Pavel Novotný | Celebwiki.cz

Pavel Novotný

Datum narození: 18. 3. 1981
Profese: moderátor, novinář
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

S přezdívkou Protekční fracek vletěl recesista, bavič a novinář Pavel Novotný do světa šoubyznysu jako ohnivá koule. Dveře mu v této branži totiž otevírá fakt, že je synem Petra Novotného.

Pavel Novotný po svém otci - moderátorovi a podnikateli Petru Novotném - nezdědil jen povolání, pomáhá mu také s jeho reklamní agenturou. Hubli spolu také v pořadu Jste to, co jíte. Krom toho uváděl Pavel Novotný několik projektů na internetové televizi a hraje v Divadle Františka Ringo Čecha.

Na ostří nože byl mimo jiné i s modelkou Agátou Prachařovou (za svobodna Hanychovou). Dříve byli přátelé, pak si ovšem Pavel Novotný přestal brát servítky a rozhádali se. Dnes už je tomu ale jinak. Pavel Novotný je šéfredaktorem bulvárního webu extra.cz a Agáta Prachařová je jeho pravou rukou - konkrétně jeho zástupkyní.

V roce 2010 uspěl Pavel Novotný v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a dostal se za stranu ODS do tamního zastupitelstva. Psal také do bulvárních plátků a byl šéfredaktorem bulvárního časopisu SPY. Dnes píše bulvár na internetu.

V roce 2013 se oženil s dlouholetou partnerkou Veronikou, se kterou má dceru Lauru. Je vášnivým milovníkem pokeru a fotbalového týmu SK Slavia Praha. Mezi jeho expartnerky patří například Kateřina Langerová, soutěžící z reality show VyVolení.

Mimo webu extra.cz se Pavel Novotný věnoval bulváru také v televizním pořadu Prásk, který vysílá TV Nova, kde ho nahradí kolegyně Gábina Partyšová. Dnes leží "protekční fracek" Pavel Novotný v žaludku mnoha lidem víc než dřív, a to kvůli konfliktu se snowboarďačkou Šárkou Pančochovou. Do té se obul v průběhu ZOH v Soči kvůli jejímu vyjádření o tom, jak ji rozhodčí připravili o medaili.

Jako by Pavel Novotný konflikty vyvolával s chutí. Zaměřil se například i na modelku Kateřinu Kristelovou, když nafotil svůj erotický kalendář velmi podobný tomu jejímu. Oba v nich jsou nahoře bez.

 

Články o celebritě

Exministr a herec Jandák se za ANO chce rvát o Senát. „Stařecká demence?“ rýpl si šéf STAN Exministr a herec Jandák se za ANO chce rvát o Senát. „Stařecká demence?“ rýpl si šéf STAN Nedávno zaujala zpráva o tom, že by se volebním manažerem ČSSD měl stát Michal Hašek, někdejší korun... číst článek
„Cítím se jako nesvobodný člověk.“ Babiše koronakrize zasáhla, Hřib by měl spolupracovat „Cítím se jako nesvobodný člověk.“ Babiše koronakrize zasáhla, Hřib by měl spolupracovat Do Česka měl v nedávné době dorazit spolupracovník ruské ambasády, který dostal za úkol zlikvidovat ... číst článek
Soukupova ex-partnerka Brožová: Škoda, že mu někdo nedal ránu... Soukupova ex-partnerka Brožová: Škoda, že mu někdo nedal ránu... Odpůrci a stoupenci Ruska z řad politiků vyvolali ostrý spor v pořadu Aréna Jaromíra Soukupa v TV Ba... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová