Kateřina Sokolová

Datum narození: 4. 4. 1989
Místo narození: Přerov
Míry: 91-67-94
Výška: 177 cm
Profese: Miss České republiky 2007, modelka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Kateřina Sokolová se může pyšnit titulem Miss České republiky 2007. V témže roce se stala Miss Silueta a Miss Bohemia. Na Miss World však nezabodovala.

S modelingem Kateřina Sokolová začala ve čtrnácti letech v rodném Přerově. Pak se s rodinou přestěhovala do Průhonic a v kariéře modelky pokračovala v Praze.

KATEŘINA SOKOLOVÁ SE ZAMEŘILA NA ZAHRANIČNÍ TRH

V roce 2007 ovládla soutěž krásy Miss České republiky. Korunku tehdy převzala od Taťány Kuchařové. Kateřina Sokolová získala ještě tituly Miss Silueta a Miss Bohemia a v listopadu 2007 se zúčastnila Miss World v Číně, kde však neuspěla.

Po maturitě, kterou Kateřina Sokolová složila rok poté, studovala bakalářský obor Cestovní ruch na Vysoké škole obchodní v Praze a nastoupila i na obor magisterský.

Kateřina Sokolová ovládá anglický a německý jazyk.

O KATEŘINĚ SOKOLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Atraktivní Kateřina Sokolová prošla náručí řady mužů. Jejím partnery byli např. Jan Nádvorník, turecký podnikatel Jean, majitel módní značky Gasolina Jeans, zlatník Robert Hájek nebo movitý podnikatel Pavel Kyllar, s nímž se dokonce zasnoubila, ale vztah nakonec skončil rozchodem.

Na předávání Českého lva v březnu 2023 Kateřina Sokolová přišla v doprovodu nového partnera. Tím je úspěšný byznysmen a nositel slavného příjmení Martin Wichterle. Jeho děda Otto Wichterle má na 150 patentů a mimo jiné vymyslel silonky a měkké kontaktní čočky.

 

Články o celebritě

Miss Sokolová běhala pro peníze: Zula podpatky, obula tenisky Miss Sokolová běhala pro peníze: Zula podpatky, obula tenisky Jde jí to na podpatcích na přehlídkovém mole i v teniskách na asfaltu! Miss Kateřina Sokolová (34) u... číst článek
Misska Kateřina Sokolová poprvé přiznala: Randím s bohatým ženáčem! Misska Kateřina Sokolová poprvé přiznala: Randím s bohatým ženáčem! Modelka Kateřina Sokolová (33) už několik měsíců randí s bohatým podnikatelem Martinem Wichterlem (5... číst článek
Misska Kateřina Sokolová poprvé přiznala: Randím s bohatým sklářem! Misska Kateřina Sokolová poprvé přiznala: Randím s bohatým sklářem! Modelka Kateřina Sokolová (33) už několik měsíců randí s bohatým podnikatelem Martinem Wichterlem (5... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Sarah Horáková
Sarah Horáková
zobrazit profil Eliška Bučková
Eliška Bučková
zobrazit profil Fanny Neguesha
Fanny Neguesha
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
zobrazit profil Natálie Jirásková
Natálie Jirásková