Ben Cristovao | Celebwiki.cz

Ben Cristovao

Datum narození: 8.6.1987
Profese: rapper, zpěvák, tanečník, mistr ČR ve freestyle snowboardingu
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Rapper Ben Cristovao se proslavil roku 2009 v soutěži Česko Slovenská SuperStar, ve které se umístil na sedmém místě. Od té doby vydává alba. A také tančí.

V červenci roku 2010 vydal Ben Cristovao své debutové album Definitely Different, které je kombinací několika hudebních stylů. Hned o rok později vydal druhé album Benny Cristo.

BEN CRISTOVAO - JAK TO MÁ S HOLKAMA?

Působí také dlouhodobě v taneční skupině Jad Dance Company, kterou založil známý tanečník a choreograf Yemi. Ben Cristovao začal též s moderováním. Šlo o pořady Fashion Lifestyle na Fashion TV a na Radiu Spin společně se zpěvačkou Dannie R&B NITE FEVER.

V roce 2010 si Ben Cristovao zahrál v televizním seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnil syna primáře Suchého (Jan Čenský) Maxe.

Od děstsví se Ben Cristovao věnoval snowboardingu. Vrchol jeho sportovní kariéry přišel v roce 2006, kdy získal titulu v 4x4 Českém Poháru ve Freestyle Snowboardingu. V hudbě prorazil roku 2009, kdy byl sedmý v soutěži Česko Slovenská SuperStar.

Matka Bena Cristovao je Češka, jeho biologický otec pochází z Angoly. Rapper a zpěvák má dva mladší sourozence. 

O BENOVI CRISTOVAO ČTĚTE ZDE>>

V soukromí s ním byla spojována hlavně zpěvačka Monika Bagárová, s níž se Ben Cristovao seznámil v soutěži Česko Slovenská SuperStar. V březnu 2012 se však pár rozešel. Údajně též randil s herečkou Nikol Štíbrovou. V roce 2018 se jeho přítelkyní stala Miss Czech Republic Kateřina Kasanová. S kráskou se rozešel začátkem prosince 2018.

 

Články o celebritě

Zadečky, tanečky… Šermíř Choupenitch a DJ Wich stvořili klip: Holky byly z jiné planety! Zadečky, tanečky… Šermíř Choupenitch a DJ Wich stvořili klip: Holky byly z jiné planety! Šermíř Alexander Choupenitch se ještě před startem klíčové fáze olympijské kvalifikace nechal unést… číst článek
Superhrdina Cristovao v New Yorku: Hazard ve výškách! Superhrdina Cristovao v New Yorku: Hazard ve výškách! Sexy svalovec vždycky ví, jak překvapit. Ben Cristovao (32) ke svému oblíbenému jiu-jitsu přidal… číst článek
Karel Gott a jeho dcera Charlottka: Kšeft jim sype statisíce! Karel Gott a jeho dcera Charlottka: Kšeft jim sype statisíce! Dokázal to, o čem se většině jeho kolegů může jenom zdát! Karel Gott (79) díky duetu se svou dcerou… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Daddy Yankee
Daddy Yankee
zobrazit profil Richard Kovalčík
Richard Kovalčík
zobrazit profil Jindra Vobořil
Jindra Vobořil
zobrazit profil Štěpán Rímský
Štěpán Rímský
zobrazit profil Mardoša - Marek Huňát
Mardoša - Marek Huňát
zobrazit profil František Soukup
František Soukup
zobrazit profil Robert Hlavatý
Robert Hlavatý
zobrazit profil Zdeněk Jurečka
Zdeněk Jurečka