Ben Cristovao

Datum narození: 8. 6. 1987
Místo narození: Plzeň
Profese: rapper, zpěvák, tanečník, mistr ČR ve freestyle snowboardingu
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Ben Cristovao se proslavil roku 2009 v soutěži Česko Slovenská SuperStar, ve které skončil na sedmém místě.

V červenci roku 2010 vydal Ben Cristovao své debutové album Definitely Different, které je kombinací několika hudebních stylů. Hned o rok později vydal druhé album Benny Cristo. A pak následovala další, např. Kontakt EP (2019).

BEN CRISTOVAO - JAK TO MÁ S HOLKAMA?

Ben Cristovao si zahrál v Ordinaci

Působí také dlouhodobě v taneční skupině Jad Dance Company, kterou založil známý tanečník a choreograf Yemi. Ben Cristovao začal též s moderováním. Šlo o pořady Fashion Lifestyle na Fashion TV a na Radiu Spin společně se zpěvačkou Dannie R&B NITE FEVER.

V roce 2010 si Ben Cristovao zahrál v televizním seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnil syna primáře Suchého (Jan Čenský) Maxe.

Cristovao pohořel na Eurovizi

Od děstsví se Ben Cristovao věnoval snowboardingu. Vrchol jeho sportovní kariéry přišel v roce 2006, kdy získal titulu v 4x4 Českém Poháru ve Freestyle Snowboardingu. V hudbě prorazil roku 2009, kdy byl sedmý v soutěži Česko Slovenská SuperStar.

V roce 2021 Ben Cristovao pohořel na Eurovizi. Do finále se neprobojoval.

O BENU CRISTOVAOVI ČTĚTE ZDE>>

Matka Bena Cristovao je Češka, jeho biologický otec pochází z Angoly. Rapper a zpěvák má dva mladší sourozence. 

V soukromí s ním byla spojována hlavně zpěvačka Monika Bagárová, s níž se Ben Cristovao seznámil v soutěži Česko Slovenská SuperStar. V březnu 2012 se však pár rozešel.

Údajně Ben Cristovao randil s herečkou Nikol Štíbrovou. V roce 2018 se jeho přítelkyní stala Miss Czech Republic Kateřina Kasanová. S kráskou se rozešel začátkem prosince 2018.

 

Články o celebritě

Vlasatý lamač ze SuperStar Miro Šmajda je singl! Rozchod s fotografkou po třech letech Vlasatý lamač ze SuperStar Miro Šmajda je singl! Rozchod s fotografkou po třech letech Dámy, nažhavte své mobily a vyhledejte profil Mira Šmajdy (33), protože tenhle fešák je opět singl! ... číst článek
Covid u Haliny Pawlowské: Partner v nemocnici a smrt nejlepšího kamaráda! Covid u Haliny Pawlowské: Partner v nemocnici a smrt nejlepšího kamaráda! Spisovatelka Halina Pawlowská (66) se po souboji s covidem objevila na první klapce primáckého seriá... číst článek
Český Slavík: Ivana Gottová místo Karla (†80)! Český Slavík: Ivana Gottová místo Karla (†80)! Obnovená anketa hudební popularity Český slavík dnes definitivně zakončí éru Karla Gotta (†80). Muže... číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Jiří Michálek
Jiří Michálek
zobrazit profil DJ Lucca - Lucie Dvořáková
DJ Lucca - Lucie Dvořáková
zobrazit profil Robert Křesťan
Robert Křesťan
zobrazit profil Šimon Ornest
Šimon Ornest
zobrazit profil Charlie Watts
Charlie Watts
zobrazit profil Tomáš Vartecký
Tomáš Vartecký
zobrazit profil Marián Čurko
Marián Čurko