Tomáš Koubek | Celebwiki.cz

Tomáš Koubek

Datum narození: 26.8.1992
Místo narození: Hradec Králové
Profese: fotbalový brankář
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Tomáš Koubek je fotbalový brankář. Česko reprezentoval v mládežnických kategoriích již od svých osmnácti let, v roce 2016 ho trenér Pavel Vrba vybral do Českého A-týmu kvůli skvělé bilanci pro EURO 2016. Nosívá číslo 21.

Tomáš Koubek se narodil 26. srpna 1992 v Hradci Králové. Zde začal i svoji fotbalovou kariéru, hrával zde v různých mládežnických kategoriích, až se v roce 2010 propracoval do A-týmu. Debutoval s ním 30. dubna 2011 proti Mladé Boleslavi, Hradec zvítězil 2:1.

V roce 2014 postoupil Tomáš Koubek s týmem na sezonu 2014/2015 z druhé ligy do nejvyšší soutěže, vydrželi zde však jen rok, poté znovu sestoupili.

V červenci 2015 přestoupil Tomáš Koubek do AC Sparty Praha. Podepsal zde smlouvu na čtyři roky, hned následující den ho vedení klubu poslalo na hostování do Slovanu Liberec. S Libercem se Tomáš Koubekprobojoval do základní skupiny v Evropské lize 2015/2016 a v prvních čtyřech jejích zápasech nepustil jedinou branku.

Jeho výkonnost neunikla trenérovi českého národního týmu Pavlu Vrbovi , který nominoval Tomáše Koubka do reprezentace na EURO 2016. S českým „nároďákem“ debutoval 24. března 2016 v přátelském utkání proti Skotsku, Česko prohrálo 1:0, a ten gól se asi nedal chytit.

O FOTBALOVÉM MISTROVSTVÍ EURO 2016 ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

 Vaclík o změnách v Seville: Nastal průvan. Musím být připravený na vše Vaclík o změnách v Seville: Nastal průvan. Musím být připravený na vše Půjde v sobotu v Kosovu do brány? „Nevím,“ krčel rameny ve čtvrtek po obědě gólman Tomáš Vaclík.… číst článek
Kadeřábek vystřelil Hoffenheimu výhru proti Brémám. Bayern poprvé vyhrál Kadeřábek vystřelil Hoffenheimu výhru proti Brémám. Bayern poprvé vyhrál Souboj českých fotbalových reprezentantů ve druhém kole německé ligy rozhodl tři minuty před koncem… číst článek
Jaroš a Koubek o ligách v Anglii a Francii: Neymar? Lepší je ho nemít Jaroš a Koubek o ligách v Anglii a Francii: Neymar? Lepší je ho nemít Začínáme! Dnes odstartují první dvě z TOP 5 evropských soutěží - anglická Premier League a francouzská… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Nicole Vaidišová Štěpánková
Nicole Vaidišová Štěpánková
zobrazit profil Jáchym Suchánek
Jáchym Suchánek
zobrazit profil Jana Novotná
Jana Novotná
zobrazit profil Jaroslav  Soukup
Jaroslav Soukup
zobrazit profil Jan Veselý
Jan Veselý
zobrazit profil Pavol Demitra
Pavol Demitra
zobrazit profil Karel Nocar
Karel Nocar
zobrazit profil Thomas Vonn
Thomas Vonn