Natálie Otáhalová

Datum narození: 5. 6. 2000
Místo narození: Praha
Profese: tanečnice, lektorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Natálie Otáhalová v roce 2019 s nadšením přijala svou první nabídku ČT zúčastnit se soutěže StarDance. Jejím partnerem se tam stal herec Matouš Ruml.

Vždycky chtěla být tanečnicí, takže se tomuto ladnému sportu věnuje již od šesti let. Po Gymnáziu Jiřího Gutha-Jarkovského v Praze by Natálie Otáhalová chtěla zkusit štěstí na DAMU.

NATÁLIE OTÁHALOVÁ PO BOKU MATOUŠE RUMLA

V letech 2009 až 2016 Natálie Otáhalová tvořila taneční pár s Matyášem Adamcem, s nímž vyhrála 10 českých mistrovských titulů ve všech věkových kategoriích (od juniorů až po „under 21“).

Za největší úspěch Natálie Otáhalová považuje semifinále na MS v latinsko-amerických tancích v kategorii do 21 let. Společně s Matyášem Adamcem se stali mistry ČR v latinsko-amerických tancích a mistry ČR v 10 tancích.

V roce 2017 se pár rozpadl. „Už jsme spolu byli dlouho, usoudili jsme, že by bylo lepší zkusit to s někým jiným,“ vysvětlila rozchod Natálie Otáhalová.

Z nabídky České televize účastnit se na podzim 2019 desáté řady show StarDance ..když hvězdy tančí byla Natálie Otáhalová „hodně nadšená“. V té době neměla partnera, ani toho tanečního, a tak coby profesionální tanečnice učila v Praze, a to zejména dospělé dvojice, ale též soutěžní dětské páry.

Prarodiče Natálie Otáhalové byli tanečníci a také porotci. Jejím bratrem je fotbalista Martin Otáhal, který se prosadil v SK Slavia Praha.

 

Články o celebritě

Tragédie v rodině Tomáše Kluse: Vypiplané kuřátko dostihl krutý konec! Tragédie v rodině Tomáše Kluse: Vypiplané kuřátko dostihl krutý konec! K životu patří i smrt, a často se tom děti dozví tím nejhorším možným způsobem. Své o tom ví zpěvák ... číst článek
Vzpomínka Brodské na tatínka Vlastimila Brodského (†81): Chybí mi tvoje drcnutí do zad! Vzpomínka Brodské na tatínka Vlastimila Brodského (†81): Chybí mi tvoje drcnutí do zad! 15. prosince 1920, tedy přesně před sto jedna lety, se narodil výrazný herec své generace, jemuž nik... číst článek
Sexistický skandál Ebena ve StarDance: Svědectví vlivné ženy Sexistický skandál Ebena ve StarDance: Svědectví vlivné ženy Jeden z nejoblíbenějších moderátorů současnosti, Marek Eben (61), aktuálně čelí zlým pomluvám. Někte... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Anet Antošová
Anet Antošová
zobrazit profil Marcela Karleszová
Marcela Karleszová
zobrazit profil Marie Míková
Marie Míková
zobrazit profil Marek Brodský
Marek Brodský
zobrazit profil Theodor Pištěk
Theodor Pištěk