Anna Polívková | Celebwiki.cz

Anna Polívková

Datum narození: 24. 3. 1979
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Anna Polívková je talentovaná herečka a dcera herce Bolka Polívky. V roce 2013 vyhrála taneční soutěž České televize StarDance.

Patří mezi mladé herecké talenty a mimo jiné si také vytančila vítězství v taneční soutěži StarDance – když hvězdy tančí. Půvabná Anna Polívková v sobě nezapře geny svého otce především co se vzhledu týče. Herecký talent podědila nejen po herci Bolku Polívkovi, ale také po matce Evelyně Steimarové. Před lety se dala dohromady s muzikantem Jakubem Xavierem Barem.

Po studiu na pražské konzervatoři studovala Anna Polívková Nonverbální divadlo při HAMU a poté se odstěhovala do Paříže, kde vystudovala Mezinárodní školu pohybového divadla Jacqua Lecoqa. Procestovala Evropu s klaunským pouličním představením Skok kachny a Kanadu s Sabooge Theater Company. Annu Polívkovou jsme mohli vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila postavu doktorky Martiny Hermanové.

Mimo nováckého seriálu jsme Annu Polívkovou mohli vidět ve snímku Bolero, kde ztvárnila roli Ilony Fetkové nebo ve více známé komedii Jiřího Vejdělka Účastníci zájezdu, kde si zahrála ošklivku Jolanu.

V roce 2013 si Anna Polívková vytančila vítězství v taneční soutěži České televize po boku tanečníka Michala Kurtiše. O titul Královny parketu soupeřila s Miss World Taťánou Kuchařovou. Díky soutěži se rozhodla tanci věnovat i nadále.

Seriály, ve kterých si zahrála Anna Polívková:

Na stojáka (2005)

Ordinace v růžové zahradě (2005)

Soukromé pasti (2008)

 

Filmy, ve kterých si zahrála Anna Polívková:

Návrat idiota (1999)

Bolero (2004)

Účastníci zájezdu (2006)

Vy nám taky, šéfe! (2008)

Probudím se včera (2011)

 

Články o celebritě

Sexy čtyřicítka Verešová v bikinách roztáhla nožky! Kde je její »místo snů«? Sexy čtyřicítka Verešová v bikinách roztáhla nožky! Kde je její »místo snů«? Čerstvá čtyřicátnice Andrea Verešová nezahálí. Po divoké oslavě na střeše hotelu Four Seasons vyrazi... číst článek
Steimarová po výbuchu v Holešovicích přišla o střechu nad hlavou: Nemůže domů! Steimarová po výbuchu v Holešovicích přišla o střechu nad hlavou: Nemůže domů! Žena mnoha slavných mužů ztratila střechu nad hlavou. Výbuch v holešovickém domě, kde Evelyna Steima... číst článek
Znechucená Alžběta II.: Z jejího majetku je žumpa! Lidé k ní chodí „na velkou“ Znechucená Alžběta II.: Z jejího majetku je žumpa! Lidé k ní chodí „na velkou“ Královna Alžběta II. (94) řeší další zapeklitý problém a s vévody ze Sussexu nebo pedofilním synem A... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Barbora Černá
Barbora Černá
zobrazit profil Karina Rchichev
Karina Rchichev
zobrazit profil Cristiano Donati
Cristiano Donati
zobrazit profil Milan Šimáček
Milan Šimáček
zobrazit profil Uma Thurman
Uma Thurman
zobrazit profil Jan Tříska
Jan Tříska
zobrazit profil Ivo Niederle
Ivo Niederle