Související celebrity

Životopis

Český fotbalista Tomáš Rosický se proslavil po celém světě. Byl kapitánem českého národního týmu. Hrál v Německu či v Anglii.

Fotbalový virtuóz Tomáš Rosický se zařadil mezi nejlépe placené sportovce Česka, podobně jako třeba Petr Čech, Pavel Nedvěd nebo Milan Baroš. Po výborných výkonech v pražské Spartě přešel za rekordních 29 milionů liber do německého Dortmundu.

TOMÁŠ ROSICKÝ OZNÁMIL KONEC KARIÉRY

Vystudoval střední školu výpočetní techniky. Se Spartou vyhrál třikrát první ligu. Dortmundu pomohl v roce 2002 k poháru německé Bundesligy. O čtyři roky později přešel do anglického Arsenalu. S celým týmem byl pak přijat britskou královnou Alžbětou II.

Tři sezóny Tomáš Rosický kapitánoval české reprezentaci, za niž hrál od patnácti. Góly střílel na mistrovstvích Evropy i světa. Z šampionátu Evropy přivezl v roce 2004 bronz. Od roku 2008 se potýká se řadou zranění. Trápila ho podkolenní šlacha nebo třísla.

Tomáš Rosický třikrát zvítězil v hlavní kategorii ankety Fotbalista roku. Má doma i český Zlatý míč. Rád si zahraje na počítači nebo na kytaru.

O TOMÁŠI ROSICKÉM ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Tomáše Rosického se stala modelka a televizní rosnička Radka Kocurová, druhá vicemiss České republiky 2002, s níž se seznámil při focení sportovní značky. V roce 2011 pár čekal dítě, kráska ovšem potratila. Dva roky nato se jim narodil syn Tomáš. Začátkem roku 2014 se vzali.

 

Články o celebritě

Kauza Hašek ml. vs. Sparta: finální fáze, svědčit bude Rosický i Jílek Kauza Hašek ml. vs. Sparta: finální fáze, svědčit bude Rosický i Jílek Do finální fáze vstupuje spor záložníka Martina Haška mladšího a Sparty, v němž jde o dvacet milionů... číst článek
Lavi naverboval Rosického i Šmicra! První záběry ze snímku Vyšehrad: Fylm Lavi naverboval Rosického i Šmicra! První záběry ze snímku Vyšehrad: Fylm Hlášky  „Laviho“  ve sportovním prostředí zevšedněly. Enormně. Brzy se fanoušci navíc dočkají také s... číst článek
Rosického emotivní řeč! Z kabiny Sparty unikla nahrávka oslav po derby Rosického emotivní řeč! Z kabiny Sparty unikla nahrávka oslav po derby Pikantní 300. derby mezi Slavií a Spartou okořenilo fotbalovým nadšencům první říjnovou neděli. Hřiš... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Tomáš Fleischmann
Tomáš Fleischmann
zobrazit profil Vítězslav Lavička
Vítězslav Lavička
zobrazit profil Lindsey Vonnová
Lindsey Vonnová
zobrazit profil Martin Nečas
Martin Nečas
zobrazit profil Martin Adamský
Martin Adamský
zobrazit profil František Kaberle
František Kaberle
zobrazit profil Petr Mrázek
Petr Mrázek
zobrazit profil Nikola  Sudová
Nikola Sudová