Pavel Novotný

Datum narození: 18.3.1981
Profese: moderátor, novinář
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

S přezdívkou Protekční fracek vletěl recesista, bavič a novinář Pavel Novotný do světa šoubyznysu jako ohnivá koule. Dveře mu v této branži totiž otevírá fakt, že je synem Petra Novotného.

Pavel Novotný po svém otci - moderátorovi a podnikateli Petru Novotném - nezdědil jen povolání, pomáhá mu také s jeho reklamní agenturou. Hubli spolu také v pořadu Jste to, co jíte. Krom toho uváděl Pavel Novotný několik projektů na internetové televizi a hraje v Divadle Františka Ringo Čecha.

Na ostří nože byl mimo jiné i s modelkou Agátou Prachařovou (za svobodna Hanychovou). Dříve byli přátelé, pak si ovšem Pavel Novotný přestal brát servítky a rozhádali se. Dnes už je tomu ale jinak. Pavel Novotný je šéfredaktorem bulvárního webu extra.cz a Agáta Prachařová je jeho pravou rukou - konkrétně jeho zástupkyní.

V roce 2010 uspěl Pavel Novotný v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a dostal se za stranu ODS do tamního zastupitelstva. Psal také do bulvárních plátků a byl šéfredaktorem bulvárního časopisu SPY. Dnes píše bulvár na internetu.

V roce 2013 se oženil s dlouholetou partnerkou Veronikou, se kterou má dceru Lauru. Je vášnivým milovníkem pokeru a fotbalového týmu SK Slavia Praha. Mezi jeho expartnerky patří například Kateřina Langerová, soutěžící z reality show VyVolení.

Mimo webu extra.cz se Pavel Novotný věnoval bulváru také v televizním pořadu Prásk, který vysílá TV Nova, kde ho nahradí kolegyně Gábina Partyšová. Dnes leží "protekční fracek" Pavel Novotný v žaludku mnoha lidem víc než dřív, a to kvůli konfliktu se snowboarďačkou Šárkou Pančochovou. Do té se obul v průběhu ZOH v Soči kvůli jejímu vyjádření o tom, jak ji rozhodčí připravili o medaili.

Jako by Pavel Novotný konflikty vyvolával s chutí. Zaměřil se například i na modelku Kateřinu Kristelovou, když nafotil svůj erotický kalendář velmi podobný tomu jejímu. Oba v nich jsou nahoře bez.

 

Články o celebritě

Výpověď z TV kvůli Brožové od Soukupa! Výpověď z TV kvůli Brožové od Soukupa! Syn baviče Petra Novotného (71) práskl, proč musel náhle skončit na TV Barrandov mediálního magnáta… číst článek
Starosta Novotný: Pravda o vyhazovu! Kvůli milence Kateřině Brožové Starosta Novotný: Pravda o vyhazovu! Kvůli milence Kateřině Brožové Nastupující řeporyjský starosta Pavel Novotný (37), showman, novinář a recesista s přezdívkou protekční… číst článek
Martina Gavriely (39) tajně porodila. A hned ji nařkli z podfuku! Martina Gavriely (39) tajně porodila. A hned ji nařkli z podfuku! Dlouhé měsíce pečlivě tajila, že je těhotná, a precizně utajila i to, že nakonec porodila. Bývalá… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba