rána pro odsouzeného Řepku. Kvůli čemu si z něj lidé dělají srandu? Další rána pro odsouzeného Řepku. Kvůli čemu si z něj lidé dělají srandu? Rozhodl se vydělávat na knihách. Bývalý fotbalista Tomáš Řepka už vydal celkem čtyři své životopisy… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Hana Krampolová
Hana Krampolová
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba