Floyd Mayweather | Celebwiki.cz

Floyd Mayweather

Datum narození: 24.2.1977
Místo narození: Grand Rapids
Profese: boxerská legenda
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Američan Floyd Mayweather jr. je zapsán v Guinnessově knize rekordů jako boxer s nejvíce zápasy bez porážky a také jako nejlépe vydělávající zástupce tohoto sportu v historii.

Floyd Mayweather jr., vlastním jménem Floyd Joy Sinclairse, se narodil do boxerské rodiny. Jeho otec, Floyd Mayweather sr. i dva strýcové byli profesionálními boxeři. Jeho matka však byla závislá na drogách a prostředí, ve kterém vyrůstal, nedávalo moc šancí na lepší zítřky. Floyd Mayweather jr. se tedy upnul k boxu a v roce 1993, v pouhých šestnácti letech, získal poprvé amatérský národní titul. Totéž se mu povedlo zopakovat ještě v letech 1994 a 1996. Tento úspěšný ročník zakončil bronzem na Olympiádě v Atlantě.

FLOYD MAYWEARTHER JR. A SEXUÁLNÍ ORGIE

Po tomto úspěchu následoval logický přesun mezi profesionály. Tak jako se mu dařilo mezi amatéry, se Floidovi Mayweatherovi dařilo i mezi profesionály. V roce 1998 získal poprvé titul Boxer roku a svůj první pás pro mistra světa. Následovalo stoupání kategoriemi a Floyd Mayweather, stále neporažený, se stával legendou.

Výzva do té doby největší přišla 2. května 2015 v Souboji století s rovněž fenomenálním Manny Pacquiaem o 100 milionů dolarů v Las Vegas. Floyd Mayweather vyhrál, odnesl si rekordní jackpot a obhájil titul ve welterové váze. Další obhajoba na něj čekala už o 4 měsíce později s Andre Bertem. Zápas skončil vítězstvím favorita a největším překvapením tak bylo nečekané ohlášení konce kariéry vítězného boxera. Floyd Mayweather jr. tak odešel do sportovního důchodu neporažen s těžko uvěřitelnou bilancí 49-0.

O FLOYDOVI MAYWEATHEROVI ČTĚTE ZDE>>

Floyd Mayweather, který je zapsán v Guinnessově knize rekordů jako boxer s nejvíce zápasy bez porážky a také jako nejlépe vydělávající zástupce tohoto sportu v historii, sice roku 2015 ohlásil odchod do důchodu, avšak s boxem evidentně úplně nesekl. Přijal výzvu šampiona UFC Conora McGregora. Show skončila dle očekávání, boxerská legenda zvítězila.

  

Články o celebritě

Muradov nadchnul UFC: Buffer mě chválil, letěl jsem za Floydem do Vegas Muradov nadchnul UFC: Buffer mě chválil, letěl jsem za Floydem do Vegas Nejen že se dokázal dostat do UFC, připsal si tam už dokonce dvě výhry. Machmud Muradov je ale stále… číst článek
Muradov vyrazil za misí v UFC: Jedu pro výhru. S Floydem něco chystáme Muradov vyrazil za misí v UFC: Jedu pro výhru. S Floydem něco chystáme Chtěl by zápasit nejlépe každé dva měsíce. A u UFC se to Machmudu Muradovovi celkem daří plnit. Úspěšnou… číst článek
Senzace! Bijec Muradov podepsal smlouvu s UFC, nastoupí už v září Senzace! Bijec Muradov podepsal smlouvu s UFC, nastoupí už v září A je to tady! Machmud Muradov nastoupí na turnaji UFC. A to už 28. září na UFC Fight night v Kodani.… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Tyson Fury
Tyson Fury
zobrazit profil Dana Zátopková
Dana Zátopková
zobrazit profil Vladimír Šmicer
Vladimír Šmicer
zobrazit profil Lukáš Masopust
Lukáš Masopust
zobrazit profil Adam Polášek
Adam Polášek
zobrazit profil Kateřina Nash
Kateřina Nash
zobrazit profil Vojtěch Mozík
Vojtěch Mozík
zobrazit profil Petra Hynčicová
Petra Hynčicová