Rick Salomon | Celebwiki.cz

Rick Salomon

Datum narození: 24. 1. 1968
Místo narození: Neptune, USA
Profese: hráč pokeru
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Profesionální karbaník a milenec řady půvabných celebrit Rick Salomon je manželem jedné z nejvnadnějších hereček historie - Pamely Anderson.

Richard Allan Salomon, známý jako Rick Salomon, je profesionální hráč pokeru (proslavila ho výhra 2,8 milionu dolarů ve World Series of Poker's Big One). V letetch 2002-2009 byl také producentem několika televizních show v USA.

Ricka Salomona ale proslavilo hlavně to, že měl milostný poměr s řadou celebrit a tři z nich si dokonce postupně vzal. Nejprve se v roce 1995 oženil se zpěvačkou a herečkou Elizabeth Daily (mají spolu dvě dcery a vydrželi spolu do roku 2000). Dva roky po prvním rozvodu si vzal herečku Shannen Doherty. S ní ale vydržel pouze devět měsíců. V září 2007 se třetí ženou Ricka Salomona stala v Las Vegas vnadná herečka Pamela Anderson. Manželství však nechali po půl roce anulovat. V lednu 2014 se však vzali podruhé, ovšem už v létě téhož roku Pamela opět požádala o rozvod. Tou dobou totiž randila s Chuckem Zito. Sex si Rick Salomon v minulosti užíval např. i s výstřední dědičkou hotelového impéria Paris Hilton.

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Simona Luftová
Simona Luftová
zobrazit profil Petr Klimeš
Petr Klimeš
zobrazit profil Denisa Barešová
Denisa Barešová
zobrazit profil Emília Vášáryová
Emília Vášáryová
zobrazit profil Iva Milerová
Iva Milerová
zobrazit profil Anna Kadeřávková
Anna Kadeřávková
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Jiří Blažek
Jiří Blažek