Jakub Žáček

Datum narození: 18. 3. 1975
Místo narození: Vlašim
Profese: herec
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Komik Jakub Žáček svou schopnost zahrát cokoli předvedl v seriálu TV Nova Comeback. Tohle dokáže nejen před kamerami, ale i v divadle.

Skvělá herečka Simona Babčáková, která má komediálního talentu na rozdávání, nemohla ve filmu Zoufalci režisérky Jitky Rudolfové snad mít „kvalitnějšího“ parťáka, než je její kolega, herec, komik Jakub Žáček. Předvedl to již v nováckém seriálu Comeback, kde sehrál spoustu „hlavních vedlejších rolí“ – od řemeslníků po Romy.

JAKUB ŽÁČEK ZVLÁDNE I KRYSU

Filmogralerie Jakuba Žáčka je velmi bohatá. Vzhledem ke svému umu zahrát „všechno“, dostal i řadu neuvěřitelných rolí. Vidět jste ho mohli kromě Comebacku (kolikrát byl naprosto k nepoznání), ve snímku Marka Najbrta Polski film, v němž byl krysou. Určitě to není špatná cesta, vždyť jen zavzpomínejte na Vladimíra Menšíka, který si zahrál medvěda či na Rudolfa Hrušínského jr., jenž se v televizní epizodě mění ve psa.

Jakub Žáček dále hrál i lidi, tedy někdy, a to např. ve filmech: Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko; Tu máš, čerte, krumpáč; Piko; a také třeba ve snímku Ve stínu.

Nadaný Jakub Žáček se narodil u Vlašimi. Střední uměleckou školu vystudoval ve Frýdlantu, pak studoval v Praze: Duncan Centre, Konzervatoř Jaroslava Ježka a DAMU, již absolvoval u profesora Josefa Krofty.

Čtyři roky byl Jakub Žáček členem HaDivadla v Brně. Je také známý z inscenací Divadla Archa, Minor nebo Divadla v Dlouhé. Je spoluzakladatelem libereckého Krátkého a úderného divadla, a to mj. s Markem Danielem.

O JAKUBU ŽÁČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Herec a komik Jakub Žáček se netají tím, že je gay. V roce 2007 se oženil se scénografem a kostýmním návrhářem Markem Cpinem.

 

Články o celebritě

Kristýna Leichtová se proměnila v sexy blondýnu: Neskrývá zděšení! Kristýna Leichtová se proměnila v sexy blondýnu: Neskrývá zděšení! I vzdor koronavirové pandemii se mnohá divadla snaží nadále alespoň nějakým způsobem fungovat Takový... číst článek
Čočkin z Mostu! znovu na scéně: Škultéty natočil nový seriál, kde září i Godla Čočkin z Mostu! znovu na scéně: Škultéty natočil nový seriál, kde září i Godla Přestože první roli dostal Vladimír Škultéty (38) už na základní škole a rovnou ve filmu režiséra Ja... číst článek
Boxerka z Ordinace Dancingerová: Je pár rozchodů, za které se dodnes stydím! Boxerka z Ordinace Dancingerová: Je pár rozchodů, za které se dodnes stydím! Herečka Marta Dancingerová (29), známá jako boxerka Erika z Ordinace, dlouho nevěděla, jak na vztahy... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Predrag Bjelac
Predrag Bjelac
zobrazit profil Jana Kovalčiková
Jana Kovalčiková
zobrazit profil Karel Dobrý
Karel Dobrý
zobrazit profil Vanda Hybnerová
Vanda Hybnerová
zobrazit profil Hilary  Duff
Hilary Duff
zobrazit profil Jan Potměšil
Jan Potměšil
zobrazit profil Václav Knop
Václav Knop