Michaela Gemrotová zpěvačka | Celebwiki.cz

Michaela Gemrotová

Místo narození: Písek
Profese: zpěvačka

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Gemrotová se představila jak hlavními rolemi v opeře, tak v muzikálech mj. Fantom opery. Za své působení v Česku i v zahraničí získala řadu ocenění.

Operní a muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová (narozena 1986) po absolvování Gymnázia Jana Nerudy s hudebním zaměřením studovala na Pražské konzervatoři. Roku 2008 byla přijata na Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Studia ukončila na AMU v Praze.

MICHAELA GEMROTOVÁ NAFOTILA SEXY KALENDÁŘ

Jako operní zpěvačka Michaela Gemrotová vystupovala na mnoha zahraničních pódiích. Roku 2013 začala hostovat v Národním divadle v Praze. Mezi role, které ztvárnila, patří Markétka z Fausta, Zuzanka z Figarovy svatby, Papagena z Kouzelné flétny či Lidka z Dvou vdov.

Přestože Michaela Gemrotová preferuje operu, nebrání se ani jiným žánrům. Do jejího repertoáru patří známé skladby od chansonu, přes pop, muzikál až k písním rockovým. Roku 2012 se stala sólistkou Rockové opery Praha. Nevyhýbá se ani různým akcím, zpívala např. na svatbě modelky Kateřiny Votavové.

MICHAELA GERMOTOVÁ ZDEMOLOVALA AUTO

Na muzikálových scénách se Michaela Gemrotová předvedla v hlavní roli ve Fantomovi opery po boku Mariána Vojtka, dále pak zazářila v Plesu upírů, kde se v ztvárnění postavy Sáry alternovala s Natálií Grossovou, či v Angelice.

O MICHAELE GEMROTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Úspěšná Michaela Gemrotová je držitelkou řady ocenění. Jmenujme např. zařazení mezi Young Czech Talent roku 2008, II. místo na Mezinárodní soutěži A. Dvořáka v Karlových Varech 2008, cenu za nejlepší interpretaci díla A. Dvořáka z roku 2011 nebo zvláštní cenu prezidenta Běloruska z Mezinárodního festivalu Slovansky bazar ve Vitebsku 2016.

 

Články o celebritě

Muzikálové hvězdy u Pohlreicha: Auta za miliony a pivo na chodníku! Muzikálové hvězdy u Pohlreicha: Auta za miliony a pivo na chodníku! Nejdřív přijeli ve drahých fárech na grilovačku Zdeňka Pohlreicha (62). Poté, co je obávaný šéfkuchař… číst článek
Nosková, Grossová, Gemrotová… Všechny chtějí být Čarodějka! Nosková, Grossová, Gemrotová… Všechny chtějí být Čarodějka! Náročné castingy čekají producenta Františka Janečka (74) a jeho tým. Do castingů na jeho očekávanou… číst článek
Eliška Bučková se vrací na jeviště: Strach o zdraví! Eliška Bučková se vrací na jeviště: Strach o zdraví! Pro Elišku Bučkovou (29) byla Ofélie v Hamletovi první muzikálovou rolí, kde hrála… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lemmy Kilmister
Lemmy Kilmister
zobrazit profil Monika Bagárová
Monika Bagárová
zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Peter Nagy
Peter Nagy
zobrazit profil Gyöngyi Bodišová
Gyöngyi Bodišová
zobrazit profil Jana Yngland Hrušková
Jana Yngland Hrušková
zobrazit profil Věra Bílá
Věra Bílá
zobrazit profil Naďa Brabcová
Naďa Brabcová