Petr Borkovec | Celebwiki.cz

Petr Borkovec

Datum narození: 16.8.1999
Přezdívka: Bory
Místo narození: Jablunkov
Výška: 183 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Petr Borkovec, který se do povědomí veřejnosti dostal díky účasti v soutěži Česko Slovenská SuperStar, na jaře 2019 skončil v psychiatrické léčebně.

V pěvecké reality show TV Nova Česko Slovenská SuperStar 2018 talentovaný Petr Borkovec skončil na 5. místě. Vitězkou se stala Tereza Anna Mašková.

Zpěvák měl problémy už v soutěži, kde se opil takovým způsobem, že prošvihl jeden ze svých nástupů před porotu. Později byl Petr Borkovec obviňován z protekce, když získal divokou kartu, což se přičítalo spekulacím o románku s o 19 let starší porotkyní Katarínou Knechtovou.

Jak se posléze ukázalo, mezi Petrem Borkovcem a Katarínou Knechtovou to skutečně nějakou dobu jiskřilo. Ovšem po několika rozchodech a návratech jejich vztah skočil. Šuškalo se, že kromě věkového rozdílu byla jejich velkým problémem mladíkova přílišná konzumace alkoholu.

O PETRU BORKOVCOVI ČTĚTE ZDE>>

Nedlouho po rozchodu s atraktivní zpěvačkou, se Petr Borkovec na sociální síti pochlubil novou láskou - brunetkou, která se nápadně podobá Kataríně Knechtové.

Přes údajně slušně nastartovanou kariéru - skládal písně, měl novou kapelu a manažerku - skončil Petr Borkovec na jaře 2019 v blázinci, a to zřejmě právě kvůli jeho nadměrnému pití.

„Všechny Vás zdravím, asi by bylo fér, abych Vám něco řekl. Momentálně se nacházím v psychiatrické léčebně. Někdy člověk ani neví, jak se tady může rychle ocitnout, může se to stát každému z nás," napsal Petr Borkovec fanouškům na svém Instagramu. Do blázince se nechal zavřít sám.

 

Další Zpěváci

zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný
zobrazit profil Michaela Nosková
Michaela Nosková
zobrazit profil Magdalena Kožená
Magdalena Kožená
zobrazit profil Katarzia (Katarina Kubošiová)
Katarzia (Katarina Kubošiová)
zobrazit profil David Bowie
David Bowie
zobrazit profil Tamara Klusová
Tamara Klusová
zobrazit profil Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
zobrazit profil Pavel Vítek
Pavel Vítek