Floyd Mayweather | Celebwiki.cz

Floyd Mayweather

Datum narození: 24. 2. 1977
Místo narození: Grand Rapids
Profese: boxerská legenda
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Američan Floyd Mayweather jr. je zapsán v Guinnessově knize rekordů jako boxer s nejvíce zápasy bez porážky a také jako nejlépe vydělávající zástupce tohoto sportu v historii.

Floyd Mayweather jr., vlastním jménem Floyd Joy Sinclairse, se narodil do boxerské rodiny. Jeho otec, Floyd Mayweather sr. i dva strýcové byli profesionálními boxeři. Jeho matka však byla závislá na drogách a prostředí, ve kterém vyrůstal, nedávalo moc šancí na lepší zítřky. Floyd Mayweather jr. se tedy upnul k boxu a v roce 1993, v pouhých šestnácti letech, získal poprvé amatérský národní titul. Totéž se mu povedlo zopakovat ještě v letech 1994 a 1996. Tento úspěšný ročník zakončil bronzem na Olympiádě v Atlantě.

FLOYD MAYWEARTHER JR. A SEXUÁLNÍ ORGIE

Po tomto úspěchu následoval logický přesun mezi profesionály. Tak jako se mu dařilo mezi amatéry, se Floidovi Mayweatherovi dařilo i mezi profesionály. V roce 1998 získal poprvé titul Boxer roku a svůj první pás pro mistra světa. Následovalo stoupání kategoriemi a Floyd Mayweather, stále neporažený, se stával legendou.

Výzva do té doby největší přišla 2. května 2015 v Souboji století s rovněž fenomenálním Manny Pacquiaem o 100 milionů dolarů v Las Vegas. Floyd Mayweather vyhrál, odnesl si rekordní jackpot a obhájil titul ve welterové váze. Další obhajoba na něj čekala už o 4 měsíce později s Andre Bertem. Zápas skončil vítězstvím favorita a největším překvapením tak bylo nečekané ohlášení konce kariéry vítězného boxera. Floyd Mayweather jr. tak odešel do sportovního důchodu neporažen s těžko uvěřitelnou bilancí 49-0.

O FLOYDOVI MAYWEATHEROVI ČTĚTE ZDE>>

Floyd Mayweather, který je zapsán v Guinnessově knize rekordů jako boxer s nejvíce zápasy bez porážky a také jako nejlépe vydělávající zástupce tohoto sportu v historii, sice roku 2015 ohlásil odchod do důchodu, avšak s boxem evidentně úplně nesekl. Přijal výzvu šampiona UFC Conora McGregora. Show skončila dle očekávání, boxerská legenda zvítězila.

  

Články o celebritě

Rozmařilý luxus sportovních hvězd: Mají portréty z drahokamů za miliardy! Rozmařilý luxus sportovních hvězd: Mají portréty z drahokamů za miliardy! Kolumbijský umělec Mauricio Benitez známý jako »Mr. Bling« se proslavil svými neortodoxními obrazy. ... číst článek
Miliardář z ringu Mayweather truchlí: Našli mrtvou maminku jeho dětí! Miliardář z ringu Mayweather truchlí: Našli mrtvou maminku jeho dětí! Umí rány rozdávat i přijímat, teď ale slavný boxer Floyd Mayweather(43) dostal životní K.O., z něhož... číst článek
Kouzlo krále Conora. McGregor prožil filmový příběh, může se teď změnit? Kouzlo krále Conora. McGregor prožil filmový příběh, může se teď změnit? Je to boom! Ale ne každému je po chuti... Fanoušek tradičních sportů se možná poslední roky podivuje... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Dominik Hrachovina
Dominik Hrachovina
zobrazit profil Jan Veselý
Jan Veselý
zobrazit profil Rostislav Olesz
Rostislav Olesz
zobrazit profil Nikol Kučerová
Nikol Kučerová
zobrazit profil Gianluigi Buffon
Gianluigi Buffon
zobrazit profil Hynek Zohorna
Hynek Zohorna
zobrazit profil David Svoboda
David Svoboda
zobrazit profil Steven Holcomb
Steven Holcomb