Jan Klaus | Celebwiki.cz

Jan Klaus

Profese: ekonom, vysoce postavený manažer

Životopis

Ekonom Jan Klaus, syn exprezidenta Václava Klause a bývalé první dámy Livie Klausové, se podruhé oženil. Tajně. Vzal si o 17 let mladší kolegyni.

Úspěšný ekonom Jan Klaus (narozen 1974) se na rozdíl od svých nejbližších příbuzných, otce Václava Klause, matky Livie Klausové a staršího bratra Václava Klause, drží v ústraní, dál od zájmu médií.

Ve šlépějích svých rodičů se Jan Klaus vydal, co se týče studia. Vybral si stejně jako oni ekonomii. A stal se žádaným manažerem.

O JANU KLAUSOVI ČTĚTE ZDE>>

Jako vysoce postavený manažer v polostátním energetickém gigantu ČEZ se Jan Klaus seznámil se svou budoucí druhou manželkou Lucií Trkovou. Podle informací Blesku se jedná o bývalou asistentku generálního ředitele ČEZ Daniela Beneše, která posléze přešla do divize jaderné energetiky.

Jan Klaus a Lucie Trková se poprvé ukázali v červnu 2018, kdy ruku v ruce dorazili na narozeninovou oslavu exprezidenta Václava Klause.

Manažer Jan Klaus a jeho půvabná kolegyně, o 17 let mladší Lucie Trková, se tajně vzali začátkem roku 2019 v Alpách. Na svatbě nebyli ani rodiče.

S první manželkou VeronikouJan Klaus tři děti.

 

Další Finančníci

zobrazit profil Petr Jelínek
Petr Jelínek
zobrazit profil Daniel Bezoušek
Daniel Bezoušek
zobrazit profil Riccardo Mazzucchelli
Riccardo Mazzucchelli
zobrazit profil Drahoslav Makovička
Drahoslav Makovička
zobrazit profil Richard Podroužek
Richard Podroužek
zobrazit profil Sergej Kucherenko
Sergej Kucherenko
zobrazit profil Juraj Lelkes
Juraj Lelkes
zobrazit profil Ago Simitči
Ago Simitči