Tomáš Smička

Tomáš Smička

Datum narození: 20. 3. 1987
Přezdívka: Smíča
Místo narození: Prostějov
Profese: tanečník
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Tomáš Smička, talentovaný tanečník, kterého nikdo neosloví jinak než Smíča, se vyznačuje nejlepšími břišními svaly na české scéně.

O vypracované tělo "baleťáka" Tomáše Smičky je evidentně mezi kolegyněmi zájem. Chodil s krásnou muzikálovou zpěvačkou Kamilou Nývltovou, kterou začátkem roku 2016 vyměnil za pobobně svůdnou brunetu. Je jí herečka a zpěvačka Hana Holišová.

TOMÁŠ SMIČKA SBALIL PAPEŽKU HOLIŠOVOU

Tancování ho pohltilo již v desetiti letech, kdy šel doprovodit sestru na taneční trénink a už tam zůstal. Začínal s Disco Dancem a Latinskoamerickým tancem. Fotbal, tenis, nohejbal… museli jít stranou a Smíča už v patnácti pomýšlel na Taneční konzervatoř v Praze. Ačkoliv jeho rodiče ho už od malička vedli k hudbě, představa, že by měl jejich syn odjet z rodného města do Prahy v tak mladém věku se jim nezamlouvala. A tak si vystudoval střední průmyslovou školu oděvní, kde využil svůj taneční um na přehlídkách. Pokoušel se o další studium na vysokých školách, ale z důvodu nabídek ohledně tancování muselo jít vzdělávání stranou.

Odjel do Prahy, stal se členem taneční skupiny Dance2xs, se kterou vystupoval především v televizních pořadech. Být muzikálovým tanečníkem nikdy nebyl jeho cíl, ale díky známostem z Dance2xs dostal nabídku zaskočit v Hudebním divadle Karlín v muzikálu Vražda za Oponou. Od té doby se pravidelně objevuje na jevištích muzikálových scén, kde tančí po boku Lucie Bílé, Václava Noida Bárty, Báry Basikové i Kamily Nývltové.

V roce 2014 pomáhal s muzikálem Mamma Mia, kde při tvorbě působil jako asistent choreografie. Na konkurzu se přihlásil na jednu z hlavních rolí Skye. Jeho výkon se tak zalíbil, že tuto roli dostal a tak rozšířil svůj talent spolu s tancováním i na zpěv a herectví.  Se zpěvem mu pomohl jeho kolega Lukáš Kupricht a co se týče hraní, sám řekl, že tanečník musí být svým způsobem i herec a samozřejmě sbíral rady od zkušených kolegů. Při zhlédnutí tohoto muzikálu si Tomáše Smičky nejde nevšimnout. Perfektní tanec, přirozený projev a příjemný zpěv. Málo kdo by uvěřil, že se při představení klepe nervozitou. Dokonce i taková vyjádření jako „Ten Smíča je tak dokonalej, až je to trapný“, jsou důkazem toho, že o tomto mladém nadaném umělci ještě uslyšíme.

Dále také působí jako lektor oldschool, street dance... Učení bere jako jistotu, díky které se bude moci tancování věnovat tak dlouho, jak to jen půjde.

Za svého idola považuje legendárního Michaela Jacksona nebo Justina Timberlakea. A co se týče jeho motta? Po dlouhém rozmýšlení uvedl: „Nikdy nechci říct kdyby.“ 

 

Články o celebritě

Sexy Holišová jako J.Lo: Chyběl jí zadek za 7 miliard! Sexy Holišová jako J.Lo: Chyběl jí zadek za 7 miliard! Nejen dokonalou postavou vyrazí Hana Holišová (40) v nedělní epizodě Tváře všem přítomným, dech, ale... číst článek
Super kšeft hvězdy Ulice! Holišová si může mnout ruce Super kšeft hvězdy Ulice! Holišová si může mnout ruce Milovníci vánoční klasiky Pretty Woman skáčou radostí! Slavný film s Julií Robertsovou (53) a Richar... číst článek
Moderátor Snídaně s Novou Peroutka ve špitále: Čeká na operaci! Za jeho zranění může... Moderátor Snídaně s Novou Peroutka ve špitále: Čeká na operaci! Za jeho zranění může... Má zkrátka pech a úrazy zřejmě přitahuje. Mladý zpěvák, herec a moderátor Milan Peroutka (30) leží v... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Ida Saudková
Ida Saudková
zobrazit profil Jana Jandová
Jana Jandová
zobrazit profil Jiří Srnec
Jiří Srnec
zobrazit profil Jan Řeháček
Jan Řeháček
zobrazit profil Jakub Klimo
Jakub Klimo
zobrazit profil Ivan Martin Jirous
Ivan Martin Jirous
zobrazit profil Jiří Dědeček
Jiří Dědeček