Patrik Schick

Datum narození: 24. 1. 1996
Místo narození: Praha
Profese: fotbalový útočník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Patrik Schick je fotbalový útočník. Svoji kariéru začal v pražské Spartě, ale v roce 2015 přestoupil do Bohemians 1905. Trenér české fotbalové reprezentace Pavel Vrba předběžně oznámil, že tento mladý talent si zahraje na mistrovství Evropy 2016.

Patrik Schick se narodil 24. ledna 1996 v Praze. V sezóně 2013/2014 dal za AC Sparta Praha starší dorost 22 gólů ve 29 zápasech a postupně se propracoval do juniorského mužstva. Netrvalo dlouho a Sparta A ho začala využívat jako rezervu.

Stačil už jen malý krůček do prvního týmu, svůj první zápas první české lize si zahrál proti týmu FK Teplice, kdy v 84. minutě vystřídal Josefa Hušbauera. 17. května 2014 získal Patrik Schick se Spartu Praha double (první místo v národní lize i poháru). Přestože ve finálovém utkání nenastoupil, o Pohár České pošty se přece jenom zasloužil, odehrál totiž v semifinále proti FK Baumit Jablonec.

Patrik Schick již debutoval i v mezinárodní soutěži – zahrál si 18. září 2014 v Evropské lize proti SSC Neapol, Sparta však prohrála 1:3. V červnu 2015 odešel hostovat do jiného pražského klubu Bohemians 1905. V roce 2016 vyhrál soutěž fotbalový Talent roku 2016.

Patrik Schick byl nominován trenérem české reprezentace Pavlem Vrbou na EURO 2016. Tento hráč už zkušenosti s reprezentací má, od roku 2011 je na soupisce českého mládežnického týmu již od kategorie U16.

O FOTBALOVÉM MISTROVSTVÍ EURO 2016 ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Modelka Kristýna Schicková zvažuje plastiku: Dvě děti mi zničily krásná ňadra! Modelka Kristýna Schicková zvažuje plastiku: Dvě děti mi zničily krásná ňadra! Na svá malá ňadra byla Kristýna Schicková (28) vždy opravdu pyšná a nikdy nepřemýšlela, že by si je ... číst článek
Pulpit o hulvátství i lásce k fotbalu: Trpišovský se u mě naučil trénovat Pulpit o hulvátství i lásce k fotbalu: Trpišovský se u mě naučil trénovat Sprosťák a nenapravitelný rapl, kterého chytne amok a častuje hráče i během utkání hlasitými nadávka... číst článek
Schicková v Dubaji: Sexy pomsta spolužačkám! Schicková v Dubaji: Sexy pomsta spolužačkám! Že má doma tahle kráska dvě malé děti, to by snad ani nikdo nehádal! Modelka Kristýna Schicková (28)... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Adam Václavík
Adam Václavík
zobrazit profil Roman Kreuziger
Roman Kreuziger
zobrazit profil Jaroslav Plašil
Jaroslav Plašil
zobrazit profil Michal Smejkal
Michal Smejkal
zobrazit profil Miroslav Pelta
Miroslav Pelta
zobrazit profil Veronika Zvařičová
Veronika Zvařičová
zobrazit profil Jiří Kopáč
Jiří Kopáč
zobrazit profil Petr Nedvěd
Petr Nedvěd