Tomáš Koubek | Celebwiki.cz

Tomáš Koubek

Datum narození: 26.8.1992
Místo narození: Hradec Králové
Profese: fotbalový brankář
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Tomáš Koubek je fotbalový brankář. Česko reprezentoval v mládežnických kategoriích již od svých osmnácti let, v roce 2016 ho trenér Pavel Vrba vybral do Českého A-týmu kvůli skvělé bilanci pro EURO 2016. Nosívá číslo 21.

Tomáš Koubek se narodil 26. srpna 1992 v Hradci Králové. Zde začal i svoji fotbalovou kariéru, hrával zde v různých mládežnických kategoriích, až se v roce 2010 propracoval do A-týmu. Debutoval s ním 30. dubna 2011 proti Mladé Boleslavi, Hradec zvítězil 2:1.

V roce 2014 postoupil Tomáš Koubek s týmem na sezonu 2014/2015 z druhé ligy do nejvyšší soutěže, vydrželi zde však jen rok, poté znovu sestoupili.

V červenci 2015 přestoupil Tomáš Koubek do AC Sparty Praha. Podepsal zde smlouvu na čtyři roky, hned následující den ho vedení klubu poslalo na hostování do Slovanu Liberec. S Libercem se Tomáš Koubekprobojoval do základní skupiny v Evropské lize 2015/2016 a v prvních čtyřech jejích zápasech nepustil jedinou branku.

Jeho výkonnost neunikla trenérovi českého národního týmu Pavlu Vrbovi , který nominoval Tomáše Koubka do reprezentace na EURO 2016. S českým „nároďákem“ debutoval 24. března 2016 v přátelském utkání proti Skotsku, Česko prohrálo 1:0, a ten gól se asi nedal chytit.

O FOTBALOVÉM MISTROVSTVÍ EURO 2016 ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Šilhavý sází na slávistickou euforii: Hovorka prožívá všechno naplno Šilhavý sází na slávistickou euforii: Hovorka prožívá všechno naplno Vsadil na kartu, která na českých trávnících frčí. Jaroslav Šilhavý vybral na kvalifikaci o EURO… číst článek
Ten, co šokoval na Interu. Zelený? Emoce z něj nedostanete, říká Kotal Ten, co šokoval na Interu. Zelený? Emoce z něj nedostanete, říká Kotal V sedmnácti letech přikvačil do kabiny Hradce Králové. Hubený vytáhlý blonďáček. Vypáčit z něj holou… číst článek
Vaclík také o basketbale: Víme, co se píše. Nastal čas na proslov lídrů Vaclík také o basketbale: Víme, co se píše. Nastal čas na proslov lídrů PŘÍMO Z PODGORICE | Po sobotní porážce 1:2 v Kosovu zaplavila lavina kritických příspěvků sociální… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Radek Faksa
Radek Faksa
zobrazit profil Alexander Ovečkin
Alexander Ovečkin
zobrazit profil David Hruška
David Hruška
zobrazit profil Diego Maradona
Diego Maradona
zobrazit profil Jiří Dopita
Jiří Dopita
zobrazit profil Josef Hušbauer
Josef Hušbauer
zobrazit profil Iveta Vacenovská
Iveta Vacenovská
zobrazit profil David Vaněček
David Vaněček