Natálie Otáhalová | Celebwiki.cz

Natálie Otáhalová

Datum narození: 5.6.2000
Místo narození: Praha
Profese: tanečnice, lektorka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Tanečnice Natálie Otáhalová v roce 2019 s nadšením přijala svou první nabídku ČT zúčastnit se soutěže StarDance. Jejím partnerem se tam stal herec Matouš Ruml.

Vždycky chtěla být tanečnicí, takže se tomuto ladnému sportu věnuje již od šesti let. Po Gymnáziu Jiřího Gutha-Jarkovského v Praze by Natálie Otáhalová chtěla zkusit štěstí na DAMU.

NATÁLIE OTÁHALOVÁ PO BOKU MATOUŠE RUMLA

V letech 2009 až 2016 Natálie Otáhalová tvořila taneční pár s Matyášem Adamcem, s nímž vyhrála 10 českých mistrovských titulů ve všech věkových kategoriích (od juniorů až po „under 21“).

Za největší úspěch Natálie Otáhalová považuje semifinále na MS v latinsko-amerických tancích v kategorii do 21 let. Společně s Matyášem Adamcem se stali mistry ČR v latinsko-amerických tancích a mistry ČR v 10 tancích.

V roce 2017 se pár rozpadl. „Už jsme spolu byli dlouho, usoudili jsme, že by bylo lepší zkusit to s někým jiným,“ vysvětlila rozchod Natálie Otáhalová.

Z nabídky České televize účastnit se na podzim 2019 desáté řady show StarDance ..když hvězdy tančí byla Natálie Otáhalová „hodně nadšená“. V té době neměla partnera, ani toho tanečního, a tak coby profesionální tanečnice učila v Praze, a to zejména dospělé dvojice, ale též soutěžní dětské páry.

Prarodiče Natálie Otáhalové byli tanečníci a také porotci. Jejím bratrem je fotbalista Martin Otáhal, který se prosadil v SK Slavia Praha.

 

Články o celebritě

Utajená trápení finalistů StarDance: Vágner omdlel a Kubařová na prášcích! Utajená trápení finalistů StarDance: Vágner omdlel a Kubařová na prášcích! StarDance už zná svého vítěze. Stala se jím herečka Veronika Khek Kubařová. I zbylé dva páry, které… číst článek
Rybář Vágner o lásce k tanečnici ze StarDance: Plazíme se po sobě! Rybář Vágner o lásce k tanečnici ze StarDance: Plazíme se po sobě! Kdykoli Jakub Vágner (37) tančí s Michaelou Novákovou (25), nejeden divák si říká, že tihle dva spolu… číst článek
Šéfdramaturg ze StarDance Potměšil: Už ví, kdo vyhraje finále? Kubařová, Ruml nebo Vágner? Šéfdramaturg ze StarDance Potměšil: Už ví, kdo vyhraje finále? Kubařová, Ruml nebo Vágner? Už dnes večer se dozvíme, kdo se stane králem či královnou jubilejní desáté řady StarDance! Vedoucí… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Lenka Bílková
Lenka Bílková
zobrazit profil Veronika Lišková
Veronika Lišková
zobrazit profil Jaz z Oprásků
Jaz z Oprásků
zobrazit profil Matěj Forman
Matěj Forman
zobrazit profil Petr Poledňák
Petr Poledňák
zobrazit profil Julie Svěcená
Julie Svěcená
zobrazit profil Josef Rarach
Josef Rarach