Monika Bagárová | Celebwiki.cz

Monika Bagárová

Datum narození: 5. 7. 1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Monika Bagárová, finalistka první řady soutěže Česko Slovenské SuperStar, v níž skončila pátá, bývá díky svému vzhledu přirovnána k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertovala již v osmi letech. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v roce 2009 v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále první řady této show, v němž skončila pátá.

MONIKA BAGÁROVÁ NAFOTILA SEXY SNÍMKY

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

V roce 2020 zaujala Monika Bagárová místo v historicky první pětičlenné porotě soutěže Česko Slovenská SuperStar.

O MONICE BAGÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli. Poté chodila s bohatým Američanem, ale ani tento vztah nevyšel. Rozešli se v listopadu 2016. A už počátkem roku 2017 byla zpěvačka opět zadaná. Začala randit se slovenským bubeníkem Dávidem Hodekem. Jejich vztah vydržel rok.

Poté se partnerem Moniky Bagárové stal Makhmudem „Machem“ Muradovem, známým MMA bojovníkem. Během vánočních svátků roku 2019 oznámili, že čekají potomka. Dcera Rumia Bagár Muradov se jim narodila koncem května 2020.

 

Články o celebritě

Bagárová »zpovídala« malou dcerku: Odhalila pravdu o očkování i tátově vstávání! Bagárová »zpovídala« malou dcerku: Odhalila pravdu o očkování i tátově vstávání! Je to něco málo přes dva měsíce, co se Monika Bagárová (26) stala poprvé maminkou. A jelikož nedávno... číst článek
Monika Bagárová dva měsíce po porodu: Tajemství dokonalé postavy odhaleno! Monika Bagárová dva měsíce po porodu: Tajemství dokonalé postavy odhaleno! Dceru Rumii přivedla Monika Bagárová (26) na svět 27. května. Během těhotenství přibrala 22 kilogram... číst článek
Ohavný útok na Moniku Bagárovou: Chcete dceru ugrilovat?! Ohavný útok na Moniku Bagárovou: Chcete dceru ugrilovat?! Výjevy ze soukromého života se mohou snadno stát terčem i ostřejší kritiky. Tak jako v případě Monik... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Martin Maxa
Martin Maxa
zobrazit profil Šárka Rezková
Šárka Rezková
zobrazit profil Josef Vágner
Josef Vágner
zobrazit profil Klára Vytisková
Klára Vytisková
zobrazit profil Domenico Martucci della Torre
Domenico Martucci della Torre
zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný
zobrazit profil Michal Straka
Michal Straka
zobrazit profil Lenka Dusilová
Lenka Dusilová