Slávek Boura

Datum narození: 1. 5. 1964
Místo narození: Oděsa, Ukrajina
Profese: moderátor, skladatel, podnikatel
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Slávek Boura se pokoušel prosadit také jako skladatel a podnikatel. Jeho druhou manželkou byla kolegyně Markéta Mayerová.

Slávek Boura se narodil na Ukrajině, kde jeho otec studoval. Sám absolvoval speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově v Praze, které se ale nevěnoval. V roce 1993 začal pracovat jako moderátor. Jeho první "štací" bylo Kiss Radio, kde se seznámil s Markétou Mayerovou.

SLÁVEK BOURA DOSTAL PODMÍNKU ZA VYDÍRÁNÍ

Proslavil se na TV Nova s Markétou Mayerovou

Od roku 1995 se ze Slávka Boury a Markéta Mayerové stala téměř nerozlučná dvojice, která společně uváděla pořady na TV Nova, jako např. Snídaně s Novou, Rande, Dobré Bydlo nebo Vabank. Se Snídaní s Novou skončili roku 1998.

V roce 2003 Slávek Boura na TOP TV moderoval pořad Pelmel. Roku 2006 na TV Prima s Markétou Mayerovou provázel pořadem Můžu u Vás přespat?

Slávek Boura napsal libreto k muzikálu Naháči, který však propadl jak u diváků, tak kritiků.

O SLÁVKU BOUROVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství má Slávek Boura syny Marka a Martina. Jeho druhou ženou se roku 1997 stala Markéta Mayerová, která mu v roce 2000 porodila dceru Agátu. Moderátoři se rozvedli v roce 2008.

 

Články o celebritě

Bývalý moderátor TV Nova jde před soud: Boura vinu nepřiznal! Za drogy mu hrozí 18 let basy Bývalý moderátor TV Nova jde před soud: Boura vinu nepřiznal! Za drogy mu hrozí 18 let basy Šest lidí z 58, obviněných v rozsáhlé kauze pašování drog za miliardy, včera využilo dohody o vině a... číst článek
Exmoderátor Slávek Boura (57): Zakázali mu mluvit o vnoučeti! Exmoderátor Slávek Boura (57): Zakázali mu mluvit o vnoučeti! Bývalý moderátor TV Nova z okna této radnice. Slávek Boura (57) má první vnouče! Jeden z jeho dvou d... číst článek
Slávek Boura je dědečkem: Čekal jsem na to dlouho! Slávek Boura je dědečkem: Čekal jsem na to dlouho! Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (57) má vnouče! Jeden z jeho dvou dospělých synů se stal otcem... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Veronika Petruchová
Veronika Petruchová
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Alexandra Mynářová
Alexandra Mynářová
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba