Eliška Hynková | Celebwiki.cz

Eliška Hynková

Místo narození: Rožnov pod Radhoštěm
Profese: ekonomka

Související celebrity

Životopis

Ekonomka Eliška Hynková je manželkou politika strany Realisté Jiřího Hynka, který se stal jedním z kandidátů na post hlavy státu v prezidentských volbách 2018.

Po střední škole Eliška Hynková absolvovala obor anglické a německé filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci a při zaměstnání ještě ekonomii. Působila mj. jako auditorka, manažerka pro kvalitu či vedoucí a koordinátorka evropských projektů.

ELIŠKA HYNKOVÁ A DALŠÍ KANDIDÁTKY NA 1. DÁMU

Půvabná blondýna Eliška Hynková v pořadu České televize 168 hodin řekla, že si myslí, že by její manžel Jiří Hynek, který se ve volbách 2018 stal jedním z kandidátů na post hlavy českého státu „byl dobrým prezidentem“. Na svém muži vyzdvihla, že „není žádný náfuka a není odtržený od reality“.

Usměvavá Eliška Hynková se též nechala slyšet, že na ni udělalo velký dojem někdejší setkání s Lívií Klausovou. „Protože je to dáma. Je to opravdu první dáma,“ připustila.

Eliška Hynková je druhou ženou politika strany Realisté Jiřího Hynka. Mají spolu dva syny. Jiří Hynek má ještě dceru a syna z prvního manželství.

VŠE O PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Jitka Volfová
Jitka Volfová
zobrazit profil Aleš Liemann
Aleš Liemann
zobrazit profil Pavel Šporcl
Pavel Šporcl
zobrazit profil Cortney Mansourová
Cortney Mansourová
zobrazit profil Renata Olárová
Renata Olárová
zobrazit profil Jan Bartošek
Jan Bartošek
zobrazit profil Ondřej  Kratěna
Ondřej Kratěna
zobrazit profil Pavel Nový
Pavel Nový