Ben Cristovao | Celebwiki.cz

Ben Cristovao

Datum narození: 8. 6. 1987
Profese: rapper, zpěvák, tanečník, mistr ČR ve freestyle snowboardingu
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Rapper Ben Cristovao se proslavil roku 2009 v soutěži Česko Slovenská SuperStar, ve které se umístil na sedmém místě. Od té doby vydává alba. A také tančí.

V červenci roku 2010 vydal Ben Cristovao své debutové album Definitely Different, které je kombinací několika hudebních stylů. Hned o rok později vydal druhé album Benny Cristo.

BEN CRISTOVAO - JAK TO MÁ S HOLKAMA?

Působí také dlouhodobě v taneční skupině Jad Dance Company, kterou založil známý tanečník a choreograf Yemi. Ben Cristovao začal též s moderováním. Šlo o pořady Fashion Lifestyle na Fashion TV a na Radiu Spin společně se zpěvačkou Dannie R&B NITE FEVER.

V roce 2010 si Ben Cristovao zahrál v televizním seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnil syna primáře Suchého (Jan Čenský) Maxe.

Od děstsví se Ben Cristovao věnoval snowboardingu. Vrchol jeho sportovní kariéry přišel v roce 2006, kdy získal titulu v 4x4 Českém Poháru ve Freestyle Snowboardingu. V hudbě prorazil roku 2009, kdy byl sedmý v soutěži Česko Slovenská SuperStar.

Matka Bena Cristovao je Češka, jeho biologický otec pochází z Angoly. Rapper a zpěvák má dva mladší sourozence. 

O BENOVI CRISTOVAO ČTĚTE ZDE>>

V soukromí s ním byla spojována hlavně zpěvačka Monika Bagárová, s níž se Ben Cristovao seznámil v soutěži Česko Slovenská SuperStar. V březnu 2012 se však pár rozešel. Údajně též randil s herečkou Nikol Štíbrovou. V roce 2018 se jeho přítelkyní stala Miss Czech Republic Kateřina Kasanová. S kráskou se rozešel začátkem prosince 2018.

 

Články o celebritě

Bagárová o svatbě se svalovcem Machem: Možná nikdy nebude! Co jí nejvíc vadí? Bagárová o svatbě se svalovcem Machem: Možná nikdy nebude! Co jí nejvíc vadí? Zpěvačka Monika Bagárová (25) tvoří s Makhmudem „Machem“ Muradovem (30), známým MMA bojovníkem, krás... číst článek
Překvapivá slova Moniky Bagárové: Proč sbalila svého urostlého partnera?! Překvapivá slova Moniky Bagárové: Proč sbalila svého urostlého partnera?! Půvabná zpěvačka Monika Bagárová (25) tvoří s Makhmudem „Machem“ Muradovem (30), známým MMA bojovník... číst článek
Zklamání pro Bena Cristovaa: Eurovize nebude! Kvůli koronaviru Zklamání pro Bena Cristovaa: Eurovize nebude! Kvůli koronaviru Další mezinárodní klání bylo kvůli šíření koronaviru přesunuto na příští rok. Pořadatelé s lítostí o... číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Andrea Jiskrová
Andrea Jiskrová
zobrazit profil Jonatán Pastirčák
Jonatán Pastirčák
zobrazit profil Aleš Lehký
Aleš Lehký
zobrazit profil Vadim  Petrov
Vadim Petrov
zobrazit profil Robert Hlavatý
Robert Hlavatý
zobrazit profil Adam Koller
Adam Koller
zobrazit profil Klaus Schiesser
Klaus Schiesser