Slávek Boura | Celebwiki.cz

Slávek Boura

Datum narození: 1. 5. 1964
Místo narození: Oděsa, Ukrajina
Profese: moderátor, skladatel, podnikatel
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Moderátor Slávek Boura se pokoušel prosadit také jako skladatel a podnikatel. Jeho druhou manželkou byla kolegyně Markéta Mayerová.

Slávek Boura se narodil na Ukrajině, kde jeho otec studoval. Sám absolvoval speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově v Praze, které se ale nevěnoval. V roce 1993 začal pracovat jako moderátor. Jeho první "štací" bylo Kiss Radio, kde se seznámil s Markétou Mayerovou.

SLÁVEK BOURA DOSTAL PODMÍNKU ZA VYDÍRÁNÍ

Od roku 1995 se ze Slávka Boury a Markéta Mayerové stala téměř nerozlučná dvojice, která společně uváděla pořady na TV Nova, jako např. Snídaně s Novou, Rande, Dobré Bydlo nebo Vabank. Se Snídaní s Novou skončili roku 1998.

V roce 2003 Slávek Boura na TOP TV moderoval pořad Pelmel. Roku 2006 na TV Prima s Markétou Mayerovou provázel pořadem Můžu u Vás přespat?

Slávek Boura napsal libreto k muzikálu Naháči, který však propadl jak u diváků, tak kritiků.

O SLÁVKU BOUROVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství má Slávek Boura syny Marka a Martina. Jeho druhou ženou se roku 1997 stala Markéta Mayerová, která mu v roce 2000 porodila dceru Agátu. Moderátoři se rozvedli v roce 2008.

 

Články o celebritě

Potupa Gottové kvůli chlastu! Kdybych tě neznala, tak tě zabiju, vrčela Rezková Potupa Gottové kvůli chlastu! Kdybych tě neznala, tak tě zabiju, vrčela Rezková Bývalá hvězda TV Nova Slávek Boura (56) objíždí republiku se svojí divadelní talk show. Do jedné z p... číst článek
To bylo hodně kruté! Gottovou veřejně zostudil známý moderátor! To bylo hodně kruté! Gottovou veřejně zostudil známý moderátor! Bývalá novácká hvězda Slávek Boura (56) ve své divadelní talk show zesměšňoval před publikem Dominik... číst článek
Překvapení na zádušní mši za Čestmíra Řandu ml. (†60): Přišla tajemná milenka! Překvapení na zádušní mši za Čestmíra Řandu ml. (†60): Přišla tajemná milenka! Jen hrstka těch nejbližších se přišla rozloučit. Poslední přítelkyně scénografa Čestmíra Řandy ml. (... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová
zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová