Monika Bagárová | Celebwiki.cz

Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Monika Bagárová, finalistka první řady soutěže Česko Slovenské SuperStar, v níž skončila pátá, bývá díky svému vzhledu přirovnána k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertovala již v osmi letech. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v roce 2009 v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále první řady této show, v němž skončila pátá.

MONIKA BAGÁROVÁ NAFOTILA SEXY SNÍMKY

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

V roce 2020 zaujala Monika Bagárová místo v historicky první pětičlenné porotě soutěže Česko Slovenská SuperStar.

O MONICE BAGÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli. Poté chodila s bohatým Američanem, ale ani tento vztah nevyšel. Rozešli se v listopadu 2016. A už počátkem roku 2017 byla zpěvačka opět zadaná. Začala randit se slovenským bubeníkem Dávidem Hodekem. Jejich vztah vydržel rok.

Poté se partnerem Moniky Bagárové stal Makhmudem „Machem“ Muradovem, známým MMA bojovníkem. Během vánočních svátků roku 2019 oznámili, že čekají potomka. 

 

Články o celebritě

Ten si ji hýčká! Těhotná Monika Bagárová se nechává partnerem rozmazlovat Ten si ji hýčká! Těhotná Monika Bagárová se nechává partnerem rozmazlovat Každá žena, která kdy byla těhotná, ví, jak náročný a namáhající stav to může být. Především posledních… číst článek
Tchány jen tak nepozná! Silák Muradov těhotnou Bagárovou rodině neukáže Tchány jen tak nepozná! Silák Muradov těhotnou Bagárovou rodině neukáže Čeká s ním sice dítě, jeho rodiče zatím ale stále nepoznala. A bohužel nějakou dobu to tak zůstane… číst článek
V Haberovi od Peštové bouchly saze: Jedna z největších hovadin! V Haberovi od Peštové bouchly saze: Jedna z největších hovadin! Frontman kapely Team Pavol Habera (57) v SuperStar působí jako porotce od roku 2004. Zpěvák je v … číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tina Turner
Tina Turner
zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd
zobrazit profil Eva Děpoltová
Eva Děpoltová
zobrazit profil Andre Young - Dr. Dre
Andre Young - Dr. Dre
zobrazit profil Petr Sepéši
Petr Sepéši
zobrazit profil Vendula Příhodová
Vendula Příhodová
zobrazit profil Gyöngyi Bodišová
Gyöngyi Bodišová