Petra Vajdová | Celebwiki.cz

Petra Vajdová

Datum narození: 29. 4. 1985
Místo narození: Martin, Československo
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Petra Vajdová, které si čeští diváci mohli všimnout ve filmu Jak jsme hráli čáru, na sebe upoutala pozornost zejména řízením v opilosti.

Již při studiu bratislavské konzervatoře, kde jejími profesory byli Zuzana Kronerová a Martin Huba, Petra Vajdová hostovala ve Slovenském národním divadle, jehož členkou se stala roku 2012. V Česku si zahrála v HaDivadle v Brně, kde sezonu hostovala.

PETRA VAJDOVÁ NADÝCHALA 2,4 PROMILE

Na filmovém plátně se Petra Vajdová poprvé objevila v tragikomedii Poločas rozpadu (2007), kde hrála mj. Klára Pollertová Trojanová, Iva Janžurová, Táňa Pauhofová či Diana Mórová. Čeští diváci si půvabné Slovenky mohli všimnout v roli tělocvikářky ve snímku Juraje Nvoty Jak jsme hráli čáru (2014).

Na rodném Slovensku Petra Vajdová účinkovala v řadě seriálu, jako jsou např. Ordinácia v ružovej záhrade, Nesmrteľní, Búrlivé víno, Chlapi neplačú, 1890 či Detektiv Dušo. Její hlas je tam dobře znám z rozhlasu a z dabingu.

O PETŘE VAJDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Spekulovalo se o tom, že Petra Vajdová chodila s kolegou Kamilem Mikulčíkem, ale ani jeden z nich to nikdy nepotvrdil. V srpnu 2017, kdy byla policií načapána při řízení pod vlivem alkoholu, média psala, že „propadla kouzlu slovinského režiséra Diega de Breaue“.

Portál Fakt24.sk v květnu 2018 informoval, že Petra Vajdová podstoupila protialkoholní léčení. „Je v nemocnici Philippa Pinela v Pezinku. Šla tam dobrovolně, aby se zbavila problémů, které jí v poslední době způsobil alkohol,“ prozradil zdroj z hereččina okolí.

 

Články o celebritě

Polepšená alkoholička Vajdová z Ordinace: Ze syna herec rozhodně nebude! Polepšená alkoholička Vajdová z Ordinace: Ze syna herec rozhodně nebude! Herečka ze slovenské Ordinace Petra Vajdová (34), která se neslavně zapsala do paměti nejenom sloven... číst článek
Opilá hvězda Ordinace chystá návrat? Kvůli roli musí opustit rodinu! Opilá hvězda Ordinace chystá návrat? Kvůli roli musí opustit rodinu! Její život je plný karambolů a největším z nich bylo, když sedla za volant s 2,4 promile alkoholu v ... číst článek
Národní má jasno: Moniku (†27), která spáchala sebevraždu, nahradí hvězda Ordinace Národní má jasno: Moniku (†27), která spáchala sebevraždu, nahradí hvězda Ordinace Monika Potokárová (†27) byla mladá, krásná a talentovaná, a přece bojovala s celou řadou osobních dé... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tereza Taliánová
Tereza Taliánová
zobrazit profil Jaroslava Obermaierová
Jaroslava Obermaierová
zobrazit profil Stanislav Zindulka
Stanislav Zindulka
zobrazit profil Kryštof Zapletal
Kryštof Zapletal
zobrazit profil Jan Novotný
Jan Novotný
zobrazit profil Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
zobrazit profil Táňa Pauhofová
Táňa Pauhofová