Iveta Toušlová

Iveta Toušlová

Datum narození: 2. 8. 1968
Místo narození: Vimperk
Profese: moderátorka, dramaturgyně
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Iveta Toušlová je nejen úspěšná česká moderátorka a dramaturgyně, známá hlavně z pořadů Toulavá kamera a 13. komnata, ale také krásná žena.

Iveta Toušlová původně vystudovala na pedagogické fakultě Jihočeské univerzity český jazyk a historii. Po promoci odjela na dva roky do Bavorska, aby si zlepšila němčinu. Po návratu pracovala v Českém rozhlase, jihočeském Deníku a v rádiu Faktor.

V roce 1994 začala Iveta Toušlová pracovat pro Českou televizi jako externistka a o rok později se stala členkou Redakce zpravodajství. Moderovala také pořad Dobré ráno a účinkovala v hlavní zpravodajské relaci ČT Události, kde skončila v březnu 2012. Následně relaci tvrdě zkritizovala.

Poté se Iveta Toušlová věnovala vlastním pořadům. Je autorkou, moderátorkou a dramaturgyní pořadů Toulavá kamera a 13. komnata, autorský podíl má i na nejsledovanější české relaci Uvolněte se, prosím. Od roku 2005 se také podílí na sérii knih z cyklu Toulavá kamera. V současnosti moderuje své pořady Toulavá kamera a nový projekt Rub i líc.

Iveta Toušlová je svobodná a bezdětná. Nejdelší vztah z let 1998 – 2006 prožila s novinářem Jiřím Janečkem, který byl v té době zároveň generálním ředitelem ČT. Po rozchodu s Janečkem se chvíli stýkala s neznámým mužem. Její o třináct let mladší sestra Andrea Toušlová pracuje v televizi také, a to jako reportérka.

Iveta Toušlová získala během své kariéry mnohá ocenění, např. hlavní cenu v kategorii filmů o uměleckých řemeslech a lidovém umění Mezinárodního filmového festivalu evropského umění Arts & film Telč (červen 2010). 

 

Články o celebritě

Moderátorka Savarová se smiřovala se smrtí tatínka (69). A pak... Moderátorka Savarová se smiřovala se smrtí tatínka (69). A pak... Hodně těžkých chvil prožila moderátorka Aneta Savarová (35). Obávala se totiž o život tatínka Pavla ... číst článek
»Zlatokopky« Hanychová a Decastelo: Vášnivá líbačka po 10 letech! »Zlatokopky« Hanychová a Decastelo: Vášnivá líbačka po 10 letech! Legendární žhavý polibek z deset let starého hudebního klipu Zlatokopky si zopakují Agáta Hanychová ... číst článek
Rocková královna Tina Turnerová (81) končí kariéru: V bolestném dokumentu dá všem sbohem! Rocková královna Tina Turnerová (81) končí kariéru: V bolestném dokumentu dá všem sbohem! Legendární pop-rocková zpěvačka Tina Turnerová ve svých 81 letech končí s hudební kariérou. Přání po... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Tomáš Kraus
Tomáš Kraus
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný