Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Monika Bagárová, finalistka soutěže Česko Slovenské SuperStar, v níž skončila na pátá, bývá díky svému vzhledu přirovnána k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertovala již v osmi letech. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde skončila pátá.

MONIKA BAGÁROVÁ NAFOTILA SEXY SNÍMKY

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

O MONICE BAGÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli. Poté chodila s bohatým Američan, ale ani tento vztah nevyšel. Rozešli se v listopadu 2016. A už počátkem roku 2017 byla zpěvačka opět zadaná. Začala chodit se slovenským bubeníkem Dávidem Hodekem. Jejich vztah vydržel rok.

 

Články o celebritě

Zmlácený kadeřník hvězd Zapomněl: Útočníci bez trestu, on zaplatil 100 tisíc! Zmlácený kadeřník hvězd Zapomněl: Útočníci bez trestu, on zaplatil 100 tisíc! Letos v březnu se kadeřník Michal Zapomněl stal obětí brutálního útoku partičky nabušených mladíků.… číst článek
Přituhuje! Ze StarDance vyletěla Písařovicová! A Eben žertoval o útoku na Dědíka! Přituhuje! Ze StarDance vyletěla Písařovicová! A Eben žertoval o útoku na Dědíka! Na začátku večera proti sobě stáli Jiří Dvořák (51), Veronika Arichteva (32), Pavla Tomicová (56),… číst článek
Ve StarDance skončil Richard Genzer: Nestihl trénovat, skončil na kapačkách! Ve StarDance skončil Richard Genzer: Nestihl trénovat, skončil na kapačkách! Páté kolo taneční soutěže StarDance bylo posledním pro Richarda Genzera (51). Ten do soutěže naskočil… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lucia Šoralová
Lucia Šoralová
zobrazit profil Monika Fialková
Monika Fialková
zobrazit profil Michal Straka
Michal Straka
zobrazit profil George Michael
George Michael
zobrazit profil Susan Boyle
Susan Boyle
zobrazit profil Žofie Dařbujánová
Žofie Dařbujánová
zobrazit profil Josef Vojtek
Josef Vojtek
zobrazit profil Peter Nagy
Peter Nagy