Monika Bagárová | Celebwiki.cz

Monika Bagárová

Datum narození: 5.7.1994
Místo narození: Brno
Váha: 52 kg
Míry: 83-62-90
Výška: 168 cm
Profese: zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Monika Bagárová, finalistka soutěže Česko Slovenské SuperStar, v níž skončila na pátá, bývá díky svému vzhledu přirovnána k Angelině Jolie.

Umění v sobě zpěvačka Monika Bagárová nezapře. S jazzovým seskupením svého otce Josefa Bagára koncertovala již v osmi letech. Podívala se na festival Gypsy Celebration nebo na brněnský JazzFest. Zkušenosti a talent poté předvedla v soutěži Česko Slovenská Superstar. Vyzpívala se až do finále, kde skončila pátá.

MONIKA BAGÁROVÁ NAFOTILA SEXY SNÍMKY

Ze střední školy managementu přešla Monika Bagárová na pedagogiku. V roce 2011 vydala své debutové album Shining naplněné R’n’B songy Hřích, Prší nebo Chci, který s ní nazpíval její bývalý partner Ben Cristovao. Píseň Ve dvou pak zní v pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Kromě rodinné kapely hostovala i v bigbandu B-Side Band nebo jazzfunkové skupině Connection.

Zpěvačka Monika Bagárová také získala drobné role ve filmu a řadu exkluzivních reklamních kontraktů. Je vyhlášená svým vybraným módním vkusem.

O MONICE BAGÁROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Monika Bagárová a Ben Cristovao byli po soutěži Česko Slovenská Superstar nerozlučným párem. Nakonec se ale v roce 2012 rozešli. Poté chodila s bohatým Američan, ale ani tento vztah nevyšel. Rozešli se v listopadu 2016. A už počátkem roku 2017 byla zpěvačka opět zadaná. Začala chodit se slovenským bubeníkem Dávidem Hodekem. Jejich vztah vydržel rok.

 

Články o celebritě

Monika Bagárová ukázala velké srdce! Pomoc nemocné Lucince (13) Monika Bagárová ukázala velké srdce! Pomoc nemocné Lucince (13) Monika Bagárová (25) je nejenom krásná a talentovaná, ale i dobrosrdečná a empatická. Společně s… číst článek
Zoufalá Bagarová: Rodina má obavy o zpěvačky zdraví! Zoufalá Bagarová: Rodina má obavy o zpěvačky zdraví! Monika Bagárová (25) patří jednoznačně mezi zpěvačky, které dokážou veřejnost zaujmout nejen svým… číst článek
Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Ve středu 1. října krátce před půlnocí zemřel Karel Gott, který se dožil krásných 80 let. Jako první… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Stanislav Hložek
Stanislav Hložek
zobrazit profil Filip Jankovič
Filip Jankovič
zobrazit profil Tena Elefteriadu
Tena Elefteriadu
zobrazit profil Michaela Pártlová
Michaela Pártlová
zobrazit profil Jakub Smolík
Jakub Smolík
zobrazit profil David Deyl
David Deyl
zobrazit profil Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
zobrazit profil Freddie Mercury
Freddie Mercury