Tomáš Koubek

Tomáš Koubek

Datum narození: 26. 8. 1992
Místo narození: Hradec Králové
Profese: fotbalový brankář
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Tomáš Koubek je fotbalový brankář. Česko reprezentoval v mládežnických kategoriích již od svých osmnácti let, v roce 2016 ho trenér Pavel Vrba vybral do Českého A-týmu kvůli skvělé bilanci pro EURO 2016. Nosívá číslo 21.

Tomáš Koubek se narodil 26. srpna 1992 v Hradci Králové. Zde začal i svoji fotbalovou kariéru, hrával zde v různých mládežnických kategoriích, až se v roce 2010 propracoval do A-týmu. Debutoval s ním 30. dubna 2011 proti Mladé Boleslavi, Hradec zvítězil 2:1.

V roce 2014 postoupil Tomáš Koubek s týmem na sezonu 2014/2015 z druhé ligy do nejvyšší soutěže, vydrželi zde však jen rok, poté znovu sestoupili.

V červenci 2015 přestoupil Tomáš Koubek do AC Sparty Praha. Podepsal zde smlouvu na čtyři roky, hned následující den ho vedení klubu poslalo na hostování do Slovanu Liberec. S Libercem se Tomáš Koubekprobojoval do základní skupiny v Evropské lize 2015/2016 a v prvních čtyřech jejích zápasech nepustil jedinou branku.

Jeho výkonnost neunikla trenérovi českého národního týmu Pavlu Vrbovi , který nominoval Tomáše Koubka do reprezentace na EURO 2016. S českým „nároďákem“ debutoval 24. března 2016 v přátelském utkání proti Skotsku, Česko prohrálo 1:0, a ten gól se asi nedal chytit.

O FOTBALOVÉM MISTROVSTVÍ EURO 2016 ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Restart bundesligy? Už příští pátek! Schick a spol. dostali zelenou Restart bundesligy? Už příští pátek! Schick a spol. dostali zelenou Hrát se bude! Bundesliga několik týdnů směřovala k tomu, že se po pauze způsobené koronavirovou pand... číst článek
Trpišovský o startu ligy, vztahu ke Slavii i Stanciovi: Čekal jsem víc Trpišovský o startu ligy, vztahu ke Slavii i Stanciovi: Čekal jsem víc Už zase úřaduje ve své kanceláři v Edenu. Kouč Slavie Jindřich Trpišovský má radost, že jeho tým je ... číst článek
Žádný kontakt! Suchý s Augsburgem trénuje, sprchuje se až doma Žádný kontakt! Suchý s Augsburgem trénuje, sprchuje se až doma Převléká a sprchuje se doma, během tréninků se prakticky nedostane do kontaktu s ostatními. Fotbalis... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Romana Maláčová
Romana Maláčová
zobrazit profil Jaroslav Bába
Jaroslav Bába
zobrazit profil Ilona Hlaváčková
Ilona Hlaváčková
zobrazit profil Zdeněk Bahenský
Zdeněk Bahenský
zobrazit profil Aleš  Hemský
Aleš Hemský
zobrazit profil Yvetta Hlaváčová
Yvetta Hlaváčová
zobrazit profil Pavel Janeček
Pavel Janeček
zobrazit profil Tomáš Grigar
Tomáš Grigar