Tereza Mátlová | Celebwiki.cz

Tereza Mátlová

Profese: operní pěvkyně

Související celebrity

Životopis

Operní a muzikálová pěvkyně Tereza Mátlová se široké veřejnosti vryla do paměti vztahem s o dvě generace starším hudebním bossem Františkem Janečkem.

Operní zpěv absolvovala Tereza Mátlová na pražské Akademii múzických umění. Předvedla se na Pražském jaru, Janáčkově Máji nebo na festivalu v Lipsku. V irském Wexfordu se stala v roce 1999 talentem roku.

TEREZA MÁTLOVÁ - JAK JE TO S NEVĚROU? 

V muzikálu Bídníci si pěvkyně Tereza Mátlová zahrála mladičkou Cosettu. Roli Ellen získala ve hře Miss Saigon. Od roku 2003 ji zastupuje agentura GoJa, kterou založil hudební proucent a skladatel František Janeček společně se slavíkem Karlem Gottem. Toho doprovázela i na jeho koncertním turné.

Sólové album s názvem Tereza Mátlová nahrála s Moravskou filharmonií Olomouc. Na desce Hvězda betlémská se podílela opět s Karlem Gottem, s muzikálovým Draculou Danielem Hůlkou a sopranistkou Evou Urbanovou.

Tereza Mátlová má ráda moře, cestování nebo psy.

O TEREZE MÁTLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Spolupráce s bohatým hudebním bossem, o dvě generace starším Františkem Janečkem, se vyvinula ve vztah. Tereza Mátlová s ním tak jako jeho partnerka pobývala střídavě v Česku, Dominikánské republice a na Floridě, kde se jim roku 2008 narodila dcera Emilly Anne. Z prvního manželství má Fratišek Janeček ještě syna Filipa a dceru Alici.

Na jaře 2020 dvojice přiznala, že již nějakou dobu netvoří pár. Tereza Mátlová se totiž dala dohromady s jiným boháčem, a to s Jaromírem Soukupem.

 

Články o celebritě

Tak to je síla! Janeček o zákulisních hrátkách Mátlové a Soukupa Tak to je síla! Janeček o zákulisních hrátkách Mátlové a Soukupa První, kdo se k novému vztahu přiznal, byla Tereza Mátlová (45). Svému dosavadnímu životnímu partner... číst článek
František Janeček přiznává: Mátlové jsem dal dům za 45 milionů! Požene ji k soudu? František Janeček přiznává: Mátlové jsem dal dům za 45 milionů! Požene ji k soudu? Producent František Janeček (75) vypustil před časem do světa zprávu o tom, že s Terezou Mátlovou (4... číst článek
Soukupa k dceři nepustí! Producent Janeček poslal ostrý vzkaz expartnerce Mátlové Soukupa k dceři nepustí! Producent Janeček poslal ostrý vzkaz expartnerce Mátlové Zprávy o tom, že Tereza Mátlová (44) již netvoří pár s Františkem Janečkem (75), ale je zamilovaná d... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tereza Anna Mašková
Tereza Anna Mašková
zobrazit profil Lipo (Tomáš Červinka)
Lipo (Tomáš Červinka)
zobrazit profil Marta Kubišová
Marta Kubišová
zobrazit profil Věra Špinarová
Věra Špinarová
zobrazit profil Naďa Válová
Naďa Válová
zobrazit profil Marie Rottrová
Marie Rottrová
zobrazit profil David Kraus
David Kraus