Natálie Otáhalová

Datum narození: 5. 6. 2000
Místo narození: Praha
Profese: tanečnice, lektorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Natálie Otáhalová v roce 2019 s nadšením přijala svou první nabídku ČT zúčastnit se soutěže StarDance. Jejím partnerem se tam stal herec Matouš Ruml.

Vždycky chtěla být tanečnicí, takže se tomuto ladnému sportu věnuje již od šesti let. Po Gymnáziu Jiřího Gutha-Jarkovského v Praze by Natálie Otáhalová chtěla zkusit štěstí na DAMU.

NATÁLIE OTÁHALOVÁ PO BOKU MATOUŠE RUMLA

V letech 2009 až 2016 Natálie Otáhalová tvořila taneční pár s Matyášem Adamcem, s nímž vyhrála 10 českých mistrovských titulů ve všech věkových kategoriích (od juniorů až po „under 21“).

Za největší úspěch Natálie Otáhalová považuje semifinále na MS v latinsko-amerických tancích v kategorii do 21 let. Společně s Matyášem Adamcem se stali mistry ČR v latinsko-amerických tancích a mistry ČR v 10 tancích.

V roce 2017 se pár rozpadl. „Už jsme spolu byli dlouho, usoudili jsme, že by bylo lepší zkusit to s někým jiným,“ vysvětlila rozchod Natálie Otáhalová.

Z nabídky České televize účastnit se na podzim 2019 desáté řady show StarDance ..když hvězdy tančí byla Natálie Otáhalová „hodně nadšená“. V té době neměla partnera, ani toho tanečního, a tak coby profesionální tanečnice učila v Praze, a to zejména dospělé dvojice, ale též soutěžní dětské páry.

Prarodiče Natálie Otáhalové byli tanečníci a také porotci. Jejím bratrem je fotbalista Martin Otáhal, který se prosadil v SK Slavia Praha.

 

Články o celebritě

Festival ve Varech očima hvězd: Smířená Peštová, s anorexií bojující Prachařová a plačící Poláková! Festival ve Varech očima hvězd: Smířená Peštová, s anorexií bojující Prachařová a plačící Poláková! 55. ročník mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech byl plný nejenom filmů, ale i celebr... číst článek
Klára Oltová změnila barvu vlasů: Se Žilkovou už si ji nespletou! Klára Oltová změnila barvu vlasů: Se Žilkovou už si ji nespletou! Sympatická herečka Klára Sedláčková-Oltová (45) byla vždy velice podobná jiné herecké hvězdě: Veroni... číst článek
StarDance pokračuje: Seznamte se se soutěžícími! Jaké uvidíte páry? StarDance pokračuje: Seznamte se se soutěžícími! Jaké uvidíte páry? I přes koronavirovou epidemii se na podzim 2021 začala úspěšná show České televize StarDance ...když... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Adéla Šeďová
Adéla Šeďová
zobrazit profil Andrea Nesvadbová
Andrea Nesvadbová
zobrazit profil Anet Antošová
Anet Antošová
zobrazit profil Michaela Hořejší
Michaela Hořejší
zobrazit profil Sabrina Harris
Sabrina Harris
zobrazit profil Katarína Štumpfová
Katarína Štumpfová
zobrazit profil Václav Kuneš
Václav Kuneš
zobrazit profil Roman Pomajbo
Roman Pomajbo