Slávek Boura | Celebwiki.cz

Slávek Boura

Datum narození: 1. 5. 1964
Místo narození: Oděsa, Ukrajina
Profese: moderátor, skladatel, podnikatel
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Moderátor Slávek Boura se pokoušel prosadit také jako skladatel a podnikatel. Jeho druhou manželkou byla kolegyně Markéta Mayerová.

Slávek Boura se narodil na Ukrajině, kde jeho otec studoval. Sám absolvoval speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově v Praze, které se ale nevěnoval. V roce 1993 začal pracovat jako moderátor. Jeho první "štací" bylo Kiss Radio, kde se seznámil s Markétou Mayerovou.

SLÁVEK BOURA DOSTAL PODMÍNKU ZA VYDÍRÁNÍ

Od roku 1995 se ze Slávka Boury a Markéta Mayerové stala téměř nerozlučná dvojice, která společně uváděla pořady na TV Nova, jako např. Snídaně s Novou, Rande, Dobré Bydlo nebo Vabank. Se Snídaní s Novou skončili roku 1998.

V roce 2003 Slávek Boura na TOP TV moderoval pořad Pelmel. Roku 2006 na TV Prima s Markétou Mayerovou provázel pořadem Můžu u Vás přespat?

Slávek Boura napsal libreto k muzikálu Naháči, který však propadl jak u diváků, tak kritiků.

O SLÁVKU BOUROVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství má Slávek Boura syny Marka a Martina. Jeho druhou ženou se roku 1997 stala Markéta Mayerová, která mu v roce 2000 porodila dceru Agátu. Moderátoři se rozvedli v roce 2008.

 

Články o celebritě

To bylo hodně kruté! Gottovou veřejně zostudil známý moderátor! To bylo hodně kruté! Gottovou veřejně zostudil známý moderátor! Bývalá novácká hvězda Slávek Boura (56) ve své divadelní talk show zesměšňoval před publikem Dominik... číst článek
Překvapení na zádušní mši za Čestmíra Řandu ml. (†60): Přišla tajemná milenka! Překvapení na zádušní mši za Čestmíra Řandu ml. (†60): Přišla tajemná milenka! Jen hrstka těch nejbližších se přišla rozloučit. Poslední přítelkyně scénografa Čestmíra Řandy ml. (... číst článek
Čestmír Řanda (†60): Zádušní mše bez urny! Čestmír Řanda (†60): Zádušní mše bez urny! Chyběly ostatky Čestmíra Řandy ml. (†60), rodina urnu nevydala. Přítelkyně Michaela Kryčfalušijová (... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo