Šárka Vaculíková | Celebwiki.cz

Šárka Vaculíková

Datum narození: 25.4.1987
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Herečka Šárka Vaculíková, neteř Lukáše Vaculíka, se stala hvězdou nekonečného nováckého seriálu Ulice. Hrála jak ve filmech, tak i v dalších seriálech.

Před televizní kamerou Šárka Vaculíková debutovala v pohádkovém příběhu Zakletá třináctka (2004), kde si zahrála hned jednu z hlavních rolí po boku hereckých star Hany Maciuchové a Gabriely Vránové. Nabídku do úspěšného seriálu TV Nova Ulice (2005) dostala ještě jako studentka pražské konzervatoře. Na televizní obrazovce se zabydlela. Objevila se třeba v seriálech Letiště, Cirkus Bukowsky, Případy 1. oddělení (epizoda Totožnost) či Život je ples. V této komediální sérií účinkovali: Radoslav Brzobohatý, Adam Mišík, Lenka Vlasáková, Iva Janžurová, Daniela Kolářová, Vilma Cibulková, Igor Bareš, Květa Fialová, Ladislav Trojan, Miroslav Etzler, Jiří Krampol, Josef Carda a další. Jednu z hlavních postav si Šárka Vaculíková zahrála v třináctidílném seriálu První krok.

ŠÁRKA VACULÍKOVÁ KLOFLA POLÍVKU

Atraktivní Šárku Vaculíkovou si možná vybavíte z ohnivé scény v celovečerním snímku Rafťáci (2006), kde při pokusu o sex s Jiřím Mádlem nešťastnou shodou okolnosti málem uhořela. Hrála ve snímcích Tady hlídám já, David, Zloději zelených koní a v pohádce Řachanda (2016). Zde se předvedl i její partner Vladimír Polívka. Ve filmu hráli: Denisa Pfauserová, Bolek Polívka, Josef Rarach, Vilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Jaromír Nosek,  Jan Hrušínský, Martin Pechlát, David Novotný, Petr Čtvrtníček, Věra Kubánková, Ester Kočičková a další. 

Vidět jste talentovanou Šárku Vaculíkovou mohli i na divadelních prknech, a to např. ve Švandově divadle, na Letních shakespearovských slavnostech v představení Veselé paničky windsorské či v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích.

O ŠÁRCE VACULÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Divadlo se stalo místem, kde se Šárka Vaculíková seznámila s Vladimírem Polívkou, a to v inscenaci Ďáblice, v níž oba ztvárňovali hlavní postavy. Kdo je její partner dlouho tajila; s pravdou ven šla až „pod nátlakem“ médií v létě 2015, kdy už se synem slavných rodičů – Bolka Polívky a Chantal Poullain - chodila zhruba dva roky. V roce 2017 začala chodit s o osm let mladším kolegou Markem Lamborou.

 

Články o celebritě

Ulice dnes naposledy: Překvapení v posledním dílu! Ulice dnes naposledy: Překvapení v posledním dílu! Pořádný mejdan se rozehraje v posledním dílu seriálu Ulice před letními prázdninami. A veselo bylo… číst článek
Hezounek z Černých vdov se nezdá: Havlová z něj servala hned tři trička! Hezounek z Černých vdov se nezdá: Havlová z něj servala hned tři trička! Je mu čerstvých čtyřiadvacet, ale zažil toho víc než mnozí jeho starší kolegové. V seriálu Černé… číst článek
Režisér Troška točí pohádku s Pavláskem! Kdo ho na place nejvíc vytáčí? Režisér Troška točí pohádku s Pavláskem! Kdo ho na place nejvíc vytáčí? Známý režisér Zdeněk Troška (66) se pustil do natáčení nové české pohádky a zároveň se svěřil, s kým… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jan Révai
Jan Révai
zobrazit profil Robert Bárta
Robert Bárta
zobrazit profil Hana Heřmánková
Hana Heřmánková
zobrazit profil Michal Suchánek
Michal Suchánek
zobrazit profil Matt  Czuchry
Matt Czuchry
zobrazit profil Jitka Asterová
Jitka Asterová
zobrazit profil Anife Vyskočilová
Anife Vyskočilová
zobrazit profil Tomáš Petřík
Tomáš Petřík