Patrik Schick | Celebwiki.cz

Patrik Schick

Datum narození: 24.1.1996
Místo narození: Praha
Profese: fotbalový útočník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Patrik Schick je fotbalový útočník. Svoji kariéru začal v pražské Spartě, ale v roce 2015 přestoupil do Bohemians 1905. Trenér české fotbalové reprezentace Pavel Vrba předběžně oznámil, že tento mladý talent si zahraje na mistrovství Evropy 2016.

Patrik Schick se narodil 24. ledna 1996 v Praze. V sezóně 2013/2014 dal za AC Sparta Praha starší dorost 22 gólů ve 29 zápasech a postupně se propracoval do juniorského mužstva. Netrvalo dlouho a Sparta A ho začala využívat jako rezervu.

Stačil už jen malý krůček do prvního týmu, svůj první zápas první české lize si zahrál proti týmu FK Teplice, kdy v 84. minutě vystřídal Josefa Hušbauera. 17. května 2014 získal Patrik Schick se Spartu Praha double (první místo v národní lize i poháru). Přestože ve finálovém utkání nenastoupil, o Pohár České pošty se přece jenom zasloužil, odehrál totiž v semifinále proti FK Baumit Jablonec.

Patrik Schick již debutoval i v mezinárodní soutěži – zahrál si 18. září 2014 v Evropské lize proti SSC Neapol, Sparta však prohrála 1:3. V červnu 2015 odešel hostovat do jiného pražského klubu Bohemians 1905. V roce 2016 vyhrál soutěž fotbalový Talent roku 2016.

Patrik Schick byl nominován trenérem české reprezentace Pavlem Vrbou na EURO 2016. Tento hráč už zkušenosti s reprezentací má, od roku 2011 je na soupisce českého mládežnického týmu již od kategorie U16.

O FOTBALOVÉM MISTROVSTVÍ EURO 2016 ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Schick má větší potenciál než Baroš. Je na cestě mezi NEJ útočníky Evropy Schick má větší potenciál než Baroš. Je na cestě mezi NEJ útočníky Evropy Ještě v minulé sezoně v AS Řím potřeboval Patrik Schick na gólový zásah 438 minut, o sezonu dřív… číst článek
V Lipsku si chválí Schicka: Dokonale sem pasuje! Čeho si na něm cení? V Lipsku si chválí Schicka: Dokonale sem pasuje! Čeho si na něm cení? Fotbalový reprezentant Patrik Schick se v závěru roku dostal do výborné formy a v Lipsku jsou s jeho… číst článek
Pilný študák Schick! V Lipsku se zabydluje se sexy Haničkou Pilný študák Schick! V Lipsku se zabydluje se sexy Haničkou Začíná se blýskat na lepší časy? Patrik Schick (23) je zdravý, za Lipsko o minulém víkendu vstřelil… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Martin Růžička
Martin Růžička
zobrazit profil Kateřina Emmons
Kateřina Emmons
zobrazit profil Michal Šlesingr
Michal Šlesingr
zobrazit profil Petr Nedvěd
Petr Nedvěd
zobrazit profil Tomáš Mertl
Tomáš Mertl
zobrazit profil Filip Pyrochta
Filip Pyrochta
zobrazit profil Karolína Muchová
Karolína Muchová
zobrazit profil Jasmin Ščuk
Jasmin Ščuk