Tereza Mátlová | Celebwiki.cz

Tereza Mátlová

Profese: operní pěvkyně

Související celebrity

Životopis

Operní a muzikálová pěvkyně Tereza Mátlová se široké veřejnosti vryla do paměti vztahem s o dvě generace starším hudebním bossem Františkem Janečkem.

Operní zpěv absolvovala Tereza Mátlová na pražské Akademii múzických umění. Předvedla se na Pražském jaru, Janáčkově Máji nebo na festivalu v Lipsku. V irském Wexfordu se stala v roce 1999 talentem roku.

TEREZA MÁTLOVÁ - JAK JE TO S NEVĚROU? 

V muzikálu Bídníci si pěvkyně Tereza Mátlová zahrála mladičkou Cosettu. Roli Ellen získala ve hře Miss Saigon. Od roku 2003 ji zastupuje agentura GoJa, kterou založil hudební proucent a skladatel František Janeček společně se slavíkem Karlem Gottem. Toho doprovázela i na jeho koncertním turné.

Sólové album s názvem Tereza Mátlová nahrála s Moravskou filharmonií Olomouc. Na desce Hvězda betlémská se podílela opět s Karlem Gottem, s muzikálovým Draculou Danielem Hůlkou a sopranistkou Evou Urbanovou.

Tereza Mátlová má ráda moře, cestování nebo psy.

O TEREZE MÁTLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Spolupráce s bohatým hudebním bossem, o dvě generace starším Františkem Janečkem, se vyvinula ve vztah. Tereza Mátlová s ním tak jako jeho partnerka pobývala střídavě v Česku, Dominikánské republice a na Floridě, kde se jim roku 2008 narodila dcera Emilly Anne. Z prvního manželství má Fratišek Janeček ještě syna Filipa a dceru Alici.

Na jaře 2020 dvojice přiznala, že již nějakou dobu netvoří pár. Tereza Mátlová se totiž dala dohromady s jiným boháčem, a to s Jaromírem Soukupem.

 

Články o celebritě

Haciendy slavných jako místa duchů: Kam teď nesmí David, Bendová a další? Haciendy slavných jako místa duchů: Kam teď nesmí David, Bendová a další? Za nemalé peníze si pořídili druhý domov v zahraničí. Michal David (59), Alice Bendová (46) a spol. ... číst článek
Mátlová  poprvé o Soukupovi: To Janečka zabolí! Mátlová poprvé o Soukupovi: To Janečka zabolí! Nejdříve byli s Františkem Janečkem (75) milenci, pak partneři a rodiče. Teď si pomalu nemohou přijí... číst článek
Opuštěná zahraniční sídla českých celebrit: Kterým hvězdám zbyly oči pro pláč?! Opuštěná zahraniční sídla českých celebrit: Kterým hvězdám zbyly oči pro pláč?! Koronavirová krize zamávala s letními plány nejen klasickým dovolenkářům, ale i majitelům zahraniční... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Petr Spálený
Petr Spálený
zobrazit profil Justin Timberlake
Justin Timberlake
zobrazit profil Tereza Mátlová
Tereza Mátlová
zobrazit profil Martin Mihalčín
Martin Mihalčín
zobrazit profil Naďa Brabcová
Naďa Brabcová
zobrazit profil Marta Beňáčková
Marta Beňáčková
zobrazit profil zpěvačka Victoria
zpěvačka Victoria
zobrazit profil Athina Langoska
Athina Langoska