Martin Zeman | Celebwiki.cz

Martin Zeman

Datum narození: 28.3.1989
Místo narození: Tábor
Váha: 64 kg
Výška: 175 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Martin Zeman je český profesionální fotbalový záložník momentálně působící v prvoligovém celku 1.FK Příbram, kde je na hostování z pražské Sparty.

Martin Zeman se narodil 28. března 1989 v Táboře, kde v místní mládeži sbíral první zkušenosti. Ještě jako dorostenec přestoupil do pražské Sparty. V roce 2007 se dostal do A Týmu, kde dostal šanci pod tehdejším trenérem Michalem Bílkem. Zeman se v něm ale neudržel a v rámci hostování zamířil na rok do rakouského klubu FC Admira Wacker Mödling.

Martin Zeman v sezoně 2012/13 putoval na hostování s opcí do Viktorie Plzeň, se kterou mohl slavit ligový titul. Odehrál však jen 6 ligových zápasů a v týmu se pořádně neprosadil, tudíž klub opci nevyužil. V červenci 2013 odešel na roční hostování do slovenského klubu FK Senica. Po půl roce se vrátil zpět. Za Senici odehrál 11 zápasů a vstřelil 1 branku. V současné době na půlročním hostování v Příbrami, kam zamířil v zimním přestupovém období sezony 2013/14. 

Martin Zeman byl v minulosti brán jako jeden z největších talentů českého fotbalu posledních let. Byl ceněn pro svou úžasnou kopací techniku levou nohou a vynikající standardky. Byla mu však vyčítána lehkomyslnost, nechuť bránit při zápase a především nechuť na sobě tvrdě makat.  

Martin Zeman je také známý tím, že v zimě 2009 se svým rok starým luxusním vozem Aston Martin Vantage N400 za několik milionů boural na magistrále u pražského Chodova a způsobil škodu nejméně za jeden milion korun.

Martin Zeman se 20. prosince 2009 oženil se svou přítelkyní Kristýnou, která je o devět centimetrů vyšší. Na svatbě byli přítomni třeba fotbalisté Ondřej Kušnír s Michalem Rabušicem, modelka Kateřina Průšová nebo zpěvák Petr Poláček. Zeman má se svou nynější manželkou syna Martina.

 

Články o celebritě

Rezek o vývoji rivality Plzně se Spartou: Limba zradu neskousne Rezek o vývoji rivality Plzně se Spartou: Limba zradu neskousne Patřil do komanda, které se ze Sparty přesunulo do Štruncových sadů. A následně začala zlatá éra… číst článek
Loni ne, teď už oběd u Zemana klapl: Vondráčka vyudili dýmem Loni ne, teď už oběd u Zemana klapl: Vondráčka vyudili dýmem Trio nejvyšších ústavních činitelů se včera poprvé sešlo u novoročního oběda. Na knedlících s telecím… číst článek
Herec Pavel Soukup: Syn klavírista pilotuje tryskáč za půl miliardy Herec Pavel Soukup: Syn klavírista pilotuje tryskáč za půl miliardy Narodil se přesně před 70 lety v sedm hodin ráno v soukromé porodnici pod Vyšehradem a druhý den… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Dominika Cibulková
Dominika Cibulková
zobrazit profil Jan Kovář
Jan Kovář
zobrazit profil Lukáš Rosol
Lukáš Rosol
zobrazit profil Milan Hejduk
Milan Hejduk
zobrazit profil Eden Hazard
Eden Hazard
zobrazit profil Jiří Skalák
Jiří Skalák
zobrazit profil Lukáš Gdula
Lukáš Gdula
zobrazit profil Jiří  Novotný
Jiří Novotný