Slávek Boura moderátor | Celebwiki.cz

Slávek Boura

Datum narození: 1.5.1964
Místo narození: Oděsa, Ukrajina
Profese: moderátor, skladatel, podnikatel
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Moderátor Slávek Boura se pokoušel prosadit také jako skladatel a podnikatel. Jeho druhou manželkou byla kolegyně Markéta Mayerová.

Slávek Boura se narodil na Ukrajině, kde jeho otec studoval. Sám absolvoval speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově v Praze, které se ale nevěnoval. V roce 1993 začal pracovat jako moderátor. Jeho první "štací" bylo Kiss Radio, kde se seznámil s Markétou Mayerovou.

SLÁVEK BOURA DOSTAL PODMÍNKU ZA VYDÍRÁNÍ

Od roku 1995 se ze Slávka Boury a Markéta Mayerové stala téměř nerozlučná dvojice, která společně uváděla pořady na TV Nova, jako např. Snídaně s Novou, Rande, Dobré Bydlo nebo Vabank. Se Snídaní s Novou skončili roku 1998.

V roce 2003 Slávek Boura na TOP TV moderoval pořad Pelmel. Roku 2006 na TV Prima s Markétou Mayerovou provázel pořadem Můžu u Vás přespat?

Slávek Boura napsal libreto k muzikálu Naháči, který však propadl jak u diváků, tak kritiků.

O SLÁVKU BOUROVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství má Slávek Boura syny Marka a Martina. Jeho druhou ženou se roku 1997 stala Markéta Mayerová, která mu v roce 2000 porodila dceru Agátu. Moderátoři se rozvedli v roce 2008.

 

Články o celebritě

Václav Kopta dostal lepkavý polibek! Přiznal, že má nahnáno Václav Kopta dostal lepkavý polibek! Přiznal, že má nahnáno Herec a moderátor Václav Kopta (53), kterého si všichni pamatují jako hubeného blonďáčka z komedie… číst článek
Slávek Boura o Koptashow: Nemilosrdná kritika a slova o debilitě! Slávek Boura o Koptashow: Nemilosrdná kritika a slova o debilitě! Václav Kopta (53) se divákům vryl do paměti jako Radek z kultovního filmu Sněženky a Machři, po několika… číst článek
Nova slaví 25 let: Slavnostním večerem v Obecním domě provede Borhyová, Koranteng a Sokol! Nova slaví 25 let: Slavnostním večerem v Obecním domě provede Borhyová, Koranteng a Sokol! Největší komerční televize 25. výročí vzniku slaví ve velkém stylu. Večer v pražském Obecním domě… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Hana Krampolová
Hana Krampolová
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich