Tomáš Goláň | Celebwiki.cz

Tomáš Goláň

Datum narození: 1.12.1968
Místo narození: Vsetín
Profese: politik za hnutí SENÁTOR 21, daňový poradce
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Daňový poradce Tomáš Goláň získal v doplňovacích volbách v květnu 2018 jako nestraník za hnutí SENÁTOR 21 křeslo v horní komoře, a to za obvod č. 78 - Zlín.

Po gymnáziu ve Vsetíně Tomáš Goláň vystudoval zemědělské strojírenství se zaměřením na zahraniční obchod na Provozně ekonomické fakultě Vysoké školy zemědělské v Brně. V roce 1993 složil zkoušky na daňového poradce.

TOMÁŠ GOLÁŇ - BOJOVNÍK PROTI EET

Tomáše Goláň nejprve pracoval jako ekonom ve stavební firmě ve Zlíně. V lednu 2006 založil obchodní korporaci TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář s.r.o. Roku začal 2014 aktivně vystupovat proti zneužívání moci Finanční správou České republiky.

Do komunální politiky Tomáš Goláň vstoupil ve volbách 2002, kdy byl zvolen zastupitelem obce Lhota u Vsetína. Ve volbách 2006 mandát neobhájil, skončil jako první náhradník.

V doplňovacích volbách do horní komory v květnu 2018, kdy křeslo uvolnil František Čuba, Tomáš Goláň kandidoval jako nestraník za hnutí SENÁTOR 21 v obvodu č. 78 - Zlín. Postoupil do druhého kola, v němž porazil členku KDU-ČSL Michaelu Blahovou, a stal se senátorem.

O TOMÁŠI GOLÁŇOVI ČTĚTE ZDE>>

Jako držitel trenérské licence C Tomáš Goláň ve svém volném čase působí jako asistent trenéra mladší přípravky ve Zlíně v klubu SK Louky.

Tomáš Goláň je ženatý a má tři syny.

 

 

Další Politici

zobrazit profil Ivo Šanc
Ivo Šanc
zobrazit profil Vojtěch Pikal
Vojtěch Pikal
zobrazit profil Jan Rejfek
Jan Rejfek
zobrazit profil Antonín Vyšohlíd
Antonín Vyšohlíd
zobrazit profil Eva Kislingerová
Eva Kislingerová
zobrazit profil Petr Robejšek
Petr Robejšek
zobrazit profil Jiří Holubář
Jiří Holubář
zobrazit profil Miroslava Němcová
Miroslava Němcová