Monika Bagárová | Celebwiki.cz

Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Monika Bagárová, finalistka soutěže Česko Slovenské SuperStar, v níž skončila na pátá, bývá díky svému vzhledu přirovnána k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertovala již v osmi letech. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde skončila pátá.

MONIKA BAGÁROVÁ NAFOTILA SEXY SNÍMKY

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

O MONICE BAGÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli. Poté chodila s bohatým Američan, ale ani tento vztah nevyšel. Rozešli se v listopadu 2016. A už počátkem roku 2017 byla zpěvačka opět zadaná. Začala chodit se slovenským bubeníkem Dávidem Hodekem. Jejich vztah vydržel rok.

 

Články o celebritě

Těhotná Bagárová odhalila soukromí! V tomto království žije se svým bojovníkem Těhotná Bagárová odhalila soukromí! V tomto království žije se svým bojovníkem Zpěvačka Monika Bagárová (25) a zápasník Makhmud Muradov (30) se jen pár týdnů po seznámení sestěhovali… číst článek
Rodit můžu v přímém přenosu, šokuje nová porotkyně SuperStar Bagárová! Rodit můžu v přímém přenosu, šokuje nová porotkyně SuperStar Bagárová! Loni v listopadu se provalilo, že zasedne v porotě nové řady SuperStar, o pár týdnů později, konkrétně… číst článek
Už přiznala pravdu! Těhotná Bagárová originálně odtajnila pohlaví miminka Už přiznala pravdu! Těhotná Bagárová originálně odtajnila pohlaví miminka Zpěvačka Monika Bagárová (25) dlouho dělala tajnosti s tím, jaké miminko nosí pod srdcem. Teď už… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jacob Erftemeijer
Jacob Erftemeijer
zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)
zobrazit profil Jessie J
Jessie J
zobrazit profil Leona Machálková
Leona Machálková
zobrazit profil Marta Jandová
Marta Jandová
zobrazit profil Tomáš Klus
Tomáš Klus
zobrazit profil Petr Ryšavý
Petr Ryšavý
zobrazit profil Cher Lloyd
Cher Lloyd