Michaela Gemrotová zpěvačka | Celebwiki.cz

Michaela Gemrotová

Místo narození: Písek
Profese: zpěvačka

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Gemrotová se představila jak hlavními rolemi v opeře, tak v muzikálech mj. Fantom opery. Za své působení v Česku i v zahraničí získala řadu ocenění.

Operní a muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová (narozena 1986) po absolvování Gymnázia Jana Nerudy s hudebním zaměřením studovala na Pražské konzervatoři. Roku 2008 byla přijata na Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Studia ukončila na AMU v Praze.

MICHAELA GEMROTOVÁ NAFOTILA SEXY KALENDÁŘ

Jako operní zpěvačka Michaela Gemrotová vystupovala na mnoha zahraničních pódiích. Roku 2013 začala hostovat v Národním divadle v Praze. Mezi role, které ztvárnila, patří Markétka z Fausta, Zuzanka z Figarovy svatby, Papagena z Kouzelné flétny či Lidka z Dvou vdov.

Přestože Michaela Gemrotová preferuje operu, nebrání se ani jiným žánrům. Do jejího repertoáru patří známé skladby od chansonu, přes pop, muzikál až k písním rockovým. Roku 2012 se stala sólistkou Rockové opery Praha. Nevyhýbá se ani různým akcím, zpívala např. na svatbě modelky Kateřiny Votavové.

MICHAELA GERMOTOVÁ ZDEMOLOVALA AUTO

Na muzikálových scénách se Michaela Gemrotová předvedla v hlavní roli ve Fantomovi opery po boku Mariána Vojtka, dále pak zazářila v Plesu upírů, kde se v ztvárnění postavy Sáry alternovala s Natálií Grossovou, či v Angelice.

Úspěšná Michaela Gemrotová je držitelkou řady ocenění. Jmenujme např. zařazení mezi Young Czech Talent roku 2008, II. místo na Mezinárodní soutěži A. Dvořáka v Karlových Varech 2008, cenu za nejlepší interpretaci díla A. Dvořáka z roku 2011 nebo zvláštní cenu prezidenta Běloruska z Mezinárodního festivalu Slovansky bazar ve Vitebsku 2016.

O MICHAELE GEMROTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Zpěvačka Michaela Gemrotová devět chodila s houslistou Alexandrem Kopkou. Pár šel od sebe v únoru 2019.

 

Články o celebritě

Další svatba na obzoru! Moderátorka Šilhánová se pyšní prstenem od partnera Další svatba na obzoru! Moderátorka Šilhánová se pyšní prstenem od partnera Poslední dobou snad každý den nějaká celebrita ukáže prsteníček a na něm zásnubní či snad dokonce… číst článek
Výzva pro Pepu Vojtka: Nejtěžší role v životě? Výzva pro Pepu Vojtka: Nejtěžší role v životě? Po soutěži The Voice, která u diváků propadla, se Josef Vojtek (53) připravuje na zajímavou roli… číst článek
Zdeněk Pohlreich zcela rezignovaně: Budu hlavně držet hubu! Zdeněk Pohlreich zcela rezignovaně: Budu hlavně držet hubu! Věřte tomu, nebo ne, ale na dovolené se prý slavný šéfkuchař, majitel luxusní restaurace a hlavní… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Whitney Houston
Whitney Houston
zobrazit profil Karolína Chytilová
Karolína Chytilová
zobrazit profil Cher (Cherilyn Sarkisian)
Cher (Cherilyn Sarkisian)
zobrazit profil Iva Marešová
Iva Marešová
zobrazit profil Rapper Řezník (Martin Pohl)
Rapper Řezník (Martin Pohl)
zobrazit profil Katarzia (Katarina Kubošiová)
Katarzia (Katarina Kubošiová)
zobrazit profil Michael Kmeť - Separ
Michael Kmeť - Separ
zobrazit profil Karel Kryl
Karel Kryl