Tereza Mátlová

Datum narození: 24. 8. 1975
Místo narození: Brno
Profese: operní pěvkyně
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Tereza Mátlová, operní a muzikálová pěvkyně, se široké veřejnosti vryla do paměti zejména vztahem s o dvě generace starším hudebním bossem Františkem Janečkem.

Operní zpěv absolvovala Tereza Mátlová na pražské Akademii múzických umění. Předvedla se na Pražském jaru, Janáčkově Máji nebo na festivalu v Lipsku. V irském Wexfordu se stala v roce 1999 talentem roku.

TEREZA MÁTLOVÁ - JAK JE TO S NEVĚROU?

Mátlová na turné s Gottem

V muzikálu Bídníci si pěvkyně Tereza Mátlová zahrála mladičkou Cosettu. Roli Ellen získala ve hře Miss Saigon. Od roku 2003 ji zastupuje agentura GoJa, kterou založil hudební proucent a skladatel František Janeček společně se slavíkem Karlem Gottem. Toho doprovázela i na jeho koncertním turné.

Sólové album s názvem Tereza Mátlová nahrála s Moravskou filharmonií Olomouc. Na desce Hvězda betlémská se podílela opět s Karlem Gottem, s muzikálovým Draculou Danielem Hůlkou a sopranistkou Evou Urbanovou.

Tereza Mátlová má ráda moře, cestování nebo psy.

O TEREZE MÁTLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Spolupráce s bohatým hudebním bossem, o dvě generace starším Františkem Janečkem, se vyvinula ve vztah. Tereza Mátlová s ním tak jako jeho partnerka pobývala střídavě v Česku, Dominikánské republice a na Floridě, kde se jim roku 2008 narodila dcera Emilly Anne. Z prvního manželství má Fratišek Janeček ještě syna Filipa a dceru Alici.

Mátlová chodila i s boháčem Soukupem

Na jaře 2020 dvojice přiznala, že již nějakou dobu netvoří pár. Tereza Mátlová se totiž dala dohromady s jiným boháčem, a to s Jaromírem Soukupem. Ani tento vztah jí ale nevydržel.

 

Články o celebritě

Veronika Žilková a Agáta Hanychová mají podobný osud: Máma 5 dětí, 3 otcové, dcera 3 děti a 3 otce! Veronika Žilková a Agáta Hanychová mají podobný osud: Máma 5 dětí, 3 otcové, dcera 3 děti a 3 otce! Rozchod Agáty Hanychové (38) s Jaromírem Soukupem (54) je zatím jednoznačně největším letošním šrapn... číst článek
Ředitel televize Barrandov Jaromír Soukup po rozchodu s Hanychovou: Dluhy, kam se podívá! Neplatil ani Agátě Ředitel televize Barrandov Jaromír Soukup po rozchodu s Hanychovou: Dluhy, kam se podívá! Neplatil ani Agátě Neprožívá zrovna nejlepší období. Nedávno Jaromíra Soukupa (54) zastavila zásahovka kvůli anonymnímu... číst článek
Soukup dostal po rozchodu s Agátou stopku? Smutek kvůli dceři (4 měs.)! Soukup dostal po rozchodu s Agátou stopku? Smutek kvůli dceři (4 měs.)! Naposledy se jako rodina viděli nejspíš ve španělské Marbelle, kde vlastní Jaromír Soukup (54) nemov... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Markéta Foukalová Tošovská
Markéta Foukalová Tošovská
zobrazit profil Vlastimil Třešňák
Vlastimil Třešňák
zobrazit profil Dominika Stará
Dominika Stará
zobrazit profil Sagvan Tofi
Sagvan Tofi
zobrazit profil Johny Machette
Johny Machette
zobrazit profil Klára Vytisková
Klára Vytisková
zobrazit profil Petra Pudová
Petra Pudová