Slávek Boura

Datum narození: 1. 5. 1964
Místo narození: Oděsa, Ukrajina
Profese: moderátor, skladatel, podnikatel
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Slávek Boura se pokoušel prosadit také jako skladatel a podnikatel. Jeho druhou manželkou byla kolegyně Markéta Mayerová.

Slávek Boura se narodil na Ukrajině, kde jeho otec studoval. Sám absolvoval speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově v Praze, které se ale nevěnoval. V roce 1993 začal pracovat jako moderátor. Jeho první "štací" bylo Kiss Radio, kde se seznámil s Markétou Mayerovou.

SLÁVEK BOURA DOSTAL PODMÍNKU ZA VYDÍRÁNÍ

Proslavil se na TV Nova s Markétou Mayerovou

Od roku 1995 se ze Slávka Boury a Markéta Mayerové stala téměř nerozlučná dvojice, která společně uváděla pořady na TV Nova, jako např. Snídaně s Novou, Rande, Dobré Bydlo nebo Vabank. Se Snídaní s Novou skončili roku 1998.

V roce 2003 Slávek Boura na TOP TV moderoval pořad Pelmel. Roku 2006 na TV Prima s Markétou Mayerovou provázel pořadem Můžu u Vás přespat?

Slávek Boura napsal libreto k muzikálu Naháči, který však propadl jak u diváků, tak kritiků.

O SLÁVKU BOUROVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství má Slávek Boura syny Marka a Martina. Jeho druhou ženou se roku 1997 stala Markéta Mayerová, která mu v roce 2000 porodila dceru Agátu. Moderátoři se rozvedli v roce 2008.

 

Články o celebritě

Rok od smrti „Ruzyňské bestie“ Čestmíra Řandy ml. (†60): S otcem (†62) je zabila stejná nemoc! Rok od smrti „Ruzyňské bestie“ Čestmíra Řandy ml. (†60): S otcem (†62) je zabila stejná nemoc! Přesně před rokem zemřel na infarkt herec a scénograf Čestmír Řanda ml. (†60), jehož stihla stejná c... číst článek
Mayerová si pustila pusu na špacír: Bez obalu o Bourovi Mayerová si pustila pusu na špacír: Bez obalu o Bourovi Jen málokdo z moderátorů zažil takovou slávu, jakou zažila Markéta Mayerová a její exmanžel Slávek B... číst článek
Zdrcující reakce na náhlou smrt Vodňanského (†79): Oplakává ho Boura i slavná žena Petra Skoumala (†76)! Zdrcující reakce na náhlou smrt Vodňanského (†79): Oplakává ho Boura i slavná žena Petra Skoumala (†76)! Smutné ráno pro českou kulturní scénu! Zesnul známý spisovatel, básník, zpěvák, písničkář a humorist... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Sophia Turdeau
Sophia Turdeau
zobrazit profil Bronislav Schwarz
Bronislav Schwarz
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng