Šárka Vaculíková | Celebwiki.cz

Šárka Vaculíková

Datum narození: 25. 4. 1987
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Herečka Šárka Vaculíková, neteř Lukáše Vaculíka, se stala hvězdou nekonečného nováckého seriálu Ulice. Hrála jak ve filmech, tak i v dalších seriálech.

Před televizní kamerou Šárka Vaculíková debutovala v pohádkovém příběhu Zakletá třináctka (2004), kde si zahrála hned jednu z hlavních rolí po boku hereckých star Hany Maciuchové a Gabriely Vránové. Nabídku do úspěšného seriálu TV Nova Ulice (2005) dostala ještě jako studentka pražské konzervatoře. Na televizní obrazovce se zabydlela. Objevila se třeba v seriálech Letiště, Cirkus Bukowsky, Případy 1. oddělení (epizoda Totožnost) či Život je ples. V této komediální sérií účinkovali: Radoslav Brzobohatý, Adam Mišík, Lenka Vlasáková, Iva Janžurová, Daniela Kolářová, Vilma Cibulková, Igor Bareš, Květa Fialová, Ladislav Trojan, Miroslav Etzler, Jiří Krampol, Josef Carda a další. Jednu z hlavních postav si Šárka Vaculíková zahrála v třináctidílném seriálu První krok.

ŠÁRKA VACULÍKOVÁ KLOFLA POLÍVKU

Atraktivní Šárku Vaculíkovou si možná vybavíte z ohnivé scény v celovečerním snímku Rafťáci (2006), kde při pokusu o sex s Jiřím Mádlem nešťastnou shodou okolnosti málem uhořela. Hrála ve snímcích Tady hlídám já, David, Zloději zelených koní a v pohádce Řachanda (2016). Zde se předvedl i její partner Vladimír Polívka. Ve filmu hráli: Denisa Pfauserová, Bolek Polívka, Josef Rarach, Vilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Jaromír Nosek,  Jan Hrušínský, Martin Pechlát, David Novotný, Petr Čtvrtníček, Věra Kubánková, Ester Kočičková a další. 

Vidět jste talentovanou Šárku Vaculíkovou mohli i na divadelních prknech, a to např. ve Švandově divadle, na Letních shakespearovských slavnostech v představení Veselé paničky windsorské či v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích.

O ŠÁRCE VACULÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Divadlo se stalo místem, kde se Šárka Vaculíková seznámila s Vladimírem Polívkou, a to v inscenaci Ďáblice, v níž oba ztvárňovali hlavní postavy. Kdo je její partner dlouho tajila; s pravdou ven šla až „pod nátlakem“ médií v létě 2015, kdy už se synem slavných rodičů – Bolka Polívky a Chantal Poullain - chodila zhruba dva roky. V roce 2017 začala chodit s o osm let mladším kolegou Markem Lamborou.

 

Články o celebritě

Ostrý start superseriálu na Nově: VRAŽDA V ULICI! Už tento týden! Ostrý start superseriálu na Nově: VRAŽDA V ULICI! Už tento týden! Stane se obětí brutálního útoku. Takový začátek roku přichystali scenáristé Ulice herci Pavlu Novotn... číst článek
Zdeněk Troška naděloval dětem: S Mikulášem přišel i vodník Tydýt! Zdeněk Troška naděloval dětem: S Mikulášem přišel i vodník Tydýt! Mikulášové, čerti a andělé se ve čtvrtek večer proháněli ulicemi celé země a nadělovali dárečky, čok... číst článek
Oslavenkyně Petra Černocká připouští: Saxany se nezbavím! Oslavenkyně Petra Černocká připouští: Saxany se nezbavím! Má za sebou velkou oslavu 70. narozenin. Filmové Saxaně by ale tuhle cifru hádal málokdo. K životním... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Františka Stropnická
Františka Stropnická
zobrazit profil Jan Teplý mladší
Jan Teplý mladší
zobrazit profil Kamila Kikinčuková
Kamila Kikinčuková
zobrazit profil Patricia Clarkson
Patricia Clarkson
zobrazit profil Thomasin McKenzie
Thomasin McKenzie
zobrazit profil František Skopal
František Skopal
zobrazit profil Dana Verzichová
Dana Verzichová