Ben Cristovao | Celebwiki.cz

Ben Cristovao

Datum narození: 8.6.1987
Profese: rapper, zpěvák, tanečník, mistr ČR ve freestyle snowboardingu
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Rapper Ben Cristovao se proslavil roku 2009 v soutěži Česko Slovenská SuperStar, ve které se umístil na sedmém místě. Od té doby vydává alba. A také tančí.

V červenci roku 2010 vydal Ben Cristovao své debutové album Definitely Different, které je kombinací několika hudebních stylů. Hned o rok později vydal druhé album Benny Cristo.

BEN CRISTOVAO - JAK TO MÁ S HOLKAMA?

Působí také dlouhodobě v taneční skupině Jad Dance Company, kterou založil známý tanečník a choreograf Yemi. Ben Cristovao začal též s moderováním. Šlo o pořady Fashion Lifestyle na Fashion TV a na Radiu Spin společně se zpěvačkou Dannie R&B NITE FEVER.

V roce 2010 si Ben Cristovao zahrál v televizním seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnil syna primáře Suchého (Jan Čenský) Maxe.

Od děstsví se Ben Cristovao věnoval snowboardingu. Vrchol jeho sportovní kariéry přišel v roce 2006, kdy získal titulu v 4x4 Českém Poháru ve Freestyle Snowboardingu. V hudbě prorazil roku 2009, kdy byl sedmý v soutěži Česko Slovenská SuperStar.

Matka Bena Cristovao je Češka, jeho biologický otec pochází z Angoly. Rapper a zpěvák má dva mladší sourozence. 

O BENOVI CRISTOVAO ČTĚTE ZDE>>

V soukromí s ním byla spojována hlavně zpěvačka Monika Bagárová, s níž se Ben Cristovao seznámil v soutěži Česko Slovenská SuperStar. V březnu 2012 se však pár rozešel. Údajně též randil s herečkou Nikol Štíbrovou. V roce 2018 se jeho přítelkyní stala Miss Czech Republic Kateřina Kasanová. S kráskou se rozešel začátkem prosince 2018.

 

Články o celebritě

Ben Cristovao: Bude dělat výčepního Ben Cristovao: Bude dělat výčepního Připravuje se nejen na Eurovizi, kde letos bude reprezentovat Česko, ale také se vrhá na podnikání!… číst článek
Nejsilnější zážitek Bena Cristovaa: Tohle si bude pamatovat až do smrti! Nejsilnější zážitek Bena Cristovaa: Tohle si bude pamatovat až do smrti! Talentovaný zpěvák Ben Cristovao (32), jenž bude letos reprezentovat Českou republiku na pěvecké… číst článek
Úspěch Bena Cristovaa: Strčí do kapsy i Mikolase?! Úspěch Bena Cristovaa: Strčí do kapsy i Mikolase?! Konečně se dočkal vytouženého ocenění. Ben Cristovao (32) bude reprezentovat Českou republiku na… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Jožo Ráž
Jožo Ráž
zobrazit profil Charlie Watts
Charlie Watts
zobrazit profil Romek Hanzlík
Romek Hanzlík
zobrazit profil Ondřej Soukup
Ondřej Soukup
zobrazit profil Ladislav Štaidl
Ladislav Štaidl
zobrazit profil Vítek Fiala
Vítek Fiala
zobrazit profil Jaroslav Uhlíř
Jaroslav Uhlíř