Michaela Gemrotová

Místo narození: Písek
Profese: zpěvačka, muzikálová herečka, operní pěvkyně

Související celebrity

Životopis

Michaela Gemrotová zazářila v hlavních rolích v muzikálech Fantom opery, Angelika či Ples upírů. Proslavila se i v Anglii, ve Francii, v Itálii nebo v Německu.

Operní a muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová (narozena 1986) po absolvování Gymnázia Jana Nerudy s hudebním zaměřením studovala na Pražské konzervatoři. Roku 2008 byla přijata na Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Studia ukončila na AMU v Praze.

MICHAELA GEMROTOVÁ NAFOTILA SEXY KALENDÁŘ

Jako operní zpěvačka Michaela Gemrotová vystupovala na mnoha zahraničních pódiích, např. v Anglii, ve Francii, v Itálii nebo v Německu. Roku 2013 začala hostovat v Národním divadle v Praze. Mezi role, které ztvárnila, patří Markétka z Fausta, Zuzanka z Figarovy svatby, Papagena z Kouzelné flétny či Lidka z Dvou vdov.

Gemrotová zpívá i pop a rock

Přestože Michaela Gemrotová preferuje operu, nebrání se ani jiným žánrům. Do jejího repertoáru patří známé skladby od chansonu, přes pop, muzikál až k písním rockovým. Roku 2012 se stala sólistkou Rockové opery Praha. Nevyhýbá se ani různým akcím, zpívala např. na svatbě modelky Kateřiny Votavové.

MICHAELA GEMROTOVÁ ZDEMOLOVALA  AUTO

Na muzikálových scénách se Michaela Gemrotová předvedla v hlavní roli ve Fantomovi opery po boku Mariána Vojtka, dále pak zazářila v Plesu upírů, kde se v ztvárnění postavy Sáry alternovala s Natálií Grossovou, či v Angelice.

Dostala cenu běloruské hlavy státu

Úspěšná Michaela Gemrotová je držitelkou řady ocenění. Jmenujme např. zařazení mezi Young Czech Talent roku 2008, II. místo na Mezinárodní soutěži A. Dvořáka v Karlových Varech 2008, cenu za nejlepší interpretaci díla A. Dvořáka z roku 2011 nebo zvláštní cenu prezidenta Běloruska z Mezinárodního festivalu Slovansky bazar ve Vitebsku 2016.

O MICHAELE GEMROTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Zpěvačka Michaela Gemrotová devět chodila s houslistou Alexandrem Kopkou. Pár šel od sebe v únoru 2019.

V říjnu 2020 se Michaela Gemrotová provdala za Jiřího Štiku. V květnu 2021 se páru narodila dcer Anežka.

 

Články o celebritě

Červený koberec premiéry Fantoma Opery: Standa Hložek, Mašlíková i Kuklová s maminkou! Červený koberec premiéry Fantoma Opery: Standa Hložek, Mašlíková i Kuklová s maminkou! Do limitu 1000 osob na kulturní akce v současném nouzovém stavu se vešla i premiéra očekávaného návr... číst článek
Zpěvačka Michaela Gemrotová: Mateřskou přerušila kvůli Fantomovi! Zpěvačka Michaela Gemrotová: Mateřskou přerušila kvůli Fantomovi! Hlavní ženská hrdinka muzikálu Fantom Opery bude mít opět hlas mimo jiné zpěvačky Michaely Gemrotové... číst článek
Veřejná potupa Babišové! Tohle Andrej neměl Monice dělat Veřejná potupa Babišové! Tohle Andrej neměl Monice dělat Předseda vlády v rámci volební kampaně objíždí Česko a při jedné návštěvě dostal obraz s portrétem s... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Iva Marešová
Iva Marešová
zobrazit profil Sheryl Crow
Sheryl Crow
zobrazit profil Žofie Dařbujánová
Žofie Dařbujánová
zobrazit profil Kryštof Michal
Kryštof Michal
zobrazit profil Elvis Presley
Elvis Presley
zobrazit profil Andre Young - Dr. Dre
Andre Young - Dr. Dre