Pavel Novotný

Pavel Novotný

Datum narození: 18. 3. 1981
Profese: moderátor, novinář, starosta Řeporyjí
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

S přezdívkou Protekční fracek vletěl recesista, bavič a novinář Pavel Novotný do světa šoubyznysu jako ohnivá koule. Dveře mu v této branži totiž otevírá fakt, že je synem Petra Novotného. A to se vypracoval až na starostu.

Pavel Novotný po svém otci - moderátorovi a podnikateli Petru Novotném - nezdědil jen povolání, pomáhá mu také s jeho reklamní agenturou. Hubli spolu také v pořadu Jste to, co jíte. Krom toho uváděl Pavel Novotný několik projektů na internetové televizi a hraje v Divadle Františka Ringo Čecha.

Na ostří nože byl mimo jiné i s modelkou Agátou Prachařovou (za svobodna Hanychovou). Dříve byli přátelé, pak si ovšem Pavel Novotný přestal brát servítky a rozhádali se. Dnes už je tomu ale jinak. Pavel Novotný je šéfredaktorem bulvárního webu extra.cz a Agáta Prachařová je jeho pravou rukou - konkrétně jeho zástupkyní.

V roce 2010 uspěl Pavel Novotný v komunálních volbách v pražských Řeporyjích a dostal se za stranu ODS do tamního zastupitelstva. Psal také do bulvárních plátků a byl šéfredaktorem bulvárního časopisu SPY. Dnes píše bulvár na internetu.

Mimo webu extra.cz se Pavel Novotný věnoval bulváru také v televizním pořadu Prásk, který vysílá TV Nova, kde ho nahradí kolegyně Gábina Partyšová. Dnes leží "protekční fracek" Pavel Novotný v žaludku mnoha lidem víc než dřív, a to kvůli konfliktu se snowboarďačkou Šárkou Pančochovou. Do té se obul v průběhu ZOH v Soči kvůli jejímu vyjádření o tom, jak ji rozhodčí připravili o medaili.

Jako by Pavel Novotný konflikty vyvolával s chutí. Zaměřil se např. i na modelku Kateřinu Kristelovou, když nafotil svůj erotický kalendář velmi podobný tomu jejímu. Oba v nich jsou nahoře bez.

Po volbách 2018 byl do té doby zastupitel Pavel Novotný zvolen starosta městské části Praha-Řeporyje za koalici ODS, Zelení, ANO a Pirátů. Ve volbách 2022 post obhájil.

Pavel Novotný je ženatý a má dvě děti. Je vášnivým milovníkem pokeru a fotbalového týmu SK Slavia Praha. Mezi jeho expartnerky patří například Kateřina Langerová, soutěžící z reality show VyVolení.

 

Články o celebritě

Dcera Novotného prozradila na tátu: Nejraději má smažák! Dcera Novotného prozradila na tátu: Nejraději má smažák! Nemohl chybět u rodícího se rekordu. Skupina Fešáci podepsala na jeden zátah 1000 cédéček se zázname... číst článek
Spis Růžičkové odtajněn: Skandál potvrdil i Přeučil Spis Růžičkové odtajněn: Skandál potvrdil i Přeučil Legendární herečka Helena Růžičková (†67) měla obrovské srdce, kvůli kterému si získala nejen stovky... číst článek
Žlutá mánie na předpremiéře Kazmova filmu: Peroutka poprvé s manželem, pampeliška Perkausová a vosí přelud Vémola! Žlutá mánie na předpremiéře Kazmova filmu: Peroutka poprvé s manželem, pampeliška Perkausová a vosí přelud Vémola! Moderátor Kamil Bartošek (38) alias Kazma uvedl do kin svůj utajovaný film Onemanshow: The Movie. Je... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová Lašková
Gabriela Kratochvílová Lašková
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Ondřej Novotný
Ondřej Novotný