Natálie Otáhalová

Datum narození: 5. 6. 2000
Místo narození: Praha
Profese: tanečnice, lektorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Natálie Otáhalová v roce 2019 s nadšením přijala svou první nabídku ČT zúčastnit se soutěže StarDance. Jejím partnerem se tam stal herec Matouš Ruml.

Vždycky chtěla být tanečnicí, takže se tomuto ladnému sportu věnuje již od šesti let. Po Gymnáziu Jiřího Gutha-Jarkovského v Praze by Natálie Otáhalová chtěla zkusit štěstí na DAMU.

NATÁLIE OTÁHALOVÁ PO BOKU MATOUŠE RUMLA

V letech 2009 až 2016 Natálie Otáhalová tvořila taneční pár s Matyášem Adamcem, s nímž vyhrála 10 českých mistrovských titulů ve všech věkových kategoriích (od juniorů až po „under 21“).

Za největší úspěch Natálie Otáhalová považuje semifinále na MS v latinsko-amerických tancích v kategorii do 21 let. Společně s Matyášem Adamcem se stali mistry ČR v latinsko-amerických tancích a mistry ČR v 10 tancích.

V roce 2017 se pár rozpadl. „Už jsme spolu byli dlouho, usoudili jsme, že by bylo lepší zkusit to s někým jiným,“ vysvětlila rozchod Natálie Otáhalová.

Z nabídky České televize účastnit se na podzim 2019 desáté řady show StarDance ..když hvězdy tančí byla Natálie Otáhalová „hodně nadšená“. V té době neměla partnera, ani toho tanečního, a tak coby profesionální tanečnice učila v Praze, a to zejména dospělé dvojice, ale též soutěžní dětské páry.

Prarodiče Natálie Otáhalové byli tanečníci a také porotci. Jejím bratrem je fotbalista Martin Otáhal, který se prosadil v SK Slavia Praha.

 

Články o celebritě

Velkolepá oslava „95“ Yvetty Simonové: Jedna hvězda vedle druhé! Velkolepá oslava „95“ Yvetty Simonové: Jedna hvězda vedle druhé! Velkou oslavu neuvěřitelných 95. narozenin měla o víkendu legendární zpěvačka Yvetta Simonová. A byl... číst článek
Youtuber Karel Kovář alias Kovy se zasnoubil: Řekl „ano“ společnému životu se stylistou! Youtuber Karel Kovář alias Kovy se zasnoubil: Řekl „ano“ společnému životu se stylistou! To je ale krásná novinka! Youtuber Karel Kovář (27), jenž se proslavil pod přezdívkou Kovy, se na so... číst článek
Natálie Otáhalová ze StarDance: Tanečky u moře! Ale  bez Ondera Natálie Otáhalová ze StarDance: Tanečky u moře! Ale bez Ondera Půvabná Natálie Otáhalová (23), jež ve StarDance vybojovala s Matoušem Rumlem (37) stříbro, vyrazila... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Erika Bornová
Erika Bornová
zobrazit profil Naděžda Kniplová
Naděžda Kniplová
zobrazit profil Jonathan Groff
Jonathan Groff
zobrazit profil Vladimír Renčín
Vladimír Renčín
zobrazit profil Zdenka Kratochvílová
Zdenka Kratochvílová
zobrazit profil David Černý
David Černý
zobrazit profil Marta Drastíková
Marta Drastíková