Kateřina Sokolová

Datum narození: 4. 4. 1989
Místo narození: Přerov
Míry: 91-67-94
Výška: 177 cm
Profese: Miss České republiky 2007, modelka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Kateřina Sokolová se může pyšnit titulem Miss České republiky 2007. V témže roce se stala Miss Silueta a Miss Bohemia. Na Miss World však nezabodovala.

S modelingem Kateřina Sokolová začala ve čtrnácti letech v rodném Přerově. Pak se s rodinou přestěhovala do Průhonic a v kariéře modelky pokračovala v Praze.

KATEŘINA SOKOLOVÁ SE ZAMEŘILA NA ZAHRANIČNÍ TRH

V roce 2007 ovládla soutěž krásy Miss České republiky. Korunku tehdy převzala od Taťány Kuchařové. Kateřina Sokolová získala ještě tituly Miss Silueta a Miss Bohemia a v listopadu 2007 se zúčastnila Miss World v Číně, kde však neuspěla.

Po maturitě, kterou Kateřina Sokolová složila rok poté, studovala bakalářský obor Cestovní ruch na Vysoké škole obchodní v Praze a nastoupila i na obor magisterský.

Kateřina Sokolová ovládá anglický a německý jazyk.

O KATEŘINĚ SOKOLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Atraktivní Kateřina Sokolová prošla náručí řady mužů. Jejím partnery byli např. Jan Nádvorník, turecký podnikatel Jean, majitel módní značky Gasolina Jeans, zlatník Robert Hájek nebo movitý podnikatel Pavel Kyllar, s nímž se dokonce zasnoubila, ale vztah nakonec skončil rozchodem.

Na předávání Českého lva v březnu 2023 Kateřina Sokolová přišla v doprovodu nového partnera. Tím je úspěšný byznysmen a nositel slavného příjmení Martin Wichterle. Jeho děda Otto Wichterle má na 150 patentů a mimo jiné vymyslel silonky a měkké kontaktní čočky.

 

Články o celebritě

Další Modelky

zobrazit profil Denisa Spergerová
Denisa Spergerová
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
zobrazit profil Leontýna Šiřinová
Leontýna Šiřinová
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Amélie Konšelová
Amélie Konšelová
zobrazit profil Petra Němcová
Petra Němcová