Natálie Otáhalová | Celebwiki.cz

Natálie Otáhalová

Datum narození: 5. 6. 2000
Místo narození: Praha
Profese: tanečnice, lektorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Natálie Otáhalová v roce 2019 s nadšením přijala svou první nabídku ČT zúčastnit se soutěže StarDance. Jejím partnerem se tam stal herec Matouš Ruml.

Vždycky chtěla být tanečnicí, takže se tomuto ladnému sportu věnuje již od šesti let. Po Gymnáziu Jiřího Gutha-Jarkovského v Praze by Natálie Otáhalová chtěla zkusit štěstí na DAMU.

NATÁLIE OTÁHALOVÁ PO BOKU MATOUŠE RUMLA

V letech 2009 až 2016 Natálie Otáhalová tvořila taneční pár s Matyášem Adamcem, s nímž vyhrála 10 českých mistrovských titulů ve všech věkových kategoriích (od juniorů až po „under 21“).

Za největší úspěch Natálie Otáhalová považuje semifinále na MS v latinsko-amerických tancích v kategorii do 21 let. Společně s Matyášem Adamcem se stali mistry ČR v latinsko-amerických tancích a mistry ČR v 10 tancích.

V roce 2017 se pár rozpadl. „Už jsme spolu byli dlouho, usoudili jsme, že by bylo lepší zkusit to s někým jiným,“ vysvětlila rozchod Natálie Otáhalová.

Z nabídky České televize účastnit se na podzim 2019 desáté řady show StarDance ..když hvězdy tančí byla Natálie Otáhalová „hodně nadšená“. V té době neměla partnera, ani toho tanečního, a tak coby profesionální tanečnice učila v Praze, a to zejména dospělé dvojice, ale též soutěžní dětské páry.

Prarodiče Natálie Otáhalové byli tanečníci a také porotci. Jejím bratrem je fotbalista Martin Otáhal, který se prosadil v SK Slavia Praha.

 

Články o celebritě

Zamilovaný youtuber Kovy konečně odhalil partnera! Společná romantika a vymknutý kotník Zamilovaný youtuber Kovy konečně odhalil partnera! Společná romantika a vymknutý kotník I zraněním někdy mohou skončit hezké víkendy, jak se na vlastní kůži přesvědčil sympatický youtuber ... číst článek
Láska ze StarDance: Onder přistižen po boku Otáhalové! Doteky a polibky na rozhledně Láska ze StarDance: Onder přistižen po boku Otáhalové! Doteky a polibky na rozhledně Je skoro o generaci starší, ale láska hory přenáší! A právě na horách pozorný čtenář Blesku minulý t... číst článek
Ples plný překvapení: Výměna partnerů ze StarDance a Burešová královnou! Ples plný překvapení: Výměna partnerů ze StarDance a Burešová královnou! Montérky, jež nosí na statku v seriálu Slunečná, vyměnila Eva Burešová (26) za plesové šaty. A Veron... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Matyáš Adamec
Matyáš Adamec
zobrazit profil Bohdan Karásek
Bohdan Karásek
zobrazit profil Robin Ondráček
Robin Ondráček
zobrazit profil Jan Tománek
Jan Tománek
zobrazit profil Libuše Vojtková
Libuše Vojtková
zobrazit profil Josef Fousek
Josef Fousek
zobrazit profil Daniel Dangl
Daniel Dangl