Simona Vandová

Simona Vandová

Profese: partnerka Václava Klause mladšího

Související celebrity

Životopis

Simona Vandová se stala partnerkou Václava Klause jr., a to několik měsíců předtím, než ve volbách 2017 získal poslanecké křeslo za ODS.

O sedmnáct let staršího kolegu Václava Klause mladšího Simona Vandová potkávala v práci. Společně působili v jím založeném Centru pro občanské svobody, které kritizuje Evropskou unii a prosazuje pravicové hodnoty. Podle informací Blesku byla Simona Vandová již jednou vdaná.

Simona Vandová si začala s ženáčem

SIMONA VANDOVÁ - ROZHOVOR ČTĚTE ZDE>> 

Poslanec Václav Klaus jr., syn exprezidenta Václava Klause a ekonomky a bývalé velvyslankyně ČR na Slovensku Lívie Klausové, krátce po svém zvolení do dolní komory v říjnu 2017 oznámil rozvod s manželkou Lucií, s níž má dceru Elišku. Jejich vztah, jak politik naznačil, rozbila manželčina nevěra (ROZHOVOR PRO BLESK ZDE).

Václav Klaus mladší není v rozvodovém tažení žádný nováček. Za sebou již má rozpad sedmnáct let trvajícího manželství s novinářkou Kamilou Pojslovou, s níž se oženil roku 1995. Mají spolu syny Vojtěcha a Jakuba a dceru Kateřinu. Jednou z příčin krachu jejich svazku byla juniorova tehdejší milenka a posléze manželka, o šestnáct let mladší Lucie, kterou si vzal v únoru 2013, tedy ani ne půl roku po rozvodu.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Marie Poledňáková
Marie Poledňáková
zobrazit profil Richard Pikner
Richard Pikner
zobrazit profil Jiří Kadeřávek
Jiří Kadeřávek
zobrazit profil Emir Kusturica
Emir Kusturica
zobrazit profil Vladimír Zlínský
Vladimír Zlínský
zobrazit profil Klement Gottwald
Klement Gottwald
zobrazit profil Lubomír Metnar
Lubomír Metnar
zobrazit profil Karel Zitterbart
Karel Zitterbart