Martin Zeman

Datum narození: 28. 3. 1989
Místo narození: Tábor
Váha: 64 kg
Výška: 175 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Martin Zeman je český profesionální fotbalový záložník momentálně působící v prvoligovém celku 1.FK Příbram, kde je na hostování z pražské Sparty.

Martin Zeman se narodil 28. března 1989 v Táboře, kde v místní mládeži sbíral první zkušenosti. Ještě jako dorostenec přestoupil do pražské Sparty. V roce 2007 se dostal do A Týmu, kde dostal šanci pod tehdejším trenérem Michalem Bílkem. Zeman se v něm ale neudržel a v rámci hostování zamířil na rok do rakouského klubu FC Admira Wacker Mödling.

Martin Zeman v sezoně 2012/13 putoval na hostování s opcí do Viktorie Plzeň, se kterou mohl slavit ligový titul. Odehrál však jen 6 ligových zápasů a v týmu se pořádně neprosadil, tudíž klub opci nevyužil. V červenci 2013 odešel na roční hostování do slovenského klubu FK Senica. Po půl roce se vrátil zpět. Za Senici odehrál 11 zápasů a vstřelil 1 branku. V současné době na půlročním hostování v Příbrami, kam zamířil v zimním přestupovém období sezony 2013/14. 

Martin Zeman byl v minulosti brán jako jeden z největších talentů českého fotbalu posledních let. Byl ceněn pro svou úžasnou kopací techniku levou nohou a vynikající standardky. Byla mu však vyčítána lehkomyslnost, nechuť bránit při zápase a především nechuť na sobě tvrdě makat.  

Martin Zeman je také známý tím, že v zimě 2009 se svým rok starým luxusním vozem Aston Martin Vantage N400 za několik milionů boural na magistrále u pražského Chodova a způsobil škodu nejméně za jeden milion korun.

Martin Zeman se 20. prosince 2009 oženil se svou přítelkyní Kristýnou, která je o devět centimetrů vyšší. Na svatbě byli přítomni třeba fotbalisté Ondřej Kušnír s Michalem Rabušicem, modelka Kateřina Průšová nebo zpěvák Petr Poláček. Zeman má se svou nynější manželkou syna Martina.

 

Články o celebritě

Zeman vyhlásil volby k nelibosti Babiše. Jsou za tím peníze na kampaň, ani ČSSD to není vhod Zeman vyhlásil volby k nelibosti Babiše. Jsou za tím peníze na kampaň, ani ČSSD to není vhod Premiéra Andreje Babiše (ANO) překvapilo, že prezident Miloš Zeman už vyhlásil termín podzimních sně... číst článek
Bohdalová o Zemanovi: Ani za bolševika bych to neprovedla! Bohdalová o Zemanovi: Ani za bolševika bych to neprovedla! Daniel Hůlka se po „nemístných“ výrocích Miloše Zemana na adresu umělců naštval a rozhodl se vrátit ... číst článek
Hůlka spílá Zemanovi! Obrátil ses proti národu, chováš se sprostě Hůlka spílá Zemanovi! Obrátil ses proti národu, chováš se sprostě Daniel Hůlka (52) se zhusta obul do Miloše Zemana (76)! Zpěváka naštvaly nevhodné výroky prezidenta ... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Jakub Vadlejch
Jakub Vadlejch
zobrazit profil Jakub Vágner
Jakub Vágner
zobrazit profil Daniel Havel
Daniel Havel
zobrazit profil Jakub Vrána
Jakub Vrána
zobrazit profil Ondřej Čelůstka
Ondřej Čelůstka
zobrazit profil David Výborný
David Výborný
zobrazit profil Eva Vrabcová Nývltová
Eva Vrabcová Nývltová
zobrazit profil Pavel Pergl
Pavel Pergl