Pavel Novotný | Celebwiki.cz

Pavel Novotný

Datum narození: 18.3.1981
Profese: moderátor, novinář
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

S přezdívkou Protekční fracek vletěl recesista, bavič a novinář Pavel Novotný do světa šoubyznysu jako ohnivá koule. Dveře mu v této branži totiž otevírá fakt, že je synem Petra Novotného.

Pavel Novotný po svém otci - moderátorovi a podnikateli Petru Novotném - nezdědil jen povolání, pomáhá mu také s jeho reklamní agenturou. Hubli spolu také v pořadu Jste to, co jíte. Krom toho uváděl Pavel Novotný několik projektů na internetové televizi a hraje v Divadle Františka Ringo Čecha.

Na ostří nože byl mimo jiné i s modelkou Agátou Prachařovou (za svobodna Hanychovou). Dříve byli přátelé, pak si ovšem Pavel Novotný přestal brát servítky a rozhádali se. Dnes už je tomu ale jinak. Pavel Novotný je šéfredaktorem bulvárního webu extra.cz a Agáta Prachařová je jeho pravou rukou - konkrétně jeho zástupkyní.

V roce 2010 uspěl Pavel Novotný v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a dostal se za stranu ODS do tamního zastupitelstva. Psal také do bulvárních plátků a byl šéfredaktorem bulvárního časopisu SPY. Dnes píše bulvár na internetu.

V roce 2013 se oženil s dlouholetou partnerkou Veronikou, se kterou má dceru Lauru. Je vášnivým milovníkem pokeru a fotbalového týmu SK Slavia Praha. Mezi jeho expartnerky patří například Kateřina Langerová, soutěžící z reality show VyVolení.

Mimo webu extra.cz se Pavel Novotný věnoval bulváru také v televizním pořadu Prásk, který vysílá TV Nova, kde ho nahradí kolegyně Gábina Partyšová. Dnes leží "protekční fracek" Pavel Novotný v žaludku mnoha lidem víc než dřív, a to kvůli konfliktu se snowboarďačkou Šárkou Pančochovou. Do té se obul v průběhu ZOH v Soči kvůli jejímu vyjádření o tom, jak ji rozhodčí připravili o medaili.

Jako by Pavel Novotný konflikty vyvolával s chutí. Zaměřil se například i na modelku Kateřinu Kristelovou, když nafotil svůj erotický kalendář velmi podobný tomu jejímu. Oba v nich jsou nahoře bez.

 

Články o celebritě

Smrt "trenýrkového krále": Exmilenec Rolins Petr Vlasák (†44) podlehl rakovině! Smrt "trenýrkového krále": Exmilenec Rolins Petr Vlasák (†44) podlehl rakovině! Jen pár minut po smrti Karla Gotta přišla další smutná zpráva! Zemřel expartner Dary Rolins (46)… číst článek
Rudá Eva? Sexy Decastelo odhalila úplně vše! Rudá Eva? Sexy Decastelo odhalila úplně vše! Je jí přes 40, má dvě děti, ale to jí nebrání, aby čas od času předvedla, jaká je stále kočka! Moderátorka… číst článek
Nemocemi stíhaný bavič Novotný po dlouhé době na veřejnosti! Ruku v ruce s manželkou Nemocemi stíhaný bavič Novotný po dlouhé době na veřejnosti! Ruku v ruce s manželkou V posledních letech byl po špitálech víc než doma. Na sál musel znovu před rokem v polovině září,… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Tomáš Kraus
Tomáš Kraus
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek