Pavel Novotný | Celebwiki.cz

Pavel Novotný

Datum narození: 18.3.1981
Profese: moderátor, novinář
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

S přezdívkou Protekční fracek vletěl recesista, bavič a novinář Pavel Novotný do světa šoubyznysu jako ohnivá koule. Dveře mu v této branži totiž otevírá fakt, že je synem Petra Novotného.

Pavel Novotný po svém otci - moderátorovi a podnikateli Petru Novotném - nezdědil jen povolání, pomáhá mu také s jeho reklamní agenturou. Hubli spolu také v pořadu Jste to, co jíte. Krom toho uváděl Pavel Novotný několik projektů na internetové televizi a hraje v Divadle Františka Ringo Čecha.

Na ostří nože byl mimo jiné i s modelkou Agátou Prachařovou (za svobodna Hanychovou). Dříve byli přátelé, pak si ovšem Pavel Novotný přestal brát servítky a rozhádali se. Dnes už je tomu ale jinak. Pavel Novotný je šéfredaktorem bulvárního webu extra.cz a Agáta Prachařová je jeho pravou rukou - konkrétně jeho zástupkyní.

V roce 2010 uspěl Pavel Novotný v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a dostal se za stranu ODS do tamního zastupitelstva. Psal také do bulvárních plátků a byl šéfredaktorem bulvárního časopisu SPY. Dnes píše bulvár na internetu.

V roce 2013 se oženil s dlouholetou partnerkou Veronikou, se kterou má dceru Lauru. Je vášnivým milovníkem pokeru a fotbalového týmu SK Slavia Praha. Mezi jeho expartnerky patří například Kateřina Langerová, soutěžící z reality show VyVolení.

Mimo webu extra.cz se Pavel Novotný věnoval bulváru také v televizním pořadu Prásk, který vysílá TV Nova, kde ho nahradí kolegyně Gábina Partyšová. Dnes leží "protekční fracek" Pavel Novotný v žaludku mnoha lidem víc než dřív, a to kvůli konfliktu se snowboarďačkou Šárkou Pančochovou. Do té se obul v průběhu ZOH v Soči kvůli jejímu vyjádření o tom, jak ji rozhodčí připravili o medaili.

Jako by Pavel Novotný konflikty vyvolával s chutí. Zaměřil se například i na modelku Kateřinu Kristelovou, když nafotil svůj erotický kalendář velmi podobný tomu jejímu. Oba v nich jsou nahoře bez.

 

Články o celebritě

Zeman vzkázal Novotnému: „Vlasovci zradili a Rusko není nepřítel.“ Jakeše (97) by nevěznil Zeman vzkázal Novotnému: „Vlasovci zradili a Rusko není nepřítel.“ Jakeše (97) by nevěznil O napětí ve vztahu Česka a Ruska mluvil prezident Miloš Zeman ve čtvrtek v rozhovoru s Jaromírem… číst článek
„Příšerné!“ Na Novotného a české úřady udeřila blond mluvčí z Putinova Ruska. Kvůli vlasovcům „Příšerné!“ Na Novotného a české úřady udeřila blond mluvčí z Putinova Ruska. Kvůli vlasovcům Rusko považuje netečnost českých úřadů k plánům jedné pražské čtvrti na stavbu pomníku vlasovcům… číst článek
„Protekční spratek“ Novotný vytáhl proti Rusům i komunistům. Štve je pomníkem vlasovců „Protekční spratek“ Novotný vytáhl proti Rusům i komunistům. Štve je pomníkem vlasovců Pavel Novotný (ODS), starosta Řeporyjí a syn známého moderátora, se dostal do sporu s ruskou ambasádou.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Jan Musil
Jan Musil