Tereza Mátlová | Celebwiki.cz

Tereza Mátlová

Profese: operní pěvkyně

Související celebrity

Životopis

Operní a muzikálová pěvkyně Tereza Mátlová se široké veřejnosti vryla do paměti vztahem s o dvě generace starším hudebním bossem Františkem Janečkem.

Operní zpěv absolvovala Tereza Mátlová na pražské Akademii múzických umění. Předvedla se na Pražském jaru, Janáčkově Máji nebo na festivalu v Lipsku. V irském Wexfordu se stala v roce 1999 talentem roku.

TEREZA MÁTLOVÁ - JAK JE TO S NEVĚROU? 

V muzikálu Bídníci si pěvkyně Tereza Mátlová zahrála mladičkou Cosettu. Roli Ellen získala ve hře Miss Saigon. Od roku 2003 ji zastupuje agentura GoJa, kterou založil hudební proucent a skladatel František Janeček společně se slavíkem Karlem Gottem. Toho doprovázela i na jeho koncertním turné.

Sólové album s názvem Tereza Mátlová nahrála s Moravskou filharmonií Olomouc. Na desce Hvězda betlémská se podílela opět s Karlem Gottem, s muzikálovým Draculou Danielem Hůlkou a sopranistkou Evou Urbanovou.

Tereza Mátlová má ráda moře, cestování nebo psy.

O TEREZE MÁTLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Spolupráce s bohatým hudebním bossem, o dvě generace starším Františkem Janečkem, se vyvinula ve vztah. Tereza Mátlová s ním tak jako jeho partnerka pobývala střídavě v Česku, Dominikánské republice a na Floridě, kde se jim roku 2008 narodila dcera Emilly Anne. Z prvního manželství má Fratišek Janeček ještě syna Filipa a dceru Alici.

Na jaře 2020 dvojice přiznala, že již nějakou dobu netvoří pár. Tereza Mátlová se totiž dala dohromady s jiným boháčem, a to s Jaromírem Soukupem.

 

Články o celebritě

Manželka slavného fotografa podezřelá z vraždy postiženého syna (†10): Soud odhalil, jak zemřel! Manželka slavného fotografa podezřelá z vraždy postiženého syna (†10): Soud odhalil, jak zemřel! Poklidným britským městečkem v Actonu otřásla hrozivá událost: Olga Freemanová (40), manželka známéh... číst článek
Manželka slavného fotografa údajně zabila postiženého syna (†10)! Sousedé to slyšeli Manželka slavného fotografa údajně zabila postiženého syna (†10)! Sousedé to slyšeli Tato tragédie otřásá celou Británií. Manželka známého fotografa celebrit Olga Freemanová (40) byla z... číst článek
Šest krásných sester Mátlových: Zloba kvůli pohřbu jejich táty! Šest krásných sester Mátlových: Zloba kvůli pohřbu jejich táty! Nad bývalou partnerkou už dávno zlomil hůl. Muzikálového producenta Františka Janečka (75) ale zamrz... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Taylor Swift
Taylor Swift
zobrazit profil Eliška Ochmanová
Eliška Ochmanová
zobrazit profil Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
zobrazit profil Mariah Carey
Mariah Carey
zobrazit profil Jana Fabiánová
Jana Fabiánová
zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)
zobrazit profil Jiří Macháček
Jiří Macháček
zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal