Monika Bagárová | Celebwiki.cz

Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Monika Bagárová, finalistka soutěže Česko Slovenské SuperStar, v níž skončila na pátá, bývá díky svému vzhledu přirovnána k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertovala již v osmi letech. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde skončila pátá.

MONIKA BAGÁROVÁ NAFOTILA SEXY SNÍMKY

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

O MONICE BAGÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli. Poté chodila s bohatým Američan, ale ani tento vztah nevyšel. Rozešli se v listopadu 2016. A už počátkem roku 2017 byla zpěvačka opět zadaná. Začala chodit se slovenským bubeníkem Dávidem Hodekem. Jejich vztah vydržel rok.

 

Články o celebritě

Bagárová nestačila koukat! Přistihla svou »mlátičku« v trapné situaci Bagárová nestačila koukat! Přistihla svou »mlátičku« v trapné situaci V ringu budí uzbecký zápasník MMA Makhmud Muradov (29) hrůzu, ale doma se mu vysmívá jeho krásná… číst článek
Kdy bude svatba se zpěvačkou Bagárovou? Zápasník Muradov promluvil Kdy bude svatba se zpěvačkou Bagárovou? Zápasník Muradov promluvil Už několik měsíců spolu tvoří pár a dokonce bydlí v jedné domácnosti. MMA zápasník Makhmud Muradov… číst článek
Velká show Mikolase Josefa za 3,5 milionu byla v ohrožení! Na dva dny přišel o hlas Velká show Mikolase Josefa za 3,5 milionu byla v ohrožení! Na dva dny přišel o hlas Mladý zpěvák Mikolas Josef (23) ve středu večer vystoupil v pražském Foru Karlín a předvedl obrovskou… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Andre Young - Dr. Dre
Andre Young - Dr. Dre
zobrazit profil Tonya Graves
Tonya Graves
zobrazit profil Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
zobrazit profil Beyoncé Knowles-Carter
Beyoncé Knowles-Carter
zobrazit profil George Michael
George Michael
zobrazit profil Ilona Csáková
Ilona Csáková
zobrazit profil Tereza Mátlová
Tereza Mátlová
zobrazit profil Tomáš Ortel
Tomáš Ortel