Pavel Novotný

Pavel Novotný

Datum narození: 18. 3. 1981
Profese: moderátor, novinář, starosta Řeporyjí
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

S přezdívkou Protekční fracek vletěl recesista, bavič a novinář Pavel Novotný do světa šoubyznysu jako ohnivá koule. Dveře mu v této branži totiž otevírá fakt, že je synem Petra Novotného. A to se vypracoval až na starostu.

Pavel Novotný po svém otci - moderátorovi a podnikateli Petru Novotném - nezdědil jen povolání, pomáhá mu také s jeho reklamní agenturou. Hubli spolu také v pořadu Jste to, co jíte. Krom toho uváděl Pavel Novotný několik projektů na internetové televizi a hraje v Divadle Františka Ringo Čecha.

Na ostří nože byl mimo jiné i s modelkou Agátou Prachařovou (za svobodna Hanychovou). Dříve byli přátelé, pak si ovšem Pavel Novotný přestal brát servítky a rozhádali se. Dnes už je tomu ale jinak. Pavel Novotný je šéfredaktorem bulvárního webu extra.cz a Agáta Prachařová je jeho pravou rukou - konkrétně jeho zástupkyní.

V roce 2010 uspěl Pavel Novotný v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a dostal se za stranu ODS do tamního zastupitelstva. Psal také do bulvárních plátků a byl šéfredaktorem bulvárního časopisu SPY. Dnes píše bulvár na internetu.

Mimo webu extra.cz se Pavel Novotný věnoval bulváru také v televizním pořadu Prásk, který vysílá TV Nova, kde ho nahradí kolegyně Gábina Partyšová. Dnes leží "protekční fracek" Pavel Novotný v žaludku mnoha lidem víc než dřív, a to kvůli konfliktu se snowboarďačkou Šárkou Pančochovou. Do té se obul v průběhu ZOH v Soči kvůli jejímu vyjádření o tom, jak ji rozhodčí připravili o medaili.

Jako by Pavel Novotný konflikty vyvolával s chutí. Zaměřil se např. i na modelku Kateřinu Kristelovou, když nafotil svůj erotický kalendář velmi podobný tomu jejímu. Oba v nich jsou nahoře bez.

Po volbách 2018 byl do té doby zastupitel Pavel Novotný zvolen starosta městské části Praha-Řeporyje za koalici ODS, Zelení, ANO a Pirátů. Ve volbách 2022 post obhájil.

Pavel Novotný je ženatý a má dvě děti. Je vášnivým milovníkem pokeru a fotbalového týmu SK Slavia Praha. Mezi jeho expartnerky patří například Kateřina Langerová, soutěžící z reality show VyVolení.

 

Články o celebritě

Novotný z Místa zločinu České Budějovice: BITKA NA PLACE! Novotný z Místa zločinu České Budějovice: BITKA NA PLACE! Budou na něj tři zloduši, všechny je ale postupně seseká na jednu hromadu. Jednomu z únosců dokonce ... číst článek
Fenin o výzvě v Oktagonu: Životní šance. Nesmlouval jsem o penězích Fenin o výzvě v Oktagonu: Životní šance. Nesmlouval jsem o penězích Šílený nápad, ze kterého se vyklubala životní šance. Martin Fenin, bývalý fotbalový reprezentant a ú... číst článek
Hádka kvůli kritice Nerudové: Vášáryová se opřela do návrhářky Rochové. Kdo ze slavných podporuje koho? Hádka kvůli kritice Nerudové: Vášáryová se opřela do návrhářky Rochové. Kdo ze slavných podporuje koho? Střetů mezi tábory podporovatelů favoritů prezidentské volby přibývá – a tak se do křížku dostávají ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Martin Pouva
Martin Pouva
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel