Kateřina Mátlová

Datum narození: 13. 4. 1979
Přezdívka: Kate Matl
Místo narození: Brno
Profese: zpěvačka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a moderátorka Kateřina Mátlová, která působí především v zahraničí pod jménem Kate Matl, si dává záležet na tom, aby její modely na vystoupeních byly provokativní a sexy.

Na narozeninovém mejdanu magazínu JO zahájila Kateřina Mátlová večer s tanečníkem Filipem Jankovičem ve stříbrném lurexovém body. A posléze ještě přitvrdila. Na parket vtrhla v černých spodních kalhotkách a korzetu, který ještě víc nadzvedl její bujné poprsí. A právě kvůli těmto kostýmům se Kateřina Mátlová musí držet ve formě. „Propadla jsem bikram józe. Jsem hypermobilní, tudíž potřebuji zpevňovat a toto cvičení je pro mě lepší než posilovna,“ řekla médiím Kateřina Mátlová, která je doprovodnou zpěvačkou DJ Boba.

KATE MATL BREČELA JAK ŽELVA

K hudbě byla Kate Matl vedena již odmalička. Není divu, vždyť jejím otcem je sbormistr Lubomír Mátl a matkou Jiřina Mátlová, hudební teoretička. Takže měla po kom podědit svůj talent. Jako malá zpívala v Kühnově dětském sboru. Vystupovala například v dětském muzikálu Kocour v botách po boku Václava Neckáře, kde odstartovala svou kariéru.

Po studiích v Paříži na francouzském Collegue, absolutoriu konzervatoře Jaroslava Ježka a doprovodného studia Tanečního centra na Karlově univerzitě v Praze se naplno pustila do zpívání a koncertování. Již při studiích ztvárnila role v muzikálech Vlasy, Mise v hlavní roli s Danielem Hůlkou, Pomáda (ztvárnila hlavní roli Sandy), zpívala v muzikálech Karla Svobody Monte Cristo a Dracula, kde se alternovala v jedné z hlavních rolí spolu s Ivetou Bartošovou. Spolupracovala také s taneční skupinou Uno (projekty Malá mořská víla a Carmen).

O KATE MATL ČTĚTE ZDE>>

Atraktivní Kateřina Mátlová se stala tváří Švýcarského Locarno Casino zaštiťující mimo jiné filmový festival Locarno. V této zemi natočila a vydala píseň In the Club on the Floor s DJ Tanja La Croix; v Německu navázala spolupráci se světově známým hudebníkem DJ BoBo. V roce 2013 vystupovala na jeho evropském tour a následně se stala jeho hlavní zpěvačkou. V roce 2015 DJ Bobo vyrazil na další tour a to opět s Kate Matl po boku. Společně s ním a Michalem Davidem také vystoupila na koncertě v pražské O2 Areně.

Kate Matl chodila s tureckým podniketelem. Jejich vztah skončil roku 2015. Až dva roky nato se zpěvačka ve společnosti ukázala s novým přítelem, pohledným Švýcarem. 

 

Články o celebritě

Erotické tření a satén na přehlídce! Éterická Němcová i laškování průhledné Bezděkové Erotické tření a satén na přehlídce! Éterická Němcová i laškování průhledné Bezděkové Milovníky módy čeká o víkendu zahájení Pražského týdnu módy, ale díky přehlídce nové kolekce návrhář... číst článek
Fantom Opery Marian Vojtko jako elegán: Obleky za 40 000 Kč Fantom Opery Marian Vojtko jako elegán: Obleky za 40 000 Kč Přípravy k velkému jubilejnímu galakoncertu novopečeného padesátníka Mariana Vojtka vrcholí. A k tom... číst článek
Premiéra filmu Zatmění: Hlavní hvězda Štáfek nedorazil! Proč? Premiéra filmu Zatmění: Hlavní hvězda Štáfek nedorazil! Proč? Do kin vstoupil komediální thriller Zatmění v hlavní roli s Jakubem Štáfkem (32), který ale na premi... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Domenico Martucci della Torre
Domenico Martucci della Torre
zobrazit profil Beyoncé Knowles-Carter
Beyoncé Knowles-Carter
zobrazit profil Viktor Sodoma
Viktor Sodoma
zobrazit profil Petr "Hoggy" Lexa
Petr "Hoggy" Lexa
zobrazit profil Richard Adam
Richard Adam
zobrazit profil Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
zobrazit profil Leona Machálková
Leona Machálková
zobrazit profil Michal Penk
Michal Penk