Kateřina Sokolová

Datum narození: 4. 4. 1989
Místo narození: Přerov
Míry: 91-67-94
Výška: 177 cm
Profese: modelka, Miss České republiky 2007
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Modelka Kateřina Sokolová se může pyšnit titulem Miss České republiky 2007. V témže roce se stala Miss Silueta a Miss Bohemia. Na Miss World však nezabodovala.

S modelingem Kateřina Sokolová začala ve čtrnácti letech v rodném Přerově. Pak se s rodinou přestěhovala do Průhonic a v kariéře modelky pokračovala v Praze.

KATEŘINA SOKOLOVÁ SE ZAMEŘILA NA ZAHRANIČNÍ TRH

V roce 2007 ovládla soutěž krásy Miss České republiky. Korunku tehdy převzala od Taťány Kuchařové. Kateřina Sokolová získala ještě tituly Miss Silueta a Miss Bohemia a v listopadu 2007 se zúčastnila Miss World v Číně, kde však neuspěla.

Po maturitě, kterou Kateřina Sokolová složila rok poté, studovala bakalářský obor Cestovní ruch na Vysoké škole obchodní v Praze a nastoupila i na obor magisterský.

Kateřina Sokolová ovládá anglický a německý jazyk.

O KATEŘINĚ SOKOLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Atraktivní Kateřina Sokolová prošla náručí řady mužů. Jejím partnery byli např. Jan Nádvorník, turecký podnikatel Jean, majitel módní značky Gasolina Jeans, zlatník Robert Hájek nebo movitý podnikatel Pavel Kyllar, s nímž se dokonce zasnoubila, ale vztah nakonec skončil rozchodem.

 

Články o celebritě

Miss Kateřina Sokolová promluvila o svatbě s politikem! Známe místo Miss Kateřina Sokolová promluvila o svatbě s politikem! Známe místo Krásná brunetka Kateřina Sokolová (32) se rozhodla slepit vztah s někdejším partnerem Michalem Valen... číst článek
Velká proměna Aničky Slováčkové po rakovině: Promluvila o ztrátě »symbolu ženskosti«! Velká proměna Aničky Slováčkové po rakovině: Promluvila o ztrátě »symbolu ženskosti«! Za poslední roky si zpěvačka Anička Slováčková (26) prošla neuvěřitelnou proměnou. I přes svůj nízký... číst článek
Dojemné gesto missky Sokolové: Běžela pro autistického brášku Dojemné gesto missky Sokolové: Běžela pro autistického brášku Ani průtrž mračen, bahno a velká zima neodradila Kateřinu Sokolovou (32) od charitativního běhu RunA... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Denisa Spergerová
Denisa Spergerová
zobrazit profil Miriam Bittóvá
Miriam Bittóvá
zobrazit profil Simona Krainová
Simona Krainová
zobrazit profil Helena Čermáková
Helena Čermáková
zobrazit profil Barbora Podzimková
Barbora Podzimková
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley